Доктор Хаус (сезон 7)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Сьомий сезон американського телесеріалу «Доктор Хаус» складається з 23 серій. Прем'єра першої серії відбулась 20 вересня 2010, останню серію показували 23 травня 2011.

В ролях[ред.ред. код]

В головних ролях[ред.ред. код]

Епізоди[ред.ред. код]

# Назва Режисер(и) Сценарист(и) Перегляд
американцями
(у мільйонах)
Рейтинг Вийшла в США
133 1 «І що тепер?»
Now What?
Грег Яйтаніс Доріс Іган 10.54[1] N/A 20 вересня 2010
Хаус і Кадді проводять час наодинці, насолоджуючись романом, що спалахнув між ними і забуваючи на день про роботу. Вілсон підозрює, що Хаус знову пристрастився до Вікодину після перенесеної трагедії з пацієнтом. Тим часом у госпіталі захворює єдиний нейрохірург, що загрожує закриттям двох відділень. Вірна команда Хауса намагається не допустити цього, розшукавши його і вивчивши історію його загадкового захворювання. 
134 2 «Егоїзм»
Selfish
Ден Аттіас Елі Атті 10.18[2] N/A 27 вересня 2010
Дівчинка-підліток раптово втрачає свідомість під час катання на скейтборді. Після постановки остаточного діагнозу, її батькам доводиться зіткнутися з дуже непростим рішенням. Відносини Хауса і Кадді стають надбанням громадськості, а самі закохані усвідомлюють, що їхній роман створює їм певні труднощі в роботі. На прийом до Хауса приходить досить цікава парочка. 
135 3 «Ненаписане»
Unwritten
Грег Яйтаніс Джон С. Келлі 10.78[3] 25[4] 4 жовтня 2010
Еліс Таннер — автор популярної серії детективів для підлітків галюцинує головним героєм своїх книг. Після завершення чергового роману вона робить невдалу спробу самогубства і потрапляє в Принстон-Плейнсборо. Лікування ускладнює той факт, що пацієнтка щось приховує і дуже неохоче йде на контакт з медперсоналом. Команді доводиться розгадати непросту загадку, що йде корінням далеко в минуле письменниці. Паралельно з цим Хаус намагається знайти спільні інтереси з Кадді. 
136 4 «Масаж»
Massage Therapy
Девід Стрейтон Пітер Блейк 9.69[5] N/A 11 жовтня 2010
Пацієнтка на ім'я Маргарет Макферсон звертається в Принстон Плейсборо зі скаргою на хворобливу неконтрольовану блювоту. Хаус і команда, в процесі дослідження хвороби, роблять несподівані відкриття про особистість пацієнтки. Ніяких поліпшень у пацієнтки не спостерігається, і команда заглядає в історію хвороби, виявляючи там ще більш божевільні речі про минуле хворої. У відділ приходить нова співробітниця за рекомендацією Чейза, а Хаус та інші співробітники влаштовують їй вельми прохолодний прийом. Сеанс масажу влаштований Хаусу однією з його «колишніх подружок» злегка нагнітає їх відносини з Кадді. 
137 5 «Незаплановане батьківство»
Unplanned Parenthood
Грег Яйтаніс Девід Фостер 9.65[6] N/A 18 жовтня 2010
У новонародженого спостерігаються проблеми з диханням і відмова печінки. Щоб вирішити цю проблему, Хаус і його команда досліджують історію хвороби матері в пошуках можливих підказок. Команда Хауса розкриває загадку, і тепер матері, Еббі, чекає нелегкий вибір, який може відбитися і на здоров'ї дитини, і на її власному. У той же час, згідно з вказівками Кадді, Хаус змушує Формана і Тауба найняти нову жінку-лікаря для команди. Також Кадді просить Хауса посидіти зі своєю дочкою, Хаус, у свою чергу привертає Вілсона, в результаті чого друзі вчаться дечому важливому про батьківський обов'язок. 
138 6 «Велика політика»
Office Politics
Сенфорд Букстейвер Сет Гоффман 9.63[7] N/A 8 листопада 2010
Ідуть вибори, і в самий розпал важкої передвиборної боротьби керуючий передвиборною кампанією сенатора Нью-Джерсі потрапляє до лікарні з відмовою печінки і тимчасовим паралічем. Кадді змушує Хауса найняти жінку-лікаря — третьокурсницю медичного університету Марту Мастерс (її зіграла Ембер Темблін), на час відсутності Тринадцятої. Хаус і його команда дуже недовірливо ставляться до новенької у зв'язку з відсутністю у неї медичного досвіду, але їм доводиться дати шанс їй проявити себе. Після завершення кампанії сенатор робить кілька несподіваних заяв, і команда Хауса звертає увагу на кандидата, щоб знайти причини хвороби свого пацієнта. А Хаусу в той же час доведеться прийняти критичне рішення, яке може поставити під загрозу його стосунки з Кадді. 
139 7 «Пошесть на нашого Хауса»
A Pox on Our House
Такер Гейтс Ловренс Кеплов 10.77[8] 23[9] 15 листопада 2010
Після того, як 200-ліотня медична колба, знайдена у викинутому на берег кораблі, розбивається вщент в руках дівчини-підлітка, її госпіталізують у ПП з симптомами, які вказують на віспу. Доктор Дейв Брода з Центру контролю за захворюваннями оголошує карантин і усуває команду Хауса від постановки діагнозу. У Мастерз виникають підозри щодо його мотивів, вона впевнена, що у пацієнтки інше захворювання. Незабаром вітчим дівчини вмирає з симптомами віспи та Хаус змушений прийняти небезпечне рішення, яке ставить під загрозу його власне життя. У цей час Вілсон і Сем заспокоюють 6-річну дівчинку, яка проходить курс хіміотерапії і змушує їх переглянути власні відносини. 
140 8 «Маленькі жертви»
Small Sacrifices
Грег Яйтаніс Девід Госельтон 9.24[10] 19[11] 22 листопада 2010
У Принстон-Плейнсборо потрапляє чоловік, який почав задихатися під час розп'яття на хресті. Як з'ясувалося, його дочка була хвора на рак, жити їй залишалося не більше чотирьох тижнів, але батько «уклав угоду з Богом». Рак у доньки зник, але за кожний рік її життя батько зазнавав муки Христа. Деякий час після постановки правильного діагнозу він відмовлявся від лікування стовбуровими клітинами, так як це «порушує його договір з богом». Хитрістю Хаус переконав пацієнта почати лікування. Вілсона кидає Сем, Хаус примиряється з Кадді, а Тауб свариться з дружиною через нового друга, з яким вона познайомилася в групі підтримки для людей з невірними дружинами. 
141 9 «Більше ніж життя»
Larger Than Life
англ. Miguel Sapochnik Сара Гесс 10.52[12] 21[13] 17 січня 2011[14]
Хаус з командою береться за „героя підземки“, але будь-якій спробі йому допомогти хворому стає тільки гірше. На любовному фронті Хауса чекає новий виклик - знайомство з мамою Кадді, а у одного із членів команди - несподівана слава. 
142 10 «Від батога до пряника»
Carrot or Stick
Девід Стрейтон Ліз Фредман 10.45[15] 10[16] 24 січня 2011[14]
Інструктор зі стройовою підготовки у виправному закладі для неповнолітніх - міцний горішок, але і його підкосила хвороба. Тільки доктор Хаус може розв’язати головоломку і визначити її. Але цього разу допомоги потребує на тільки пацієнт, а й дочка Кадді, яка має вступати до дитсадка. Щоб усе пройшло без перешкод, славетний діагност має задіяти усе своє вміння і хитрощі. 
143 11 «Сімейна практика»
Family Practice
англ. Miguel Sapochnik Пітер Блейк 12.33[17] 13[18] 7 лютого 2011[14]
У матері Кадді проблеми з серцем і команді Хауса належить зрозуміти, чим вони викликані. Справа ускладнюється через непрості взаємини Кадді з пацієнткою і скептичне ставлення Хауса до симптомів.Тауб намагається поправити своє матеріальне становище, влаштувавшись на роботу за сумісництвом та зриває багатомільоний судовий процес. А Марта ставить під удар свою кар'єру. 
144 12 «Запам'ятай»
You Must Remember This
Девід Плетт англ. Katherine Lingenfelter 9.86[19] 24 14 лютого 2011[14]
Офіціантка з ідеальною пам'яттю отримує тимчасовий параліч, старша сестра відвідує її в лікарні. Форман змушений допомагати Таубу підготуватися до іспиту на профпридатність. Хаус збентежений появою в Уілсона нової супутниці. 
145 13 «Дві історії»
Two Stories
англ. Greg Yaitanes англ. Thomas L. Moran 10.41 22 21 лютого 2011[14]
Цього разу пацієнту скрутно як ніколи, бідолага відкашляв власну легеню. Кадді більше не в змозі терпіти егоїзм Хауса, відносини між ними знову висять на волосинці. Щоб повернути Кадді Хаус погоджується виступити перед дітьми. 
146 14 «Доказ кризи»
Recession Proof
англ. S. J. Clarkson англ. John C. Kelley 11.01 16 28 лютого 2011[14]
Пацієнтом цього разу стає збанкрутілий бізнесмен, що тепер заробляє на хліб прибиранням місць злочину. Кадді має отримати нагороду, а Хаус намагається зробити все щоб цей день їй запам'ятався назавжди. 
147 15 «Бомби»
Bombshells
англ. Greg Yaitanes англ. Liz Friedman & Sara Hess 11.08 13 7 березня 2011[14]
Пацієнтом є хлопчага, що бавився із вибухівкою. А у Кадді підозри на те, що в неї рак. Хаус не здатний підтримати її у скрутний момент через шалений страх, що вона помре. Їхні відносини дають тріщину. 
148 16 «Без парашуту»
Out of the Chute
Sanford Bookstaver Lawrence Kaplow & Thomas L. Moran 10.41 14 14 березня 2011[14]
Пацієнтом цього разу є справжнісінький ковбой, який стверджує що нічого у світі немає кращого за ті 8 секунд слави на родео. Хаус намагається знайти чим заповнити порожнечу в серці. В досягнені цієї цілі Хаус не зупиниться ні перед чим, ні перед тим щоб підірвати серце пацієнта, ні перед тим щоб стрибнути з балкону, а про вікодин та повії годі й говорити. 
149 17 «Пропащий»
Fall From Grace
Такер Гейтс Джон Сі Келлі 9.49 21 березня 2011[14]
Молодий бездомний чоловік, у минулому - наркоман, знайдений в парку з ознаками порушення нюху і жахливими шрамами й опіками на грудях - діти випадково підпалили йому руку. Особистість пацієнта встановити не змогли, і, так як його стан продовжував погіршуватися, команда намагається знайти історію хвороби пацієнта і записи про його сім'ю, щоб зрозуміти причину хвороби. У той же час, в довірчій бесіді Кадді і Вілсоном проясняється, що відносини Хауса і Кадді після розриву входять в колишнє русло. 
150 18 «Помийка»
Dig
Мет Шекмен Девід Ґосельтон, Сара Ґесс 8.93 18 квітня 2011[14]
Тринадцята пробула у в'язниці весь минулий рік, але справжня загадка для Хауса - причина, через яке вона потрапила туди. Хаус хоче отримати більше інформації, запрошує її на незвичайні змагання зі стрільби. Вони об'єднують зусилля, щоб конкурувати з більш досвідченим суперником, а протягом поїздки дізнаються правду один про одного. У лікарні команда лікує вченого викладача, котрий страждає від дихальної хвороби. Під час обшуку будинку пацієнта вони дізнаються, що він - збирач. А під час другого візиту вони знаходять в купі речей щось, що шокує їх. 
151 19 «Остання спокуса»
Last Temptation
Тім Саусґем Девід Фостер, Ліз Фрідмен 8.80 25 квітня 2011[14]
У Мастерс останній день практики. Їй необхідно вирішити: чи залишається вона в інтернатурі у Хауса або йде в хірургічне відділення. Пацієнтка - Кендал Пірсон робить спробу стати наймолодшою людиною, яка здійснила навколосвітнє плавання. Під час тренувального запливу їй стає зле. Хаус і Вілсон починають незвичайний заклад, а Мастерс тим часом доведеться прийняти ще одне важке рішення. 
152 20 «Зміни»
Changes
Девід Стрейтон Елі Атті 8.57 2 травня 2011[14]
У переможця лотереї Гаррі Сайруса трапляється частковий параліч під час пошуку його давно втраченого кохання. Мати Кадді погрожує подати до суду на лікарню за халатність, що в свою чергу наражає на небезпеку медичні ліцензії як Кадді, так і Хауса. Чейз і Форман укладають парі, яке випробовує кожного з них по-різному. 
153 21 «Зцілення»
The Fix
Грег Яйтанець Томас Моран, Девід Шор 7.94 9 травня 2011[14]
Хаус починає приймати експериментальні ліки, які регенерують м'язи, і укладає парі з Вілсоном - він вважає, що у боксера, який програв свій останній бій, є якась прихована хвороба, через яку він і програв 5 останніх боїв. Тим часом команда розслідує справу дівчини, яка працює на військовому полігоні. 
154 22 «Проти ночі»
After Hours
Мігель Сапочнік Сет Ґофман, Расел Френд, Гарет Лернер 8.92 16 травня 2011[14]
Подруга Тринадцятої, Дарріан, з якою вона ділила камеру, раптово приходить до неї додому, потребуючи термінової медичної допомоги. Коли Тринадцята дізнається, що її подруга в бігах, обіцяє не відвозити її до лікарні, де поліцейські могли б знайти її, і замість цього у розпачі звертається до Чейза. Тим часом Хаус отримує жахливу звістку, а Тауб намагається впоратися з несподіваними новинами. 
155 23 «Жити далі»
Moving On
Грег Яйтанець Кет Лінгенфелтер, Пітер Блейк 9.11 23 травня 2011[14]
Хаус і команда займаються випадком перформанс-художниці, яка свідомо завдає собі біль і перетворює діагностику в черговий "шедевр" своєї творчості. Команді належить вирішити, які з її симптомів реальні, а які - ні. А Хаус тим часом вирішує змінити своє життя, але не може розлучитися зі старими звичками. 

Примітки[ред.ред. код]

 1. Seidman, Robert (2010-09-28). TV Ratings Broadcast Top 25: 'TV Ratings Broadcast Top 25: ‘Sunday Night Football’, ‘Glee,’ ‘Grey’s Anatomy,’ ‘Dancing with the Stars’ Top Premiere Week. TV by the Numbers. Архів оригіналу за 2013-07-09. 
 2. Gorman, Bill (2010-09-28). Monday Finals: Castle Adjusted Down; Chuck, Rules, Hawaii Five-0, 90210 Adjusted Up. TV by the Numbers. Архів оригіналу за 2012-07-05. Процитовано 2010-09-29. 
 3. Seidman, Robert (2010-10-05). Monday Finals: Castle, Lie to Me, 90210 Adjusted Down; How I Met Your Mother, Mike & Molly, Adjusted Up. TV by the Numbers. Архів оригіналу за 2012-06-08. Процитовано 2010-10-05. 
 4. Seidman, Robert (2010-10-13). TV Ratings Broadcast Top 25: ‘SNF’, ‘Glee,’ ‘Grey’s Anatomy,’ ‘Modern Family,’ ‘NCIS,’ ‘Dancing with the Stars’ Top Week 3 Viewing. TV by the Numbers. Архів оригіналу за 2013-07-09. Процитовано 2010-10-14. 
 5. Gorman, Bill (2010-10-12). Monday Finals: Castle, Dancing Adjusted Down; How I Met Your Mother, Two And A Half Men, 90210 Adjusted Up. TV by the Numbers. Архів оригіналу за 2012-06-08. Процитовано 2010-10-13. 
 6. Seidman, Robert (2010-10-19). Monday Finals: Castle, Lie to Me Adjusted Down; How I Met Your Mother, DWTS, Two and a Half Men, Mike & Molly Adjusted Up. TV by the Numbers. Архів оригіналу за 2012-06-08. Процитовано 2010-10-20. 
 7. Gorman, Bill (2010-11-09). Monday Finals: Dancing, Castle, Mike & Molly, Rules, Men Adjusted Down; Lauer GWB Interview, 90210 Up. TV by the Numbers. Архів оригіналу за 2012-06-08. Процитовано 2010-11-10. 
 8. Seidman, Robert (2010-11-16). Monday Finals: Mike & Molly, Lie to Me Adjusted Down; How I Met Your Mother Up. TV by the Numbers. Архів оригіналу за 2012-06-08. Процитовано 2010-11-17. 
 9. Seidman, Robert (2010-11-23). TV Ratings Broadcast Top 25: NFL, Glee, Modern Family, NCIS, Dancing With the Stars Top Week 9 Viewing. TV by the Numbers. Архів оригіналу за 2013-07-09. Процитовано 2010-11-24. 
 10. Seidman, Robert (2010-11-23). Monday Finals: Lie to Me Adjusted Down; Hawaii Five-0 Up; No Change for ‘Chuck. TV by the Numbers. Архів оригіналу за 2012-06-08. Процитовано 2010-11-24. 
 11. Seidman, Robert (2010-11-30). TV Ratings Broadcast Top 25: Sunday Night Football, Dancing with the Stars Finale, Two and a Half Men, NCIS Top Week 10 Viewing. TV by the Numbers. Архів оригіналу за 2013-07-09. Процитовано 2010-12-06. 
 12. Gorman, Bill (2011-01-19). Monday Final Ratings: 'Chuck' Adjusted Up To A Season High, 'Harry's Law,' 'Rules' Also Up; 'House,' 'Mike & Molly' Down. TV by the Numbers. Архів оригіналу за 2012-06-08. Процитовано 2011-01-20. 
 13. Seidman, Robert (2011-01-25). TV Ratings Broadcast Top 25: Jets-Steelers, American Idol, Hawaii Five-0, NCIS, Modern Family Top Week 18 Viewing. TV by the Numbers. Архів оригіналу за 2013-07-09. Процитовано 2011-01-25. 
 14. а б в г д е ж и к л м н п р с http://www.thefutoncritic.com/showatch/house/listings
 15. Seidman, Robert (2011-01-25). Monday Final Ratings: 'Chuck' Drops, But Only a Little; No Change for 'Lie To Me' or 'Castle'. TV by the Numbers. Архів оригіналу за 2012-05-02. Процитовано 2011-01-26. 
 16. Seidman, Robert (2011-02-01). TV Ratings Broadcast Top 25: American Idol, Pro Bowl, Hallmark Movie, The Office and Bones Top Week 19. TV by the Numbers. Архів оригіналу за 2013-07-09. Процитовано 2011-01-02. 
 17. Seidman, Robert (2011-02-08). Monday Finals: No Ratings Adjustments For 'Chuck' or 'The Chicago Code'; 'Mike & Molly' Adjusted Down. TV by the Numbers. Архів оригіналу за 2012-05-02. Процитовано 2011-02-08. 
 18. Seidman, Robert (2011-01-15). TV Ratings Broadcast Top 25: Grammy Awards, Modern Family, Glee, American Idol, NCIS Top Week 21 Viewing. TV by the Numbers. Архів оригіналу за 2013-07-09. Процитовано 2011-02-16. 
 19. Gorman, Bill (2011-02-15). Monday Final Ratings: No 18-49 Adjustments For 'Mad Love,' 'Chuck' Or Any Other Shows. TV by the Numbers. Архів оригіналу за 2012-05-02. Процитовано 2011-02-15. 

Джерела[ред.ред. код]