Будівельне сміття

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Construction garbage.jpg

Будівельне сміття - всі відходи, які утворюються в ході ремонтно-будівельних робіт (демонтаж, ремонт, будівництво) і підлягають тільки спеціалізованому вивезенню та утилізації.

Категорії будівельного сміття[ред. | ред. код]

  • Відходи після початку будівельно-ремонтних робіт. До них відносяться: великогабаритне сміття великих обсягів і ваги, що з'являється після очистки будівельного майданчика, знесення старих будов, демонтажу стяжки, перегородок, стін, вікон, дверей і т. ін. Це сміття повинно бути вивезене з майданчика до того, як почнуться самі ремонтно-будівельні роботи.
  • Відходи, що з'являються в процесі самого будівництва. Це залишки будівельних матеріалів, упаковка і подібне сміття. Складується на майданчику і вивозиться по мірі накопичення.
  • Відходи останнього етапу будівництва. При проведенні оздоблювальних робіт накопичується легке, але великогабаритне сміття - воно також підлягає своєчасному вивезенню.

Важливо пам'ятати, що будівельне сміття ніколи не можна викидати у сміттєві баки, призначені для домашнього сміття. Це категорично заборонено комунальними службами і за порушення передбачені серйозні штрафи і стягнення. Позбутися від будівельних відходів допомагають спеціалізовані компанії, що надають техніку, необхідну для вивозу сміття на кожному етапі будівництва або ремонту.

Див. також[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]