Glamour

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Гламур
Glamour
Carrie Underwood on Glamour cover.jpegКеррі Андервуд на обкладинці січневого випуску (2008)
Тематика краса, мода, знаменитості
Періодичність виходу щомісячно
Мова багатомовний
Головний редактор Cynthia Leive (США)
Jo Elvin (Англія)
Nikolaus Albrecht (Німеччина)
Pnina Fenster (Південа Африка)
Видавець Condé Nast Publications
Країна видання США
Рік заснування 1939

Веб-сторінка: Glamour.com

«Glamour»  — жіночий журнал, видається «Conde Nast Publications». Заснований в 1939 в Сполучених Штатах, спочатку називався «Glamour of Hollywood». Загалом видається щомісячно.

Зараз журнал публікується в багатьох країнах, таких як: Англія, США, Швеція, Франція, Італія, Німеччина, Іспанія, Росія, Греція, Польща, Південна Африка, Угорщина, Румунія, Нідерланди, Латинська Америка, скоро почне видаватись в Австралії.

США[ред.ред. код]

Журнал «Glamour» більший, ніж інші схожі на нього журнали. Поточний редактор — Сінтія Леіве (Cynthia Leive). Аудиторія журналу — жінки віком від 18 до 49 років, середній вік 33 роки. Тільки в Сполучених Штатах він має 1 411 061 передплатників.

З 1980 журнал започаткував церемонію нагород Women of the Year.

Glamour Woman of the Year Awards[ред.ред. код]

Щоосені журнал організовує Glamour Woman of the Year Awards, який визначає найпопулярніших жінок. В 2007 перемогла Lorena Ochoa.

Англія[ред.ред. код]

Продаватись в Британії журнал почав з квітня 2001. Він видавався у форматі «сумочка», редакція навіть створила гасло: «Відповідає вашому життю, так само як ваша сумочка». В червні 2009, журнал відсвяткував свою 8 річницю. На веб-сайті створили спеціальну галерею, на якій виклали обкладинки з кожного випуску.

Glamour Woman of the Year Awards[ред.ред. код]

Щороку, з червня по вересень, в Англії організовується конкурс Glamour Woman of the Year Awards. В 2008 перемогла Donna Rose.

Німеччина[ред.ред. код]

В Німеччині журнал виходить раз в два тижні. Почав продаватись з березня 2005, головний редактор — Ніколаус Албречт (Nikolaus Albrecht).

Південна Африка[ред.ред. код]

В Південній Африці журнал почав продаватись з квітня 2004. Публікується щомісячно, головний редактор — Пніна Фенстер (Pnina Fenster).

Lucky[ред.ред. код]

В Німеччині і Греції журнал «Lucky» продається разом з «Glamour».


Журнал Це незавершена стаття про журнали.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.