GVSC

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
(Перенаправлено з TARDEC)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
GVSC
GVSC Logo.png
Тип військове формування
Країна Flag of the United States.svg США[1]
Материнська
організація
RDECOM
Вебсайт army.mil/tardec

United States Army CCDC Ground Vehicle Systems Center (CCDC GVSC) — Центр систем сухопутних машин США[2]. Розташований у передмісті Воррен міста Детройт (штат Мічиган, США).

Історія[ред. | ред. код]

Логотип TARDEC

Раніше був відомий як TARDEC (англ. Tank-Automotive Research, Development, and Engineering Center, Центр досліджень, розробок та інженерінгу бронетанкової техніки), що створений у 1946 р. і підпорядковувався Командуванню сухопутних військ з досліджень, розробок та інженерінгу (RDECOM).

З 2019 р. реорганізований в GVSC у складі CCDC (англ. United States Army Combat Capabilities Development Command) — командування сухопутних військ США з розвитку бойових спроможностей.

Структура[ред. | ред. код]

Співробітники CCDC GVSC залучені до роботи у міжфункціональних командах (CFT), що підпорядковані Army Futures Command. Зокрема, мова йде про CFT бойових машин нового покоління (NGCV), що працює над питаннями модернізації систем та оновлення парку бойових машин[2][3].

До складу Центру входять дослідні лабораторії різного спрямування.

Лабораторії[ред. | ред. код]

Дослідження[ред. | ред. код]

CCDC GVSC продовжив дослідження, що проводилися в TARDEC. Зокрема, прикладом є проект щодо ідентифікації критичних вимог до основного бойового танку НАТО (Main Battle Tank, MBT), здатного протистояти загрозам на європейському театрі бойових дій[5].

CCDC GVSC є провідною структурою міністерства оборони у сфері автоматизації наземних транспортних засобів та безекіпажних платформ[6]. Відповідні технології передбачають застосування загальноприйнятої операційної системи робототехніки з відкритим вихідним кодом (Robotics Operating System)[6] для тактичних бойових платформ і додатків.

Основним методом досліджень є польові випробування зразків техніки та демонстрації технологій. Зокрема, у такий спосіб вивчається ефективність використання в якості бортового джерела електроенергії паливних елементів (Fuel cell)[3].

Див. також[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Funder Registrydoi:10.13039/100009922
  2. а б Слюсар, В.І. (2019). Нова система досліджень і розробок сухопутних військ США.. Озброєння та військова техніка. - №3. – 2019. с. 123 – 128. 
  3. а б Слюсар, В.І. (2019). Пошук джерел сили. Проблемні аспекти енергетичного менеджменту транспортних платформ – з урахуванням основних трендів та підходів наукових структур НАТО.. Defense Express. - 2019, № 8 (серпень). с. 38 – 41. 
  4. TARDEC to demo ZH2 fuel cell vehicle - LWI - Land Warfare - Shephard Media. www.shephardmedia.com (en). Процитовано 2018-07-03. 
  5. Слюсар, В.І. (2018). Методологія ідентифікації критичних вимог до ОВТ.. Зб. матеріалів VI міжнародної науково-практичної конференції “Проблеми координації воєнно-технічної та оборонно-промислової політики в Україні. Перспективи розвитку озброєння та військової техніки”. – Київ. с. C. 53 – 56. doi:10.13140/RG.2.2.36335.69281. 
  6. а б Слюсар, Вадим (2016). Основні напрямки розвитку наземних бойових платформ з урахуванням стандартів НАТО.. Бюлетень з питань безпеки “Виклики і ризики”. - Київ: Центр досліджень армії, конверсії та роззброєння. - 1 листопада 2016. - № 20 (59). – С. 21 - 24. 

Посилання[ред. | ред. код]