Суміщена колія

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Трирейковий шлях поблизу станции Їндржихув-Градец в Чехії

Суміщена (подвійна) колія — залізнична колія, що призначена для використання рухомим складом з різною шириною колії. На відміну від звичайної, така колія складається з трьох або чотирьох рейок.

Причини виникнення[ред. | ред. код]

У залізничному транспорті ширина колії — це один з найважливіших параметрів. У світі існує кілька стандартів ширини колії, і коли на шляху поїзда зустрічаються ділянки з різною шириною колії, необхідно вживати спеціальних заходів — або міняти візки на вагонах, або перевантажувати пасажирів і вантаж у вагони з відповідною шириною колії. Цю проблему можна також вирішити, поєднавши обидві колії, отримавши подвійну колію.

Залізничний міст на кордоні Швеції та Фінляндії. Зліва направо: 1-а і 3-я рейки: 1524 мм, 2-а і 4-а рейки: 1435 мм.

Три рейки можливо використати у ситуації, коли різниця ширини двох колій достатня, щоб вмістити рейку меншої колії у більшу колію, використовуючи одну з рейок як спільну. Наприклад, 1668 та 1435 мм в Іспанії, 1435 та 1067 мм в Австралії та Японії, 1520 та 1067 мм на Сахаліні, 1676 та 1000 мм у Бангладеш.

Для суміщення колій, які мало відрізняються між собою, можливі лише сплетення, що використовують чотири рейки. Саме така ситуація має місце, зокрема, на більшій частині західних кордонів України: різниця між 1435 та 1520 мм становить лише 85 мм.