Фокс (телекомпанія)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Телевізійна компанія Фокс
Fox Broadcasting Company
FBC logo.svg
Країна США США
Місто реєстрації Нью-Йорк
Зона мовлення США США
Канада Канада
Мексика Мексика
Власник(и) Ньюс Корпорейшн
News Corporation
Заснована 1986
Інтернет http://www.fox.com

Телевізійна компанія Фокс (англ. Fox Broadcasting Company), або просто FOX — американська телекомпанія. Одна з найбільших телекомпаній США. Заснована у 1986 р. в Нью-Йорку і є частиною глобальної мережі масмедія австралійського міліардера Руперта Мердока. Штабквартира компанії розташована в Беверлі Гіллс, Каліфорнія.

Історія[ред.ред. код]

Історія компанії бере початок у березні 1985 року, коли Руперт Мердок почав скуповувати невеликі телекомпанії і об'єднувати їх під керівництвом його компанії Ньюз Корп. Спочатку у володінні Мердока було усього 6 телестанцій, на які припадало 22% аудиторії США. Ці компанії були об'єднані у Фокс Телевіжн Стейшнз Груп (Fox Television Stations Group). Першою програмою, що вийшла в новій компанії було вечірнє ток-шоу. З самого початку компанія позиціонувала себе, як розважальна компанія орієнтуючись передусім на молоду аудиторію. Згодом на мережі вийшло декілька дуже успішних серіалів, таких як "Сімпсони" та "Секретні Матеріали", які підняли престиж компанії і затвердили її провідні позиції на американській та світовій арені.

Ефірне мовлення[ред.ред. код]

В покритті новин компанія надає перевагу консервативним оглядачам та політикам. Фокс має числені філії майже у всіх штатах США і також в Канаді, Мексиці та інших країнах.

Телекомпанія стала відомою завдяки декільком успішним та популярним серіалам, які вийшли на її хвилях, такі як «Сімпсони», «Футурама», «Одружені ... та з дітьми», «Секретні матеріали», «24», «Доктор Хаус», «Збреши мені», «Кістки» та інші.

Джерела[ред.ред. код]

Телебачення Це незавершена стаття про телебачення.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.