Photobucket

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Photobucket — сервіс, призначений для зберігання мультимедійних файлів з можливістю конвертації в будь-який формат. Має популярність серед десятків мільйонів користувачів, які зберігають свої фотографії і ставлять посилання у своїх блоґах. Західний сегмент LiveJournal, одного з найбільших блоґерських порталів, офіційно співпрацює саме з Photobucket.

Сьогодні на ресурс посилається понад 300 000 різних сайтів. Приміром, в MySpace близько 63 % всіх мультимедіа посилань ведуть саме на Photobucket, в той час як на Flickr або YouTube — лише 8 % і 1,3 % відповідно. Добова аудиторія на чверть більше ніж у ImageShack і на чверть менше ніж у Flickr.com. Ресурс має більше 100 млн зареєстрованих акаунтів, щоденно здійснюється понад 4 млн завантажень світлин і відеороликів. Як і більшість фотохостинґів, джерело доходу ресурсу — реклама і преміум-аккаунти по 25 $, власники яких отримують три гігабайти простору для зберігання фотографій.

Історія[ред. | ред. код]

Сервіс був створений Алексом Уелч (англ. Alex Welch) і Дарреном Кристал (англ. Darren Crystal) в 2003 році. Спочатку був створений сервіс для обміну фотографіями. Однак виявилося, що користувачі воліють не стільки обмінюватися, скільки зберігати на ньому свої знімки і розміщувати посилання на них на інших сайтах. Звернувши увагу на подібна поведінка споживачів, засновники не стали вводити систему заборон, а, вивчивши дії користувачів, створили Photobucket, щоб дати їм можливість завантажувати фотографії і розміщувати посилання на них на будь-яких форумах. Користувачі могли перераховувати на утримання сайту 5 доларів через PayPal. Після того як сервіс набув великої популярності, в 2007 році його купила компанія Fox Interactive Media, дочка Rupert Murdoch's News.

Література[ред. | ред. код]

Девід Коен, Бред Фелд Стартап в Мережі: Майстер-клас успішних підприємців = TechStars Lessons To Accelerate Your Startup. — М.: Альпіна Паблішер , 2013. — 338 с. — (2-е вид.). — ISBN 978-5-9614-4490-2


Аналогічні ресурси[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]