Pipistrellus subflavus

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Pipistrellus subflavus
Tri colored bat pipistrellus subflavus hibernating in an abandoned limestone mine.jpg
Охоронний статус
Біологічна класифікація
Домен: Ядерні (Eukaryota)
Царство: Тварини (Metazoa)
Тип: Хордові (Chordata)
Клас: Ссавці (Mammalia)
Ряд: Кажани (Chiroptera)
Родина: Лиликові (Vespertilionidae)
Рід: Нетопир (Pipistrellus)
Вид: P. subflavus
Біноміальна назва
Pipistrellus subflavus
(F. Cuvier, 1832)
Us pipistrelle bat distribution.png
Посилання
Commons-logo.svg Вікісховище: Pipistrellus subflavus
Wikispecies-logo.svg Віківиди: Pipistrellus subflavus
ITIS logo.svg ITIS: 180025
Fossilworks: 50360

Pipistrellus subflavus (Нетопир східний) — вид кажанів роду нетопирів. Етимологія: лат. sub — «дещо», лат. flavus — «жовтий».

Середовище проживання[ред. | ред. код]

Країни проживання: Беліз, Канада, Гватемала, Гондурас, Мексика, США. Вид можна знайти у відкритих лісах на невеликій відстані від води, а також над водою. Вони зазвичай не знаходяться у відкритому полі або глибоких лісах. Спочивають у тріщинах скель, печерах, будівлях і листі дерев влітку. Вони зимують поодинці або невеликими групами в печерах, шахтах і глибоких тріщинах при температурі від 4 до 10 °C, і вони зазвичай повертаються до того ж місця сплячку через рік.

Відтворення[ред. | ред. код]

Коли прокидаються від зимової сплячки, самиці утворюють колонії материнства з не більше ніж 20 самиць. Від одного до двох нетопирят народжується в червні, кожен важить близько 20 % від ваги матері. Вони швидко ростуть, мають можливість літати протягом 14-21 днів і відлучаються від годування молоком за 4 тижні. Ці кажани харчуються дрібними комахами. Тривалість життя в дикій природі 4—8 років. Відомий рекорд P. subflavus становить 14,8 років (1991).

Морфологія[ред. | ред. код]

Забарвлення червонувате, жовтувате і коричнювате. Передпліччя від оранжевого до червоного, мембрани чорні. Дорослі важать від 4 до 10 г і довжина передпліччя від 30 до 35 мм.

Зубна формула
I 2 C 1 P 2 M 3
'I 3 C 1 P 2 M 3

Генетика[ред. | ред. код]

Диплоїдне число хромосом, 2n=30, фундаментальне число, FN=56. Аутосоми складаються з великих і середніх метацентричних і субметацентричних пар і 4 малих субметацентричних пар. X-хромосома середня субметацентрична, Y-хромосома мала й акроцентрична.

Посилання[ред. | ред. код]