Карма в дії (Доктор Хаус)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Серія «Доктора Хауса»
«Карма в дії" ("Instant Karma")»
Сезон № 6
Серія № 4
Тривалість
Код виробника HOU-604
Вийшов на екрани в США
12 жовтня 2009
в Україні
Сценарій Томас Л. Моран
Режисер(и) Грег Яітанес

«Карма в дії» (англ. Instant Karma)  — четверта серія шостого сезону американського телесеріалу «Доктор Хаус». Прем'єра епізоду проходила на каналі FOX 12 жовтня 2009. Доктор Хаус і його нова команда мають врятувати сина чоловіка, який має великі гроші і карму.

Сюжет[ред. | ред. код]

У бізнесмена Роя хворий син Джек, якого не можуть вилікувати приватні лікарі. Батько вирішує записати його до Хауса. Симптоми хлопчика: абдомінальний біль, жар, зневоднення, діарея, втрата ваги. Хаус наказує по новому перевірити пацієнта. На новому рентгені Кемерон помічає запор. Хаус вважає, що у пацієнта хвороба Гіршпрунга. Команда робить барієву клізму і біопсію товстого кишечника. Хлопчику стає краще, але невдовзі у нього починаються напад, параліч бокового м'яза і сильно підвищується черепний тиск. Чейз проводить трепанацію, за знімками команда розуміє, що у черевній порожнині, як і в мозку, починає збиратися рідина. Команда вставляє шунти і розуміє, що у хлопчика рак мозку. Хаус наказує зробити біопсію мозкової оболонки, але вона не підтверджує рак мозку.

Хаус вважає, що у хлопчика аденокарцинома шлунка і наказує провести ендоскопію, щоб зробити біопсію, але у Джека виникає повторний напад. Кемерон думає, що у нього черевна епілепсія і команда починає лікування. Проте аналіз не підтверджує версію Кемерон, а у хлопчика виникають пухирці на грудях. Чейз думає, що у Джека вузловий поліартрит, але Хаус дізнається, що пухирці з'явились і на пенісі, тому вважає, що діагноз — синдром Де Го. Хаус повідомляє новину Рою і каже, що хлопчик проживе не більше доби.

Рой вважає, що через карму він має багато грошей, але хворого сина. Тому він відмовляється від своїх заощаджень, компаній, будинку. Невдовзі у Джека виникає зупинка серця, команда повертає його до життя, але стан значно погіршується. Хаус розуміє, що у пацієнта первинний антифосфоліпідний синдром. Команда починає лікування і хлопчик одужує.


Цікавинки[ред. | ред. код]

  • Форман має врятувати Чейза, який вбив Дібалу, і намагається придумати різні версії, які б пояснили незрозумілу підвищеність холестерину в крові. Хаус знаходить розумне пояснення і рятує Чейза.