Empire Earth III

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Empire Earth III
Empire Earth III.jpg
Загальне
Розробник Mad Doc Software
Видавець Sierra Entertainment
Жанр(и) стратегія реального часу
Платформа ПК (Microsoft Windows)
Творці
Ігродизайнер(и) Matthew Nordhaus (провідний дизайнер)
Технічне
Дата випуску листопада 2007
Версія 1.1
Локалізатор Росія Софт Клаб
Рушій Gamebryo
Режим гри багатокористувацька гра і однокористувацька гра
Носій один DVD
Вимоги

Мінімальні: 1,7 ГГц, 512 Мб, 128 Мб відео

Рекомендовані: 3,2 ГГц, 1 Гб, 256 Мб відео
Empire Earth (серія ігор)
Офіційний сайт

Empire Earth III — відеогра у жанрі стратегії реального часу (RTS). Empire Earth III розроблена компанією Mad Doc Software та видана компанією Sierra Entertainment в першій половині листопада 2007 року ексклюзивно для ПК.[1][2][3] Видавцем у Росії була компанія Софт Клаб.

Ігровий процес[ред. | ред. код]

Empire Earth III є стратегією в реальному часі, подібною до Age of Empires, Козаки: Європейські війни та Rise and Fall: Civilizations at War. У грі присутня стандартна для жанру RTS механіка: збір ресурсів, будівництво бази, навчання військ та знищення ворожих юнітів. Однак, на відміну від більшості подібних ігор, гравець просувається через весь хід історії, керуючи народами в різні епохи: прадавню, середньовічну, колоніальну, сучасну і майбутню.

Гра пропонує три цивілізації на вибір: Захід, Близький Схід і Далекосхідну. Кожна цивілізація може бути налаштована гравцем за його бажанням. Крім того, кожна цивілізація має підфракції, засновані на історичних націях (наприклад, Далекосхідна цивілізація містить Китай і Японію). В Empire Earth III кожен регіон фокусується на різних стилях гри; наприклад, Близькому Сходу доступні мобільні будівлі, Захід має потужні бойові одиниці, а Далекий Схід покладається на слабкі, але численні війська.

Режим World Domination дозволяє гравцям битися на віртуальній стратегічній карті, як в Civilization або Empire: Total War, яка поділяється на багато провінцій. При грі в цьому режимі доступні додаткові завдання.

Оцінки та відгуки[ред. | ред. код]

Після успіху першої та другої частини Empire Earth всі чекали від третього видання революції у жанрі. Проте гра провалилася. Більшість ігрових видань поставило грі досить низькі оцінки.[4] Серед недоліків називалась відстала графіка, яка все-таки вимагала від комп'ютерів досить великої потужності. Також був розкритикований незрозумілий інтерфейс у глобальному режимі, слабкий штучний інтелект, одноманітність карт, нецікаві місії, відсутність сюжету в кампанії та нудний ігровий процес.

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Sierra's Empire Earth 3 announcement at Sierra.com. Процитовано 2007-02-24. 
  2. EE3 Preview at ComputerandVideoGames.com. 2007-02-12. Архів оригіналу за 2013-07-12. Процитовано 2007-02-19. 
  3. Empire Earth III for PC. GameSpot. Процитовано 2007-03-02. 
  4. Metacritic: Empire Earth III. Архів оригіналу за 2013-07-12. Процитовано 2007-11-19.