Тостер

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Тостер

Тостер (англ. toaster) — пристрій з живленням від електромережі, призначений для швидкого підсмажування плоских шматків хліба (тостів).

Пристрій і опис[ред.ред. код]

Тост

Залежно від певної моделі, тостер може бути розрахований на підсмажування 2 або 4 шматочків хліба (так званих «тостів»). У всіх тостерів є нагрівальні елементи і регульований термостат, за допомогою якого є можливість вибрати необхідний режим для приготування більш-менш підсмажених тостів і швидкість приготування. Термостат розрахований на 6-11 позицій регулювання температури. В деякі тостери ставлять плавне регулювання температури. Сучасний тостер має електронне управління, яке виробляє контроль часу підсмажування скибок хліба залежно від обраної користувачем температури.

Характеристики[ред.ред. код]

  • Потужність, Вт - кількість споживаної енергії.
  • Кількість відділень - у тостерів може бути 1, 2 або 4 відділення для тостів.
  • Кількість тостів - найбільша кількість скибок хліба, яке може вмістити тостер за один раз.
  • Електронне управління - залежно від необхідної температури електроніка визначає час і ступінь обсмажування скибок хліба. По закінченні цього часу тостер автоматично вимикається і подається попереджувальний сигнал.
  • Регульований термостат - дозволяє вибирати і підтримувати той температурний режим, який є необхідним для приготування більш-менш підсмажених тостів.

Див. також[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]