Шаблон:Fix further reading

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
{{i}} Документація шаблону[перегляд] [редагувати] [історія] [очистити кеш]

Коли застосовувати[ред. код]

Застосовуйте цей ярлик згори розділу Загальні джерела у наступних випадках:

  • У статті занадто багато загальних джерел, які не стосуються якоїсь певної частини тексту або можуть бути поясненням до коротких виносок. (Більшість редакторів проти коли у розділі "Загальні джерела" є список з більш як 4-10 книг/наукових статей, але найоптимальніша кількість загальних джерел для кожної статті залежить від специфічних умов, і може варіювати від нуля до більші як десяти загальних джерел.)
  • Одне чи кілька загальних джерел (незалежно від загальної кількості джерел у розділі "Загальні джерела") є неприйнятним через певні обставини.

Замість використання цього ярлика щоб закликати когось іншого виправляти недоліки розділу "Загальні джерела", будь ласка, краще спробуйте спочатку виправити недоліки розділу самостійно. Не забудьте прибрати цей шаблон після того як ви виправили недоліки розділу.

Як застосовувати[ред. код]

Розмістіть це:

{{Fix further reading|date=червень 2022}} або
{{Fix further reading|section|date=червень 2022}} аби використати цей шаблон у окремому розділі.

Цей шаблон помістить відповідні статті до Категорія:Статті, де потрібно покращити розділ «Загальні джерела».

Якщо проблеми з розділом стають хронічними, спробуйте використати натомість шаблон {{Prone to spam}} на сторінці обговорення, або ж замініть {{Fix further reading}} на {{No more references}} у розділі "Загальні джерела".

Див. також[ред. код]

К:Статті, де потрібно покращити розділ «Загальні джерела» (2)