Шаблон:Виправити літературу

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
{{i}} Документація шаблону[перегляд] [редагувати] [історія] [очистити кеш]

Коли застосовувати[ред. код]

Застосовуйте цей шаблон згори розділу Література у наступних випадках:

  • У статті занадто багато загальних джерел, які не стосуються якоїсь певної частини тексту або можуть бути поясненням до коротких виносок. (Більшість редакторів проти коли у розділі "Література" є список з більш як 4-10 книг/наукових статей, але найоптимальніша кількість загальних джерел для кожної статті залежить від специфічних умов, і може варіювати від нуля до більші як десяти загальних джерел.)
  • Одне чи кілька загальних джерел (незалежно від загальної кількості джерел у розділі "Література") є неприйнятним через певні обставини.

Замість використання цього шаблону, щоб закликати когось іншого виправляти недоліки розділу "Література", будь ласка, краще спробуйте спочатку виправити недоліки розділу самостійно. Не забудьте прибрати цей шаблон, після того як ви виправили недоліки розділу.

Як застосовувати[ред. код]

Розмістіть це:

{{Fix further reading|date=лютий 2024}} або
{{Fix further reading|section|date=лютий 2024}} аби використати цей шаблон у окремому розділі.

Цей шаблон помістить відповідні статті до Категорія:Статті, де потрібно покращити розділ «Література».

Якщо проблеми з розділом стають хронічними, спробуйте використати натомість шаблон {{Prone to spam}} на сторінці обговорення, або ж замініть {{Fix further reading}} на {{No more references}} у розділі "Література".

Див. також[ред. код]

К:Статті, де потрібно покращити розділ «Література» (2)