UkieDrive

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Радіо «Юкі-Драйв»
англ. UkieDrive
Країна Flag of the United States.svg США
Місто трансляції Чикаго, штат Іллінойс
Територія Чикаго і околиці
Частота1330 AM
Моваукраїнська
Вперше в ефірі2011 (8 років)
Форматінформаційно-розважальна розмовна радіостанція
Засновниквидавнича компанія «Медіатор»
ВласникMediator, Inc.
Адреса2232 W. Chicago Ave, Chicago, IL, 60622 Tel: 773 697-3922 / Fax: 773 489-0031
ОнлайнСлухати (відмінна, 128-64 kb/s)
Веб-сторінкаukiedrive.net

UkieDrive (укр. ́Юкі-Драйв) — україномовна радіостанція в м. Чикаго, штат Іллінойс, США. Веде мовлення 1 годину на добу по буднях (з 10 до 11 години ранку по Чикагівському часі і з 6 до 7 години вввечора по Києву) а також 2 години (з 2 до 4 години пополудню по Чикагівському часі і з 10 до 12 години вввечора по Києву) в неділю на хвилях місцевої радіостанції 1240 в АМ-діапазоні (частота 1240 кГц), а також в інтернеті http://www.ukiedrive.net

Радіо розраховане на аудиторію американських українців та іммігрантів з України, найчисельніша діаспора яких в США мешкає в Чикаго та околицях.

Історія[ред. | ред. код]

Перший ефір «ЮкіДрайв» відбувся 1 травня 2011 р. Його провели: Світлана Іванишин-Угрина, Ігор Костюк, Олена Стєкляннікова, Віктор Рибаченко, Марина Олійник. Станом на січень 2012 р. ефіри вели Ігор Костюк і Олена Пушкарська. Починаючи з 2011 р. до них приєднався відомий український історик і журналіст Данило Яневський, який вів суспільно-політичне ток-шоу про українські справи. Починаючи з 2015 року і по даний час основними ведучими всіх основних радіопрограм є Петрук Дмитро і Настасія Сула

Формат[ред. | ред. код]

Засновником, видавничою компанією «Медіатор», яка також видає в Чикаго газету «Час і події», це радіо задумане, як молодіжне та розважальне. Періодичне обговорення в ефірах політики в Україні викликає бурхливу реакцію слухачів з української діаспори, не всі з яких сприймають іронію та жарти на адресу відомих українських політиків.

Години мовлення[ред. | ред. код]

Години мовлення: з 10 до 11 години ранку по буднях по Чикагівському часі (з 6 до 7 години вввечора по Києву) а також 2 години в неділю з 2 до 4 години пополудню по Чикагівському часі ( з 10 до 12 години вввечора по Києву) і цілодобово на сайті радіостанції "Ukiedrive radio"

Інтернет-трансляція[ред. | ред. код]

В інтернеті радіо «ЮкіДрайв» також веде пряму трансляцію своїх програм на своєму сайті 24/7 з великим архівом передач

Записи радіопрограм[ред. | ред. код]

Зовнішні посилання[ред. | ред. код]