Молода Справедливість (мультсеріал)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

«Молода Справедливість» (eng. Young Justice) - американський анімаційний серіал створений Грегом Вайсманом та Брендоном Вьєтті для «Cartoon Network». Серіал розповідає про пригоди молодих супергероїв (дітей та підлітків) зі всесвіту DC.

Існує також однойменна серія коміксів, що правда майже не має нічого спільного із серіалом.

Сюжет[ред.ред. код]

Основний сюжет розповідає про супергероїв підлітків, які прагнуть довести всім, що вони вже багато на що здатні. Із яких формують так звану "Команду", яка є аналогом - Ліги Справедливості для молоді. В той самий час вони зіштовхуються із звичайними підлітковими проблемами в особистому житті. Все розпочинається коли помічників і протеже супергероїв землі, а саме Робін (Бетмен), Аквалад (Аквамен), Спіді (Зелена Стріла) і Кід-Флеш, приймають в Лігу Справедливості. Але згодом вони розуміють що не є - повноцінними членами Ліги, подія скоріше визнання їх як чудових помічників. Це призводить до того що, Спіді а згодом Редароу покидає Зелену Стрілу і йде. А решта, випадково почувши про організацію Кадмус, вирішують провести розвідку в ній, оскільки нею цікавилась Ліга. Там тріїця зустріне Геноморфів та Супербоя, клона Супермена, який спочатку атакує їх а пізніше допомагає втекти. Ці четверо і стануть основою "Команди", згодом до них приєднаються Меган, Артеміда і Затанна Затара.

Персонажі[ред.ред. код]

Всі персонажі засновані на образах коміксів DC. Перші шість головних персонажів були вибрані творцями серіалу, із списку понад 50 потенційних кандидатів в підлітки-супергерої. Критерії складалися з віку, сили, особистості, культурного значення для всесввіту і динаміки. Додатковим регулярним героєм була Zatanna, вона введена на півдорозі першого сезону.

"Команда"[ред.ред. код]

  • Аквалад (eng. Aqualad) - справжнє ім'я Кхалдур'ахм.
  • Артеміда (eng. Artemis) - справжнє ім'я Артеміда Крок.
  • Затанна Затара (eng.Zatanna Zatara)
  • Кід-Флеш (eng. Kid Flash) - справжнє ім'я Воллі Вест.
  • Меган Марс (eng.Megan Morse) або Місс Марсіанка (eng. Miss Martian) - справжнє ім'я М'Ґанн М'Орззе.
  • Робін (eng. Robin) - справжнє ім'я Дік Грейсон.
  • Супербой / Коннор Кент (eng.Superboy / Conner Kent)
  • Спіді\Редарроу