Доктор Хаус (сезон 8)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Восьмий сезон американського телесеріалу «Доктор Хаус», про його вихід було офіційно оголошено 10 травня 2011 року[1]. Прем'єра першої серії відбулася 3 жовтня 2011 року[2]. Відомо, що в цьому сезоні не буде персонажу Ліза Кадді, так як акторка Ліза Едельштейн не захотіла продовжувати свій контракт[3]. У своєму твіттері Грег Яітанес написав, що в сезоні буде 22 епізоди.[4]

В ролях[ред.ред. код]

В головних ролях[ред.ред. код]

В другорядних ролях[ред.ред. код]

Епізоди[ред.ред. код]

# Назва Режисер(и) Сценарист(и) Перегляд
американцями
(у мільйонах)
Рейтинг Вийшла в США
156 1 «Двадцять пігулок вікодину»
Twenty Vicodin
Грег Яітанес Пітер Блейк 9.78[7] N/A 3 жовтня 2011

Епізод починається через 11 місяців відтоді, як Хаус в'їхав власною машиною в будинок Кадді, три з яких він перебував в розшуку, а вісім — у в'язниці. На початку епізоду Хаус сидить перед комісією з амністії, яка повідомляє йому, що через п'ять днів його звільнять достроково, якщо він цей час не буде конфліктувати і на нього не буде жодних нарікань. Хаус намагається уникати конфліктів у в'язниці, що не легко з його характером - адже місцевий авторитет вимагає від нього двадцять пігулок вікодину як "таксу за вихід", і повідомляє він про це Хауса, коли йому лишилося чотири дні до виходу. В день дають лише чотири пігулки. І до того ж Хаус не згодний з діагнозом тюремних лікарів щодо одного із в'язнів, і він намагається переконати лікаря Джесіку Адамс в своїй правоті.


Кінцевий діагноз: Мастоцитоз 
157 2 «Трансплантат»[8]
Transplant
Ден Аттіас[9] Девід Фостер та Ліз Фрідман[10] 6.85[11] N/A 10 жовтня 2011

Після ще двох місяців у в'язниці, несподіваний відвідувач робить Хаусу пропозицію, від якої той не може відмовитися - допомогти команді Принстон-Плеїнзборо вилікувати унікального пацієнта - донорські легені, щоб врятувати життя пацієнта Вілсона. Хаус втратив свій офіс, свою команду та дружбу з Вілсоном. Що він отримав, так це нову команду — лікаря Чі Парк, розумну, сором'язливу, тимчасову резидентку. Одночасно він намагається налагодити стосунки з Вілсоном, попри холодний прийом останнього.


Кінцевий діагноз: Еозинофільна пневмонія 
158 3 «Благочинна справа»[12]
Charity Case
Грег Яітанес Сара Гесс[13] 8.34[14] N/A 17 жовтня 2011

В лікарню потрапялє чоловік, що зомлів після того, як зробив пожертву на мільйон доларів. Виявилося, що він мільйонер, але віддає майже всі свої гроші на благочинність, лишаючі собі лише щоб вистачало на мінімум. Через це його кинула дружина та забрала із собою дітей. Доктор Парк думає, що це симптом. Парк вважає, що його крайній альтруїзм може вказувати на неврологічний розлад , тоді як Хаус вбачає в ньому спосіб фінансування відновлення його старої команди. Тимчасом, лікар Адамс добровільно допомагає відділу, підшукуючи нову кар'єру, а Хаус намагається повернути Тринадцяту до команди.


Кінцевий діагноз: Хвороба Пламмера 
159 4 «Ризикована справа»[15]
Risky Business
Сенфорд Букстевер[16] Сет Гоффман[17] 6.65[18] N/A 31 жовтня 2011

Пацієнт Хауса - виконавчий директор та власник великого сімейного бізнесу, який збирається закрити все виробництво в Америці і перевести його до Китаю, що викликає величезне незадоволення його робітників, доньки, а також доктора Адамс. Хаус намагається витягнути з нього гроші на відновлення свого відділення. У Парк призначене дисциплінарне слухання, і вона побилася об заклад з Хаусом на сто доларів, що її не звільнять.


Кінцевий діагноз: Синдром гіперв'язкості викликаний ревматоїдним артритом 
160 5 «Зізнання»[19]
The Confession
Кейт Вудз[20] Джон С. Келлі[19] 7.55 N/A 7 листопада 2011

Новий пацієнт - улюбленець маленького містечка, якому стало зле коли він зраджував дружині. В команду повертаються Чейз та Тауб. Сумління пацієнта змушує його розказати про зраду дружині. Потім він починає зізнаватися в інших злочинах та просто нехороших вчинках по відношенню до мешканців міста. А Хаус приймає ставки, чи діти Тауба від різних жінок справді його діти.


Кінцевий діагноз: Синдром Кавасакі 
161 6 «Батьки»
Parents
Грег Яітанес Елі Етті 6.63 N/A 14 листопада 2011

Підлітка, що намагається продовжити справу мертвого батька, на вечірці сковує параліч. Шукаючи відповіді, команда дізнається про сімейну таємницю, що загрожує лікуванню хлопця. Тимчасом Хаус шукає вагому причину, щоб поїхати на боксерський поєдинок в Атлантик-Сіті, а Тауб повинен вирішити чи варто дозволити колишній дружині переїхати, забравши з собою дитину.


Кінцевий діагноз: Сифіліс 
162 7 «Мертвий і похований»
Dead & Burried
Мігель Сапокнік Девід Хоселтон 7.46 N/A 21 листопада 2011

Команда Хауса береться за справу дівчинки-підлітка, що поступила з Анафілаксією. Але згодом виявляється, що все набагато серйозніше, оскільки вона ще й вагітна хоча сама запевняє, що ще незаймана. Хаус тимчасом зацікавився справою мертвого чотирирічного хлопчика попри те, що Форман наполягав на тому, щоб він зосередився на справі, за яку взялася його команда.


Кінцевий діагноз: пацієнт: Хориокарцинома; хлопчик: Синдром Альпорта 
163 8 «Ризики параної»
Perils of Paranoia
Девід Стрейтон Томас Л. Моран 7.41 N/A 28 листопада 2011

Команда береться за справу прокурора, у якого стався інфаркт під час засідання суду, але після того, як вони знаходять чимале сховище зброї у нього вдома, потрібно вирішити що це: передбачливість чи параноя. Тимчасом, Тауб вирішує допомогти Форману налагодити особисте життя, а Парк зрештою усвідомлює, що їй пора відкритися.


Кінцевий діагноз: Дифтерія 
164 9 «Найкраща половина»
Better Half
Грег Яітанес Кейт Лінгенфельтер 8.76 N/A 23 січня 2012

Чоловік, що страждає від ранньої хвороби Альцгеймера раптом починає блювати, і був доправлений до лікарні. Скоро в нього починаються приступи агресії та втрати мови, але команді важко відрізнити нові симптоми від хвороби Альцгеймера. А тимчасом Вілсон та Хаус побились об заклад, що викликає очевидну асексуальність у жінок.


Кінцевий діагноз: Синдром Рея 
165 10 «Утікачі»
Runaways
Сенфорд Букстевер Маркі Джексон 8.73 N/A 30 січня 2012

Команда береться за справу безпритульної дівчинки-підлітка, у якої під час обстеження у "швидкій" почала текти кров з вуха. Дізнавшись про те, що вона зростає без батьківської опіки, Адамс намагається переконати команду не викликати соцпрацівника. Проте, коли з'являється її покинута матір, дівчинка втрачає своє право голосу щодо лікування. Тимчасом Тауб намагається зблизитися зі своїми дітьми, а Хаус намагається шантажувати Формана за роман із заміжньою жінкою.


Кінцевий діагноз: Аскаридоз 
166 11 «Ніхто не винен»
Nobody's Fault
Грег Яітанес Девід Фостер, Рассел Френд та
Гаррет Лернер
7.09 N/A 6 лютого 2012

На Хауса та його команду чекає дисциплінарне слухання з доктором Кофілдом після того, як вчитель хімії, що потрапив до лікарні з паралічем, в пориві злості серйозно поранив лікаря. Враховуючи життя колеги, що висить на волосині, Кофілд повинен зважити всі безрозсудні та всі виправдані вчинки Хауса, щоб прийняти правильне рішення.


Кінцевий діагноз: Синдром пухлинного лізису і стероїдний психоз 
167 12 «Чейз»
Chase
Метт Шакман Пітер Блейк та Елі Етті 7.16 N/A 13 лютого 2012

Знаходячись на межі життя та смерті доктор Роберт Чейз почав задумуватись чи варто йому повертатися в команду Хауса. Щоб трохи відволіктись він бере справу пацієнтки з клініки, Вона потрапила до лікарні, коли збиралася скласти обітницю і на все життя стати черницею, як раптом їй стало погано. Доглядаючи за пацієнткою Чейз помалу закохується у неї, що ставить під удар об'єктивність прийнятих ним рішень.


Кінцевий діагноз: Хвороба Хортона 
168 13 «Хазяїн в домі»
Man of the House
Колін Баксі Сара Гесс та Ліз Фрідман 7.08 N/A 20 лютого 2012

Консультант із сімейних стосунків непритомніє прямо під час промови на сцені. У лікарні виявляється, що окрім проблем із зором та печінкою, у нього низький рівень тестостерону. Чоловік стверджує, що це зовсім не заважає йому у сімейному житті, а навпаки робить його шлюб кращим та сприяє його кар'єрі. Дружина Хауса повертається, щоб підготувати його до співбесіди в Департаменті Національної Безпеки щодо її Зеленої Карти. А члени команди Хауса тимчасом борються за місце його заступника.


Кінцевий діагноз: Підгострий лімфоцитарний тиреоїдит викликаний автоімунним синдромом III типу 
169 14 «Любов зла»
Love is Blind
Тім Саутем Джон С. Келлі 5.94 N/A 27 лютого 2012 (світ)
19 березня 2012 (Телеканал Fox)

До лікарні привезли молодого сліпого чоловіка із слуховими галюцинаціями, а згодом і кашлем з кров'ю. В процесі діагностування виявляється, що лікування може позбавити його ще й слуху та зробити зовсім безпомічним. Тимчасом мати Хауса навідує його в Принстон-Плейнзборо, щоб розказати йому про свої нові стосунки.


Кінцевий діагноз: Мукоромікоз 
170 15 «Стукач»
Blowing the Whistle
Джуліан Хіггінс Сюжет: Денні Вейс
Сценарій: Денні Вейс та Сет Гоффман
6.67 N/A 2 квітня 2012

Молодого солдата, який щойно повернувся на батьківщину, звинувачують у державній зраді після того, як він опублікував відео, на якому солдати знущаються з цивільних. Знаходячись під вартою він втрачає свідомість і його доправляють до Принстон-Плейнзборо. Згодом солдат відмовляється від лікування, вимагаючи, щоб йому дали можливість пояснити свій вчинок людям. Адамс та команда підозрюють, що Хаус серйозно захворів і намагаються йому допомогти, а він вирішує скористатися цим, щоб познущатись із них.


Кінцевий діагноз: Висипний тиф 
171 16 «Слабо»
Gut Check
Мігель Сапокнік Дженні Конвей та Девід Хоселтон 6.01 N/A 9 квітня 2012

Цього разу Хаус та його команда взялися за справу гравця молодшої хокейної ліги, що почав кашляти кров'ю прямо під час матчу. Вілсон же тим часом починає задумуватись про сім'ю, а Хаус безуспішно намагаючись його переконати, наглядно показує йому наскільки він до цього не готовий.


Кінцевий діагноз: Синдром Міллера-Фішера 
172 17 «Нам потрібні яйця»
We Need the Eggs
Девід Стрейтон Пітер Блейк та Сара Гесс 5.61 N/A 16 квітня 2012

Чоловік поступив у лікарню із кривавими сльозами на очах. Але після того як команда познайомилася із його "дівчиною", - дуже схожою на людину лялькою, в яку він закоханий до безтями, вони запідозрили у нього неврологічні розлади. Тимчасом Хаус намагається розібратися в своїх почуттях до законної дружини, оскільки вона ось-ось має отримати громадянство і зможе розвестись із ним.


Кінцевий діагноз: Первинна амебна менінгоенцефалатія 
173 18 «Тіло й душа»
Body & Soul
Стефан Шварц Дастін Педдок 5.49 N/A 23 квітня 2012

До лікарні привезли хлопчика, що задихався після нічного жахіття. Дідусь хлопчика запевняє, що на нього впало те ж саме прокляття, що погубило його батька багато років тому. Але мати відмовляється вірити у це, сподіваючись знайти всьому логічне пояснення. Намагаючись поставити діагноз, Чейз та Парк тимчасом сперечаються на рахунок своїх еротичних сновидінь. Домініка розкриває обман Хауса і йде від нього, а Вілсон дізнається, що у нього Рак (Тимома 2 стадії).


Кінцевий діагноз: Відкрита артеріальна протока 
174 19 «Слово на букву Р»
The C-Word
Г'ю Лорі Джон С. Келлі та Маркі Джексон 6.45 N/A 30 квітня 2012

До лікарні поступила шестирічна дівчинка із рідкісним генетичним захворюванням, пілся того як у неї пішла кров із носа і вона знепритомніла. Форман дозволяє матері, яка є фахівцем в області генетичних захворювань і як ніхто інший знає хворобу своє дочки, приєднатися до команди Хауса. Вілсон приймає рішення про радикальне і смертельно небезпечне лікування раку, а Хаус в свою чергу погоджується сам провести лікування у себе вдома.


Кінцевий діагноз: Міксома передсердя 
175 20 «Розтин покаже»
Post Mortem
Пітер Веллер Девід Хоселтон та
Кейт Лінгенфелтер
6.09 N/A 7 травня 2012

Все починається з того, що молода дівчина помирає і її відвозять у морг, де паталогоанатом замість того, щоб дізнатися причину її смерті, знімає собі скальп. Місцеві лікарі його недолюблюють, адже він помічає усі іхні помилки і доповідає керівництву лікарні. Пацієнт же у свою чергу погоджується на лікування тільки якщо його проводитиме особисто доктор Хаус. Однак Хаусу начхати на нього, адже він відправився з Вілсоном у подорож, щоб не думати про його хворобу. У зв'язку з цим Чейз бере на себе керівництво над командою, але після декількох невдалих спроб лікування Форман відстороняє його від цієї справи. Це заставляє Чейза задуматись над влсаною кар'єрою і тим чи варто йому залишатись у команді.


Кінцевий діагноз: Гіпотиреоз викликаний багаторазовим надходженням триклозану та кофеїну в організм 
176 21 «Триматися»
Holding On
Мігель Сапокнік Рассел Френд, Гаррет Лернер та
Девід Фостер
6.45 N/A 14 травня 2012

Дев'ятнадцятирічний черлідер потрапив у лікарню із запамороченням та сильною носовою кровотечею. Згодом виявляється, що окрім наявих симптомів хлопець чує голос свого брата, який помер 10 років тому. Команді потрібно розібратися, які симптоми є реальними а які ні, щоб прийняти їх до уваги і поставити правильний діагноз. Спроби Вілсона подолати Рак провалилися і він вирішує відмовитись від подальшого лікування, щоб померти з гідністю. Щоправда це суперечить світогляду Хауса, який вважає, що смерть не може бути гідною по своїй природі, і він намагається переконати друга продовжити лікування.


Кінцевий діагноз: Персистуюча стримінна артерія 
177 22 «Усі помирають»
Everybody Dies
Девід Шор Девід Шор, Пітер Блейк та Елі Етті 8.72 N/A 21 травня 2012

Після невдалих спроб уникнути повернення до в'язниці, Хаус зникає. Прокинувшись у палаючому будинку після дози героїну із лежачим поруч мертвим колишнім пацієнтом, він розуміє, що його життя розвалюється на очах. Хаусу ввижаються не байдужі йому люди з минулого, і розбираючи все, що йому наговорила його підсвідомість, намагається зрозуміти, чи варто йому жити далі.


Кінцевий діагноз: Автоімунна реакція на подразник рослинного характеру 

Примітки[ред.ред. код]

 1. http://tvbythenumbers.zap2it.com/2011/05/10/house-renewed-for-an-eighth-season-by-fox/92101/
 2. http://tvbythenumbers.zap2it.com/2011/06/23/fox-announces-2011-fall-premiere-dates/96394/
 3. http://www.tvline.com/2011/05/house-shocker-lisa-edelstein-quits/
 4. Greg Yaitanes' Twitter
 5. http://www.deadline.com/2011/07/breaking-in-co-star-odette-annable-joins-foxs-house-as-new-regular/
 6. http://tvvomit.com/2011/08/03/charlyne-yi-and-odette-annable-join-house/
 7. Seidman, Robert (October 4th, 2011). Monday Broadcast Final Ratings: 'Terra Nova,' '2.5 Men,' '2 Broke Girls' Adjusted Up; 'Castle' Adjusted Down. TV by the Numbers. Архів оригіналу за 2012-07-11. Процитовано 2011-10-04. 
 8. Yaitanes, Greg (2011-08-09). transplant. Twitter. Архів оригіналу за 2013-07-09. Процитовано 2011-08-09. 
 9. Lingenfelter, Katherine (2011-08-04). Dan Attias.. Twitter. Архів оригіналу за 2013-07-09. Процитовано 2011-08-04. 
 10. Solether, Alex (2011-08-09). Episode 2 was written by David Foster & Liz Friedman.. Twitter. Архів оригіналу за 2013-07-09. Процитовано 2011-08-09. 
 11. Gorman, Bill (2011-10-11). Monday Final Ratings: 'Terra Nova,' 'House,' Unscrambled; 'Mother,' 'Sing Off,' 'Broke Girls,' '2.5 Men,' 'Hawaii 5-0' Adjusted Up; 'Dancing,' 'Castle,' 'Mike & Molly' Adjusted Down. TV by the Numbers. Архів оригіналу за 2012-07-11. Процитовано 2011-10-11. 
 12. Yaitanes, Greg (2011-08-15). Charity Case. Twitter. Архів оригіналу за 2012-02-21. 
 13. Yaitanes, Greg (2011-08-10). prepping ep3 of @House written by @SaraHess. Twitter. Архів оригіналу за 2012-02-21. Процитовано 2011-08-15. 
 14. Seidman, Robert (2011-10-18). TV Monday Final Ratings: 'Terra Nova,' 'HIMYM,' '2 Broke Girls,' '2.5 Men,' Adjusted Up; 'Castle,' 'Hart of Dixie' Adjusted Down. TV by the Numbers. Архів оригіналу за 2012-07-11. Процитовано 2011-10-18. 
 15. Bookstaver, Sanford (2011-08-25). The episode is called "Risky Business" written by Seth Hoffman.. Twitter. Архів оригіналу за 2013-07-09. Процитовано 2011-08-26. 
 16. Bookstaver, Sanford (2011-08-07). director. Twitter. Архів оригіналу за 2012-02-21. Процитовано 2011-08-10. 
 17. Blake, Peter (August 18, 2011). The very talented Seth Hoffman is writing episode 804. Twitter. Процитовано August 20, 2011. 
 18. Seidman, Robert (2011-11-01). Monday Final Ratings: 'How I Met Your Mother,' '2 Broke Girls,' 'Hawaii Five-0' Adjusted Up; 'Castle Adjusted Down. TV by the Numbers. Архів оригіналу за 2012-07-11. Процитовано 2011-11-01. 
 19. а б Solether, Alex (2011-09-21). 8005 is The Confession written by John Kelley. Twitter. Архів оригіналу за 2013-07-09. Процитовано 2011-09-21. 
 20. Yaitanes, Greg (2011-09-18). Kate Woods directing. Twitter. Архів оригіналу за 2013-07-09. Процитовано 2011-09-20.