Leave in Silence

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Leave in SilencePicto infobox music.png
Depeche Mode - Leave in Silence (обкладинка синглу).jpg
Сингл Depeche Mode
з альбому A Broken Frame
Випущений 16 серпня 1982
Формат CD
Сторона Б "Excerpts From: My Secret Garden"
Записаний липень 1982
Жанр синті-поп, Дарквейв, Денс-поп
Композитор Мартін Гор
Тривалість 4:00 (7"/single version)
4:52 (album version)
6:32 (12" version)
Лейбл Mute Records
Продюсер Depeche Mode
Хронологія синглів Depeche Mode
Попередній
←
The Meaning of Love
(1982)
Get the Balance Right!
(1983)
Наступний
→
Музичне відео
«Leave in Silence» на сайті YouTube

«Leave in Silence» — шостий сингл британської групи Depeche Mode, третій сингл з їх другий студійного альбому A Broken Frame. Записаний у Blackwing Studios, вийшов 16 серпня 1982. Це перший сингл Depeche Mode, для каталожного номери якого було використано позначення «BONG», яке продовжує використовуватися і донині. Це також їхня перша пісня, яка мала більше одного ремікса. У США оригінального комерційного релізу не було.

Подробиці[ред. | ред. код]

«Leave in Silence» з'явилася в чотирьох версіях. Для версії синглу з альбомної версії була видалена невелика інтерлюдія в кінці. Також є більш довга версія, і більш «тиха» — це версія майже «А капела», у ній були залишені тільки невеликі музичні семпли. Більш довга версія пісні замінює альбомну на американської і японської версіях A Broken Frame.

Сторону «Б» займає «Excerpt From: My Secret Garden» — інструментальна версія «My Secret Garden» — пісні, яка разом з «Leave in Silence» з'явиться через трохи більше місяця на альбомі A Broken Frame. «Further Excerpts From: My Secret Garden» — це більш довга версія, вона була включена як бонус-трек в американську і японську версії A Broken Frame.

У лютому 2006, під час туру на підтримку альбому Playing the Angel , «Leave in Silence» була проспівана Мартіном Гором перед паризькою аудиторією, і залишалася у сет-листі до закінчення туру. Це був перший випадок живого виконання пісні з альбому A Broken Frame за майже два десятиліття, коли «Leave in Silence» виконувалася під час туру на підтримку альбому Black Celebration у 1986. Також, через 7 років, пісня знову була переспівана Мартіном Гором на одному з концертів туру в підтримку альбому Delta Machine.

Музичне відео[ред. | ред. код]

Кліп на пісню зняв режисер Джулієн Темпл. У ньому учасники групи розбивають різні речі, а також говорять один з одним, при цьому їхні обличчя пофарбовані у різні кольори. Це відео учасникам групи не сподобалося, і не було включено у відеозбірник 1985 Some Great Videos .