Літні Олімпійські ігри 1920

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
VII Літні Олімпійські ігри
1920 olympics poster.jpg
Країн 29
Місто Антверпен
Спортсменів 2626
Розіграно медалей 154 в 22 видах спорту
Церемонія відкриття 20 квітня
Церемонія закриття 12 вересня

Літні Олімпійські ігри 1920 або VII Літні Олімпійські ігри — міжнародне спортивне змагання, яке проходило під егідою Міжнародного олімпійського комітету у місті Антверпен, Бельгія, з 20 квітня по 12 вересня 1920 року.

Офіційне відкриття Ігор відбулося 14 серпня, закриття — 29 серпня. Однак змагання з деяких видів спорту проводились і до відкриття Ігор і після їх закриття. Так, змагання фігуристів та хокеїстів проходили ще в квітні, яхтсменів і стрільців — у липні, футболістів — у серпні та вересні.

На Олімпіаду не були запрошені спортсмени Німецької держави та країн-союзники у Першій світовій війні. Спортсмени з Радянської Росії також не були запрошені з політичних мотивів. На той час тривала польсько-російська війна.

Уперше був піднятий олімпійський прапор: біле шовкові полотнище з вишитим на ньому п'ятьма переплетеними кільцями блакитного, чорного, червоного (верхній ряд), жовтого та зеленого (нижній ряд) кольорів. Ідея олімпійського прапора проста: п'ять кілець — це п'ять континентів. Кубертен говорив, що у символіці прапора приховано і особливий сенс: шість кольорів (разом з білим фоном полотна) скомбінувати так, що являють собою національні кольори всіх без винятку країн світу.


Олімпійські ігри Це незавершена стаття про Олімпійські ігри.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.