Index Copernicus

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Index Copernicus (IC)онлайнова наукометрична база даних з внесеної користувачем інформації, в тому числі наукових установ, друкованих видань і проектів, створена в 1999 році в Польщі. База даних має кілька інструментів оцінки продуктивності, які дозволяють відстежувати вплив наукових робіт і публікацій, окремих вчених або науково-дослідних установ. На додаток до продуктивності індекс Копернікус також пропонує традиційне реферування та індексування наукових публікацій. База даних знаходиться у веденні Index Copernicus International. Базу даних названо на честь Миколи Коперника.

База даних Index Copernicus включала на 2013 р. близько 5000 наукових журналів з ​​усього світу, в тому числі понад 1200 польських .[1] Українських журналів на вересень 2013 р. в цій наукометричній базі було 89 одиниць.[2]

Станом на кінець 2015 р. база даних більш ніж 13 000 наукових журналів[3]

Станом на 2017 р. основний список Index Copernicus містить понад 30 000 журналів, в тому числі 3000 з Польщі.

Система ранжування журналів від індекс Копернікус була розкритикована Джефрі Біллом за велику частку «хижацьких» (шахрайських) журналів у базі даних та сумнівну методологію оцінки журналів; за його словами, IC-показник від індекс Копернікус є нічого не вартим числом[4].

Див. також[ред. | ред. код]

Інтернет-ресурси[ред. | ред. код]


Примітки[ред. | ред. код]