Обговорення користувача:Slider one

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Slider one!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 09:15, 8 липня 2018 (UTC)

Hi, Ukrainian friend!

Hello! Viktor Chernov (обговорення) 13:51, 18 серпня 2018 (UTC)

Пінзель чи учні?[ред. код]

Вітаю! Справа в тому, що наразі з книги Баронча «Пам'ятки бучацькі» відомо про запис у заповіті М. В. Потоцького (ця стаття трохи краща, ніж вікіпедійна, але про всяк випадок перевірте) 1774 року 8000 злотих для церкви. На сторінці ІІМЯУ про знимку вказано бл. 1772 р. Це наразі все, що знаю. Вівтар нагадує вівтар у церкві Покрови в Бучачи.

  • Привіт! Можливо дійсно буде правильно вказати, що це авторство Пінзеля або його учнів. Бо єдиним мистецтвознавцем, що хоч якось досліджував цю тему є Олег Сидор, власне його доводи і наведені в книзі П. Квича, але він також схиляється до варіанту учнів. І щодо вівтаря, то Пінзель або учні виготовили лише проповідальницю (можливо, ще скульптури ангелів) фондованої канівським старостою Миколою Потоцьким в 1759 р., думаю решту убрання храму робили місцеві майстри. З повагою Viktor Chernov (обговорення) 11:33, 19 серпня 2018 (UTC)
    У Вас, можливо, трохи застарілі дані. Докторантка Аґата Двожак (Agata Dworzak), учениця директора Краківського національного музею, д-ра габ. Анджея Бетлєя (не знаю, може, то він і був її промотором) у своєму доктораті торкнулася принаймні питання проповідальниці. Припускаю, також загалом теми зарваницьких різьб. Невдовзі мав би бути захист ( чи вже був?). також про цю проповідальницю знає пан Борис Шенгера.
    Я цього дійсно не знав, приємно, що поляки досліджують об'єкти нашої культурної спадщини. Я в основному дослідження зосередив на іконі Розп'яття з Зарваниці. Viktor Chernov (обговорення) 18:31, 20 серпня 2018 (UTC)
    Вони це досліджують перш за все як «zabytki kultury polskiej poza granicami kraju»...
    Зрозуміло. Kresy Wschodnie, як вони люблять називати Viktor Chernov (обговорення) 14:49, 26 серпня 2018 (UTC)