Java Development Kit

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Лого Java

Java Development Kit, скорочено JDK — безкоштовний розповсюджуваний Oracle (раніше Sun) комплект розробника застосунків на мові Java, який включає до себе компілятор Java (javac), стандартні бібліотеки класів Java, приклади, документацію, різноманітні утиліти і виконавчу систему Java (JRE). В склад JDK не входить інтегроване середовище розробки на Java (IDE), тому розробник, що використовує тільки JDK, повинен використовувати текстовий редактор і компілювати та виконувати свої програми через утиліти командного рядка.

Усі середовища розробки на Java, такі, як Eclipse, Netbeans, IntelliJ IDEA, Borland JBuilder, спираються на сервіси JDK, що надаються, і викликають для компіляції Java-програм компілятор з комплекту JDK. Тому ці середовища розробки або включають в комплект постачання одну з версій JDK або вимагають для своєї роботи попереднє встановлення JDK на машині розробника.

Повні вихідні тексти JDK, включаючи вихідні тексти самого Java-компілятора вільнодоступні.

За станом на квітень 2012 остання версія JDK — 7 update 3. За станом на травень 2012 остання версія JDK — 7 update 4. За станом на липень 2012 остання версія JDK — 7 update 5.

Посилання[ред.ред. код]