Max

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
(Перенаправлено з HBO Max)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Max
Посилання max.com
Комерційний Так
Тип відеостримінговий сервісd
Українська Відсутня
Власник Warner Bros. Discovery
Започатковано
Ключові особи
CMNS: Max у Вікісховищі

Max, або HBO Max за межами Сполучених Штатів[c] — це американська передплатна OTT-послуга потокового передавання відео на вимогу (SVOD) за підпискою, що належить WarnerMedia Direct, LLC, яку контролює підрозділ Warner Bros. Discovery Global Streaming & Interactive Entertainment американського багатонаціонального розважального конгломерату Warner Bros. Discovery. Сервіс, вперше запущений у Сполучених Штатах 27 травня 2020 року (як HBO Max), пропонує вміст із бібліотек Warner Bros., Discovery Channel, HBO, CNN, Cartoon Network, Adult Swim, Animal Planet, Eurosport та пов'язаних з ними брендів. На сервісі також виходять оригінальні програми під брендуванням «Max Originals», програми платного телебачення HBO та вміст, придбаний через бібліотечні угоди третіх сторін (наприклад, кіностудії для прав на платне телебачення) або за спільними угодами про виробництво (зокрема, з BBC Studios і Sesame Workshop).

Коли послуга була вперше запущена як HBO Max, вона замінила HBO Now, попередню послугу SVOD від Home Box Office, Inc.; і HBO Go, потокову платформу TV Everywhere для абонентів платного телебачення HBO. У США абоненти HBO Now і абоненти платного телебачення HBO перейшли на HBO Max без додаткової плати, залежно від наявності та підтримки пристрою. HBO Max також замінив потоковий компонент сервісу DC Universe від DC Entertainment, а його оригінальні серіали перенесено на HBO Max як Max Originals. Послуга HBO Max почала виходити на міжнародні ринки у 2021 році.

За даними AT&T[d], HBO та HBO Max мали разом 69,4 мільйони платних передплатників у всьому світі станом на 30 червня 2021 року, включаючи 43,5 мільйон передплатників HBO Max у США, 3,5 мільйонів абонентів HBO лише в США (переважно комерційні клієнти, такі як готелі), і 20,5 мільйони передплатників HBO Max або HBO окремо в інших країнах[2]. На кінець 2021 року у HBO та HBO Max було 73,8 мільйона платних передплатників у всьому світі[3][4]. Наприкінці першого кварталу 2022 року HBO та HBO Max мали 76,8 мільйона передплатників у всьому світі[5].

Після злиття WarnerMedia з Discovery, Inc. у квітні 2022 року для створення Warner Bros. Discovery, Max являється одним із двох флагманських потокових сервісів об'єднаної компанії, іншим є Discovery+ (який головним чином зосереджується на фактичному програмуванні від брендів Discovery). WBD спочатку оголосив про плани щодо злиття HBO Max і Discovery+ у 2023 році, але компанія зрештою вирішила зберегти Discovery+. Далі WBD замінив HBO Max новим ребрендингом сервісу, який був запущений у США 23 травня 2023 року, скоротивши назву сервісу до Max (укр. Макс), запровадивши оновлений інтерфейс користувача та додавши більше вмісту Discovery серед інших нових серіалів і фільмів.

Історія[ред. | ред. код]

Як HBO Max[ред. | ред. код]

Логотип HBO Max використовувався з 29 жовтня 2019 року по 22 травня 2023 року в США. Все ще використовується за межами Сполучених Штатів принаймні до 2024 року.

10 жовтня 2018 року WarnerMedia оголосила, що наприкінці 2019 року запустить OTT-послугу потокового передавання за допомогою контенту своїх розважальних брендів[6]. Початковий план послуги передбачав створення трьох цінових рівнів із запуском наприкінці 2019 року[7]. Рендалл Л. Стівенсон, голова правління та генеральний директор AT&T, якій на той час належала WarnerMedia, заявив у середині травня 2019 року, що використовуватиме бренд HBO та зв'яжеться з кабельними операторами, оскільки абоненти кабельного телебачення HBO матимуть доступ до потокового сервісу. Бета-версія очікувалася в четвертому кварталі 2019 року, а повний запуск – у першому кварталі 2020 року[8].

У травні 2019 року Otter Media було передано WarnerMedia Entertainment від Warner Bros., щоб взяти на себе управління потоковим сервісом, оскільки Бред Бентлі, виконавчий віце-президент і генеральний менеджер із розробки напряму для споживачів, пішов з посади через шість місяців. Енді Форсселл перейшов з посади головного операційного директора Otter на заміну Bentley на посаді виконавчого віце-президента та генерального менеджера, продовжуючи підпорядковуватися генеральному директору Otter Тоні Гонкалвесу, який керував розробкою[9].

9 липня 2019 року WarnerMedia оголосила, що сервіс буде відомий як HBO Max і буде запущений навесні 2020 року, тоді як заснована Різ Візерспун компанія Hello Sunshine і Грег Берланті підписали угоди про виробництво контенту для сервісу. (Прізвисько Max використовується спільно з дочірнім лінійним платним телесервісом HBO Cinemax, який із середини 1980-х років використовував суфікс назви по черзі та використовував його в брендингу з 2008 по 2011 рік)[10]. 29 жовтня 2019 року було оголошено, що офіційний запуск HBO Max відбудеться у травні 2020 року[11].

8 січня 2020 року AT&T оголосила, що ексклюзивний для підписників телевізійних провайдерів, що належать AT&T канал Audience, як-от DirecTV, з деякими оригінальними програмами, припинить свою роботу 22 травня, зрештою перейде на канал Баркера для HBO Max[12]. 5 лютого 2020 року Warner Bros. і HBO Max оголосили про створення кінолейблу Warner Max, який, починаючи з 2020 року, випускатиме від восьми до десяти середньобюджетних фільмів на рік для потокового сервісу[13]. 20 квітня 2020 року WarnerMedia оголосила датою запуску HBO Max — 27 травня[14]. Пізніше того ж року, 23 жовтня, було оголошено, що WarnerMedia вирішила об'єднати лейбл Warner Max у Warner Bros. Pictures Group на честь її голови Тобі Еммеріха та його команди розробки та виробництва на чолі з Кортені Валенті з Warner Bros. Pictures, Річард Бренер з New Line і Уолтер Хамада, який наглядає за фільмами на базі DC, були призначені керувати всіма випусками фільмів компанії, як для кінотеатрів, так і для потокових випусків[15][16][17].

Епоха Warner Bros. Discovery[ред. | ред. код]

У липні 2022 року в рамках скорочення витрат і стратегічного кроку після злиття Discovery, Inc. з WarnerMedia для створення Warner Bros. Discovery повідомлялося, що HBO Max припинив розробку нових оригінальних серіалів у Центральній Європі, Північній Європі, Нідерландах і Туреччині, а також видалив вибрані міжнародні серіали з платформи по всьому світу. Повідомлялося, що Франція та Іспанія були значною мірою виключені з цих скорочень через французькі правила, що вимагають від потокових служб виробляти вітчизняний контент, а іспаномовний контент привабливий для широкого кола ринків, що обслуговуються HBO Max[18][19][20]. Зі скасуванням продовження Gordita Chronicles пізніше того ж місяця було повідомлено, що служба також відмовляється від розробки живих дитячих і сімейних програм[21].

3 серпня 2022 року було повідомлено, що кілька фільмів Max Original і серіалів HBO було тихо видалено з сервісу без попереднього повідомлення в рамках скорочення фільмів для прямого потокового передавання, а також списання фільмів і серіалів, які показали низькі результати, податковими збитками[22][23]. Також вважалося, що свою роль відіграє ухилення від оплати залишків[24]. Це сталося після того, як напередодні з'явилася новина про те, що майбутні оригінальні фільми «Бетдівчина» і «Scoob! Holiday Haun» було раптово скасовано, незважаючи на те, що вони були майже завершені[25][26]. Під час телефонної розмови наступного дня генеральний директор WBD Девід Заслав заявив, що компанія скоротить дитячі програми та зосередить увагу на театральних фільмах, а не на потокових випусках[27][28].

Пізніше того ж місяця з сервісу потокового передавання було вилучено більше програм, включаючи анімаційні та несценарні серіали, такі як The Not-Too-Late Show with Elmo, Final Space, Summer Camp Island, Infinity Train, Close Enough та майже 200 епізодів «Вулиці Сезам», серед іншого[29][30], що було зустрінуто різкою негативною реакцією з боку шанувальників, критиків, акторів і творців[31][32][33]. 24 серпня 2022 року оригінальні фільми HBO Max Домашня вечірка (який було знято зі списку всього за 17 днів до виходу) і «Evil Dead Rise» були перенесені в кінотеатри[34]. Пізніше WBD уклав ліцензійні угоди з безкоштовними сервісами потокового телебачення з підтримкою реклами (FAST) The Roku Channel (компанії Roku, Inc.) і Tubi (компанії Fox Corporation) у 2023 році; угода охоплює понад 2000 годин бібліотечних програм, деякі з яких є шоу, які були вилучені з HBO Max[35][36].

У своєму звіті про прибутки за третій квартал у листопаді 2022 року WBD заявив, що тепер об'єднаний сервіс планується запустити в США «навесні 2023 року», випереджаючи початковий графік. Перретт також заявив про потенційне підвищення ціни на безрекламний рівень HBO Max у 2023 році, пояснивши, що це «можливість, особливо в цьому середовищі»[37]. Пізніше 12 січня 2023 року було оголошено про підвищення ціни на рівень без реклами в США, у результаті чого ціна піднялася на 1 долар США до 15,99 доларів США на місяць (цей крок не вплине на річний план), що одразу почне діяти для нових передплатників. у той час як поточні передплатники побачать зростання цін, починаючи з 11 лютого 2023 року[38].

Ребрендування на Max[ред. | ред. код]

14 березня 2022 року, після того як акціонери Discovery схвалили злиття з WarnerMedia, фінансовий директор Discovery Гуннар Віденфельс заявив, що компанія планує зрештою об'єднати HBO Max із власним потоковим сервісом Discovery+. Віденфельс заявив, що цей процес, швидше за все, розпочнеться з об'єднання двох сервісів як короткострокового варіанту з довгостроковою метою зрештою об'єднати сервіси в одну платформу[39].

Під час телефонної розмови про прибутки в серпні 2022 року голова відділу Warner Bros. Discovery Global Streaming and Interactive Дж. Б. Перретт повідомив, що Discovery+ і HBO Max об'єднаються «наступного літа», причому уніфікована послуга буде запущена спочатку в Сполучених Штатах, а наприкінці 2023 року — на інших ринках[28]. Анонсуючи об'єднану послугу, Заслав не одразу вказав, чи буде вона й надалі мати бренд HBO; він заявив, що HBO є однією з «найвеличніших перлин компанії» і «завжди буде маяком і найкращим брендом, який виступає за найкращу якість телебачення»[40]. На початку грудня 2022 року CNBC через внутрішні джерела повідомила, що розглядаються кілька імен, у тому числі просто Max[41][42].

У лютому 2023 року Заслав повідомив під час дзвінка про прибутки, що WBD офіційно анонсує послугу 12 квітня[43]. Він також оголосив, що WBD продовжить працювати з Discovery+ у поєднанні з цією службою, а не закриє її, заявивши, що це прибутково, і що її абоненти «дуже задоволені пропозицією продукту»[44]. За день до запланованого анонсу The New York Times підтвердила, що послуга називатиметься Max і що вона збереже існуючі ціни HBO Max і буде доступна в кількох цінових рівнях[45].

WBD офіційно представила Max 12 квітня: нова послуга вперше була запущена в США 23 травня, а в інших регіонах запланована протягом 2023 і 2024 років. У той час як нова послуга має такі ж ціни, як HBO Max, підтримка відео з роздільною здатністю 4K і Dolby Atmos стала ексклюзивною для нового рівня «Ultimate». На додаток до всіх фільмів Warner Bros. Pictures, починаючи з 2023 року WBD планує збільшити кількість фільмів та телевізійних серіалів, доступних у бібліотеці Max у форматі 4K[46][47].

Перретт пояснив, що бренд HBO було вилучено з назви сервісу, щоб його можна було асоціювати з оригінальними програмами як бренд контенту на Max, а не пов'язувати з усією його бібліотекою (яка включає дитячі та сімейні програми, які суперечило HBO, який традиційно асоціювався з преміальними та орієнтованими на дорослих програмами)[48]. Логотип для Max був створений британським дизайнерським агентством DixonBaxi і віддає данину поваги HBO та Warner Bros., оскільки мала буква "a" заснована на літері "O" з крапкою в центрі логотипу преміум-каналу, а криві нижнього регістру «m» і «x» засновані на щиті культового логотипу Warner Bros. Сервіс також змінив свій корпоративний колір з фіолетового на синій, щоб відповідати іншим активам Warner Bros.[49]. Раніше того ж року WBD придбала доменне ім'я max.com у компанії Max International, що займається виробництвом харчових добавок[46]. Ребрендинг просувається під слоганом «The one to watch» (укр. Той, на кого дивитися)[50][51]. Пато Спаньолетто, директор з маркетингу Warner Bros. Discovery Streaming назвала цю кампанію найбільшою маркетинговою витратою в історії компанії[49][52].

Акції WBD впали майже на шість відсотків після заяви Max[53].

Ціни та рівні функцій[ред. | ред. код]

Назва плану Ціна за місяць Особливості
Одночасні потоки Офлайн-завантаження HD 4K HDR Dolby Atmos
Ad-lite 9,99 доларів США 2 Ні Так Ні Ні Ні [54][55]
Без реклами 15,99 доларів США 2 30 Так Ні Ні Ні
Ultimate 19,99 доларів США 4 100 Так Так Так Так

Усі поточні передплатники HBO Max на момент запуску Max зберегли свої поточні функції плану протягом щонайменше 6 місяців після цього[56].

Управління[ред. | ред. код]

HBO Max було створено під керівництвом відділу розваг WarnerMedia, який тоді очолював Роберт Грінблат. Кевін Рейлі, президент WarnerMedia Entertainment Networks, яка включала більшість рекламних розважальних каналів компанії, таких як TBS, TNT і TruTV, також отримав посаду директора з контенту HBO Max, відповідального за ексклюзивні оригінальні програми HBO Max і бібліотечний контент. Енді Форсселл був призначений виконавчим віце-президентом і генеральним менеджером сервісу, але все ще підпорядковувався генеральному директору Otter Media Тоні Гонкалвесу, який керував розробкою[10]. Кейсі Блойс, програмний президент HBO, зберіг нагляд за основною послугою HBO, але спочатку не брав участі в ексклюзивних програмах Max.

7 серпня 2020 року WarnerMedia оголосила про значну реструктуризацію під керівництвом нового президента Джейсона Кілара, яку він описав як «схиляння до цього великого моменту змін» у напрямку послуг безпосередньо споживачам. У результаті Грінблатт і Рейлі залишили компанію. WarnerMedia Entertainment було розпущено, а програмні операції об'єднали з Warner Bros. у нову групу Studios and Networks під керівництвом генерального директора студії Енн Сарнофф. Блойс отримав повний нагляд за програмуванням HBO та HBO Max, а також інші попередні обов'язки Рейлі, підпорядковуючись Сарноффу. Форсселл став керівником нового операційного підрозділу HBO Max, підпорядковуючись безпосередньо Кілару[57]. 23 квітня 2021 року команди розробки анімації для дорослих Adult Swim і HBO Max об'єдналися під керівництвом Сюзанни Маккос[58].

15 серпня 2022 року Warner Bros. Discovery реорганізувала HBO, що призвело до звільнень у відділах HBO Max без сценарію, сімейних оригінальних програмах, міжнародних оригінальних програмах і кастинг-підрозділах (у HBO ніколи не було власного відділу кастингу). Маккос також почав звітувати перед керівником комедії HBO Емі Гревітт[59][60].

Програмування[ред. | ред. код]

Max містить прем'єрний і бібліотечний контент від HBO та інших кіно- та телестудій і брендів Warner Bros.[61][62][63]. Послуга також включає фільми, доступні через існуючі права на платне телебачення HBO, отримані від Warner Bros. Pictures і сторонніх студій, таких як Summit Entertainment, Universal Pictures і 20th Century Studios (останні три мали відповідні угоди з HBO до 2022 року)[62][64][65][66].

Як і на інших потокових платформах HBO — HBO Go та HBO Now (але на відміну від своїх платформ на Apple TV Channels і Amazon Video Channels ), Max не включає канали лінійних кабельних каналів HBO[67], а також будь-який вміст від Cinemax[68]. Хоча Cinemax ділиться своїм вмістом фільмів із лінійним каналом HBO, і тому більшість фільмів у об'єднаній бібліотеці буде на обох службах у різних вікнах, ці фільми не обов'язково будуть доступні на Max і Cinemax одночасно[69].

Постачальники контенту[ред. | ред. код]

Перші та сторонні постачальники контенту для Max. Зірочка (*) позначає третіх осіб, а хрестик (†) позначає колишніх постачальників.

 

Max Originals[ред. | ред. код]

Оригінальний вміст, включаючи серіали, фільми та спеціальні пропозиції, створюється під логотипом Max Originals . Оригінальний епізодичний вміст випускається щотижня, уникаючи формату «запою», популярного завдяки Netflix. Кевін Рейлі заявив, що це зроблено для того, щоб гарантувати, що оригінали залишатимуться в центрі уваги протягом тривалого часу, дозволяючи цим шоу «дихати», а не «швидко зникати після випивки та спалювання». Він також зазначив, що тижневий розклад допоміг досягти успіху минулих шоу HBO, таких як Спадкоємці та Чорнобиль, які вони створили спільно зі Sky UK, і стали хітами саме завдяки своїй стійкості[74].

На перший рік було заплановано 31 оригінальний телевізійний серіал, а наступного року планувалося збільшити кількість до 50, але терміни виробництва були перервані через пандемію COVID-19[62]. Max також має подкасти про фільми та серіали на сервісі[77]. Він також випускає оригінальні подкасти ексклюзивно для сервісу, першим з яких є Batman: The Audio Adventures[78].

Синдикація[ред. | ред. код]

Нові, вироблені Warner Bros. Television Studios серіали, прем'єри яких відбулися на CW із сезону 2019–2020 років, починаючи з Бетвумен, Ненсі Дрю та Кеті Кін (продовження якого було скасовано в липні 2020 року), їхні минулі сезони були розміщені на Max приблизно через місяць після виходу фінального сезону на телебаченні (права на трансляцію існуючих серіалів залишаються за Netflix згідно з існуючою угодою)[10]. Хоча All American: Homecoming, спін-офф All American, прем'єра якого відбулася на CW у 2022 році, був розміщений на Netflix разом із головним шоу. 9 липня 2019 року HBO Max придбав права на трансляцію серіалу Друзі в США за 425 мільйонів доларів США[10][62], а 17 вересня 2019 року придбав права на трансляцію в США Теорії великого вибуху в рамках угоди, яка також розширює права TBS поза мережею на серіал до 2028 року[79].

Набуті права[ред. | ред. код]

За межами Warner Bros. Discovery сервіс також пропонує контент The Criterion Collection[80] і має довгострокове партнерство з BBC Studios (з якою HBO раніше співпрацював для створення серіалу Темні матерії). Понад 700 епізодів вмісту BBC були доступні на службі на момент запуску, включаючи перші 11 сезонів відродження Доктора Хто 2005 року, а також наступні сезони з дванадцятого по чотирнадцятий, а також низку інших шоу, зокрема «Честна жінка», Лютер, Top Gear та оригінальну британську версію The Office. Крім того, майбутні шоу BBC Studios будуть створені спільно з Max[81].

HBO також розширив своє існуюче партнерство з Sesame Workshop, перемістивши їх контент на передню частину бренду Max. Вибрані епізоди з усіх п'ятдесяти сезонів Вулиці Сезам (починаючи з 1969 року) вперше доступні для трансляції на сервісі[82]. Крім того, майбутні сезони Вулиці Сезам транслюватимуться ексклюзивно на Max разом із Есме та Роєм і кількома новими допоміжними продуктами, починаючи з «Не надто пізно шоу з Елмо», «Вулиця Сезам: Будівельники механізмів» і «Монстр наприкінці цієї історії»[83]. 8 березня 2022 року WarnerMedia та Sesame Workshop оголосили, що планують нові шоу для Cartoon Network для нового оригінального серіалу та права на придбання другого серіалу HBO Max, зокрема «Павутиння Шарлотти» та «Блок Беа», а також спеціальну анімацію «Вулиця Сезам: Лускунчик». Крім того, нові епізоди до початку 53-го сезону Вулиці Сезам і дочірніх випусків будуть доступні для потокової трансляції на HBO Max у вибраних азійських територіях, утримуючи права на придбання другого випуску замість PBS, більше, ніж новий перший випуск для Cartoon Network.

Max отримав права на трансляцію кількох серіалів Comedy Central, зокрема South Park, Awkwafina Is Nora from Queens, South Side та The Other Two; з останніми двома, які стали серіалом Max Original[84].

У листопаді 2021 року HBO Max придбав права на теленовели та серіали Globo для Латинської Америки та Карибського басейну за межами Бразилії[76].

У лютому 2022 року Sony Pictures і WarnerMedia оголосили, що вони продовжать свою угоду про розміщення фільмів своїх дочірніх компаній у вікні прав на платне телебачення в Центральній і Східній Європі разом із бібліотекою телевізійних серіалів, створених їх дочірньою компанією Sony Pictures Television Studios, угода також включатиме права на його випуски, починаючи з 2022 року, для трансляції на своїх каналах і транслюватиме його на HBO Max по всій Центральній та Східній Європі[75].

Анімація[ред. | ред. код]

У сервісі також є багато центрів для анімаційних програм, в основному з бібліотек Warner Bros. Animation (включаючи франшизу Looney Tunes і продукти Hanna-Barbera, як-от Скубі-Ду, Том і Джеррі та мультфільми Текса Евері) і Cartoon Network разом із Adult Swim. Оригінальний анімаційний серіал (зокрема спеціальні епілоги Adventure Time : Distant Lands, Jellystone!, Looney Tunes Cartoons, продовження Infinity Train і Summer Camp Island, а також перезапуск The Boondocks виробництва Sony Pictures Animation) для обох мережевих розділів також були оголошені для HBO Max[85][86][62] і послуга випередила конкурентів, щоб придбати ексклюзивні внутрішні права на трансляцію Південного парку та наступних трьох сезонів за 500 мільйонів доларів США – перші епізоди додаються через 24 години після їх прем’єри на Comedy Central[87]. Rooster Teeth, партнер Otter Media, також надає контент, а другий сезон Gen:Lock стане ексклюзивом для HBO Max[88].

Після запуску[ред. | ред. код]

Усі вісім фільмів із серії фільмів про Гаррі Поттера були доступні для трансляції на службі в день запуску, незважаючи на попередні повідомлення, які вказували на те, що фільми, хоч і створені Warner Bros., не будуть доступні через попередню угоду про права на трансляцію з NBCUniversal[89]. Пізніше було оголошено, що фільми будуть видалені 25 серпня та доступні на потоковому сервісі Peacock[90]. Однак згодом вони офіційно повернулися 1 вересня 2021 року після коригування угоди[91][92]. 29 травня 2020 року HBO Max придбав ексклюзивні права на трансляцію Юного Шелдона, спін-оффу Теорії великого вибуху[93].

9 червня 2020 року фільм Віднесені вітром був тимчасово вилучений з бібліотеки HBO Max на тлі протестів Джорджа Флойда після статті сценариста 12 років рабства Джона Рідлі в Los Angeles Times[94][95]. 25 червня фільм повернувся в оригінальному вигляді з, як запропонував Рідлі, новим вступом від ведучої Turner Classic Movies Жаклін Стюарт, яка обговорює трактування у фільмі громадянської війни в США, епохи Реконструкції та американського рабства африканських людей[96][97][98].

27 червня 2020 року стало відомо, що перші два сезони мультсеріалу Гарлі Квін від DC Universe будуть транслюватися на HBO Max[99]. 29 червня 2020 року HBO Max отримав ексклюзивні права на трансляцію серіалу «Девід створює людину» телемережі OWN[100]. 18 вересня 2020 року було оголошено, що весь вміст DC Universe буде перенесено на HBO Max, включно з оригінальними шоу, такими як Титани і Молода Ліга справедливості, нові сезони яких транслюватимуться ексклюзивно на сервісі. Крім того, Федеральний патруль і Гарлі Квін були продовжені на треті сезони виключно для служби HBO Max[101][102].

28 жовтня 2020 року було оголошено, що серіал 1990-х років Tiny Toon Adventures буде перезапущено для Cartoon Network і HBO Max як Tiny Toons Looniversity із старішими версіями персонажів. Очікується, що Стівен Спілберг повернеться виконавчим продюсером. Шоу було розраховано на два сезони[103].

У лютому 2021 року було оголошено, що міжнародний дошкільний бренд WarnerMedia Cartoonito буде запущено в Сполучених Штатах через Cartoon Network і HBO Max пізніше в цьому році з планом із 50 серій до 2023 року[104][105].

У серпні 2021 року Funimation, дочірня компанія Sony, придбала Crunchyroll у AT&T за 1,175 мільярда доларів з наміром створити об'єднаний сервіс, який обслуговує аніме-розваги[106]. 1 січня 2022 року HBO Max видалив центр Crunchyroll, натомість перенаправляючи передплатників на сторінку «глобальної анімації», яка поєднує вибрані аніме з іншими міжнародними анімаційними фільмами. Відтоді служба потроху почала видаляти аніме з лінійки Crunchyroll[107].

22 листопада 2021 року Disney і WarnerMedia уклали угоду про внесення змін до існуючого контракту HBO з 20th Century Studios, щоб дозволити Disney+ або Hulu і HBO Max поділитися правами на трансляцію половини фільмів 2022 року від 20th Century Studios і Searchlight Pictures. Театральний список у Сполучених Штатах під час вікна «один платіж», причому Щось не так з Роном став першим фільмом за угодою, що доступний як на Disney+, так і на HBO Max від 15 грудня 2021 року[108]. Disney як і раніше матиме повні права на трансляцію будь-яких фільмів 20th Centuris Studios і Searchlight Pictures, створених для Disney+ або Hulu, тоді як угода Disney з WarnerMedia щодо трансляції фільмів 20th Centuris Studios і Searchlight Pictures на HBO Max завершиться в 2022 році, припускаючи, що Disney+ і Hulu отримають усі права на ці фільми з оплатою "один за всіх" в майбутньому.

15 лютого 2022 року було оголошено, що перші епізоди Південного парку перемістяться на Paramount+, починаючи з 27 сезону в 2024 році, а бібліотека серіалів переміститься з HBO Max на Paramount+ у Сполучених Штатах у 2025 році[109].

4 серпня 2022 року було оголошено, що вибрані програми Magnolia Network стануть доступними на HBO Max у вересні 2022 року. Discovery+ залишиться основним потоковим центром своїх програм[110][111].

7 жовтня 2022 року HBO Max анонсував Harley Quinn: A Very Problematic Valentine's Day Special, прем'єра якого відбулася 23 лютого 2023 року[112].

З оголошеним ребрендингом HBO Max на Max, WBD анонсувала кілька нових проектів, включаючи телевізійну адаптацію Гаррі Поттера, прем'єру якої заплановано на сезон 2025–26 років і триватиме десять років, а також «Ласкаво просимо в Деррі » — приквел до екранізації Воно від Андреса Мускетті. Він також анонсував анімаційний серіал «Гремліни: Секрети Могвая» та «Tiny Toons Looniversity», прем'єра якого відбудеться разом із ребрендингом 23 травня 2023 року[113][114][115].

"Project Popcorn": прем'єри Warner Bros. в той же день[ред. | ред. код]

Наприкінці 2020 року через пандемію COVID-19 компанія WarnerMedia перенесла два фільми Warner Bros., які спочатку планувалися як великі кінотеатральні релізи, на ексклюзивний або одночасний показ на HBO Max. Відьми вийшли ексклюзивно на HBO Max у США 22 жовтня[116], а Диво-жінка 1984 дебютувала одночасно в північноамериканських кінотеатрах і на HBO Max 25 грудня, хоча остання спочатку була доступна на сервісі лише протягом місяця[117]. Тижневі безкоштовні пробні версії були припинені в грудні 2020 року[118].

3 грудня 2020 року було оголошено, що вся лінійка фільмів студії на 2021 рік побачить одночасний прокат у кінотеатрах і обмежений реліз протягом одного місяця на потоковому сервісі, починаючи з Дрібниць 29 січня[119]. Наступними фільмами, випущеними в той же день у кінотеатрах/потокових секціях, були Іуда і чорний месія (12 лютого)[120][121], Том і Джеррі (26 лютого), Ґодзілла проти Конга (31 березня), Мортал Комбат (23 квітня), Ті, хто бажають моєї смерті (14 травня), Закляття 3: За велінням диявола (4 червня), На висотах Нью-Йорка (10 червня), Космічний джем: Нове покоління (16 липня), Загін самогубців: Місія навиліт (5 серпня), Ремінісценція (20 серпня), Втілення зла (10 вересня), Чоловічі сльози (17 вересня), Багато святих Ньюарка (1 жовтня), Дюна (22 жовтня), Король Річард (19 листопада) і Матриця: Воскресіння (22 грудня). Стандартні вікна випуску, застосовані до кожного фільму після початкового обмеженого потокового випуску в сервісі; після чого HBO Max відновив права на трансляцію вищезгаданих фільмів Warner Bros. після їх відповідних прем'єр платного телебачення на лінійній службі HBO в середині або наприкінці 2021 або 2022 року, залежно від запланованого початку їхніх індивідуальних угод щодо показу на HBO[122][123].

Це рішення, назване Warner Bros. «Проектом Попкорн»[124], було зустрінуте негативною реакцією з боку кінематографістів, продюсерських компаній, Гільдії режисерів Америки, Агентства творчих художників і власників кінотеатрів, оскільки Warner Bros. нікого не повідомила про цей план перед оголошенням[125][126][127][128][129]. Кількість переглядів фільмів була різною: Мортал Комбат переглянули 3,8 мільйона, Закляття 3: За велінням диявола 1,6 мільйона, а На висотах Нью-Йорка — 693 000 (за даними Samba TV, оскільки WarnerMedia не повідомляє про кількість глядачів у HBO Max)[130].

Warner Bros. тільки на компенсацію талантам за перехід на стрімінг витратила понад 200 мільйонів доларів; у січні 2022 року Deadline повідомила, що такий бізнес-крок "ніколи більше не повториться, враховуючи його високу вартість"[124].

У березні 2021 року було оголошено, що Warner Bros. припинить випуски в той же день у 2022 році, як частину угоди, яку студія досягла з Cineworld (яка керує мережею Regal Cinemas), і натомість використовуватиме 45-денне вікно ексклюзивного випуску для кінотеатрів[131]. Матриця: Воскресіннябув останнім фільмом, випущеним у 2021 році в рамках проекту «Попкорн». 45-денне вікно випуску для HBO Max використовувалося лише для двох фільмів (Бетмен і Фантастичні звірі: Таємниці Дамблдора), перш ніж у серпні 2022 року стало відомо, що в рамках реструктуризації стратегії дистрибуції фільмів Warner Bros після злиття WarnerMedia та Discovery, Inc., довжина вікна тепер визначатиметься для кожного фільму індивідуально в кожному окремому випадку[132].

Спорт[ред. | ред. код]

Голова та генеральний директор AT&T Рендалл Л. Стівенсон не виключив додавання прямих трансляцій спортивних подій від Turner Sports до HBO Max у майбутньому. [69]

 • Права Turner Sports на трансляцію Національної хокейної ліги в сезоні 2021–2022 роках включають опцію для HBO Max мати права на трансляцію спортивних подій, включаючи одночасні трансляції ігор, що транслюються на TNT, і мати ексклюзивні ігри для сервісу. Після оголошення контракту керівники WarnerMedia заявили, що вони все ще вивчають варіанти цих прав[133].
 • 1 березня 2022 року Turner Sports оголосила про восьмирічну угоду на володіння правами на домашні матчі чоловічої та жіночої національної збірної Сполучених Штатів з футболу, такі як кваліфікація Чемпіонату світу з футболу та міжнародні товариські матчі. Сюди не входять події ФІФА та КОНКАКАФ, права на які належать Fox, а також виїзні матчі, права на які належать тим, хто володіє правами на матчі команди-господаря. Було заявлено, що принаймні половина матчів за сезон буде ексклюзивною для HBO Max[134].

Технології та доступність[ред. | ред. код]

На момент запуску HBO Max не підтримував 4K, HDR, Dolby Vision або Dolby Atmos, але підтримка цих технологій була запланована як «частина дорожньої карти продукту HBO Max»[135][136]. Підтримку 4K, HDR і Atmos було додано, починаючи з випуску Диво-жінки 1984[137] а WarnerMedia пообіцяла додавати більше вмісту в цих форматах протягом 2021 року та пізніше[138].

Служба забезпечувала підтримку субтитрів під час запуску, але спочатку не підтримувала аудіоопис (AD) для людей з вадами зору[139]. У жовтні 2020 року Американська рада сліпих оголосила, що досягла мирової угоди з WarnerMedia, згідно з якою до кінця березня 2021 року з AD буде доступно щонайменше 1500 годин контенту HBO Max, а до березня 2023 року – щонайменше 6000 годин з іншими вдосконаленнями доступності веб-сайту та програм до вересня 2021 року[140]. Пізніше 26 березня 2021 року HBO Max почав розгортати AD на вибраному контенті[141].

Розповсюдження[ред. | ред. код]

Сполучені Штати[ред. | ред. код]

Більшість активних передплатників послуги платного телебачення HBO (до якої раніше входив HBO Go) і більшість клієнтів, які були підписані на HBO Now на момент запуску, отримали доступ до HBO Max без додаткової плати, причому всі три послуги, як правило, мали однакові можливості за ціною 14,99 доларів на місяць. Однак цей перехід залежав від того, чи поточний постачальник або оформлювач рахунку клієнта підписав нову угоду про розповсюдження HBO Max із WarnerMedia[67][142].

27 травня 2020 року в рамках угоди з Time Warner, згідно з якою компанія Time Warner продовжила свій контракт на передачу послуг для мереж Turner Broadcasting System і надала права на розповсюдження своєї послуги широкого телебачення Sling TV лінійному каналу HBO, Dish Network забезпечила опціон стати партнером з дистрибуції HBO Max після періоду ексклюзивності з Apple[143][144]. Контент HBO також доступний як преміальний додаток для DirecTV Stream і Hulu за тією ж ціною 14,99 доларів США, що й HBO Max.

Оголошуючи HBO Max, WarnerMedia негайно підтвердила, що передплатники HBO на платформах, що належать AT&T (зокрема AT&T TV, DirecTV, U-verse та AT&T Mobility), отримають HBO Max під час запуску без додаткової плати[145][146]. Клієнти AT&T, які підписалися на їхні тарифні плани Інтернету, ТБ і бездротового зв'язку найвищого рівня, також мали змогу отримати HBO Max безкоштовно, тоді як користувачі планів нижчого рівня — отримати безкоштовну пробну версію від одного місяця до одного року[147]. Існуючі передплатники HBO Now, які виставляли рахунки безпосередньо через HBO, також перейшли на HBO Max під час запуску без додаткової плати. 27 квітня 2020 року було оголошено про угоду для підписників HBO Now через Apple (як підписки в програмі, так і Apple TV Channels) щодо переходу на HBO Max. Контент із HBO Max відображається в застосунку Apple TV разом із спеціальним центром HBO Max у додатку[148][149]. На пристроях Apple TV HBO Max доступний для звичайного Apple TV четвертого покоління та Apple TV 4K п'ятого та шостого поколінь; попередні версії, які не підтримують завантаження програм сторонніх розробників, не підтримуються.

Згодом WarnerMedia домовилася з іншими провайдерами платного телебачення про подібні домовленості[142]. 20 лютого 2020 року WarnerMedia оголосила про дистрибутивну угоду з YouTube TV, яка дозволить учасникам додавати HBO та Cinemax, а також мати можливість включати HBO Max як доповнення[150]. 15 квітня 2020 року WarnerMedia оголосила про аналогічну угоду з Charter Communications (яка у травні 2016 року придбала колишній кабельний підрозділ Warner після того, як він був виділений у 2009 році) для Spectrum, щоб надати доступ до HBO Max для передплатників HBO через їхні облікові дані TV Everywhere[151].Подібну угоду було оголошено з Hulu 1 травня для більшості існуючих передплатників через Hulu + Live TV, вона доступна як доповнення до всіх інших планів Hulu[152]. 20 травня 2020 року було оголошено, що WarnerMedia уклала угоди про розповсюдження з Altice, Cox Communications, Xbox, Samsung, PlayStation, Verizon Communications і National Cable Television Cooperative (NCTC)[153]. Угоду з Comcast (для Xfinity) було оголошено через кілька годин після запуску платформи[154]. Max також доступний на Xfinity Flex і Cox Contour Stream Player[155][156].

Найвідомішими платформами, які не уклали угоди про розміщення HBO Max на момент запуску, були Amazon (виробник пристроїв Fire TV і Fire HD) і Roku, які разом, за оцінками, контролюють 70% ринку потокових плеєрів у США[154]. На обох платформах вміст HBO, не пов'язаний з Max, залишався доступним, як зазвичай, на відповідних платформах каналів компаній та/або через HBO Now (який 31 липня 2020 року було перейменовано на «HBO» без приставки до назви), поки розроблялися угоди щодо HBO Max. 13 травня 2020 року Джон Стенкі, генеральний директор AT&T, розповів Variety, що Amazon навряд чи стане партнером для запуску HBO Max; сторони залишилися в глухому куті після запуску, як повідомляється, через розбіжності щодо того, чи може Amazon розміщувати додаткові програми Max безпосередньо на своїй платформі Amazon Prime Video Channels, як це робить для HBO[157][154]. 16 листопада 2020 року було оголошено, що WarnerMedia та Amazon досягли угоди про те, щоб HBO Max був доступний на пристроях Fire TV і Fire Tablet, починаючи з наступного дня, а також дозволив передплатникам HBO через Prime Video Channels доступ до програми HBO Max без додаткових витрат (хоча додаткові програми Max не будуть розміщені на платформі Prime Video Channels)[158]. Повідомлялося, що суперечка з Roku залежить від комісійних за перевезення та продажів реклами на майбутньому рівні з підтримкою реклами[154]. 16 грудня 2020 року було оголошено, що WarnerMedia та Roku досягли угоди про те, щоб HBO Max був доступний на пристроях Roku, починаючи з наступного дня, а також дозволив абонентам HBO через канали Roku отримати доступ до програми HBO Max без додаткової плати (хоча додаткові програми Max все одно не будуть розміщені на платформі Roku Channels); навпаки, пульти дистанційного керування Roku за останні п'ять років, які містили кнопку швидкого доступу до програми HBO Now, тепер направляють глядачів безпосередньо до програми HBO Max[159]. Dish Network також була помилково згадана як сторона в деяких повідомленнях ЗМІ; З кінця 2018 року HBO взагалі не був доступний в Dish через окрему суперечку[160]. 29 липня 2021 року WarnerMedia та Dish оголосили, що досягли згоди щодо вирішення суперечки та відновлення HBO у супутниковій службі Dish, а також пропонування доступу до HBO Max абонентам HBO через Dish без додаткової оплати[161].

Існували плани щодо HBO Max запровадити рівень із підтримкою реклами до 2021 року[162], та AT&T пізніше під час свого заходу на День інвестора 12 березня 2021 року оголосила, що цей рівень буде запущено в червні того ж року[163]. Оригінальні програми HBO залишаться без реклами для передплатників цього рівня, але рівень не надаватиме доступу до прем'єр у той же день[164]. Пізніше WarnerMedia оголосила під час попередньої презентації 2021 року 19 травня, що рівень із підтримкою реклами буде запущено протягом першого тижня червня за ціною 9,99 доларів США на місяць[165]. Цей рівень буде запущено 3 червня, а також додасться річна опція для обох рівнів (ціна 99,99 доларів США на рік для рівня з підтримкою реклами та 149,99 доларів США на рік для рівня без реклами[166].

Міжнародна експансія[ред. | ред. код]

Локалізовані версії HBO Max запущено 29 червня 2021 року в Латинській Америці та Карибському басейні[167], 26 жовтня 2021 року в Андоррі, Іспанії та скандинавських країнах (за винятком Ісландії), а також 8 березня 2022 року в Центральній та Східній Європі і Португалії, частково шляхом перетворення існуючих потокових служб, якими керує HBO на деяких із цих ринків, на платформу HBO Max[168][169]. Тим часом деякі оригінальні програми HBO Max стали доступними на існуючих міжнародних платформах WarnerMedia, включаючи HBO Asia[170][171].

В інших країнах оригінальні програми HBO та/або Max надаються стороннім мережам і потоковим послугам за довгостроковими угодами. У цих випадках Max залишає окремим правовласникам право вирішувати, чи пропонувати свої програми на основі надлишкового доступу. Обсяг і тривалість угод залежить від країни; не всі мережі, які передають програми HBO, також передають програми Max, а в деяких випадках окремі програми передаються різними службами[172][173][174].

Наприкінці 2019 року WarnerMedia заявила, що поки що планує продовжити існуюче міжнародне ліцензійне партнерство HBO[175]. Однак у рамках подальшої реструктуризації WarnerMedia, оголошеної в серпні 2020 року, президент WarnerMedia Джейсон Кілар сказав, що HBO Max розширить свою сферу діяльності по всьому світу[57]. Пізніше того ж року керівник операцій Енді Форсселл зазначив, що компанія остаточно планує запустити HBO Max у 190 країнах, але терміни для більшості решти країн ще не визначено[169].

Після злиття WarnerMedia з Discovery, Inc. у квітні 2022 року, Warner Bros. Discovery вирішила припинити міжнародну експансію HBO Max на користь заміни існуючої послуги (наприклад, HBO Go в Азійсько-Тихоокеанському регіоні) на Max, а натомість продовжити ліцензування свого вмісту іншим міжнародним дистриб'юторам, таким як Amedia TV, Sky Europe і Foxtel на ринках, де HBO Max недоступний, намагаючись досягти фінансової стабільності для компанії[176].

Латинська Америка і Карибський басейн[ред. | ред. код]

HBO Max був запущений 29 червня 2021 року на 39 територіях Латинської Америки та Карибського басейну, де HBO вже безпосередньо керувала своїм потоковим сервісом HBO Go та телеканалами преміум-класу[177][178].

Канада[ред. | ред. код]

До запуску HBO Max канадські права на програми, які належать і розповсюджуються HBO, належали Bell Media, медіа-підрозділу телекомунікаційної компанії Bell Canada[f]. Програмування пропонується через гібридний сервіс платного телебачення та потокового передавання Crave, який включає мультиплексний канал під брендом HBO, запущений у 2008 році, і франкомовний платний сервіс Bell Super Écran.

У 2019 році Bell Media оголосила про розширення партнерства з WarnerMedia щодо прав на сценарні програми, створені Warner Bros. та її філіями для HBO Max. Угода не включає права на серіали, створені для сервісу сторонніми студіями[172]. Крім того, кілька молодіжних і сімейних шоу, створених для HBO Max, були придбані конкуруючим мовником Corus Entertainment для своїх спеціалізованих каналів[179][180][181].

Станом на серпень 2022 року Max, наступника HBO Max, не планується в Канаді. Bell Media також заявила, що не планує змінювати свою угоду щодо прав на програмування для HBO Max[182].

Європа[ред. | ред. код]

Велика Британія, Ірландія, Німеччина, Швейцарія, Австрія та Італія[ред. | ред. код]

Згідно з довгостроковою угодою до 2024 року між HBO та Sky Group (Comcast), Sky управляє Sky Atlantic, яка транслює більшість програм HBO. Sky Atlantic доступний у Великобританії, Ірландії, Німеччині, Швейцарії, Австрії та Італії. У лютому 2011 року Sky Atlantic запустив роботу на платформах Sky у Великій Британії та Ірландії, яка підтримує угоду про дистрибуцію з HBO, щоб пропонувати більшість своїх програм на каналі. Відповідно до п'ятирічної угоди між HBO та Sky новіші програми HBO транслюватимуться на Sky Atlantic, а потім на інших телеканалах у Великій Британії та Ірландії. До 2011 року TG4 в Ірландії мала довгострокову угоду про безкоштовне транслювання програм HBO, яка припинила свою дію після створення Sky Atlantic. У багатьох інших країнах Max ліцензував ексклюзивні права на свої програми телевізійним мережам, що належать третім особам, зокрема Sky Atlantic у Великій Британії. У березні 2021 року WarnerMedia підтвердила, що HBO Max не запускатиметься у Великій Британії, Ірландії, Німеччині, Швейцарії, Австрії та Італії раніше 2025 року через наявну угоду про програмування HBO із Sky Group, яка була оновлена у 2019 році, але не включає автоматично програми HBO Max, створені сторонніми компаніями або Warner Bros. Television[183][184][185].

Північні країни та Іспанія[ред. | ред. код]

15 серпня 2012 року HBO оголосив про плани запустити HBO Nordic, багатоплатформену послугу розповсюдження відео, яка обслуговує Норвегію, Данію, Швецію та Фінляндію і була створена через спільне підприємство з Parsifal International. Сервіс відео за запитом був запущений у грудні 2012 року. Програми HBO також транслюються в Ісландії на Stöð 2[186]. В Іспанії програми HBO раніше транслювалися на платному телеканалі Canal+, починаючи з 2011 року. У 2016 році, під час припинення брендингу Canal+ в Іспанії, HBO запустив окрему послугу потокового передавання під назвою HBO España, яка є іспанським еквівалентом HBO Now і HBO Nordic. HBO Europe неодноразово заявляв, що вони не знали, що збираються замінити свою поточну послугу на HBO Max, і що їхні тарифи не будуть підвищені[187]. Однак у грудні 2020 року керівник HBO Max Енді Форсселл повідомив, що всі послуги HBO в Європі, включаючи HBO España та HBO Nordic, будуть замінені на HBO Max. 26 жовтня 2021 року HBO Max було запущено в скандинавських країнах (за винятком Ісландії), а також в Іспанії та Андоррі[188][189].

Країни Центральної та Східної Європи і Португалія[ред. | ред. код]

У 2010-х роках HBO Europe запустив стрімінговий сервіс HBO Go в 13 країнах Центральної та Східної Європи. Програми HBO в Португалії раніше транслювалися на преміальному телевізійному каналі TVSéries з послуг TVCine з 2015 року. У 2019 році, менше ніж за рік до припинення випуску TVSeries, HBO Europe запустив окремий сервіс потокового передавання під назвою HBO Portugal. Подібно до скандинавських країн та Іспанії, HBO Max було запущено в Португалії[190] та Центральній і Східній Європі 8 березня 2022 року[191], замінивши HBO Portugal і HBO Go.

У жовтні 2021 року було оголошено про плани запровадити HBO Max у певних країнах Східної Європи, де HBO Go не було, наприклад у Туреччині та Греції[192], але згодом ці плани були припинені через Vodafone TV у Греції та різноманітних телеоператорів у Туреччині, включаючи Digiturk, натомість отримавши права на різні програми HBO та Max[193][194].

Франція[ред. | ред. код]

13 листопада 2008 року Orange запустив Orange Cinéma Séries (перейменований на OCS у 2012 році), пятиканальний пакет, присвячений фільмам і серіалам. Того ж року OCS підписала довгострокову угоду з HBO. 10 жовтня 2013 року вони запустили канал OCS City (спочатку називався Génération HBO), щоб транслювати лише продукти HBO. Каталог HBO також був доступний для потокової трансляції на їхньому потоковому сервісі. З 2019 по 2023 рік OCS мав повну ексклюзивність у каталозі HBO у Франції. До цього інші канали, такі як Canal+, Canal+ Séries або NT1, могли транслювати повтори вибраних серіалів HBO після їх оригінального показу на OCS[195]. Однак OCS не мав прав на каталог Max. Угода завершилася в грудні 2022 року, а з січня 2023 року виробництво HBO залишило OCS[196].

У жовтні 2021 року колишній керівник Canal+ Віра Пелтекян була призначена віце-президентом і головним редактором оригінальних програм HBO Max для Франції. Запуск HBO Max у Франції був призначений на 2023 рік, але був скасований після того, як злиття Warner Bros. Discovery зупинило глобальне впровадження HBO Max, щоб запустити Max[197]. Тим часом Canal+, TF1 Group і Warner TV транслюють добірку створених Warner Bros. живих серіалів Max Original, певні фільми та спеціальні події зустрічі. Програми, які не належать Warner Bros. (наприклад, Love Life від Lionsgate), були ліцензовані окремо для інших французьких мовників.

У жовтні 2022 року Amazon Prime Video підписала угоду з Warner Bros. Discovery для розповсюдження програм HBO Max, що належать Warner Bros., у Франції[198]. У січні 2023 року було оголошено, що угоду було поширено на всі види виробництва HBO після закінчення терміну дії угод з OCS щодо виробництва HBO та з Canal+ щодо передачі телеканалам Warner Bros. Discovery у Франції із запуском каналу за передплатою Le Pass Warner («Warner Pass»). Вибрані програми (як-от Останні з нас і Миротворець) будуть випущені без підписки на канал[199].

Нідерланди[ред. | ред. код]

9 лютого 2012 року HBO Netherlands було засновано як спільне підприємство між HBO та голландським кабельним оператором Ziggo. HBO Netherlands транслювався як триканальний мультиплекс, а також пропонував передплатникам локалізовану версію HBO Go. HBO Netherlands не обмежувався абонентами Ziggo, натомість багато нідерландських кабельних операторів пропонували HBO Netherlands. Однак 28 вересня 2016 року канал HBO Netherlands оголосив про припинення діяльності 31 грудня 2016 року. Того ж дня було оголошено, що Ziggo купив ексклюзивні права на програмування HBO[200]. 1 листопада 2016 року було оголошено, що з січня 2017 року Ziggo пропонуватиме програми HBO ексклюзивно як частину нової послуги «Фільми та серіали»[201]. У вересні 2021 року повідомлялося, що права Ziggo на програмування HBO закінчуються наприкінці року[202]. Ziggo підтвердив, що його права на програмування HBO закінчуються 1 січня 2022 року в результаті того, що WarnerMedia запустила HBO Max у Нідерландах у 2022 році. Однак деякі нещодавно випущені сезони залишаться в сервісі «Фільми та серіали»[203].

1 лютого 2022 року було офіційно оголошено дату запуску — 8 березня 2022 року[204].

.

Австралія та Нової Зеландії[ред. | ред. код]

Fox Showcase, австралійська телевізійна служба преміум-класу, почала транслювати оригінальні програми HBO у 2012 році завдяки ліцензійній угоді про розповсюдження з провайдером передплатного телебачення Foxtel. До цього обмежений вміст HBO транслювався через неіснуючу Movie Network, яку заснували HBO (через Time Warner), Village Roadshow, Metro-Goldwyn-Mayer і Disney–ABC International Television. HBO Originals також доступні за запитом через служби Foxtel Now і Binge. Sky Movies у Новій Зеландії спочатку діяв як спільне підприємство між HBO та Sky Network Television. У 1993 році канал був перейменований на HBO; пізніше Time Warner продала свою частку в сервісі Sky у 1998 році, і він був перейменований назад у Sky Movies. Програми HBO наразі показує канал SoHo та його передплатний потоковий сервіс Neon у Новій Зеландії. Угоди з деякими іншими партнерами, включаючи Foxtel в Австралії та Sky в Новій Зеландії, які включають значну частину оригінальних програм HBO Max, були погоджені або оновлені між 2019 і 2021 роками[173][205]. У лютому 2023 року Foxtel і Warner Bros. Discovery відновили партнерство, завдяки чому вміст HBO та Warner Bros. стане доступним на платних телеканалах Foxtel, а також у потокових сервісах Foxtel Now і Binge[176].Однак у прес-релізі Warner Bros. Discovery президент та керуючий директор у Західній частині Тихого океану Джеймс Гіббонс сказав, що оновлена угода з Foxtel «також надає додаткові можливості для майбутньої співпраці, включно з нашим майбутнім потоковим сервісом», можливо, натякаючи на плани запуску Max в Австралії в майбутньому[206].

Азійсько-Тихоокеанський регіон[ред. | ред. код]

Південно-Східна Азія, Індія, Гонконг і Тайвань[ред. | ред. код]

У червні 2021 року WarnerMedia призначив керуючого директора для запуску HBO Max на восьми територіях Південно-Східної Азії та вивчення можливостей запуску HBO Max на ринку Індії[207].

Warner Bros. Discovery India вирішила провести прем'єру своїх оригінальних програм HBO Max, включно з їхніми оригінальними фільмами, на Amazon Prime Video[208] та на Disney+ Hotstar (до 2023 року) завдяки попередньо укладеній угоді в 2016 році[209]. Пізніше 1 травня 2023 року він переїхав до JioCinema компанії Viacom18[210][211].

Пізніше плани щодо запуску HBO Max у Південно-Східній Азії були припинені, що означає, що ребрендинг HBO Go у регіоні в середині 2024 року, швидше за все, буде відомий безпосередньо як Max, відмовившись від назви HBO Max[47].

Японія[ред. | ред. код]

У Японії U-Next уклала угоду про трансляцію оригінальних програм HBO та HBO Max у Японії з 1 квітня 2021 року. Це замінило попередню угоду між HBO та Amazon Prime Video Japan[212]. Ця угода між Warner Bros. Discovery та U-Next була оновлена в березні 2023 року, що зробило стрімінговий сервіс домівкою контенту HBO у країні в рамках «багаторічної» угоди між ними.

Близький Схід і Північна Африка[ред. | ред. код]

Наразі OSN транслює контент HBO у 22 країнах Близького Сходу та Північної Африки на своїх лінійних каналах, а також на потоковій службі OSN+. Ексклюзивну багаторічну ліцензійну угоду було оновлено в березні 2023 року, що означає, що запуск Max у цьому регіоні найближчим часом малоймовірний.

Запуск[ред. | ред. код]

Як HBO Max[ред. | ред. код]

Ребрендувати на Max[ред. | ред. код]

Графік запуску розгортання
Дата випуску Країна/Територія П.
02023-05-2323 травня 2023 Сполучені Штати [213]
Осінь 2023 року Латинська Америка (у вибраних країнах) [47]
Початок 2024 року Європа (у вибраних країнах)
Середина 2024 року Азійсько-Тихоокеанський регіон (у вибраних країнах)
Поточні партнери з дистрибуції контенту Max Originals, що належить Warner Bros. Discovery
Країна/Територія Партнер (основні послуги) Термін дії П.
Австралія Foxtel (Fox Showcase / Binge) Невідомо [173]
Бельгія BeTV Невідомо [214]
Telenet (Streamz / Yelo TV) Невідомо [215]
Канада Bell Media (HBO Canada / Crave)[g] 2024 рік [172][217]
Китай Tencent Video Невідомо [218][219]
Bilibili (тільки фільми) Невідомо
СНД Amedia TV (Amediateka) / M3 (more.tv) 2023 рік [220]
Франція
OCS(лише каталог HBO) 2023 рік [196]
Canal+ (лише максимум оригінальних фільмів)[h] Невідомо [221]
Groupe TF1 (вибрані програми)[i] Невідомо [196]
Amazon Prime Video (включно з Warner TV і Toonami )[j] Невідомо [222]
Німеччина
Австрія
Швейцарія
Sky Deutschland 2025 рік [223]
RTL+ 2026 рік [224]
Греція Vodafone Греція Невідомо [193]
Індія Amazon Prime Video Невідомо [225]
Viacom18 (JioCinema) Невідомо [210][211]
Італія Sky Italia 2025 рік [223]
Японія U-Next Невідомо [212]
середній Схід
Північна Африка
OSN Невідомо [226]
Нова Зеландія Sky (SoHo / Neon) Невідомо [205]
Південна Корея SK Telecom (Wavve) Невідомо [227]
Африка на південь від Сахари Showmax Невідомо [228]
Туреччина Digiturk (beIN connect) Невідомо [194]
Doğan Holding (BluTV) Невідомо [229]
Об'єднане Королівство
Ірландія
Sky UK[k] 2025 рік [223]

Сприйняття[ред. | ред. код]

Як HBO Max[ред. | ред. код]

Під час запуску HBO Max неоднозначно сприйняли оглядачі ЗМІ. Діапазон доступного контенту загалом був добре сприйнятий, але багато хто прокоментував ймовірність плутанини з іншими потоковими платформами HBO, які вже застаріли, як-от HBO Go та HBO Now, а також про вищу вартість підписки на цю послугу порівняно з іншими нещодавно запущеними потоковими платформами, такими як Disney+[67][230][231]. Телевізійні критики також висловили розчарування тим, що бібліотека оригінальних серіалів (не враховуючи колишній вечірній контент для дорослих) для дочірньої мережі Cinemax спочатку не була доступна на HBO Max, хоча більша частина її продукції надійшла в службу до кінця 2021 року[232].

У липні 2020 року AT&T оголосила, що HBO Max номінально досяг 26,6 млн передплатників після першого місяця роботи, у тому числі 23,6 мільйони оптових клієнтів, насамперед старих абонентів платного телебачення HBO, які були охоплені новими угодами, які додали доступ до HBO Max без додаткової плати[233]. Однак лише 4.1 млн клієнтів активували свої облікові записи HBO Max до тієї ж дати[233]. Остання цифра була розцінена багатьма оглядачами як розчарування, особливо в світлі Disney+, який досяг 10 мільйонів передплатників протягом дня після запуску; Медіакритик The New York Times Бен Сміт написав, що WarnerMedia «погано зіпсувала» запуск[234].

Однак керівники AT&T стверджували, що це був «бездоганний запуск», посилаючись на збільшення залучення клієнтів порівняно з HBO Now і загальне зростання загальної кількості підписок на HBO або HBO Max (36,3 млн, проти 34,6 мільйони передплатників HBO або HBO Now на кінець 2019 року), визнаючи, що ще потрібно зробити, щоб переконати існуючих передплатників HBO почати користуватися додатками HBO Max[235]. Керівництво раніше зазначало, що HBO Max починався з іншого місця, ніж інші потокові сервіси, оскільки він розвивався на існуючій базі передплатників HBO, і йому доводилося працювати в рамках обмежень багатьох уже існуючих угод HBO (наприклад, з Amazon і Roku)[236].

У жовтні 2020 року AT&T повідомила, що кількість активованих передплатників HBO Max досягла 8,6 млн. на кінець вересня, а кількість номінальних (кваліфікованих) абонентів досягла 28,7 мільйонів. Загальна кількість підписок на HBO / HBO Max в США також зросла до 28 мільйонів[237]. Після того, як наступного місяця було досягнуто угоди з Amazon (яка, як повідомляється, мала 5 мільйонів передплатників HBO через канали Prime Video), кількість підписників, які відповідають вимогам HBO Max, зросла до понад 33 мільйон[158]. У вересні 2022 року акціонер Warner Bros. Discovery подав до суду на Discovery, стверджуючи, що WarnerMedia завищила кількість передплатників HBO Max, включивши неактивовані підписки в комплекті з послугами AT&T[238][239].

Як Max[ред. | ред. код]

Після запуску було зазначено, що Max обЖєднав режисерів і сценаристів для своїх фільмів і телесеріалів під єдиною назвою «творці»[240]. Гільдія режисерів Америки та Гільдія сценаристів Західної Америки засудили цей крок на тлі триваючого страйку Гільдії письменників Америки у 2023 році. Max оголосив, що вони виправлять титри, погоджуючись із обуренням гільдій щодо належного титрування для його творців, зазначивши, що змінені титри були результатом «недогляду під час технічного переходу» з HBO Max на Max[241]. Deadline Hollywood повідомив, що консолідація стала результатом того, що ІТ-відділи WBD створили «catch all» для того, щоб титри були на місці для запуску, і щоб керівники, які могли втрутитися, не знали про єдине титрування, поки не виник дискурс онлайн після запуску. Крім того, повідомлялося, що на виправлення знадобляться «тижні», враховуючи, що сервісу потрібно буде внести зміни на кожній платформі[242]. Заслуга буде пізніше фіксована, починаючи з кінця червня[243].

Нотатки[ред. | ред. код]

 1. Президент і генеральний директор Warner Bros. Discovery.
 2. Генеральний директор, голова.
 3. Версія послуги, доступна в Сполучених Штатах, була перейменована на Max 23 травня 2023 року. Версії послуги, доступні в регіонах за межами Сполучених Штатів, збережуть назву HBO Max і, як очікується, залишаться таким ім'ям до 2024 року.[1]
 4. У той час AT&T була власником тодішньої материнської компанії HBO — WarnerMedia.
 5. Лише в кількох країнах світу.
 6. За збігом обставин Bell Canada раніше належала материнській компанії WarnerMedia AT&T у 2018–2022 роках до 1975 року; однак відносини Bell з HBO передували придбанню AT&T WarnerMedia. Bell Media та її попередники також мали окреме партнерство з Discovery, Inc., яке охоплювало Discovery Channel Canada та пов'язані послуги, починаючи з 1995 року, до злиття, яке сформувало WBD.
 7. Партнерство Bell охоплює канадські права на створені Warner Bros. серіали Max Original і певні фільми. Вибрані програми були ліцензовані окремо для інших канадських мовників, включаючи більшість анімаційних програм для Corus Entertainment[216].
 8. Максимальні права на оригінальні фільми включені в угоду Canal+ платного телебачення/першого вікна з Warner Bros. Pictures для їхніх фільмів.
 9. TF1 Group має права на «І просто так...», «Друзі: Возз'єднання», «20-та річниця Гаррі Поттера: повернення до Гоґвортсу та «Гаррі Поттер: Гоґвортський турнір будинків».
 10. З 2020 по 2022 роки Warner TV і Toonami транслювали добірку програм Max. З 2023 року канали доступні лише через Warner Pass від Prime Video, а вибір програм Max все ще позначається як програми Warner TV/Toonami.
 11. Сюди не входять оригінальні програми Max, що належать Warner Bros. і ліцензовані BBC і ITV. Більшість оригінальних програм Max, які не належать Warner Bros., ліцензуються окремо для інших мовників і платформ Великої Британії.

Примітки[ред. | ред. код]

 1. Spangler, Todd (12 квітня 2023). HBO Max to Be Renamed 'Max' With Addition of Discovery+ Content. Variety. Архів оригіналу за 12 квітня 2023. Процитовано 12 квітня 2023.
 2. Hayes, Dade (5 січня 2022). HBO Max And HBO Hit 73.8M Global Subscribers At End Of 2021, Topping Company Forecasts – Update. Deadline (амер.). Архів оригіналу за 5 січня 2022. Процитовано 5 січня 2022.
 3. HBO Max & HBO Reach 73.8 Million Subscribers Globally. Cord Cutters News (амер.). 5 січня 2022. Архів оригіналу за 5 січня 2022. Процитовано 5 січня 2022.
 4. HBO Max and HBO Reach 76.8 Million Global Subscribers. Cord Cutters News (амер.). 21 квітня 2022. Архів оригіналу за 21 квітня 2022. Процитовано 21 квітня 2022.
 5. Lee, Ryan Faughnder, Wendy (10 жовтня 2018). WarnerMedia announces new streaming service to compete with Netflix and Disney – Los Angeles Times. Los Angeles Times. Архів оригіналу за 13 жовтня 2018. Процитовано 13 жовтня 2018.
 6. Stelter, Brian (9 липня 2019). WarnerMedia banks on HBO's brand name for new streaming service. CNN. Архів оригіналу за 9 липня 2019. Процитовано 10 липня 2019.
 7. Spangler, Todd (14 травня 2019). HBO Pay-TV Customers Will Have Access to WarnerMedia SVOD Service, AT&T Chief Says. Variety. Архів оригіналу за 10 липня 2019. Процитовано 9 липня 2019.
 8. Spangler, Todd (31 травня 2019). WarnerMedia Reorg Gives Otter Media's Tony Goncalves Oversight of Streaming Service Development. Variety. Архів оригіналу за 10 липня 2019. Процитовано 9 липня 2019.
 9. а б в г Spangler, Todd (9 липня 2019). 'Friends' to Leave Netflix for WarnerMedia's HBO Max Streaming Service in 2020. Variety. Архів оригіналу за 9 липня 2019. Процитовано 9 липня 2019.
 10. Solsman, Joan E. (29 жовтня 2019). HBO Max will launch in May in the US. CNET. Архів оригіналу за 29 жовтня 2019. Процитовано 30 жовтня 2019.
 11. Petski, Denise (9 січня 2020). AT&T Audience Network To End; Will Transition To HBO Max Preview Channel. Deadline (англ.). Архів оригіналу за 11 січня 2020. Процитовано 10 січня 2020.
 12. Rubin, Rebecca (5 лютого 2020). Warner Bros., HBO Max Set New Film Division for Streaming Service. Variety (англ.). Архів оригіналу за 5 лютого 2020. Процитовано 5 лютого 2020.
 13. Spangler, Todd (21 квітня 2020). HBO Max Sets Official Launch Date. Variety (англ.). Архів оригіналу за 22 квітня 2020. Процитовано 22 квітня 2020.
 14. Warner Max Restructures as WarnerMedia Consolidates Film Production. The Hollywood Reporter. 23 жовтня 2020. Архів оригіналу за 3 грудня 2020. Процитовано 29 січня 2021.
 15. Fleming, Mike Jr. (23 жовтня 2020). WarnerMedia Film Group Streamline: HBO Max's Jessie Henderson To Exit, While Nikki Ramey Moves To New Line & WB. Deadline. Архів оригіналу за 20 лютого 2022. Процитовано 29 січня 2021.
 16. Donnelly, Matt (23 жовтня 2020). HBO Max Film Shake-Up: Toby Emmerich Consolidates Power, Two Executives Depart. Variety (амер.). Архів оригіналу за 20 лютого 2022. Процитовано 29 січня 2021.
 17. Ravindran, Manori (4 липня 2022). HBO Max Halts Originals in Parts of Europe in Major Restructure (EXCLUSIVE). Variety. Архів оригіналу за 4 липня 2022. Процитовано 5 липня 2022.
 18. HBO Max suspende projeto de novelas no Brasil após fusão Warner e Discovery [HBO Max suspends telenovela projects in Brazil after Warner and Discovery merger]. Notícias da TV (порт.). 8 липня 2022. Архів оригіналу за 15 липня 2022. Процитовано 19 липня 2022.
 19. Excluídas da HBO Max: Saiba onde vão parar os programas de Angélica e Sandy [Removed from HBO Max: Know where will go the programs of Angélica and Sandy]. Notícias da TV (порт.). 15 липня 2022. Архів оригіналу за 18 липня 2022. Процитовано 19 липня 2022.
 20. Andreeva, Nellie (29 липня 2022). 'Gordita Chronicles' Canceled As HBO Max Pulls Back On Live-Action Kids & Family Programming; Latinx Comedy Will Be Shopped. Deadline. Архів оригіналу за 3 серпня 2022. Процитовано 4 серпня 2022.
 21. Spangler, Todd (3 серпня 2022). HBO Max Quietly Removed Six Warner Bros. Streaming-Exclusive Movies. Variety. Архів оригіналу за 4 листопада 2022. Процитовано 4 серпня 2022.
 22. Maglio, Tony (3 серпня 2022). Why HBO Max Removed 6 Streaming-Exclusive Movies, with More to Come. IndieWire. Архів оригіналу за 5 серпня 2022. Процитовано 5 серпня 2022.
 23. Chapman, Wilson (18 серпня 2022). HBO Max to Remove 36 Titles, Including 20 Originals, From Streaming. Variety (амер.). Архів оригіналу за 19 серпня 2022. Процитовано 19 серпня 2022.
 24. 'Batgirl' directors 'still can't believe' Warner Bros. scrapped their film. Los Angeles Times. 3 серпня 2022. Архів оригіналу за 4 серпня 2022. Процитовано 4 серпня 2022.
 25. D'Alessandro, Anthony; Kroll, Justin (2 серпня 2022). The Dish: What's Behind The 'Batgirl' & 'Scoob!' Discard? David Zaslav's Abject Rejection Of Jason Kilar's HBO Max Strategy. Deadline Hollywood. Архів оригіналу за 3 серпня 2022. Процитовано 3 серпня 2022.
 26. White, Peter (4 серпня 2022). Warner Bros. Discovery Confirms Kids' Content Cuts. Deadline. Архів оригіналу за 5 серпня 2022. Процитовано 5 серпня 2022.
 27. а б Spangler, Todd (4 серпня 2022). HBO Max, Discovery+ to Merge Into Single Streaming Platform Starting in Summer 2023. Variety. Архів оригіналу за 5 серпня 2022. Процитовано 4 серпня 2022.
 28. White, Peter (17 серпня 2022). 'Ellen's Next Great Designer', 'The Not-Too-Late Show With Elmo' & 'My Mom, Your Dad' Among Unscripted & Animated Titles Pulled From HBO Max. Deadline. Архів оригіналу за 25 листопада 2022. Процитовано 19 серпня 2022.
 29. Graves, Sabrina (17 серпня 2022). Another Loss In The DC Universe: Young Justice Is No More. Gizmodo. Архів оригіналу за 8 жовтня 2022. Процитовано 18 серпня 2022.
 30. Bjornson, Greta (18 серпня 2022). HBO Max Blasted by Animation Fans, Creators After 37 Titles Pulled From Service: "Dumbest Business Decision". Decider. Архів оригіналу за 21 серпня 2022. Процитовано 21 серпня 2022.
 31. Foster, George (20 серпня 2022). Animators React As HBO Max Removes Close Enough, Infinity Train, OK KO, And More. TheGamer. Архів оригіналу за 20 серпня 2022. Процитовано 21 серпня 2022.
 32. Villei, Matt (21 серпня 2022). 'Infinity Train' Creator Owen Dennis Calls Warner Bros. Removal of Series From HBO Max "Incredibly Unprofessional". Collider. Архів оригіналу за 27 вересня 2022. Процитовано 21 серпня 2022.
 33. D'Alessandro, Anthony (24 серпня 2022). 'Aquaman 2' Heads To Christmas 2023, 'Shazam: Fury Of The Gods' Goes To March; HBO Max Pics 'House Party' & 'Evil Dead Rise' Going Theatrical – Warner Bros. Release Date Changes. Deadline (амер.). Архів оригіналу за 1 вересня 2022. Процитовано 24 серпня 2022.
 34. Jesse Whittock (31 січня 2023). 'Westworld' Gets New Home As Warner Bros. Discovery Strikes Roku & Tubi FAST Channel Deals. Deadline Hollywood. Архів оригіналу за 8 лютого 2023. Процитовано 8 лютого 2023.
 35. Matt Webb Mittovich (31 січня 2023). Westworld, The Nevers (All 12 Episodes) and Other HBO Max Castoffs to Stream Free on Roku and Tubi — Find Out When. TVLine. Архів оригіналу за 4 лютого 2023. Процитовано 8 лютого 2023.
 36. Forristal, Lauren (4 листопада 2022). Combined HBO Max/Discovery+ service gets an earlier launch date, price hike is to be expected. TechCrunch (амер.). Архів оригіналу за 24 листопада 2022. Процитовано 30 листопада 2022.
 37. Peters, Jay (12 січня 2023). HBO Max's first price hike raises the monthly rate by $1. The Verge (амер.). Архів оригіналу за 10 лютого 2023. Процитовано 10 лютого 2023.
 38. Maas, Jennifer (14 березня 2022). HBO Max and Discovery Plus Will Be Combined Into One Platform. Variety. Архів оригіналу за 17 березня 2022. Процитовано 16 березня 2022.
 39. Andreeva, Nellie (5 серпня 2022). WBD Brass Stress Commitment To HBO Brand As They Mull Name For Combined Streaming Service. Deadline. Архів оригіналу за 5 серпня 2022. Процитовано 5 серпня 2022.
 40. Spangler, Todd (5 грудня 2022). 'Max' Could Be the Name of Merged HBO Max/Discovery+ Service. Variety (англ.). Архів оригіналу за 17 грудня 2022. Процитовано 17 грудня 2022.
 41. Rizzo, Alex Sherman,Lillian (5 грудня 2022). Warner Bros. Discovery closes in on 'Max' as the name of its combined HBO Max-Discovery+ streaming service. CNBC (англ.). Архів оригіналу за 5 грудня 2022. Процитовано 6 грудня 2022.
 42. Hayes, Dade (23 лютого 2023). Discovery+ Economics Justify Continuing It As A Stand-Alone Streamer After Launch Of Merged HBO Max Offering, WBD CEO David Zaslav Says: "Why Would We Shut That Off?". Deadline Hollywood. Архів оригіналу за 23 лютого 2023. Процитовано 24 лютого 2023.
 43. Hayes, Dade (23 лютого 2023). Discovery+ Economics Justify Continuing It As A Stand-Alone Streamer After Launch Of Merged HBO Max Offering, WBD CEO David Zaslav Says: "Why Would We Shut That Off?". Deadline (амер.). Архів оригіналу за 23 лютого 2023. Процитовано 24 лютого 2023.
 44. Koblin, John (11 квітня 2023). 'Succession' and 'Dr. Pimple Popper' Together in New Warner Streaming App. The New York Times. ISSN 0362-4331. Архів оригіналу за 11 квітня 2023. Процитовано 11 квітня 2023.
 45. а б Spangler, Todd (12 квітня 2023). HBO Max to Be Renamed 'Max' With Addition of Discovery+ Content. Variety. Архів оригіналу за 12 квітня 2023. Процитовано 12 квітня 2023.
 46. а б в Maas, Jennifer (12 квітня 2023). Warner Bros. Discovery Unveils 'Max': Everything Revealed at Combined HBO Max-Discovery+ Streaming Presentation. Variety (амер.). Архів оригіналу за 24 квітня 2023. Процитовано 24 квітня 2023.
 47. Peters, Jay (12 квітня 2023). Warner Bros. Discovery explains why it's dropping the HBO Max name. The Verge. Архів оригіналу за 12 квітня 2023. Процитовано 12 квітня 2023.
 48. а б Hayes, Dade (17 квітня 2023). Max Pulls Out Promotional Stops In Rebranding Promo Push As Warner Bros Discovery Looks To Make A "Second First Impression". Deadline Hollywood. Архів оригіналу за 17 квітня 2023. Процитовано 17 квітня 2023.
 49. Max's national brand campaign is all about (re)introductions. Marketing Brew (en-us) . Процитовано 1 червня 2023.
 50. Maas, Jennifer (17 квітня 2023). Max's Marketing Boss Explains Using Old 'Harry Potter' Logo to Announce New Series, and Boosting Combined Platform's Family Focus. Variety (амер.). Процитовано 1 червня 2023.
 51. Welk, Tony Maglio,Brian; Maglio, Tony; Welk, Brian (17 травня 2023). Netflix's First Upfront Opened with a Dig at 'Max'. IndieWire (амер.). Архів оригіналу за 19 травня 2023. Процитовано 21 травня 2023.
 52. Vlessing, Etan (12 квітня 2023). Warner Bros. Discovery Stock Slides After Max Streaming Rebrand. The Hollywood Reporter. Архів оригіналу за 12 квітня 2023. Процитовано 14 квітня 2023.
 53. Cranz, Alex (12 квітня 2023). Max is charging more money for 4K, and that means it can't suck this time. The Verge (амер.). Архів оригіналу за 12 квітня 2023. Процитовано 12 квітня 2023.
 54. Goldersmith, Jill; Hayes, Dade (12 квітня 2023). Warner Bros Discovery Unveils 3 Price Tiers For New Max Streaming Service. Deadline (амер.). Архів оригіналу за 12 квітня 2023. Процитовано 12 квітня 2023.
 55. Max is coming in May. HBO Max Help Center. 12 квітня 2023. Архів оригіналу за 28 квітня 2023. Процитовано 28 квітня 2023. Current HBO Max subscribers will keep their existing HBO Max plan features for at least 6 months after Max launches.
 56. а б Goldberg, Lesley; Jarvey, Natalie (7 серпня 2020). Bob Greenblatt, Kevin Reilly Out Amid Major WarnerMedia Restructuring. The Hollywood Reporter. Архів оригіналу за 7 серпня 2020. Процитовано 7 серпня 2020.
 57. Andreeva, Nellie (23 квітня 2021). Adult Swim & HBO Max Merge Animation Development Under Suzanna Makkos. Deadline Hollywood. Архів оригіналу за 20 лютого 2022. Процитовано 24 квітня 2021.
 58. Andreeva, Nellie (15 серпня 2022). HBO/HBO Max Layoffs Hit Max Reality, Acquisitions, Casting & Int'l; Scripted Operation Gets Restructured. Deadline (амер.). Архів оригіналу за 16 серпня 2022. Процитовано 16 серпня 2022.
 59. Andreeva, Nellie (15 серпня 2022). Casey Bloys Addresses HBO/Max Reorg, "Extremely Painful" Layoff Decisions In Memo. Deadline (амер.). Архів оригіналу за 16 серпня 2022. Процитовано 16 серпня 2022.
 60. а б Pedersen, Erik (29 жовтня 2019). HBO Max Programming: The TV & Film Titles That Will Stream On WarnerMedia's Service. Deadline (англ.). Архів оригіналу за 30 жовтня 2019. Процитовано 30 жовтня 2019.
 61. а б в г д Solsman, Joan E. HBO Max finally sets its launch: May 27. CNET (англ.). Архів оригіналу за 27 квітня 2020. Процитовано 27 квітня 2020.
 62. а б в г д е ж и к л м н п р с т у ф Haselton, Todd (9 липня 2019). AT&T rolls out a new, super-charged streaming service with HBO shows, 'Friends' and more. CNBC. Архів оригіналу за 9 липня 2019. Процитовано 9 липня 2019.
 63. Whitten, Sarah (21 квітня 2020). Here's what will be available on HBO Max when it launches on May 27. CNBC (англ.). Архів оригіналу за 26 квітня 2020. Процитовано 27 квітня 2020.
 64. Shaw, Lucas (1 вересня 2020). Netflix and Amazon Elbow Way Into Talks on Streaming Hollywood Hits. Bloomberg News. Архів оригіналу за 9 вересня 2020. Процитовано 5 вересня 2020. Universal Pictures and Sony Pictures have begun negotiating with streaming services and cable networks to license their next round of theatrical movies for home video, starting with films set to be released in 2022.
 65. Vlessing, Etan (2 березня 2021). Lionsgate, Summit Label Films Headed to Starz for Exclusive First Window. The Hollywood Reporter (англ.). Архів оригіналу за 26 квітня 2020. Процитовано 14 липня 2021.
 66. а б в Spangler, Todd; Schneider, Michael (30 жовтня 2019). HBO Max vs. HBO Now vs. HBO Go: Why WarnerMedia's Strategy May Lead to Brand Confusion. Variety. Архів оригіналу за 31 жовтня 2019. Процитовано 31 жовтня 2019.
 67. Baysinger, Tim (15 січня 2020). Cinemax Abandons Original Programming, Channel Will Not Be Part of HBO Max. TheWrap. Архів оригіналу за 28 січня 2020. Процитовано 27 січня 2020.
 68. а б HBO Max OTT platform to include live NBA and MLB. SportsPro Media. 25 липня 2019. Архів оригіналу за 28 липня 2019. Процитовано 28 липня 2019.
 69. WarnerMedia Expands Kids & Family Offerings on Cartoon Network and HBO Max Under New Tagline Redraw Your World. WarnerMedia (Пресреліз). 17 лютого 2021. Архів оригіналу за 17 лютого 2021. Процитовано 17 лютого 2021.
 70. HBO Max: From DC to 'Sesame Street,' These Are All the Content Hubs on the Streaming Service. Cheat Street. 28 травня 2020. Архів оригіналу за 26 березня 2022. Процитовано 26 березня 2022.
 71. HBO MAX E CARTOONITO TRAZEM O CONTEÚDO DA VILA SÉSAMO. Pai de Verdade (порт.). Архів оригіналу за 5 лютого 2023. Процитовано 26 березня 2022.
 72. HBO Max Adds Promare, Ride Your Wave, Re:Zero, 'Night is Short, Walk on Girl' Anime in January. Anime News Network (англ.). Архів оригіналу за 6 січня 2021. Процитовано 8 січня 2021.
 73. а б HBO Max Original Shows Will Release New Episodes Weekly, Won't Drop Seasons All at Once. /Film. 29 жовтня 2019. Архів оригіналу за 1 березня 2020. Процитовано 1 березня 2020.
 74. а б Ramachandran, Naman (10 лютого 2022). Sony, WarnerMedia Set Blockbuster Film Deal for HBO Max Central Europe. Variety. Архів оригіналу за 19 березня 2022. Процитовано 18 лютого 2022.
 75. а б Globo fecha acordo e HBO Max vai exibir novelas e séries da emissora. 24 листопада 2021. Архів оригіналу за 24 листопада 2021. Процитовано 24 листопада 2021.
 76. Alexander, Julia (29 жовтня 2019). Here's what HBO Max looks like. The Verge (англ.). Архів оригіналу за 30 жовтня 2019. Процитовано 30 жовтня 2019.
 77. Carman, Ashley (4 серпня 2021). HBO Max is getting its own exclusive podcasts, starting with Batman. The Verge (англ.). Архів оригіналу за 4 серпня 2021. Процитовано 9 вересня 2021.
 78. Andreeva, Nellie (17 вересня 2019). HBO Max Lands 'The Big Bang Theory' Streaming Rights, TBS Extends Cable Window In Mega WarnerMedia Deal. Deadline Hollywood. Архів оригіналу за 28 вересня 2019. Процитовано 3 жовтня 2019.
 79. Perez, Sarah (30 жовтня 2019). HBO Max Will Cost $14.99 Per Month and Launch in May 2020. TechCrunch (англ.). Архів оригіналу за 26 грудня 2019. Процитовано 26 грудня 2019.
 80. Porter, Rick (1 серпня 2019). 'Luther,' 'Doctor Who,' U.K. 'Office' Libraries Head to HBO Max in BBC Deal. The Hollywood Reporter. Архів оригіналу за 1 серпня 2019. Процитовано 2 серпня 2019.
 81. HBO Max and Sesame Workshop Announce New Content Partnership Cementing a Shared Commitment to Kids and Families. Sesame Workshop. 3 жовтня 2019. Архів оригіналу за 22 квітня 2020. Процитовано 7 травня 2020.
 82. Alexander, Julia (3 жовтня 2019). HBO Max Locks Down Exclusive Access to New Sesame Street Episodes. The Verge. Архів оригіналу за 13 листопада 2020. Процитовано 26 травня 2020.
 83. Andreeva, Nellie (13 серпня 2020). 'The Other Two' & 'South Side' Move to HBO Max, Streamer Nabs 'Awkwafina Is Nora from Queens' SVOD Rights in Comedy Central Prods. Deal. Архів оригіналу за 23 серпня 2020. Процитовано 24 серпня 2020.
 84. Hipes, Patrick (29 жовтня 2019). HBO Max Sets New Looney Tunes, Hanna-Barbera Cartoons, Robert Zemeckis Hybrid Series 'Tooned Out', More For Kids & Family Slate. Deadline Hollywood. Архів оригіналу за 7 травня 2020.
 85. Warnermedia's Streaming Service HBO Max Is Going To Be Jam-Packed With Animation. Cartoon Brew. 30 жовтня 2019. Архів оригіналу за 23 квітня 2020. Процитовано 9 березня 2020.
 86. Hayes, Dade (29 жовтня 2019). 'South Park' Vault And 3 New Seasons Go To HBO Max In Split Deal With Viacom. Deadline (англ.). Архів оригіналу за 29 жовтня 2019. Процитовано 30 жовтня 2019.
 87. 'Gen:Lock' Renewed for Season 2 as HBO Max, Rooster Teeth Set First Partnership. The Hollywood Reporter (англ.). 24 жовтня 2019. Архів оригіналу за 24 квітня 2020. Процитовано 1 травня 2020.
 88. Nick Romano (27 травня 2020). All eight Harry Potter films magically arrive on HBO Max for platform launch. Entertainment Weekly. Архів оригіналу за 29 травня 2020. Процитовано 27 травня 2020.
 89. Spangler, Todd (20 липня 2020). All Eight 'Harry Potter' Movies Are Leaving HBO Max Next Month. Variety (англ.). Архів оригіналу за 21 липня 2020. Процитовано 22 липня 2020.
 90. Spangler, Todd (21 липня 2020). All Eight 'Harry Potter' Movies Are Leaving HBO Max Next Month. Variety. Архів оригіналу за 25 вересня 2021. Процитовано 25 вересня 2021.
 91. Spangler, Todd (26 серпня 2021). All 'Harry Potter' Movies Streaming on HBO Max Starting Sept. 1, After Flying Off NBCU's Peacock. Variety. Архів оригіналу за 25 вересня 2021. Процитовано 25 вересня 2021.
 92. Thorne, Will (29 травня 2020). HBO Max Acquires 'Young Sheldon' Streaming Rights. Variety (англ.). Архів оригіналу за 29 травня 2020. Процитовано 2 червня 2020.
 93. John Ridley: Why HBO Max should remove 'Gone With the Wind' for now. Los Angeles Times (амер.). 8 червня 2020. Архів оригіналу за 16 червня 2020. Процитовано 15 червня 2020.
 94. Fleming, Mike Jr. (12 червня 2020). After His Op-Ed Got 'Gone With The Wind' Pulled From HBO Max, John Ridley Ponders Permanent Hollywood Change As ABC Re-Airs His L.A. Riots Docu 'Let It Fall' – Deadline Q&A. Deadline (англ.). Архів оригіналу за 15 червня 2020. Процитовано 15 червня 2020.
 95. Vanacker, Rebecca (9 червня 2020). HBO Max Silently Removes Gone With The Wind. ScreenRant. Архів оригіналу за 10 червня 2020. Процитовано 9 червня 2020.
 96. Tapp, Tom (9 червня 2020). HBO Max Removes 'Gone With the Wind' From Streaming Platform, Says Film Will Return With "Discussion Of Its Historical Context". Deadline. Архів оригіналу за 10 червня 2020. Процитовано 10 червня 2020.
 97. Bailey, Jason (25 червня 2020). 'Gone With the Wind' Returns to HBO Max With a Few Additions. The New York Times. Архів оригіналу за 1 липня 2020. Процитовано 1 липня 2020.
 98. Harley Quinn Coming Soon to HBO Max. TV Shows. Архів оригіналу за 13 липня 2020. Процитовано 8 липня 2020.
 99. Thorne, Will (29 червня 2020). 'David Makes Man' Streaming Rights Acquired by HBO Max. Архів оригіналу за 5 липня 2020. Процитовано 8 липня 2020.
 100. DC UNIVERSE TRANSFORMS INTO DC UNIVERSE INFINITE, THE ULTIMATE COMIC BOOK SUBSCRIPTION SERVICE. DC (англ.). 18 вересня 2020. Архів оригіналу за 20 вересня 2020. Процитовано 18 вересня 2020.
 101. Otterson, Joe (18 вересня 2020). 'Harley Quinn' Renewed for Season 3 at HBO Max, DC Universe Transitions Out of Scripted Originals. Variety (англ.). Архів оригіналу за 1 жовтня 2020. Процитовано 18 вересня 2020.
 102. Otterson, Joe (28 жовтня 2020). 'Tiny Toon Adventures' Reboot, Genndy Tartakovsky Series Ordered at HBO Max and Cartoon Network. Variety. Архів оригіналу за 28 жовтня 2020. Процитовано 28 жовтня 2020.
 103. Goldberg, Lesley (17 лютого 2021). Cartoon Network, HBO Max Double Down on Preschool Fare. The Hollywood Reporter. Архів оригіналу за 17 лютого 2021. Процитовано 18 лютого 2021.
 104. State of the Biz: The rising power of under-fives. Kidscreen. Архів оригіналу за 10 липня 2022. Процитовано 10 липня 2022.
 105. D'Anstasio, Cecelia (31 серпня 2021). Welcome to the Era of Big Anime. Wired. Архів оригіналу за 1 січня 2022. Процитовано 3 січня 2022.
 106. Valentine, Evan (3 грудня 2021). HBO Max Set to Lose Crunchyroll Next Year. Comic Book. Архів оригіналу за 4 січня 2022. Процитовано 3 січня 2022.
 107. Spangler, Todd (22 листопада 2021). Disney, WarnerMedia Carve Up Fox Film Slate Streaming Rights Through End of 2022 (EXCLUSIVE). Variety. Архів оригіналу за 31 травня 2022. Процитовано 21 грудня 2021.
 108. Hailu, Selome (15 лютого 2022). 'South Park' to Stream Exclusively on Paramount Plus After HBO Max Deal Ends. Variety (амер.). Архів оригіналу за 9 травня 2022. Процитовано 9 травня 2022.
 109. Weprin, Alex (4 серпня 2022). Magnolia Network Shows Go to HBO Max and CNN Originals Go to Discovery+ as Warner Bros. Discovery Keeps Streaming Services Separate, For Now. The Hollywood Reporter (амер.). Архів оригіналу за 4 серпня 2022. Процитовано 4 серпня 2022.
 110. Maas, Jennifer (4 серпня 2022). 'Fixer Upper' and Other Magnolia Network Shows Coming to HBO Max in September (EXCLUSIVE). Variety (амер.). Архів оригіналу за 4 серпня 2022. Процитовано 4 серпня 2022.
 111. Mitovich, Matt Webb (7 жовтня 2022). Harley Quinn Valentine's Special Set for February, Will Also Check In on Superman/Lois and Other Couples. TVLine (амер.). Архів оригіналу за 14 жовтня 2022. Процитовано 12 жовтня 2022.
 112. Tapp, Tom (13 квітня 2023). 'Harry Potter' TV Series On Max: Everything We Know About The Cast, Release Date, What J.K. Rowling Says & More. Deadline (амер.). Архів оригіналу за 29 квітня 2023. Процитовано 29 квітня 2023.
 113. D'Alessandro, Anthony (14 квітня 2023). Max 'It' Prequel Series 'Welcome To Derry' Welcomes Madeleine Stowe & Stephen Rider. Deadline (амер.). Архів оригіналу за 25 квітня 2023. Процитовано 29 квітня 2023.
 114. White, Peter (12 квітня 2023). Max Rebrand Sees Warner Bros. Discovery Return To Kids Space With Reboots & New Parental Controls. Deadline (амер.). Архів оригіналу за 29 квітня 2023. Процитовано 29 квітня 2023.
 115. Holt, Kris. 'The Witches' skips theaters for an HBO Max debut on October 22nd. Engadget (англ.). Архів оригіналу за 7 жовтня 2020. Процитовано 1 листопада 2020.
 116. D'Alessandro, Anthony (18 листопада 2020). 'Wonder Woman 1984' Going In Theaters & HBO Max On Christmas Day, Unprecedented For A Superhero Tentpole. Deadline. Архів оригіналу за 18 листопада 2020. Процитовано 19 листопада 2020.
 117. Clark, Mitchell (4 грудня 2020). Hope you weren't planning to watch Wonder Woman 1984 with an HBO Max free trial. The Verge (англ.). Архів оригіналу за 5 грудня 2020. Процитовано 5 грудня 2020.
 118. When Does 'The Little Things' Leave HBO Max?. Collider (амер.). 30 січня 2021. Архів оригіналу за 5 лютого 2021. Процитовано 17 лютого 2021.
 119. Webb, Kevin. How to watch 'Judas and the Black Messiah' starring Daniel Kaluuya on HBO Max. Business Insider. Архів оригіналу за 16 лютого 2021. Процитовано 17 лютого 2021.
 120. Etienne, Vanessa (11 лютого 2021). Here's How You Can Watch 'Judas and the Black Messiah'. Men's Health (амер.). Архів оригіналу за 16 лютого 2021. Процитовано 17 лютого 2021.
 121. D'Alessandro, Anthony (3 грудня 2020). Warner Bros Sets Entire 2021 Movie Slate To Debut On HBO Max Along With Cinemas In Seismic Windows Model Shakeup. Deadline (амер.). Архів оригіналу за 3 грудня 2020. Процитовано 14 грудня 2020.
 122. Whitbrook, James (3 грудня 2020). Every 2021 Warner Bros Film Will Stream on HBO Max for Free. Gizmodo. Архів оригіналу за 6 грудня 2020. Процитовано 7 грудня 2020.
 123. а б D'Alessandro, Anthony (3 січня 2022). With Tentpoles Bound To Surge The 2022 Box Office, The Great Theatrical-Streaming Day & Date Experiment Goes Out Like A Dud In 2021. Архів оригіналу за 3 січня 2022. Процитовано 3 січня 2022.
 124. Christopher Nolan Rips HBO Max as "Worst Streaming Service," Denounces Warner Bros.' Plan. The Hollywood Reporter. 8 грудня 2020. Архів оригіналу за 10 грудня 2020. Процитовано 14 грудня 2020.
 125. 'Dune' Producer Legendary Entertainment May Sue Warner Bros. Over HBO Max Deal. Variety (амер.). 7 грудня 2020. Архів оригіналу за 11 грудня 2020. Процитовано 7 грудня 2020.
 126. McNary, Dave (9 грудня 2020). Directors Guild Criticizes Warner Bros. Over HBO Max Deal. Variety (амер.). Архів оригіналу за 11 грудня 2020. Процитовано 9 грудня 2020.
 127. McNary, Dave (10 грудня 2020). CAA President Blasts WarnerMedia Streaming Plan: 'You Are Trying to Take Advantage of Our Clients'. Variety (амер.). Архів оригіналу за 11 грудня 2020. Процитовано 10 грудня 2020.
 128. D'Alessandro, Anthony (3 грудня 2020). AMC Boss Adam Aron Slams Warner Bros HBO Max 2021 Theatrical Window Concept: Studio Sacrificing "Considerable" Profit. Deadline (амер.). Архів оригіналу за 10 грудня 2020. Процитовано 14 грудня 2020.
 129. D'Alessandro, Anthony (14 червня 2021). 'In The Heights' Has Slow Start On HBO Max In Addition To Soft Box Office Opening, Samba TV Says. Deadline Hollywood. Архів оригіналу за 14 червня 2021. Процитовано 14 червня 2021.
 130. D'Alessandro, Anthony; Tartaglione, Nancy (23 березня 2021). Regal Cinemas To Reopen In April; Parent Cineworld & Warner Bros Reach Multi-Year Deal To Show WB Films In U.S. & UK. Deadline. Архів оригіналу за 9 вересня 2021. Процитовано 24 березня 2021. Cineworld and Warner Bros have also hatched a multi-year agreement that will see the No. 2 global exhibitor show the studio's 2021 theatrical and HBO Max day-and-date titles in the U.S. as of their theatrical release. Then, beginning in 2022, Warner Bros theatrical films will have a 45-day window of theatrical exclusivity at Cineworld's Regal chain.
 131. Warner Bros. Movies No Longer Moving to HBO Max After 45 Days in Theaters. Collider. 5 серпня 2022. Архів оригіналу за 5 серпня 2022. Процитовано 7 вересня 2022.
 132. Hayes, Dade (27 квітня 2021). WarnerMedia News & Sports Chief Jeff Zucker Taps Brakes On HBO Max NHL Streaming: "It's Not Imminent". Deadline. Архів оригіналу за 27 квітня 2021. Процитовано 27 квітня 2021.
 133. WarnerMedia signs eight-year deal with U.S. Soccer for men's and women's national team matches. Awful Announcing (амер.). 1 березня 2022. Архів оригіналу за 2 березня 2022. Процитовано 2 березня 2022.
 134. Machkovech, Sam (28 травня 2020). HBO Max is live: $15/mo for a massive library, significant headaches. Ars Technica (en-us) . Архів оригіналу за 29 травня 2020. Процитовано 29 травня 2020.
 135. Heller, Emily (27 травня 2020). Everything you need to know about HBO Max. Polygon (англ.). Архів оригіналу за 31 травня 2020. Процитовано 29 травня 2020.
 136. Excited to announce that #WW84 will be the first film on HBO Max available in 4K Ultra HD, HDR 10, Dolby Vision AND Dolby Atmos! Can't wait. IN THEATERS on Dec. 25th and exclusively streaming in the US on @hbomax. PLEASE find the biggest and highest quality screen you can!!. Twitter (англ.). Архів оригіналу за 1 грудня 2020. Процитовано 1 грудня 2020.
 137. Welch, Chris (1 грудня 2020). Wonder Woman 1984 will be the first title that HBO Max streams in 4K. The Verge (англ.). Архів оригіналу за 17 лютого 2021. Процитовано 31 січня 2021. This is the very start, and HBO Max will "expand these capabilities to further films and TV series, as well as adding support for additional devices, throughout 2021."
 138. Streaming Video Services Offering Audio Description. The Audio Description Project. American Council of the Blind. 27 травня 2020. Архів оригіналу за 6 травня 2020. Процитовано 30 травня 2020. [U]sers report that there is no AD in this [HBO Max] App, and it is not very accessible.
 139. American Council of the Blind (19 жовтня 2020). Accessibility Enhancements on the Horizon for HBO Max Customers Who are Blind. Архів оригіналу за 1 листопада 2020. Процитовано 30 жовтня 2020.
 140. HBO Max Rolls Out Audio Described Content. American Council of the Blind. 26 березня 2021. Архів оригіналу за 29 березня 2021. Процитовано 2 квітня 2021.
 141. а б Munson, Ben (20 листопада 2019). WarnerMedia chief pitches HBO Max to Comcast and other distributors. FierceVideo. Архів оригіналу за 1 січня 2020. Процитовано 1 січня 2020.
 142. Joe Flint; Shalini Ramachandran (27 травня 2020). Turner and Dish Reach New Distribution Pact. The Wall Street Journal. News Corp. Архів оригіналу за 1 серпня 2020. Процитовано 27 травня 2020. (необхідна підписка)
 143. Chris Welch (27 травня 2020). HBO is coming to Sling TV this month. The Verge. Vox Media. Архів оригіналу за 1 серпня 2020. Процитовано 27 травня 2020.
 144. Katzmaier, David. Millions of HBO and HBO Now subscribers will get HBO Max for free. CNET (англ.). Архів оригіналу за 30 жовтня 2019. Процитовано 30 жовтня 2019.
 145. Blumenthal, Eli. AT&T plans to include HBO Max for free at launch for 10M current subscribers. CNET (англ.). Архів оригіналу за 30 жовтня 2019. Процитовано 30 жовтня 2019.
 146. Solsman, Joan E. AT&T wireless, internet customers can get one month of HBO Max free. CNET (англ.). Архів оригіналу за 18 травня 2020. Процитовано 18 травня 2020.
 147. Hayes, Dade (27 квітня 2020). HBO Max Sets Apple Deal For Streaming Distribution. Deadline (англ.). Архів оригіналу за 27 квітня 2020. Процитовано 27 квітня 2020.
 148. Gartenberg, Chaim (27 квітня 2020). WarnerMedia expands free HBO Max deal to HBO subscribers who pay through Apple's services. The Verge (англ.). Архів оригіналу за 28 квітня 2020. Процитовано 27 квітня 2020.
 149. Alexander, Julia (20 лютого 2020). HBO and HBO Max are headed to YouTube TV. The Verge (англ.). Архів оригіналу за 22 лютого 2020. Процитовано 3 травня 2020.
 150. Alexander, Julia (15 квітня 2020). Charter customers who pay for HBO will get HBO Max free when it launches next month. The Verge. Архів оригіналу за 16 квітня 2020. Процитовано 16 квітня 2020.
 151. Spangler, Todd (1 травня 2020). Hulu to Offer HBO Max at Launch, Free to Most Current HBO Customers. Variety (англ.). Архів оригіналу за 2 травня 2020. Процитовано 2 травня 2020.
 152. Hayes, Dade (20 травня 2020). WarnerMedia Locks HBO Max Distribution Deals With Seven New Partners, From Pay-TV To PlayStation, Xbox And Samsung. Deadline (англ.). Архів оригіналу за 20 травня 2020. Процитовано 27 травня 2020.
 153. а б в г Keys, Matthew (19 листопада 2020). HBO Max Leaves AT&T at Odds With Amazon and Roku. The Desk. Архів оригіналу за 2 грудня 2020. Процитовано 1 грудня 2020.
 154. Spangler, Todd (15 грудня 2020). HBO Max Available Directly on Comcast Xfinity Set-Tops. Variety. Архів оригіналу за 21 травня 2021. Процитовано 21 травня 2021.
 155. Spangler, Todd (10 березня 2021). HBO Max Now Available on Cox Cable TV Set-Tops. Variety. Архів оригіналу за 21 травня 2021. Процитовано 21 травня 2021.
 156. Littleton, Cynthia (13 травня 2020). John Stankey: AT&T's SVOD and Linear TV Platforms to 'Become One' in Future. Variety (англ.). Архів оригіналу за 16 травня 2020. Процитовано 13 травня 2020.
 157. а б Spangler, Todd (16 листопада 2020). HBO Max Is Finally Coming to Amazon Fire TV. Variety. Архів оригіналу за 17 листопада 2020. Процитовано 18 листопада 2020.
 158. HBO Max Seals Deal With Roku, Making Streaming Distribution Footprint Complete. 16 грудня 2020. Архів оригіналу за 16 грудня 2020. Процитовано 16 грудня 2020.
 159. Fung, Brian (9 листопада 2018). Why millions of Dish Network's customers have been cut off from HBO. The Washington Post. Архів оригіналу за 13 серпня 2020. Процитовано 29 травня 2020.
 160. Hayes, Dade (29 липня 2021). HBO And Dish Network Resolve Nearly 3-Year Carriage Impasse, Firming Up New Deal Including Promo Discounts. Deadline Hollywood. Архів оригіналу за 28 вересня 2022. Процитовано 29 липня 2021.
 161. Spangler, Todd (29 жовтня 2019). HBO Max Sets Monthly Pricing, May 2020 Launch Date. Variety (англ.). Архів оригіналу за 25 грудня 2019. Процитовано 24 грудня 2019.
 162. AT&T Provides Update on Strategy, Financial Outlook. Business Wire (англ.). 12 березня 2021. Архів оригіналу за 12 березня 2021. Процитовано 13 березня 2021. Also in June, the company expects to launch in the U.S. market an advertising-supported (AVOD) version of HBO Max.
 163. Alexander, Julia (12 березня 2021). HBO Max will debut its cheaper, ad-supported tier in June. The Verge (англ.). Архів оригіналу за 12 березня 2021. Процитовано 13 березня 2021. The main difference between the ad-supported tier and the normal plan is access to same-day theatrical releases, Kilar added. Customers on the ad-supported plan won't be able to watch Dune on HBO Max when it lands, for example. Kilar also confirmed that ads won't play on HBO original titles like Euphoria, The Sopranos, and Game of Thrones.
 164. HBO Max Announces Ad-Supported Tier Pricing, Previews New Original Series and Content Premieres And Debuts Advertising Experience at 2021 WarnerMedia Upfront. WarnerMedia Pressroom (англ.). 19 травня 2021. Архів оригіналу за 19 травня 2021. Процитовано 10 червня 2021.
 165. New HBO Max Ad-Supported Tier Is Available Today. WarnerMedia Pressroom. 3 червня 2021. Архів оригіналу за 10 червня 2021. Процитовано 10 червня 2021.
 166. HBO Max chega ao Brasil em 29 de junho a partir de R$19,97 [HBO Max comes to Brazil in June 29 starting with R$19,97]. TudoCelular (порт.). 26 травня 2021. Архів оригіналу за 26 травня 2021. Процитовано 26 травня 2021.
 167. Hayes, Dade (29 жовтня 2019). WarnerMedia Confirms May 2020 Launch Of HBO Max Along With Growth Goals. Deadline. Архів оригіналу за 29 жовтня 2019. Процитовано 29 жовтня 2019.
 168. а б Middleton, Richard; Easton, Jonathan (4 грудня 2020). WarnerMedia reveals HBO Max global plans, as streamer gains studio's movie slate. Television Business International. Informa. Архів оригіналу за 5 грудня 2020. Процитовано 10 грудня 2020.
 169. Brzoznowski, Kristin (29 травня 2020). WarnerMedia Brings HBO Max Originals to Channels & HBO GO in Asia. TVAsia.ws. WorldScreen. Архів оригіналу за 4 червня 2020. Процитовано 3 червня 2020.
 170. HBO Max España [@HBO_ES] (21 травня 2020). Cada romance tiene su propia historia. #LoveLife, con Anna Kendrick, llega el 28 de mayo a #HBOEspaña (Твіт) — через Твіттер.
 171. а б в Friend, David (30 жовтня 2019). Bell Media bolsters Crave's streaming library under new deal with HBO. The Canadian Press (via CBCNews.ca). Архів оригіналу за 30 жовтня 2019. Процитовано 30 жовтня 2019.
 172. а б в Stead, Chris (8 травня 2020). New Foxtel HBO Warner Bros streaming TV deal explained. Finder.com.au. Архів оригіналу за 22 травня 2020. Процитовано 8 травня 2020.
 173. Clarke, Stewart (30 жовтня 2019). Sky and HBO Strike New Programming Deal. Variety. Архів оригіналу за 30 жовтня 2019. Процитовано 30 жовтня 2019.
 174. Szalai, Georg (30 жовтня 2019). How HBO Max May Approach Its Global Rollout. The Hollywood Reporter. Архів оригіналу за 30 жовтня 2019. Процитовано 2 листопада 2019.
 175. а б patrick Brzeski (28 лютого 2023). Australia's Foxtel Inks Multi-Year Deal to Retain Warner Bros. Discovery Content. The Hollywood Reporter. Архів оригіналу за 3 березня 2023. Процитовано 3 березня 2023.
 176. oficial: HBO Max llegará a México en junio de este año para sustituir a HBO Go. Xataka.com.mx. 11 лютого 2021. Архів оригіналу за 5 липня 2022. Процитовано 5 липня 2022.
 177. WarnerMedia Confirms Price And Launch Date For HBO Max. Deadline. 29 жовтня 2019. Архів оригіналу за 5 липня 2022. Процитовано 5 липня 2022.
 178. Corus Entertainment's Powerful Specialty Portfolio Announces Lineup of 2019–2020 Orders. Архів оригіналу за 4 грудня 2021. Процитовано 21 грудня 2021.
 179. Milligan, Mercedes (23 червня 2020). Corus Ent. Bolsters Specialty Portfolios, Including Toons for All Ages. Архів оригіналу за 23 серпня 2020. Процитовано 21 грудня 2021.
 180. Ytv, Teletoon, and Treehouse Deliver Non-Stop Fun This Fall. Архів оригіналу за 13 вересня 2021. Процитовано 21 грудня 2021.
 181. Townsend, Kelly (5 серпня 2022). HBO Max, Discovery+ merger not planned for Canada. Архів оригіналу за 10 серпня 2022. Процитовано 28 січня 2023.
 182. HBO Max UK launch delayed until 2025. RX:TV. 24 березня 2021. Архів оригіналу за 24 березня 2021. Процитовано 24 березня 2021.
 183. Easton, Jonathan (23 березня 2021). Sky deal behind delayed HBO Max rollout, Kilar confirms. Digital TV Europe. Архів оригіналу за 23 березня 2021. Процитовано 24 березня 2021.
 184. Nicolaou, Anna; Barker, Alex (23 березня 2021). Licensing deals put brakes on HBO Max rollout in Europe. Financial Times. Архів оригіналу за 24 березня 2021. Процитовано 24 березня 2021.
 185. Stöð 2 í samstarf við HBO – Vísir. 12 березня 2014. Архів оригіналу за 21 травня 2022. Процитовано 29 жовтня 2021.
 186. HBO Max has a release date to stand up to Netflix. La Vanguardia (англ.). 21 квітня 2020. Архів оригіналу за 8 грудня 2021. Процитовано 30 квітня 2020.
 187. Keslassy, Elsa (13 січня 2022). HBO Max France: Arte Executive Clementine Bobin Appointed Senior. Variety. Архів оригіналу за 9 квітня 2022. Процитовано 9 квітня 2022.
 188. HBO Max arrives in Spain on October 26. ADSLZone (ісп.). Архів оригіналу за 20 січня 2022. Процитовано 8 вересня 2021.
 189. HBO Max chega a Portugal em março. mag.sapo.pt. Архів оригіналу за 4 лютого 2022. Процитовано 4 лютого 2022.
 190. HBO Max is expanding to 15 more countries in March – TechCrunch. February 2022. Архів оригіналу за 4 лютого 2022. Процитовано 4 лютого 2022.
 191. Lang, Jamie (5 жовтня 2021). HBO Max Unveils New Territories, Pricing and 45-Day Theatrical-to-Streaming Window in Europe. Variety. Архів оригіналу за 5 жовтня 2021. Процитовано 5 жовтня 2021.
 192. а б Αχείλα, Κωνσταντίνα (7 лютого 2023). Οι ταινίες της Warner Bros. διαθέσιμες μέσω του Vodafone TV. IGN. Архів оригіналу за 9 лютого 2023. Процитовано 7 лютого 2023.
 193. а б House of Dragon'un Türkiye'deki yayın adresi belli oldu: 7 Ekim'de Bein Connect'te. 6 жовтня 2022. Архів оригіналу за 9 лютого 2023. Процитовано 9 лютого 2023.
 194. Orange sets November launch for movie bouquet. broadbandtvnews.com. 9 жовтня 2008. Архів оригіналу за 5 лютого 2023. Процитовано 18 грудня 2021.
 195. а б в Elsa Keslassy (19 жовтня 2021). HBO Max France: Canal Plus Executive Vera Peltekian Set to Lead Original Programming (EXCLUSIVE). Variety. Архів оригіналу за 19 жовтня 2021. Процитовано 26 жовтня 2021.
 196. HBO Max ne sortira jamais en France, c'est confirmé. 5 серпня 2022. Архів оригіналу за 13 січня 2023. Процитовано 4 лютого 2023.
 197. Adrien Delage (18 жовтня 2022). Une partie du catalogue HBO Max arrive en France sur Prime Video. Konbini. Архів оригіналу за 31 грудня 2022. Процитовано 31 грудня 2022.
 198. Thibaud Gomès-Léal (16 січня 2023). Amazon Prime Video : tout savoir sur le futur Pass Warner. Les Numériques. Архів оригіналу за 15 січня 2023. Процитовано 16 січня 2023.
 199. DPG Media Privacy Gate. myprivacy.dpgmedia.nl. Архів оригіналу за 5 лютого 2023. Процитовано 15 грудня 2021.
 200. Ziggo breidt TV Royaal uit met content van HBO en verhoogt prijs – update. Tweakers (NL) . Архів оригіналу за 15 грудня 2021. Процитовано 15 грудня 2021.
 201. DPG Media Privacy Gate. myprivacy.dpgmedia.nl. Архів оригіналу за 5 лютого 2023. Процитовано 15 грудня 2021.
 202. Ziggo neemt volgend jaar afscheid van meeste HBO-series en -films. Tweakers (NL) . Архів оригіналу за 31 грудня 2021. Процитовано 31 грудня 2021.
 203. Ravindran, Manori (1 лютого 2022). HBO Max Prepares to Launch in 15 More Countries in Europe. Variety. Архів оригіналу за 1 лютого 2022. Процитовано 1 лютого 2022.
 204. а б Pullar-Strecker, Tom (27 серпня 2021). HBO Max shows heading to Sky TV after it extends and expands Warner deal. Stuff. Архів оригіналу за 11 вересня 2021. Процитовано 11 вересня 2021.
 205. Foxtel Group and Warner Bros. Discovery extend historic partnership…. Foxtel Group (en-AU) . Архів оригіналу за 5 березня 2023. Процитовано 10 березня 2023.
 206. Frater, Patrick (3 червня 2021). Amit Malhotra to Lead HBO Max Rollout in Southeast Asia. Variety. Архів оригіналу за 2 листопада 2021. Процитовано 2 листопада 2021.
 207. Ramachandran, Naman (18 липня 2022). 'The Flight Attendant,' 'Peacemaker' Among HBO Max Shows Premiering on Amazon Prime Video India – Global Bulletin. Variety. Архів оригіналу за 4 серпня 2022. Процитовано 4 серпня 2022.
 208. Sn, Vikas. Hotstar launches monthly subscriptions to offer US TV shows & movies. The Economic Times. Архів оригіналу за 29 травня 2019. Процитовано 29 травня 2019.
 209. а б Singh, Manish (27 квітня 2023). Warner Bros. partners with James Murdoch-backed Viacom18 to bring Succession, other HBO content to India. TechCrunch (амер.). Архів оригіналу за 27 квітня 2023. Процитовано 27 квітня 2023.
 210. а б Ramachandran, Naman; Frater, Patrick (27 квітня 2023). Viacom18-JioCinema Secures HBO, Max Original and Warner Bros. Content for India. Variety. Архів оригіналу за 27 квітня 2023. Процитовано 28 квітня 2023.
 211. а б Schilling, Mark (31 березня 2021). HBO Max Content to Stream on Japan's U-Next Platform. Variety. Архів оригіналу за 2 квітня 2021. Процитовано 5 квітня 2021.
 212. Marshall, Alice (14 квітня 2023). Max Streaming Service: Price, Plans, Launch Date, And Everything To Know About The HBO Max Discovery Plus Merger. CinemaBlend. Архів оригіналу за 21 квітня 2023. Процитовано 21 квітня 2023.
 213. Proximus secures HBO shows with Be TV deal. digitaltveurope.com. 19 лютого 2018. Архів оригіналу за 28 лютого 2023. Процитовано 28 лютого 2023.
 214. Streamz lanceert op 14 September 2020 in België, vervangt Telenet Play, voegt VRT NU toe. 3 вересня 2020. Архів оригіналу за 20 вересня 2021. Процитовано 26 вересня 2021.
 215. 2020 Upfront – Kids. Corus Entertainment. Архів оригіналу за 16 вересня 2020. Процитовано 15 вересня 2020.
 216. O'Brien, Greg (21 травня 2021). ANALYSIS: Why the "end is near" narrative is wrong. Cartt. Архів оригіналу за 18 вересня 2021. Процитовано 15 вересня 2021. (the 2019 extension [covering HBO Max programming which launched in 2020] is a five-year deal, we were told)
 217. Tencent Scores Exclusive Deal To Stream HBO Content In China. medium.com. 26 листопада 2014. Архів оригіналу за 28 лютого 2023. Процитовано 28 лютого 2023.
 218. HBO's Website Remains Blocked in China, but Its Shows Aren't. variety.com. 27 червня 2018. Архів оригіналу за 28 жовтня 2021. Процитовано 28 лютого 2023.
 219. Amediateka gets HBO Max shows exclusively in Russia and CIS. digitaltveurope.com. 3 серпня 2021. Архів оригіналу за 6 березня 2023. Процитовано 6 березня 2023.
 220. HBO Max arrive en Europe, mais pas en France. 8 вересня 2021. Архів оригіналу за 26 вересня 2021. Процитовано 26 вересня 2021.
 221. Warner Bros. Discovery Bows 'Warner Pass' Offer on Amazon Prime Video Channels in France. variety.com. 12 січня 2023. Архів оригіналу за 28 лютого 2023. Процитовано 28 лютого 2023.
 222. а б в Exclusive: Sky strikes five-year HBO output deal, preps HBO Max co-productions. TBI Vision (амер.). 29 жовтня 2019. Архів оригіналу за 28 вересня 2021. Процитовано 28 вересня 2021.
 223. Warner Bros. Entertainment, RTL Deutschland Set Extensive Content Deal. variety.com. 16 лютого 2022. Архів оригіналу за 28 лютого 2023. Процитовано 28 лютого 2023.
 224. Jha, Lata (18 липня 2022). Amazon Prime Video to premiere HBO Max originals in India. Live Mint. Архів оригіналу за 10 жовтня 2022. Процитовано 10 жовтня 2022.
 225. OSN extends licensing agreement as MENA home of HBO. digitaltveurope.com. 13 січня 2022. Архів оригіналу за 28 лютого 2023. Процитовано 28 лютого 2023.
 226. wavve extends contract with HBO with new additional series of HBO Max. K-Odyssey. 28 липня 2022. Архів оригіналу за 10 вересня 2022. Процитовано 10 вересня 2022.
 227. The best HBO shows to stream in South Africa. The Plumlist. 6 серпня 2021. Архів оригіналу за 26 вересня 2021. Процитовано 26 вересня 2021.
 228. Resmi açıklamaya göre HBO Max, Türkiye pazarına BluTV ile girebilir (тур.). pikselog.com. 4 липня 2022. Архів оригіналу за 28 лютого 2023. Процитовано 28 лютого 2023.
 229. Alexander, Julia (26 травня 2020). HBO Max is full of potential, but its biggest hurdle remains AT&T's messy execution. The Verge. Архів оригіналу за 11 вересня 2020. Процитовано 10 вересня 2020.
 230. Jurgensen, John (27 травня 2020). HBO Max Is Here: What You Need to Know. The Wall Street Journal. Архів оригіналу за 20 серпня 2020. Процитовано 10 вересня 2020.
 231. Thomas, Kaitlin (2 жовтня 2020). A Plea for HBO Max to Add Banshee and More Great Cinemax Originals to Its Streaming Library. TVGuide.com. Архів оригіналу за 12 січня 2021. Процитовано 13 грудня 2020.
 232. а б Bridge, Gavin (23 липня 2020). HBO MAX SUBSCRIBER MATH DEMYSTIFIED. Variety Intelligence Platform. Архів оригіналу за 25 липня 2020. Процитовано 23 вересня 2020.
 233. Smith, Ben (16 серпня 2020). The Week Old Hollywood Finally, Actually Died. The New York Times. Архів оригіналу за 9 вересня 2020. Процитовано 10 вересня 2020.
 234. Spangler, Todd; Littleton, Cynthia (23 липня 2020). HBO Max and HBO Have 36.3 Million Subscribers, Up 5% From End of 2019, AT&T Says. Variety. Архів оригіналу за 15 вересня 2020. Процитовано 10 вересня 2020.
 235. Alexander, Julia (23 липня 2020). HBO Max has more than 4 million subscribers, AT&T says. The Verge. Архів оригіналу за 16 вересня 2020. Процитовано 10 вересня 2020.
 236. Spangler, Todd (22 жовтня 2020). HBO Max Hits 28.7 Million Subscribers in Q3, Warner Bros. Revenue Down 28%. Variety. Архів оригіналу за 22 жовтня 2020. Процитовано 22 жовтня 2020.
 237. Warner Bros. Discovery faces suit alleging inflated HBO Max numbers. Los Angeles Times (амер.). 28 вересня 2022. Архів оригіналу за 29 вересня 2022. Процитовано 29 вересня 2022.
 238. Warner Bros. Discovery Inflated HBO Max Subscribers, Lawsuit Claims. TheWrap (амер.). 27 вересня 2022. Архів оригіналу за 29 вересня 2022. Процитовано 29 вересня 2022.
 239. Sakoui, Anousha (24 травня 2023). Max vows to change back credits as writers and directors blast streamer. Los Angeles Times (амер.). Процитовано 25 травня 2023.
 240. Spangler, Todd (24 травня 2023). Max Will Change Film Credit Listings to Break Out Directors and Writers After Backlash Over 'Creators' Heading. Variety (амер.). Архів оригіналу за 25 травня 2023. Процитовано 25 травня 2023.
 241. Patten, Dominic (26 травня 2023). Max Credits Snafu Could Take Weeks To Fix; Execs Didn't Know About New "Creators" Label Until After Launch. Deadline Hollywood. Процитовано 26 травня 2023.
 242. Patten, Dominic (28 червня 2023). Warner Bros Discovery's Fix Of Insulting "Creator" Credits On Max Finally Begins Rollout. Deadline Hollywood. Процитовано 29 червня 2023.

Посилання[ред. | ред. код]