Обговорення:Кравчук Петро Авксентійович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Статистика відвідуваності статті «Кравчук Петро Авксентійович»

Про моє членство в КПРС[ред. код]

Якісь негідники та аноніми (а як назвати людину, яка навіть імені свого соромиться і ховається чи то під якоюсь кличкою, чи під псевдонімом, та старається комусь напаскудити?) постійно реанімують мене членом КПРС, ставлячи під статтею категорію «Член КПРС». Останнім це 14 квітня 2013 року зробив якийсь анонім Aeou. Він хизується, що «Цей користувач зі славного королівського міста Львова». Дуже жалію, що цьому славному місту (до речі, у якому я навчався) не пощастило, що в ньому проживає такий Aeou-анонім. Так колись зі своїми неправдивими доносами поступали радянські «стукачі». І від них у сталінських катівнях гинули мільйони безневинних людей.

Так, я був членом КПРС, тому що у свій час, як і мільйони інших чесних людей, вірив у порядність комуністичного вождя Леніна та в Комуністичну партію. У члени КПРС вступив у 1972 році, тобто у віці 25 років. У свій час двічі очолював первинні партійні організації. Виховував у членів партії почуття людяності, порядності та відповідальності. За 19 років членства я не заплямував ні себе, ні свій членський квиток.

Однак, коли почав потроху довідуватись правду про те, ким насправді був комуністичний вождь Ленін та його опричники, узнавав про злодіяння, які проводилися під проводом Комуністичної партії, то негайно вийшов із лав КПРС. І зробив це ще задовго до сумнозвісного ГКЧП. Заяву написав 15 квітня 1991 року (невіруючим можу викласти копію цієї заяви). У ній свою причину виходу з КПРС сформулював чітко і зрозуміло: «Виходжу з КПРС в знак протесту проти того, що партійні керівники в цей тяжкий для партії і країни час безкарно зловживають своїм становищем чим надзвичайно підривають її авторитет». Повірте, що тоді відважитися на такий поступок було не так-то й просто. Мене залякували, погрожували, але я зробив свій вибір. Допоміг його зробити й іншим порядним людям.

Отже, я ще 22 роки тому вийшов з рядів цієї сатанинської партії. Тому прошу не вносити у статтю недостовірну інформацію.

18 квітня 2013 р.

Доброго дня, шановний аноніме, що видає себе за Петра Кравчука. Такий розлогий вступ був зайвим:) Хоч визнаю — отримав справжнє задоволення від прочитання. Так вже сталось, що в категорії «Члени КПРС» 1063 персоналії. Я чомусь певен, що серед них немає жодного дійсного члена — усі колишні, як і сама партія. Пан Кравчук не може бути «колишнішим» за них, тому буде разом із ними. Так категоризують членів усіх колишніх організацій.--Cepгій (oбг.) 12:36, 18 квітня 2013 (UTC)
На жаль, Aeou, ти нічого ти й не зрозумів. Напевно, що й не зрозумієш? Петро Кравчук (обговорення) 04:52, 23 квітня 2013 (UTC)
Пане Петре, якщо можна — будь ласка, на ви. До суті. У нас багато категорій на зразок Категорія:Депутати Верховної Ради УРСР. Ці люди часто живуть і зараз і входять до тих категорій. І проблеми немає — усі розуміють і що УРСР і КПРС не існують, і члени там колишні. Не вийде перейменувати лише категорію членів КПРС. Вирішення має бути системне, єдине для усіх подібних категорій. Відкрийте обговорення як вам радить AS і запропонуйте таке вирішення. Це потребуватиме багато вашої роз'яснювальної роботи, тому спрямуйте ваші зусилля туди, а не на війну відкотів і тиражування гадостей [1].--Cepгій (oбг.) 13:34, 23 квітня 2013 (UTC)
Якщо ви вважаєте, що категорію треба перейменувати, створіть тему на Вікіпедія:Обговорення категорій --ASƨɐ 05:54, 23 квітня 2013 (UTC)