Empire Earth III

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Empire Earth III

Empire Earth III.jpg

Розробник Mad Doc Software
Видавець Sierra Entertainment
Частина серії Empire Earth (серія ігор)
Дати випуску NA 6 листопада 2007 року

EU 16 листопада 2007 року
AUS 9 листопада 2007 року

Дата випуску листопада 2007
Жанр стратегія реального часу
Носій один DVD
Платформа ПК (Microsoft Windows)
Рушій гри Gamebryo
Системні
вимоги
Мінімальні: 1,7 ГГц, 512 Мб, 128 Мб відео

Рекомендовані: 3,2 ГГц, 1 Гб, 256 Мб відео

Сайт http://www.empireearth.com/

Empire Earth III — відеогра у жанрі стратегії реального часу (RTS). Empire Earth III розроблена компанією Mad Doc Software та видана компанією Sierra Entertainment в першій половині листопада 2007 року ексклюзивно для ПК.[1][2][3] Видавцем у Росії була компанія Софт Клаб.

Ігровий процес[ред.ред. код]

Empire Earth III є стратегією в реальному часі, подібною до Age of Empires, Козаки: Європейські війни та Rise and Fall: Civilizations at War. У грі присутня стандартна для жанру RTS механіка: збір ресурсів, будівництво бази, навчання військ та знищення ворожих юнітів. Однак, на відміну від більшості подібних ігор, гравець просувається через весь хід історії, керуючи народами в різні епохи: прадавню, середньовічну, колоніальну, сучасну і майбутню.

Гра пропонує три цивілізації на вибір: Захід, Близький Схід, і Далекосхідну. Кожна цивілізація може бути налаштована гравцем за його бажанням. Крім того, кожна цивілізація має підфракції, засновані на історичних націях (наприклад, Далекосхідна цивілізація містить Китай і Японію). В Empire Earth III кожен регіон фокусується на різних стилях гри; наприклад, Близькому Сходу доступні мобільні будівлі, Захід має потужні бойові одиниці, а Далекий Схід покладається на слабкі, але численні війська.

Режим World Domination дозволяє гравцям битися віртуальній стратегічній карті, як в Civilization або Empire: Total War, яка поділяється на багато провінцій. При грі в цьому режимі доступні додаткові завдання.

Оцінки та відгуки[ред.ред. код]

Після успіху першої та другої частини Empire Earth всі чекали від третього видання революції у жанрі. Проте гра провалилася. Більшість ігрових видань поставило грі досить низькі оцінки.[4] Серед недоліків називалась відстала графіка, яка все-таки вимагала від комп'ютерів досить великої потужності. Також був розкритикований незрозумілий інтерфейс у глобальному режимі, слабкий штучний інтелект, одноманітність карт, нецікаві місії, відсутність сюжету в кампанії та нудний ігровий процес.

Примітки[ред.ред. код]

  1. Sierra's Empire Earth 3 announcement at Sierra.com. Процитовано 2007-02-24. 
  2. EE3 Preview at ComputerandVideoGames.com. 2007-02-12. Архів оригіналу за 2013-07-12. Процитовано 2007-02-19. 
  3. Empire Earth III for PC. GameSpot. Процитовано 2007-03-02. 
  4. Metacritic: Empire Earth III. Архів оригіналу за 2013-07-12. Процитовано 2007-11-19.