Доктор Хаус (сезон 6)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Шостий сезон американського телесеріалу «Доктор Хаус» має 22 серії. Прем'єра першої серії відбулась 21 вересня 2009, останню серію показували 17 травня 2010.

В ролях[ред.ред. код]

В головних ролях[ред.ред. код]

В другорядних ролях[ред.ред. код]

Епізоди[ред.ред. код]

Назва Режисер(и) Сценарист (и) Вийшла в США Перегляд
американцями
(у мільйонах)
Рейтинг
111 (6-01&02) «Зломлений»
Broken
Кеті Якобс Рассел Френд,
Гарет Лернер,
Девід Фостер і
Девід Шор
21 вересня 2009 16,50 1
Через деякий час, проведений в Мейфілді, Хаус нарешті відмовляється від вікодина і перестає бачити галюцинації. Цього ж дня він намагається виписатися з лікарні. Проте доктор Нолан - головний лікар Мейфілда - погоджується написати рекомендацію на відновлення медичної ліцензії Хауса лише в тому випадку, якщо той залишиться для тривалішого лікування. На думку доктора, проблеми Грега знаходяться набагато глибшим, ніж здається. Хаус вимушений піти на пропозицію Нолана. Проте, він не залишає спроб втекти з лікарні. За допомогою Вілсона і свого нового сусіда по палаті Альві, Хаус сподівається знайти компромат на доктора Нолана. І навіть після чергової невдачі він знову готовий будувати план втечі. Здається, ніщо не здатне змусити Хауса змінити своє рішення. До певного моменту. 
113 (6-03) «Повний провал»
Epic Fail
Грег Яітанес Сара Гесс і
Ліз Фрідман
28 вересня 2009 14,44 1
Форман намагається зайняти місце Хауса в лікарні «Принстон-Плейнсборо». У клініку потрапляє пацієнт з пекучим болем в долонях. Він розміщує свої симптоми в Інтернеті, пропонуючи винагороду за постановку правильного діагнозу, внаслідок чого Форману доводиться конкурувати з множиною віртуальних порадників. В цей час Хаус бере уроки кулінарного мистецтва, щоб забути про біль в нозі. 
114 (6-04) «Тиран»
The Tyrant
Девід Страйтон Пітер Блек 5 жовтня 2009 13,738 10
Щоб розважити себе, Хаус повертається в діагностичний відділ. Форман умовляє Чейза і Кемерон повернутися у відділ. В цей час в лікарню поступає з кривавою блювотою новий пацієнт - Дібала, президент-диктатор, якого багато хто звинувачує в геноциді. В той же час Хаусу докучає його сусід знизу, до витівок якого Хаус прагне відноситися нейтрально. 
115 (6-05) «Карма в дії»
Instant Karma
Грег Яітанес Томас Л. Моран 12 жовтня 2009 13,498 13
Мільярдер вважає, що його син захворів внаслідок карми. Хаус припускає невиліковну хворобу і говорить, що хлопчикові залишилася доба. Форман повинен представити доповідь на конференції з приводу смерті тирана Дібали, але в підроблених тестах завищений холестерин. Тринадцята планує виїхати до Таїланду, але хтось зриває її поїздку. 
116 (6-06) «Хоробре серце»
Brave Heart
Метт Шекмен Лауренс Кеплоу 19 жовтня 2009 11,651 21
У клініку потрапляє поліцейський, батько, дід і прадід якого померли у віці 40 років від серцевого нападу. Пацієнт вважає, що його спіткає та ж доля. Після ряду аналізів і знімків, які нічого що не показали, Хаус його виписує, але незабаром з'ясовується, що проблема пацієнта реальна. Хаус, який живе у Вілсона, переселяється з вітальні в спальню, де всюди знаходяться фотографії і дипломи Ембер, і незабаром починає чути дивний шепіт ночами. Чейза продовжує мучити совість з приводу вбивства Дібали і він починає вживати алкоголь. 
117 (6-07) «Відомі невідомості»
Known Unknowns
Грег Яітанес Метт'ю Л. Л'юїс і
Доріс Еган
9 листопада 2009 13,311 16
Після закритої вечірки в готелі у клініку потрапляє 16-річна дівчина з опухлими кистями і стопами. Команда Хауса починає лікувати її від булімії, але у пацієнтки розвиваються внутрішні кровотечі. Хаус відправляється разом з Вілсоном і Кадді на конференцію з фармакології, де Джеймс збирається прочитати доповідь про свого останнього пацієнта і признатися, що допоміг йому померти. Це може коштувати Вілсону кар'єри, але той не бажає нічого слухати. У результаті Хаус накачує Вілсона наркотиками і читає доповідь замість нього. В той же час між Хаусом і Кадді починають зав'язуватися романтичні стосунки. Проте з'ясовується, що Кадді не вільна. Кемерон через дивної поведінки Чейза починає підозрювати чоловіка в зраді. 
118 (6-08) «Командна гра»
Teamwork
Девід Страйтон Елі Етті 16 листопада 2009 12,666 18
Після відновлення медичної ліцензії Хаус знов стає головою діагностичного відділу. В цей же час в лікарню поступає Хенк Хардвік, зірка порно-фільмів, страждаючий від пульсуючого болю в оці. Після того, як Чейз розповів Кемерон, що він убив Дібалу, вони збираються піти з клініки, щоб почати нове життя, але Форман умовляє їх залишитися до завершення справи. Хаус, передбачаючи швидке скорочення своєї команди, намагається повернути в неї Тауба і Тринадцяту, які навідріз відмовляються навіть говорити про це. Тим часом, Кадді усвідомлює, що «Принстон-Плейнсборо» не саме відповідне місце для розвитку стосунків. 
119 (6-09) «Щастя в невіданні»
Ignorance Is Bliss
Грег Яітанес Девід Хоселтон 23 листопада 2009 11,952 17
Напередодні Дня дякування Хаус і його команда ставлять діагноз Джеймсу Сідісу, видатному фізику і письменнику, який проміняв успішну кар'єру на роботу кур'єром. Для хворого пацієнта інтелект став тяжким тягарем, який викликав депресію і залежність, а це, разом з безліччю дивних симптомів, ставить команду Хауса в безвихідь. Тим часом Хаус намагається посварити Кадді і Лукаса, а Чейз бореться з докучливими утіхами колег з приводу звільнення Кемерон. 
120 (6-10) «Вілсон»
Wilson
Леслі Лінка Глеттер Девід Фостер 30 листопада 2009 13,246 6
У Такера, друга і колишнього пацієнта Вілсона, трапляється параліч руки, і Вілсон береться за його справу. Хоча сам Вілсон вважає, що це не рак, Хаус з ним не погоджується і пропонує парі. Коли з'ясовується дійсний діагноз Такера, Джеймсу доводиться вибирати, ким йому краще бути - другом чи лікарем. В цей же час Кадді підшукує новий будинок для себе і Лукаса. 
121 (6-11) «Під прикриттям»
The Down Low
Нік Гомез Сара Гесс і
Ліз Фрідман
11 січня 2010 12,247 18
У лікарню, раптово знепритомнівши на зустрічі наркоділерів, потрапляє Мікки - агент, що працює під прикриттям. Пацієнт боїться викриття, тому встановлення діагнозу ускладнюється відсутністю історії хвороби. Хаус і Вілсон переїздять в нову квартиру, де сусідка приймає їх за геїв. Хаус вирішує скористатися цим і підігрує жінці, щоб переспати з нею. Команда тим часом вирішує провчити Формана, змусивши повірити, що всі вони заробляють більше його. 
122 (6-12) «Каяття»
Remorse
Ендрю Бернстеін Пітер Блек 25 січня 2010 14,213 6
У клініку потрапляє пацієнтка з пульсуючим болем у вухах. По ходу лікування з'ясовується, що вона психопатка і не здатна переживати почуття. Вона зраджувала чоловіку, з яким жила лише через його фінанси. Тринадцята намагається відкрити чоловіку правду, але його дружина не може цього допустити. Хаус тим часом вимушений зустрітися з колишнім однокурсником Лоренцо Вібберлі, якому він зіпсував один з іспитів в інституті і якому послав лист з вибаченнями в рамках лікування від наркозалежності в лікарні Мейфілд. Виявилось, що цей іспит зіграв фатальну роль у житті Лоренцо. 
123 (6-13) «На новий рубіж»
Moving the Chains
Девід Страйтон Рассел Френд і
Гарет Лернер
1 лютого 2010 13,378 15
Деріл, великий чорношкірий гравець в американській футбольній команді, потрапляє в клініку після нападу люті під час матчу. Брат Формана виходить з в'язниці, і Хаус наймає його на роботу своїм помічником. Проте Хаусу лише потрібно, щоб той розказував йому про особисті проблеми Формана. Удома у Хауса і Вілсона відбувається ряд інцидентів, спочатку вони підозрюють один одного, але пізніше дізнаються, що це справа рук іншої людини. На прийом до Хаусу приходить хлопець, який не хоче йти на службу в армію. 
124 (6-14) «З п'ятої до дев'ятої»
5 to 9
Ендрю Бернстеін Томас Л. Моран 8 лютого 2010 13,599 15
Ліса Джей Кадді - холодна і жорстка керівниця клініки - в той же час ніжна мама і ранима жінка. Епізод освітлює один із звичайних днів її життя: догляд за захворілою дочкою, особисті стосунки з Лукасом, переговори із страховою компанією про продовження контракту, розслідування пропажі медикаментів, пацієнти з дивностями, і звичайно ж Хаус, який хоче вилікувати пацієнта з раковою пухлиною, заразивши його малярією. 
125 (6-15) «Приватне життя»
Private Lives
Сенфорд Букстевер Доріс Еган 8 березня 2010 12,815 13
У клініку потрапляє блоггерша, у якої раптово виявилися синяки і відкрилася кровотеча. Прямо з лікарняної палати, незважаючи на розбіжності з чоловіком, вона пише в свій блог про симптоми хвороби, докторів, передбачувані діагнози, а так само питає у читачів ради з приводу якнайкращого лікування. Хаус, Вілсон і Чейз відвідують клуб п'ятихвилинних побачень для самотніх людей. Хаус дізнається пікантні подробиці з минулого Вілсона і виставляє їх на загальний огляд. Джеймс намагається помститися і шукає компромат на Грега. 
126 (6-16) «Чорна діра»
Black Hole
Грег Яітанес Лауренс Кеплоу 15 березня 2010 11,367 11
Новим пацієнтом команди Хауса стає старшокласниця, яка раптово знепритомніла під час лекції в планетарії. В лікарні у дівчини, окрім постійних галюцинацій, поступово відмовляють внутрішні органи. Після незліченних і безуспішних спроб діагностики її загадкової хвороби, Хаус, порушуючи правила, робить останню спробу: досліджує когнітивну модель її мозку, щоб знайти нові зачіпки і поставити діагноз. Вілсон по наполяганню Хауса намагається самостійно, без сторонньої допомоги, купити в квартиру меблі, тоді як сам Хаус наполегливо намагається проникнути в таємниці особистого життя Тауба. 
127 (6-17) «Під вартою»
Lockdown
Г'ю Лорі Рассел Френд,
Гарет Лернер,
Пітер Блек і
Елі Етті
12 квітня 2010 10,799 17
В лікарні у молодої сім'ї пропадає новонароджена дівчинка. В результаті, до закінчення пошуків, заблоковані входи і виходи. Всі герої виявляються замкнутими в різних приміщеннях і, поки Кадді розшукує зниклу дитину, проводять час за різними заняттями. Вілсон з Тринадцятою в буфеті грають в "Правду або викуп". Форман і Тауб в архіві, в спробі знайти що-небудь цікаве в особистій справі Хауса, дізнаються багато нового один про одного. Чейз з'ясовує стосунки з Кемерон, яка привезла документи на розлучення для підпису. Хаус проводить декілька годин із смертельно хворим пацієнтом. 
128 (6-18) «Падіння лицаря»
Knight Fall
Хуан Хосе Кампанелья Джон Сі. Келлі 19 квітня 2010 10,815 14
У хлопця, що бере участь в рицарському турнірі починається крововилив в очі, страшні болі і виступає висип по всьому тілу. Команда не може прийти до конкретного діагнозу. Вілсон починає зустрічатися зі своєю колишньою дружиною Сем, проте це не влаштовує Хауса. 
129 (6-19) «Відкрити і закрити»
Open and Shut
Грег Яітанес Ліз Фрідман і
Сара Гесс
26 квітня 2010 10,855 14
У жінки, яка перебуває у відкритому шлюбі, починаються сильні болі в животі. Команді знову доводиться влізти в її приватне життя. Хаус продовжує намагатись посварити Вілсона і Сем. Тауб просить свою дружину укласти відкритий шлюб. 
130 (6-20) «Вибір»
The Choice
Хуан Хосе Кампанелья Девід Хоселтон 3 травня 2010 9.982 22
Під час власного весілля Тед втрачає здатність розмовляти. Команді доводиться дізнатися подробиці особистого життя пацієнта, щоб вилікувати його. Вілсон знаходить оригінальний спосіб провести вечір з Самантою без Хауса. 
131 (6-21) «Багаж»
Baggage
Девід Страйтон Доріс Еган і
Девід Фостер
10 травня 2010 9.477
Через стосунки з Вілсоном Хаусу доводиться поспілкуватися зі своїм психотерапевтом з Мейфілда. В розмові він також описує випадок з пацієнткою. 
132 (6-22) «Допоможи мені»
Help Me
Грег Яітанес Пітер Блек,
Рассел Френд і
Гарет Лернер
17 травня 2010 11.064 17
Хаус, Кадді і команда вирушають на місце катастрофи, де будівельний кран впав на будинок. Водій крана знепритомнів і Хаусу здається, що він хворий на щось цікаве. Поки команда розбирається з чоловіком, Хаус знаходить під завалом дівчину і намагається її врятувати. Кадді розповідає Хаусу, що виходить заміж...