TOEFL

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

TOEFL (англ. Test of English as a Foreign Language) — це міжнародний екзамен з англійської мови, який складають люди, для яких англійська мова є іноземною. TOEFL розробили Educational Testing Service (ETS) та Принстонський університет[Джерело?], розташовані у місті Принстон, Нью-Джерсі (США). Основне завдання TOEFL — оцінити рівень підготовки тих, для кого англійська мова не є рідною мовою. Подання результатів такого тесту є обов'язковим під час вступу до більш ніж як 2400 коледжів та університетів США, Канади та деяких інших країн. Результати саме цього тесту необхідні під час вступу до всіх університетів США студентів або аспірантів, що раніше навчались іншою мовою. Окрім цього, здавати TOEFL необхідно для участі в багатьох міжнародних програмах стажування у закладах, в яких навчання відбувається англійською мовою. Також деякі наукові та сертифікаційні програми вимагають від претендентів складання TOEFL. Екзамен складається із 4-х частин: Listening Comprehension, Structure and Written Expression, Reading Comprehension та Test of Written English.

Частина 1: Listening Comprehension[ред.ред. код]

У цій частині іспиту оцінюють навики сприймати англійську мову на слух (вимова, що характерна для Північної Америки), виокремлювати основну думку, основні деталі та робити висновки. Питання поділяють на три групи:

  1. Міні-діалоги: У цій частині ви повинні прослухати діалог і запитання, що стосується змісту цього діалогу. Серед запропонованих на екрані комп'ютера варіантів необхідно обрати правильні відповіді.
  2. Довгий діалог: Тут ви повинні прослухати діалог і низку запитань, що стосуються змісту діалогу. Серед запропонованих варіантів відповідей необхідно буде обрати правильні відповіді.
  3. Короткі монологи: Виконуючи цю частину завдання ви повинні прослухати монолог і низку запитань, що стосуються цього монологу. Згодом обрати правильні відповіді серед запропонованих варіантів.

Частина 2: Structure and Written Expression[ред.ред. код]

Ця частина іспиту оцінює ваше вміння розуміти письмову мову та рівень знання граматики. Structure: У цій частині другого завдання вам необхідно із запропонованих варіантів обрати один правильний та заповнити ним пропуск у реченні так, щоби у результаті утворилось граматично правильне речення. Written Expression: у цій частині іспиту серед декількох виокремлених частин речення вибрати неправильну.

Частина 3: Reading Comprehension[ред.ред. код]

У цій частині іспиту оцінюється вміння розуміти короткі уривки текстів, схожих за темами та стилем на академічні тексти в коледжах та університетах. Згодом вам необхідно відповісти на запитання щодо змісту п'яти чи шести прочитаних уривків текстів. Ви читаєте тексти та відповідаєте на запитання. У цю частину іспиту також залучені запитання про значення слів в контексті уривка.

Частина 4: Test of Written English[ред.ред. код]

При виконанні цієї частини іспиту вам необхідно написати твір на задану тему. У творі необхідно погодитись або не погодитись з якимось твердженням і обґрунтувати відповідь вагомими доказами та аргументами.

Див. також[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]