Everything Counts

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Everything CountsPicto infobox music.png
Файл:DepecheModeEverythingCounts.jpg
Сингл Depeche Mode
з альбому Construction Time Again
Випущений 11 липня 1983
Формат CD
Сторона Б "Work Hard"
Записаний 1983
Жанр синті-поп, Нова хвиля, Індастріал, Денс-поп
Композитор Мартін Гор
Тривалість 3:58 (7"/single version)
4:20 (album version)
7:18 (12" version)
Лейбл Mute Records
Продюсер Depeche Mode
Хронологія синглів Depeche Mode
Попередній
←
Get the Balance Right!
(1983)
Love, in Itself
(1983)
Наступний
→
Everything Counts (Live)Picto infobox music.png
Файл:DepecheModeEverythingCountsLive.jpg
Сингл Depeche Mode
з альбому 101
Випущений 13 квітня 1989
Формат CD
Сторона Б "Nothing (Live)"
Записаний 1988
Жанр синті-поп, Нова хвиля, Індастріал, Денс-поп
Композитор Мартін Гор
Тривалість 5:46 (12" version)
6:45 (7"/single/album version)
Лейбл Mute Records
Продюсер Depeche Mode
Хронологія синглів Depeche Mode
Попередній
←
Little 15
(1988)
Personal Jesus
(1989)
Наступний
→

«Everything Counts» - восьмий сингл британського гурту Depeche Mode і заголовна пісня з альбому Construction Time Again . Реліз відбулися 11 липня 1983 року. Пісня стала однією з найпопулярніших у репертуарі групи, що призвело до перевидання синглу в 1989 році. У Великій Британії синглу був привласнений срібний статус. Концертна версія пісні приходить з альбому 101.

Передісторія і запис[ред.ред. код]

«Everything Counts» була записана у лондонської студії The Garden і берлінській Hansa Tonstudio, поряд з іншими піснями з альбому Construction Time Again , на якому група зробила спробу відійти від образу підліткової поп-групи. Depeche Mode експериментували зі звучанням, використовуючи технологію семплірованія: записували звуки навколишнього світу (включаючи лондонські будови) і відтворювали їх за допомогою синтезаторів типу Synclavier та Emulator. Залучений для роботи в студії Гарет Джонс паралельно співпрацював з індастріал-групою Einstürzende Neubauten, так що, на його думку, обидві групи вплинули один на одного.

Музика і текст[ред.ред. код]

Ритм пісні створюється обробленими на драм-машині ударними у поєднанні з семплами звуків, отриманих під час численних походів групи по будівництвах Лондона. У пісні також використовуються семпли таких музичних інструментів, як Шома, ксилофон і мелодика. У «Everything Counts» баритон Гаана на куплетах контрастує з більш високими голосами Гора і Уайлдера у приспіві. У пісні розповідається про продажність і лицемірстві у всьому, що пов'язано з грошима. «Гор повідомляє нам, що за всіма ідеалами і спонуканнями варто чистий егоїзм», - написав журналіст Пол Бушел.

Відеокліп[ред.ред. код]

Музичний відеокліп був знятий Клайвом Ричардсоном, який двома роками раніше зняв перше відео гурту на пісню «Just Can't Get Enough». У кліпі види Берліна змінювалися зображенням учасників Depeche Mode. Гаан виконував куплети і танець, а інші члени групи грали на інструментах, семпли яких використовувалися у записі пісні: Гор грав на мелодиці, Уайлдер - на ксилофоні, Флетчер - на Шоме.

Критика[ред.ред. код]

Музичні критики в цілому позитивно оцінили «Everything Counts», хвалячи оригінальний текст і запам'ятовується мелодію пісні. Марк Купер описав сингл як «відмінне відображення ділової Британії і їх [групи] найкраща мелодія за довгий час». «Одночасно агресивну і прекрасну, її пісню, мабуть, можна назвати першим англомовним індастріал-поп-хітом», - відгукнувся в свій рецензії для Allmusic Нед Реггетт.