Зелений пес

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Зелений пес
ZP.jpg

Логотип видавництва «Зелений пес»
Держава Flag of Ukraine.svg Україна
Засновник Брати Капранови
Засновано 1999

Вебсайт: greenpes.com

Вида́вництво «Зеле́ний пе́с» (імпринти: «Гамазин», «Джерела М») — українське видавництво, що спеціалізується на сучасній художній літературі та художній літературі для дітей засноване в 1999 році. Засновники — письменники та громадські діячі Брати Капранови.

Серії[ред. | ред. код]

Головним завданням видавництво декларує популяризацію української мови в усіх сферах життя. Воно співпрацює з більш ніж 100 українськими та іноземними авторами. Зараз видано понад 250 назв книг в межах 25 серій. «Зелений пес» пропонує книжки на будь-який смак і для різного віку: для дітей, підлітків, шанувальників класичних жанрів та сучасної прози, любителів фантастики та чоловічих жанрів.

У 2011 році побачила світ унікальна історично-літературна серія дитячих розслідувань про життя видатних українців «12 балів».

Влітку того ж року видано книгу німкені Габі Кьопп «Навіщо я народилась дівчинкою?» про сексуальне насилля з боку радянських визволителів.

Автори[ред. | ред. код]

В асортименті як художні, так і пізнавальні книги від таких авторів, як Симона Вілар, Сінкен Гопп, Джеральд Даррелл, Роберт Шеклі, Брати Капранови, Дяченки Марина та Сергій, Генрі Лайон Олді, Громовиця Бердник, Ольга Кобилянська, Олександр Грін, Ірина Вільде, Анатолій Григорук, Юрій Ячейкін, Марія Куделя & Андрій Куделя, Олексій Волков, Катерина Хінкулова та багато інших.

Див. також[ред. | ред. код]

Видавництва України

Посилання[ред. | ред. код]