Фотохостинг

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Фотохо́стинг (англ.. photo hosting) — веб-сайт, що дозволяє публікувати будь-які зображення (наприклад , цифрові фотографії) в Інтернеті. Будь-яка людина , що має доступ до Інтернету , може використовувати фотохостинги для розміщення , зберігання і показу зображень іншим користувачам мережі .

Основна перевага, яку надає фотохостинг користувачам - зручність демонстрації фотографій. При розміщенні на фотохостингу , кожному фото присвоюється унікальний адреса - URL. Автор знімку може легко поділитися гіперпосиланням, що веде на фотографію, з будь-якою людиною , що має доступ до Інтернету , за допомогою електронної пошти або IM , а також розмістивши її на своєму сайті або блозі.

Іноді такий сервіс вимагає реєстрації користувача , пропонуючи натомість збільшення максимального розміру файлу, що завантажується , а також надаючи різні платні медіауслуги (друк фотографій і пр).

В США бум відкриття хостингів картинок почався досить давно. Інтерес до фотохостинг був викликаний розквітом інтернет- аукціонів . Оскільки для розміщення лота були потрібні фотографії , ці сервіси стали затребувані.

Українські Фотохостинги[ред. | ред. код]

Kept.com.ua- Український фотохостинг, Розміщений в мережі UA-IX