Вошингтон таймс

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Вашингтон таймс
The Washington Times
175px
Тип Щоденна газета
Формат {{{формат}}}

Власник News World Communications
Заснована 1982
Головний офіс Вашингтон
Наклад 83,511 щоденний
43,889 недільний

The Washington Times — одна з найвідоміших консервативних газет, що видаються в США. Редакція розміщена в Вашингтоні. Заснована в 1982 році Преподобним Мун Сон Мьоном, який залишається її видавцем.

Історія[ред.ред. код]

Вашингтон Таймс була заснована в 1982 міжнародним інформагентством «Ньюс Уорлд Комюнікейшнс» (англ. News World Communications) - конгломератом, що володіє також газетами в Південній Кореї, Японії та Південній Америці, а також володіє іншим інформаційним агентством United Press International [3]. Пак Бо Хі, колишній військовий аташе Посольства Кореї в США, був президентом і головою ради директорів . Серед членів ради директорів був Річард Рубінштейн [5].

На момент заснування «Таймс» у Вашингтоні існувала тільки одна газета - Вашингтон Пост. «Пост» намагалася всіляко роздавити свого конкурента, використовуючи в своїх особистих цілях суперечливий імідж засновника Вашингтон Таймс [6]. У 2002 році на заході на честь святкування 20-річчя «Таймс» Мун сказав: «Вашингтон Таймс відповідальна за те, щоб люди дізналися про Бога» і що «Вашингтон Таймс стане інструментом з розповсюдження істини про Бога по всьому світу.» [7]

Таймс була заснована через рік після того, як Вашингтон Стар, до цього «друга газета» в окрузі Колумбія, збанкрутувала після 100 років роботи. Більша частина персоналу прийшла з Вашингтон Стар. З приходом «Таймс» було незвичним серед американських широкоформатних газет бачити газету з повнокольоровим перший смугою і повнокольорові смуги на початку кожного розділу і кольоровими елементами по всій газеті. Для Вашингтон Пост і Нью-Йорк Таймс на це потрібні були роки після Вашингтон Таймс. Таймс незвичайним чином поміщала свої передовиці та редакторські колонки в фізично окремому розділі «Коментарі» замість того, щоб, як це зазвичай практикується в американських газетах, розміщати їх в кінці першого розділу новинної стрічки. Також Вашингтон Таймс використовували такі чорнила, як говорилося в рекламних телевізійних роликах, які не так легко бруднять руки читачів, як це роблять чорнила газети Пост. Такі дизайнерські нововведення і редакційне зробило істотний вплив на Вашингтон [8]. З відкриттям газети на неї працювало 125 репортерів, з яких 25% були членами Церкви Об'єднання [9].

Колишній спічрайтер Президента Джорджа Уокера Буша Девід Фрум в звий книзі за 2000 рік «Як ми потрапили туди: 70-те», писав, що Мун надавав газеті Таймс редакторську свободу .

Газету Таймс щодня читав Президент Рональд Рейган під час свого президентського терміну . У 1997 році він сказав:

Американці повинні знати істину. Ви, мої друзі в Вашингтон Таймс, несете її ім. Це не завжди було популярної роботою. Але ви володіли гучним і впливовим голосом. Як і я, ви прибули до Вашингтона в самий кульмінаційний десятиліття століття. Всесто, ми закотили рукава і взялися за роботу. І, о так, ми виграли Холодну війну

Посилання[ред.ред. код]