Adtranz

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Adtranz
Логотип
Зображення
Галузь промисловості залізниця
Дата створення / заснування 1 січня 1996
Засновник ABB
Держава Flag of Canada (Pantone).svg Канада і Flag of Germany.svg Німеччина
Організаційно-правова форма GmbH[d]
Власник ABB
Батьківська компанія (організація, установа) Daimler-Benz
Розташування штаб-квартири Берлін
Кількість працівників 22 715 осіб (1997)
Замінений на Bombardier Transportation
Продукція поїзд
Час/дата припинення існування 2001
CMNS: Adtranz у Вікісховищі

ABB Daimler-Benz Transportation (після 1999 DaimlerChrysler Rail Systems), з 1 січня 1996 отримала назву ABB Daimler Benz Tran (Adtranz) ADtranz — колишній багатонаціональний виробник залізничного транспортного обладнання з потужностями, зосередженими в Європі та США.

Компанія була створена в 1996 році в результаті злиття виробничих потужностей Daimler-Benz і ABB. В 1999 році «DaimlerChrysler» (нині Daimler AG) купив акції «ABB» і змінив свою офіційну назву на «DaimlerChrysler Rail Systems». Bombardier Transportation придбала компанію в 2001 році, тоді «Adtranz» був другим за величиною виробником залізничного транспортного обладнання у світі. Придбання значно збільшило розміри холдингів «Bombardier» у залізничній галузі, що зробило «Bombardier» найбільшим виробником залізничного обладнання у світі на той час.

«Adtranz» виробляв магістральні локомотиви, швидкісні, регіональні, метро та пасажирські поїзди, трамваї та вантажівки, а також вантажні вагони. Підприємства нерухомого складу включають електрифікацію залізниць та інфраструктуру сигналізації.

Історія[ред. | ред. код]

8 травня 1995 року «ABB» і «Daimler-Benz» запропонували об'єднати їхню діяльність, пов'язану із залізничною галуззю, в єдине автономне спільне підприємство (50% - ABB, 50% — «Daimler-Benz»); у ЄС, за межами Німеччини, злиття не означало б значного збільшення частки ринку, зокрема Скандинавії, де «ABB» мала домінуючу частку ринку. Пропоноване злиття було призупинено в очікуванні звіту про будь-які потенційні антиконкурентні ефекти злиття, 18 жовтня 1995 року злиття було дозволено за умови, що обидві компанії позбавляться будь-яких акцій Kiepe Electric[en]. Злиття набуло чинності 1 січня 1996 року.

У січні 1999 року «ABB» продала свою 50% частку в «Adtranz» компанії «DaimlerChrysler» за 472 мільйони доларів, прийнявши попередню угоду про створення спільного підприємства, відповідно до якої «DaimlerChrysler» зобов'язана була викупити частку «ABB».

В 2001 році «DaimlerChrysler» продала «ADtranz» компанії «Bombardier Transportation», крім частини, що увійшла до складу Stadler Rail, а також підприємства Fixed Installations (енергопостачання), викупленого компанією Balfour Beatty[de] plc і з того часу працюючого під ім'ям Balfour Beatty Rail GmbH[de] як самостійне підприємство в групі «Balfour-Beatty-Rail-Gruppe».

Продукція[ред. | ред. код]

Локомотиви
Метровагони
Швидкісні потяги
Пасажирські потяги
Трамваї
Легкорейковий пасажирський транспорт
Колишній рухомий склад метро Куала-Лумпура Adtranz- Wokers EMU
Automated People Movers

Посилання[ред. | ред. код]