Обговорення користувача:Nykula.taras
Ласкаво просимо!
Основні засади Вікіпедії | Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Nykula.taras! |
Для чого ми розвиваємо Вікіпедію |
Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проєктом. Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента. Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки. Якщо виникли запитання щодо проєкту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів. На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться. Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії. Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення! Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
|
Як створити статтю | |
Як редагувати статті | |
Ілюстрування статей | |
Потренуйтеся тут! | |
Правила і настанови | |
Стиль оформлення статей | |
Авторські права | |
Довідка | |
Користувачі, що допоможуть Вам | |
Словничок вікітермінів |
-- Automatic welcomer (обговорення) 09:31, 9 січня 2015 (UTC)
Вилучення
[ред. код]Доброго дня! Ви даєте до статті Никула Тарас Денисович посилання на файли, яких немає у Вікіпедії. Прошу припинити. Спершу розберіться з тим, яким чином тут редагуються статті, як додаються файли тощо.--Piramid ion 11:44, 4 квітня 2015 (UTC)
Нові зображення
[ред. код] Це повідомлення відсилається користувачам,
що завантажують до Вікіпедії вільні файли |
Якщо Ви завантажуєте файл з вільною ліцензією (не добропорядне використання!), рекомендуємо завантажувати нові зображення у Вікісховище. Таким чином, інші користувачі з інших мовних розділів Вікіпедії, а також інших проєктів Фонду Вікімедіа зможуть використовувати наші зображення, відповідно не буде потреби перезавантажувати файли з однієї мовної версії Вікіпедії до іншої. Радимо відразу категоризувати файли, а також ставити відповідну ліцензію. Файли без зазначеної ліцензії будуть вилучені. (Наприклад, для українських державних символів, знаків це {{PD-UA-exempt}}).
|
--FileReviewerBot (обговорення) 21:03, 6 квітня 2015 (UTC)
Статус Файл:Nykula-75.jpg
[ред. код]Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Nykula-75.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.
На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.
Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.
Дякуємо за розуміння.
--FileReviewerBot (обговорення) 13:57, 10 квітня 2015 (UTC)
Щодо Файл:Nykula-75.jpg
[ред. код]Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Nykula-75.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.
Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. アンタナナ 02:20, 30 червня 2015 (UTC)
Щодо файлів
[ред. код]Я вже проконсультувався щодо ліцензій та дозволів. Для того, аби фото залишилося у Вікіпедії/Вікісховищі, треба зробити одне з двох: якщо Ваш фотопортрет вже був десь опублікований, скажімо, на якомусь сайті, то на цьому сайті має бути чітко сказано, що фотознімок, або навіть усі матеріали публікуються під вільною ліцензією — про це достатньо буде вказати в описі файлу на Вікісховищі, давши посилання на сайт; якщо ж такого сайту немає — то автор портрета має надати дозвіл на використання фотознімка під вільною ліцензією. А автором фотопортрета є не той, хто на ньому зображений, а той, хто робив фото — тобто, фотограф. Тому я маю запитати: Чи є Ви автором своїх (авто)портретів? Тобто чи були Ви фотографом? Якщо Ви не в курсі, чому я таке запитую — то автопортрет можна виконати, встановивши камеру на штатив та використавши таймер.
Якщо Ви не є автором фотопортретів з Вами — то Вам треба знайти фотографа/ів, аби вони надали дозвіл на використання цих файлів. Для цього автор має зайти на цю сторінку, скопіювати текст у рамці, замінити поля, виділені жирним шрифтом на власний текст, і надіслати це повідомлення на електронну адресу permissions-commons@wikimedia.org
Якщо Ви зможете знайти фотографів, і вони погодяться надіслати такий дозвіл, на сторінки з фотознімками у Вікісховищі можна додати шаблон {{OTRS pending}} — це означатиме, що деякий час ці файли вилучати не будуть, аж доки не отримають дозволи на використання від їхніх авторів.
І останнє, наскільки я знаю, такого поняття як «сховище Google» не існує. Google — це пошуковик, який збирає інформацію звідусюди, в тому числі й шукає фото — вільні та невільні, захищені авторським правом та такі, що перебувають у суспільному надбанні. Тобто — там все на купу, тому наявність в пошуковику Google — це не аргумент. Наприклад, через Google я знайшов одне фото, насправді розміщене на цьому сайті], однак внизу сайту є значок копірайту (©) та підпис «всі права захищено» англійською. Тобто, цей захист поширюється і на фото, розміщене на сайті. Те ж саме стосується й іншого фото, розміщеного на цьому сайті.--Piramidion 22:48, 9 липня 2015 (UTC)
Щодо заяви
[ред. код]Доброго дня. Щодо Вашої заяви — зауважу, що автором і правовласником фотографії є не Ви, а фотограф, який її зробив. І на Вікісховищі вилучили ті фото тому, що Ви не надіслали їм дозволу від фотографа на вільне використання цих фото. Крім того, сервери Вікімедіа підкоряються законам США, а не України. --Piramidion 18:19, 8 липня 2017 (UTC)