Сорбінова кислота

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Сорбінова кислота
Sorbinsäure.svg
Сорбінова кислота
Sorbic-acid-3D-balls-B.png
Sorbic acid (ball-and-stick model)
Назва за IUPAC (2E,4E)-гекса-2,4-діенова кислота
Ідентифікатори
Номер CAS 110-44-1
PubChem 643460
ChEBI CHEBI:38358
SMILES
InChI
Властивості
Молекулярна формула C6H8O2
Молярна маса 112,13 г/моль
Тпл 135 °C
Ткип 228 °C (розкл.)
Кислотність (pKa) 4,76 за 25 °C
Якщо не зазначено інше, дані приведені для речовин у стандартному стані (за 25 °C, 100 кПа)
Інструкція з використання шаблону
Примітки картки

Сорбінова кислота (2,4-гександіенова кислота) — одноосновна ненасичена карбонова кислота аліфатичного ряду. Сорбінова кислота — це харчова добавка, синтетичний консервант (Е200), являє собою кислуваті на смак моноклінні безбарвні кристали, які слабо пахнуть та нерозчинні у воді. Кристали сорбінової кислоти добре розчинні у спирті.

Загальні відомості[ред.ред. код]

Сорбінова кислота застосовується з метою консервації та запобігання пліснявіння безалкогольних напоїв, соків плодовоягідних, хлібобулочних кондитерських виробів (мармелад, джеми, варення, креми), а також зернистої ікри, сирів, напівкопчених ковбас та при виробництві згущеного молока для запобігання його потемніння (перешкоджає розвитку шоколадно-коричневої плісняви). Так само застосовується також для обробки пакувальних матеріалів для харчових продуктів.

Особливості сорбінової кислоти[ред.ред. код]

  • висока антимікробна дія;
  • не змінює органолептичних властивостей харчових продуктів;
  • не є токсичною;
  • не виявляє канцерогенних властивостей;
  • надає сприятливу біологічну дію на організм (підвищує імунологічну реактивність та детоксикуючу здатність організму);
  • дозволяє збільшити термін зберігання харчових продуктів.

Фізико-хімічні властивості[ред.ред. код]

Міжнародна назва: Sorbic Acid; Інші найменування: 2,4-гександіенова кислота, 2,4-Hexadienoic Acid; CAS No: 110-44-1; Молекулярна вага: 112,13; Густина: 1,204 г/см³ (при 20° С); рКа: 4,77 (при 25 °С); Розчинність (г в 100 мл розчинника): у етанолі — 12,9, діетиловому ефірі — 5,0, ацетоні — 9,2, бензолі — 2,3, оцетової кислоті — 12,0, воді — 0,16, CCl4 — 1,3; Температура плавлення: 134° С; Температура кипіння: 228° С; Температура спалаху (у відкритому тиглі): 126,7° С; Чистота: не менше 99%; Миш'як: не більше 3 мг/кг; Важкі метали (Pb): не більше 10 мг/кг; Вміст води: не більше 0,4%; Залишок після спалювання: не більше 0,1%; Умови зберігання: у провітрюваному сухому приміщенні.

Застосування[ред.ред. код]

Сорбінова кислота дозволена для застосування в усіх країнах світу. Допустиме її вміст у харчових продуктах становить від 0,1 до 0,2%. Внаслідок безсумнівною гігієнічної безпеки, всюди у світі спостерігається тенденція збільшення використання сорбіновой кислоти замість інших, менш перевірених консервантів. Її дія спрямована проти цвілевих грибів, дріжджів та бактеріальних форм, перешкоджаючи утворенню мікотоксинів.


Бензол Це незавершена стаття про органічну сполуку.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.