KfW

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
KfW
нім. Kreditanstalt für Wiederaufbau
Тип Публічна юридична особа (нім. AdöR)
Форма власності public-law institution[d]
Галузь Фінансові послуги
Засновано 1948
Штаб-квартира Франкфурт-на-Майні, Німеччина
Продукція Фінансування домогосподарств, малого і середнього бізнесу, експорту та імпорту, іноземні інвестиції, допомога для розвитку
Виторг 70.6 млрд (2008)[1]
Чистий прибуток
Активи
Співробітники 4,228 (2008)[1]
Сайт www.kfw.de

KfW у Вікісховищі?

KfW (нім. Kreditanstalt für Wiederaufbau — Кредитна Установа для Відбудови) — німецький державний банк розвитку зі штаб-квартирою у Франкфурт-на-Майні. Заснований у 1948 році як складова частина Плану Маршалла.

Сьогодні KfW є третім за величиною активів банком ФРН. За дорученням німецького уряду банк фінансує програми розвитку у всьому світі, є одним із провідних банків розвитку у світі. 80% його акцій належить Федеральному уряду ФРН, решта 20% — федеральним землям ФРН.

KfW і Україна[ред. | ред. код]

Станом на 2015 рік, KfW належить 15% акцій українського Мегабанку та 39,1% ПроКредит Банку.

З 2002 по 2014 рік близько 270 млн. євро було надано Україні на проекти з розвитку фінансової системи, забезпечення електроенергією, комунального водозабезпечення та водовідведення, соціальної інфраструктури в громадах, а також захисту навколишнього середовища.

У 2015 KfW виділив 200 млн. євро кредиту Фонду гарантування вкладів фізичних осіб для повернення депозитів із збанкрутілих банків громадянам України.[3]


Штаб-квартира KfW у Франкфурті (2010)

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]

Див. також[ред. | ред. код]