News Corporation

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

News Corporation (NYSENWS) — міжнародна медіакорпорація, одна з найбільших у світі. Заснована медіамагнатом Рупертом Мердоком у 1979 році. Володіє телекомпанією 20th Century Fox, телеканалом Fox News, супутниковими операторами BSkyB, Sky Deutschland, Sky Italia, Foxtel, інформаційним агентством Dow Jones, рекламним агентством News Outdoor, а також газетами Wall Street Journal, Times, Sun, New York Post, компаніями ігрової індустрії Fox Interactive і Sega.

У 2011 вибухнув скандал навколо однієї з найпопулярніших британських газет, що належали медіакорпорації, News of the World, з прослуховування журналістами телефонних розмов приватних осіб, у тому числі відомих політиків. Він спричинив бурю обурення в британському суспільстві і у результаті привів до закриття таблоїду, що виходив протягом 168 років.

28 червня 2013 медіакорпорація News Corporation була розділена на дві компанії.[1] У першу увійшли всі активи News Corp в сфері розваг, в тому числі кіностудія, друга об'єднає в собі весь видавничий бізнес Руперта Мердока, зокрема газети у Великобританії та Австралії, та збереже назву News Corp. Як стверджує сам Мердок, розділ корпорації зробить частки акціонерів ціннішими і знизить ризик того, що скандал з прослуховуванням позначиться прибутках активів у сфері телебачення і кіно.

Виноски[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]

Компанії Це незавершена стаття про підприємство.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.