Обговорення користувача:Oleg3280

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Oleg3280!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

--Geohem 13:47, 10 червня 2013 (UTC)

Сьогодні 12 листопада 2019 року, зараз 17:46 (UTC).
Handshake icon.svg Запрошую на мою сторінку обговорення.

Gaim.svg

Увага! Перед створенням теми не забувайте, що у Вікіпедії існють певні правила:

ru:Обсуждение участника:Oleg3280


Архіви

Intel MPX[ред. код]

Доброго дня, пане Oleg3280! У даній статті ви виправили назву розділу «Джерела» на «Примітки». Дозволю з цим не погодитись, причому кардинально. У даному розділі перераховано саме джерела інформації, на основі яких написані твердження (речення) статті. Це не філософський стиль, а цілком визначений — описовий і конкретний.

Отже, попрошу Вас повернути назву розділу «Джерела», або я це можу зробити. Дякую заздалегідь. --Yuriz (обговорення) 16:19, 11 серпня 2019 (UTC)

  • Yuriz. Я тільки зробив вікіфікацію та додав категорію. Назву підрозділу повернув. Oleg3280 (обговорення) 16:22, 11 серпня 2019 (UTC)
  • Yuriz. Статтю знайшов тут. Oleg3280 (обговорення) 16:28, 11 серпня 2019 (UTC)
  • Yuriz. Вибачте, хотів як краще. Не спеціально. Oleg3280 (обговорення) 16:32, 11 серпня 2019 (UTC)
    Та жодних проблем! Дякую за швидке виправлення і за категоризацію. Я сам колись іменував цей розділ як «Посилання», але потім подивився, як то воно все робиться, і став іменувати «Джерела». --Yuriz (обговорення) 17:47, 11 серпня 2019 (UTC)
    Yuriz. Примітки це ref, джерела це література, посилання це посилання на, наприклад, офіційну сторінку чи додаткові матеріали. Oleg3280 (обговорення) 17:56, 11 серпня 2019 (UTC)
    Yuriz. Хоча, звичайно, пріоритет в йменуванні розділів має автор статті. Oleg3280 (обговорення) 18:02, 11 серпня 2019 (UTC)

За Вашу роботу зі статтями про комп'ютери і апаратуру[ред. код]

IBM 2401 tape drives at the Computer History Museum.jpg Стрічки з унікальним програмним забезпеченням, які десь приховані, але обов'язково будуть знайдені :)
Дякую Вам за роботу зі статтями про комп'ютери, електроніку, апаратуру! Буду радий спільній роботі над важливою справою. Успіхів та натхнення Вам! Yuriz (обговорення) 20:28, 22 серпня 2019 (UTC)

Цікавитеся статтями про Німеччину?[ред. код]

Доброго дня! Цікавитеся німецькою тематикою? Ось погляньте, що я вчора започаткував (сторінка у роботі): Bundesautobahn 45 number.svg ;).

У планах — створити таких сторінок десь з сотню, зі зручною інформацією для автомобіліста (на мій погляд, перебіг маршрутів у Німецькій вікі аж занадто детальний, і важко читається).

Якщо Вам цікава автомобільна тема у даному контексті — приєднуйтесь! -- З повагою, Yuriz (обговорення) 16:50, 12 вересня 2019 (UTC)

І ось також: Bundesstraße 170 number.svg ;) . Раніше статей такої тематики в Українській Вікіпедії представлено не було. --Yuriz (обговорення) 20:54, 14 вересня 2019 (UTC)
Yuriz. У мене з початком осені щось взагалі не вистачає часу на Вікіпедію, на жаль. Обов'язково подивлюся, дякую. Oleg3280 (обговорення) 11:47, 15 вересня 2019 (UTC)