ШОУМАSТГОУОН

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
ШОУМАSТГОУОН
Тип музичне шоу, реаліті-шоу
Телеканал(и) Telekanal novy.png Новий канал
Ведучий Марія Єфросініна
Формат зображення 4:3
На основі Tu cara me suenad
У головних ролях Судді
В'ячеслав Манучаров (1)
Олена Гребенюк (1)
Ольга Фреймут (1)
Юрій Гальцев (1)
Країна-виробник Україна Україна
Мова оригіналу українська, російська
Перший показ 7 жовтня 2012
Кількість сезонів 1
Послідовник Як дві краплі, Один в один, Точь-в-точь, Універсальний артист

«ШОУМАSТГОУОН» — шоу перевтілень на Новому каналі, українська адаптація міжнародного проєкту «Your Face Sounds Familiar». Учасники шоу приміряють на себе образи відомих людей минулого й сьогодення, стараючись бути максимально схожими оригінал. Ведуча проєкту — Марія Єфросініна.

Опис проєкту[ред. | ред. код]

У шоу беруть участь вісім знаменитостей (співаки, актори, телеведучі). У кожному випуску їм потрібно перевтілитися в зірок музики, намагаючись перейняти оригінальний стиль артиста, від зовнішності і манери рухатися до тембру голосу. Журі, яке складається з чотирьох осіб, оцінює в кінці кожного випуску побачене за системою, схожою на розподіл балів на конкурсі «Євробачення»: кожен із членів журі виставляє бали від 4 (3) до 12; найкращий виступ, на думку члена журі, отримує оцінку 12.

Після оголошення оцінок журі кожен з учасників вибирає одного суперника, якому він хоче присудити додаткові 5 балів. Причини можуть бути різними: учасники можуть обрати суперника, чий виступ їм найбільше сподобалося, або підтримати суперника, який виступив невдало, або не отримав достатньо балів від членів журі. По закінченню кожного випуску учасники дізнаються, кого їм доведеться зображати у наступний раз.

Бали, що набираються учасниками, накопичуються, і в результаті чотири учасники з найбільшою кількістю балів проходять у фінал, де шляхом глядацького голосування в прямому ефірі визначається переможець сезону.

Учасники[ред. | ред. код]

1 сезон[ред. | ред. код]

Сезон Рік Переможець 2 місце 3 місце 4 місце Найкращій суддя Ведучі Основне журі
1 2012 Микита Пресняков Тімур Родрігез Ірма Вітовська Надія Мейхер Н/Д Марія Єфросініна В'ячеслав Манучаров Олена Гребенюк Ольга Фреймут Юрій Гальцев

«Як дві краплі»[ред. | ред. код]

Після закінчення дії контракту з Новим каналом 6 жовтня 2013 року канал «Україна» запустив свою версію формату під назвою «Як дві краплі».

Посилання[ред. | ред. код]