Науково-виробниче підприємство «Радій»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Науково-виробниче підприємство «Радій»
Тип приватне акціонерне товариство
Засновано 1986
Штаб-квартира Україна, 25009, м. Кропивницький, вул. Адеміка Тамма, 29
Співробітники 1024 (2018)
Сайт radiy.com
Код ЄДРПОУ 14312430

НВП «Радій» — підприємство з проектування, розробки та виготовлення автоматизованих систем управління технологічними процесами для атомних електростанцій України.

Підприємство розробляє, виготовляє та впроваджує електронну апаратуру для автоматизованих систем управління технологічними процесами АЕС, яка має сертифікати відповідності вимогам для обладнання атомних електростанцій. Така продукція користується попитом, оскільки і в Україні, і за її межами існує чимало енергоблоків АЕС, на яких передбачена заміна технологічного обладнання на принципово нове, прогресивне.

Підприємство також забезпечує випуск гучномовців та акустичних систем, що встановлюються у салонах автомобілів, тролейбусів, автобусів, на залізницях, на відкритих майданах, в приміщеннях з підвищеним рівнем шуму, налагодило постачання рульової гідромеханіки автомобілебудівним підприємствам України та зарубіжжя.

Розроблені і виготовляються системи промислового телебачення пожежної сигналізації, бурильні верстати для видобування гранітних порід.

Історія[ред. | ред. код]

25 вересня 2018 року у Кропивницькому підписано Угоду про стратегічне партнерство між компаніями “Curtiss-Wright Corporation” (Сполучені Штати Америки) і “Radics LLC” (Україна), яка передбачає виконання спільних проектів з модернізації систем безпеки ядерних об`єктів США. Угоду підписали віце-президент корпорації “Curtiss-Wright Corporation” Курт Мітчелл та директор компанії “Radics LLC” Антон Андрашов. На урочистому підписанні були присутні голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко, народний депутат Костянтин Яриніч, голова наглядової ради ПАТ “НВП «Радій» Євгеній Бахмач, представники Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні та інші почесні гості.[1]

Див. також[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]

Джерела[ред. | ред. код]