Хлібопіч

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Хлібопіч з відкритою кришкою.

Хлібопіч — побутовий малогабаритний електромеханічний пристрій, основною функцією якого є автоматизоване виготовлення формового хлібу, починаючи від замісу тіста і закінчуючи випіканням готового хлібобулочного виробу. Максимальна маса виробу — від 450 до 2000 г[1], залежно від моделі хлібопічки. Час виготовлення — 1-6 годин, залежно від виду хліба і способу виготовлення.

Історія[ред.ред. код]

Прототип сучасної хлібопічки з'явився в Бостоні на початку XX століття[2]. Перша ж сучасна побутова хлібопічка була розроблена в 1987 році японською фірмою Matsushita Electric Industrial Company, Ltd.[3](назва в даний час — Panasonic Corporation). Розробляючи хлібопіч, співробітники компанії Matsushita Electric зіткнулися з такою проблемою: випробувальний зразок хлібопічки не міг якісно замісити тісто, через що скоринка хліба виявлялася пересушеною, а м'якуш, навпаки, непропеченим. Для вирішення цього завдання була використана імітація техніки ручного приготування тіста за допомогою вертикальних округлих виступів у хлібопекарській формі, об які лопатка розтягує і розминає тісто в процесі замісу.

Інновація японських інженерів полягає в тому, що вони об'єднали в одному пристрої тістомісильну машину — форма для замішування якої є хлібопекарською формою — розстійну шафу і хлібопекарську піч, і автоматизували технологічний процес, керований комп'ютером.

Див. також[ред.ред. код]

Примітки[ред.ред. код]

  1. Список параметров. market.yandex.ru(рос.)
  2. На початку XX століття з'явився прототип сучасної хлібопічки. qp.ua(рос.)
  3. У 1987 році розроблена перша хлібопічка. panasonic.net(англ.)


Інструменти Це незавершена стаття про інструмент, прилад або пристрій.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.