Бристольський університет

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

[1]

Бристольський університет
Bristol University from Cabot Tower.jpg
Оригінальна назва University of Bristol
Тип університет
Країна Flag of the United Kingdom.svg Велика Британія
Розташування Бристоль
Гасло лат. Vim promovet insitam
Засновано 1909
Студентів 13 000 + 7 000 аспірантів
Адреса Бристоль
Сайт bristol.ac.uk

Бри́стольський університе́т — університет у місті Бристоль (Велика Британія). Ректор університету — баронеса Хейл Річмонд, віце-ректор — професор Ерік Томас.

Історія[ред.ред. код]

Університет був заснований в 1876 як університетський коледж у Бристолі. Це був перший вищий навчальний заклад в Англії, що приймав жінок на рівних правах з чоловіками. В 1909 королівським указом йому було присвоєно університетський статус.

Університет входить в число найкращих вищих навчальних закладів Великої Британії. До 2010 у Бристольському університеті навчалося або працювало 9 нобелівських лауреатів.

Склад[ред.ред. код]

Університет організовує академічні справи в 34 департаментах і 15 науково-дослідних центрах, які є в складі 6 факультетів (Мистецтво, Машинобудування, Медичні і ветеринарні науки, Медицина і стоматологія, Природничі науки, Соціальні науки і право). В університеті навчається майже 13 000 студентів (16% іноземці), 7 000 аспірантів. Роботу університету забезпечує персонал у складі майже 6 000 осіб (понад 4 000 на постійній основі).

Посилання[ред.ред. код]


випускний капелюх Це незавершена стаття про університет, коледж або інший вищий навчальний заклад.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.
  1. Ця сторінка має Властивість Вікіданих P910: основна категорія теми сторінки із значенням "Category:University of Bristol", але не має ні назви українською мовою ні відповідника в Українській Вікіпедії. Виправити це, за необхідності, можна за посиланням d:Q8821028. Вимкнути це повідомлення можна вказавши у картці параметр |mcat=-.