Fox Broadcasting Company

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
(Перенаправлено з FOX)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Fox Broadcasting Company
FBC logo.svg
Країна Flag of the United States.svg США
Зона мовлення Flag of the United States.svg США
Час мовлення Цілодобово
Центр керування Лос-Анджелес
Дата початку
мовлення
9 жовтня 1986 (операції по ефіру)
5 квітня 1987 (прайм-тайм запуск)
Засновник Руперт Мердок
Власник(и) News Corporation
Слоган We are FOX (укр. Ми FOX)
Сайт fox.com

Fox Broadcasting Company, або просто FOX — американська телевізійна мережа. Власником FOX є FOX Entertainment Group. Одна з найбільших телекомпаній світу.

FOX заснована в 1986 році в Нью-Йорку Рупертом Мердоком. Головний офіс у Лос-Анжелесі.

Телекомпанія стала успішною і популярною завдяки ряду вкрай популярних серіалів, таких, як «Секретні матеріали», «Доктор Хаус», «Одружені з дітьми», «Кістки», «Втеча»; мультсеріалів «Сімпсони», «Футурама», «Гріфіни» та ін. А також завдяки унікальним передачам, наприклад «Магія. Викриття».

Історія[ред. | ред. код]

Історія компанії бере початок у березні 1985 року, коли Руперт Мердок почав скуповувати невеликі телекомпанії і об'єднувати їх під керівництвом його компанії News Corp. Спочатку у володінні Мердока було усього 6 телестанцій, на які припадало 22 % аудиторії США. Ці компанії були об'єднані у «Фокс Телевіжн Стейшнз Груп» (Fox Television Stations Group). Першою програмою, що вийшла в новій компанії було вечірнє ток-шоу. З самого початку компанія позиціонувала себе, як розважальна компанія орієнтуючись передусім на молоду аудиторію. Згодом на мережі вийшло декілька дуже успішних серіалів, таких як «Сімпсони» та «Секретні матеріали», які підняли престиж компанії і затвердили її провідні позиції на американській та світовій арені.

Ефірне мовлення[ред. | ред. код]

В покритті новин компанія надає перевагу консервативним оглядачам та політикам. Фокс має числені філії майже у всіх штатах США і також в Канаді, Мексиці та інших країнах.

Телекомпанія стала відомою завдяки декільком успішним та популярним серіалам, які вийшли на її хвилях, такі як «Сімпсони», «Футурама», «Одружені ... та з дітьми», «Секретні матеріали», «24», «Доктор Хаус», «Збреши мені», «Кістки» та інші.

Джерела[ред. | ред. код]