Ліки вибору

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ліки вибору
Drug of Choice
Жанр наукова фантастика
Форма роман
Автор Джон Ланге
Мова англійська
Опубліковано січень 1970
Країна  США
Видавництво Signet Books
Попередній твір «Отруйний бізнес»
Наступний твір «Ділінг»
ISBN-10: 0-451-04116-X

«Ліки вибору» (англ. Drug of Choice) — науково-фантастичний роман американського письменника Майкла Крайтона, вперше надрукований 1970 року. Шостий твір під псевдонімом Джон Ланге. У листопаді 2013 року Hard Case Crime перевидав роман під ім’ям Кріктона.

Сюжет

[ред. | ред. код]

Головний герой — лікар у відділенні невідкладної допомоги, у якого у кількох пацієнтів виявляються дивні симптоми, включаючи блакитну сечу. Роман розповідає, як він намагається виявити причину цього стану, і коли виявляється, що це наркотик, розроблений таємничою корпорацією, слід веде його до самотнього карибського острова, який служить своєрідним парком розваг, де уяву не відрізнити від реальності.

Ймовірна адаптація для фільму

[ред. | ред. код]

У 1970 році актор Роберт Форстер та його агент Девід де Сілва відмовилися від прав на стрічку, щоб зняти фільм під назвою «Висока синхронізація» з Форстером. Джона Нейфельда найняли для написання сценарію. «На відміну від книги, наш сценарій не матиме щасливого кінця», - зазначив Форстер. «Ми вважаємо, що фільм повинен служити попередженням»[1]. Однак фільм так і не вийшов.

Примітки

[ред. | ред. код]
  1. A.H. WEILER (18 жовтня 1970). Elliott Gould Will Ride a 'Tiger': PLENTY FOR PAKULA FULL "SPEED" AHEAD Elliott Gould GETTING IN "SYNC. New York Times. с. D13.

Посилання

[ред. | ред. код]