GamePro

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
GamePro
англ. GamePro[1]
Випуск №204, вересень 2005
Країна видання  США
Тематика Відеоігри
Періодичність виходу раз на місяць
Мова англійська
Адреса редакції Сан-Франциско, Каліфорнія
Головний редактор Джуліан Рігналл
Видавець Американська Асоціація сприяння розвитку науки (англ. AAAS, The American Association for the Advancement of Science)
Засновано 1989
Дата закриття 2011
ISSN 1042-8658, 1042-8658

GamePro.com

GamePro Mediaамериканська компанія, що публікує статті про індустрію відеоігор, відеоігри, гральні приставки (PlayStation, Xbox, Wii та ін.), комп'ютери, мобільні пристрої (PlayStation Portable, Nintendo DS, iPhone та ін.). GamePro Media володіє журналом GamePro і сайтом www.gamepro.com. Нині компанія припинила випуск журналів та існує як дочірня компанія International Data Group[en] (IDG), яка займається публікацією новин про комп'ютерні технології та пов'язані з цим події.

Журнал почав видаватися 1989 року. Спочатку в ньому друкувалися статті, новини, огляди та рецензії відеоігор, апаратного забезпечення та інші відомості про ігрову індустрію. Публікація відбувалася щомісяця з штаб-квартири у Сан-Франциско. У виданні за лютий 2010 року з'явився новий розділ, присвячений людям, пов'язаним з іграми, а також культурі ігор; крім того, у журналу змінився дизайн[2].

Сайт gamepro.com був запущений 1998 року. Він оновлювався щоденно, його контент становили статті, новини, огляди, рецензії, скріншоти та відео, пов'язані з відеоіграми, апаратним забезпеченням та ігровою індустрією. Крім того, на сайті був доступний форум та блоги. У січні 2010 року дизайн вебсайту було оновлено, стали з'являтися статті, пов'язані з культурою ігор і примітними людьми[2].

Примітки[ред. | ред. код]

  1. The ISSN portalParis: ISSN International Centre, 2005. — ISSN 1042-8658
  2. а б GamePro Media Redesigns Print and Online Editions to Enthusiastic Response (англійською). Архів оригіналу за 17 липня 2011. Процитовано 6 січня 2012. 

Посилання[ред. | ред. код]

Сайти GamePro за мовами[ред. | ред. код]