Вошингтон таймс

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Вашингтон таймс
The Washington Times
175px
Тип Щоденна газета

Власник News World Communications
Заснована 1982
Головний офіс Вашингтон
Наклад 83,511 щоденний
43,889 недільний

Веб-сторінка:
washingtontimes.com

The Washington Times — одна з найвідоміших консервативних газет, що видаються в США. Редакція розміщена у Вашингтоні. Заснована в 1982 році Мун Сон Мьоном.

Історія[ред.ред. код]

Вашингтон Таймс була заснована в 1982 р. міжнародним інформагентством «Ньюс Уорлд Комюнікейшнс» (англ. News World Communications) — конгломератом, що володіє також газетами в Південній Кореї, Японії та Південній Америці, а також володіє іншим інформаційним агентством United Press International. Пак Бо Хі, колишній військовий аташе посольства П.Кореї в США, був президентом і головою ради директорів. Серед членів ради директорів був Річард Рубінштейн.

На момент заснування «Таймс» у Вашингтоні існувала тільки одна газета — Вашингтон Пост. «Пост» намагалася всіляко роздавити свого конкурента, використовуючи у своїх особистих цілях суперечливий імідж засновника Вашингтон Таймс. У 2002 році на заході на честь святкування 20-річчя «Таймс» Мун сказав: «Вашингтон Таймс відповідальна за те, щоб люди дізналися про Бога» і що «Вашингтон Таймс стане інструментом з розповсюдження істини про Бога по всьому світу».

Таймс була заснована через рік після того, як Вашингтон Стар, до цього «друга газета» в окрузі Колумбія, збанкрутувала після 100 років роботи. Більша частина персоналу прийшла з Вашингтон Стар. З приходом «Таймс» було незвичним серед американських широкоформатних газет бачити газету з повнокольоровою першою смугою, повнокольорові смуги на початку кожного розділу і кольоровими елементами по всій газеті. Для Вашингтон Пост і Нью-Йорк Таймс на це потрібні були роки після Вашингтон Таймс. Таймс незвичайним чином поміщала свої передовиці та редакторські колонки в фізично окремому розділі «Коментарі» замість того, щоб, як це зазвичай практикується в американських газетах, розміщати їх у кінці першого розділу новинної стрічки. Також Вашингтон Таймс використовували чорнила, як говорилося в рекламних телевізійних роликах, які не так легко бруднять руки читачів, як це роблять чорнила газети Пост. Такі дизайнерські й редакційні нововведення спричинили істотний вплив на Вашингтон. З відкриттям газети на неї працювало 125 репортерів, з яких 25 % були членами Церкви Об'єднання.

Колишній спічрайтер Президента Джорджа Уокера Буша Девід Фрум у своїй книзі за 2000 рік «Як ми потрапили сюди: 1970-ті», писав, що Мун надавав газеті Таймс редакторську свободу.

Газету Таймс щодня читав Президент Рональд Рейган під час свого президентського терміну. У 1997 році він сказав: «Американці повинні знати істину. І ви, мої друзі з Вашингтон Таймс, несете її ім. Це не завжди було популярної роботою. Але ви володіли гучним і впливовим голосом. Як і я, ви прибули до Вашингтона в найкульмінаційнішу декаду століття. Разом ми закотили рукава і взялися до роботи. І, до речі, ми виграли Холодну війну».

Посилання[ред.ред. код]


Газета Це незавершена стаття про газету.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.