Vagrant Story

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Jump to navigation Jump to search
Vagrant Story
Розробник Square Co.
Видавець Square Co.
Геймдизайнер Шаблон:Нл
Програміст Taku Murata[d]
Композитор Хітоші Сакімото
Дата випуску PlayStation:
Японія 10 лютого 2000
США 15 травня 2000
Європа 21 червня 2000
PlayStation Network :
Японія 12 серпня 2009
Європа 22 грудня 2009
Жанр(и) Японська рольова гра
Вікові
рейтинги
CERO: B
ELSPA: 11 +
ESRB: T
Платформа PlayStation
Режим гри Однокористувальницька гра
Носій 2 × CD-ROM (NA)
1 × CD-ROM (PAL)
Сайт square-enix.com/jp/archive/vagrantstory/
Vagrant Story у Вікісховищі?

Vagrant Story (ベイグラントストーリー,Бейгуранто Суторі) — рольова відеогра, розроблена і випущена Square Co. (Нині Square Enix) для приставки PlayStation у 2000 році. За розробкою гри стояли ряд геймдизайнерів з колишньої студії Quest, в тому числі Ясуме Мацуне — раніше вони у складі Square створили успішну тактичну рольову гру Final Fantasy Tactics. Мацуне виступив у Vagrant Story директором та продюсером.

Дія гри відбувається у вигаданій середньовічній країні Валендія і стародавньому зруйнованому місті Леа Монд на його околиці. Головним і єдиним ігровим персонажем є Ешлі Ріот, «ріскбрейкер» (спеціальний агент) на урядовій службі; він проникає в таємничий Леа Монд, щоб виявити зв'язок між сектою Мюлленкамп, яка живе в руїнах міста і могутнім членом парламенту — герцогом Бардорбою, і змушений зіткнутися із зловісними силами міста.

Vagrant Storyвідрізняється від типових для ігрових консолей японських рольових ігор, оскільки в ній відсутня звична для японських рольових ігор «партія» героїв (гравець управляє лише одним Ешлі), відсутні взаємодія з неігровими персонажами і магазини — на заміну їм введена складна система створення та модифікації зброї, численні головоломки та стратегічні елементи. Гра одержала високі оцінки критики й визнання серед гравців.

Посилання[ред.ред. код]