Обговорення користувача:Ростислав Тимошенко

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Ростислав Тимошенко!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проєктом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проєкту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 15:34, 21 лютого 2021 (UTC)[відповісти]

Правки[ред. код]

Це була демонстративна акція проти спроби того ж вандалізму, як проявили у мою сторону. Я доповнив частину "історична память" статті про Г.Жукова з численними (більш ніж 20-ма) джерелами-позиціями історіографії США, Великобританії, Німеччини та Росії. Тако, тексти цитат з пісні рок-гурту Сабатон, цитати зі спогадів Ейзенхауера про Жукова. В статті майже немає альтернативної точки зору про історичну роль та особистість Жукова, при тому, що англосаксонська та німецька історіографії відкидають численні міфи про Жукова як про кровожерливого не компетентного полководця. Крім того, сам Інститут національної памяті спростував документ, який приводиться в цій статті вікіпедії від 22.06.1944 про виселення українців до Сибіру, в якості німецької підробки, на основі аналізу інфомації, я привів це джерело.
Це упереджено та не обєктивно! Без пояснень видалити мої правки з величезною кількістю посилань на літературу. Я не проти наявності позиції, яка висвітлена в тексті, що я видаляв, але тоді нехай буде й інша позиція, про яку я писав вище, це буде обєктивно. Памятайте, що ми тут не про політику пишемо, а про історію, яку треба сприймати так, якою вона і була.
Дякую. Сподіваюся на розуміння. Прошу відновити всі мої правки з джерелами по цій темі. --Ростислав Тимошенко (обговорення) 07:14, 16 липня 2021 (UTC)[відповісти]

Навіщо ви відкотили моє редагування в статті Московське царство?[ред. код]

Моє редагування є вірним, об'єктивним і потрібним. Повірьте в Світі існувало і існує багато держав та адміністративних утворень з двома назвами. Наприклад Фінляндія має дві назви Фінляндія і Суомі, чи наприклад Якутію, має другу назву Саха. Гетьманщина мала другу назву Військо Запорозьке. Є чимало доказів застосування обидвох назв і Московське царство і Руське царство. Навіть в російському мовному розділі подаються дві назви, так само як і я роблю в україномовному своєю правкою. Будете з цим сперичатися? Скажете що російська вікіпедія упереджено відноситься до Московського царства?--Сергій1992 (обговорення) 21:52, 4 січня 2022 (UTC)[відповісти]

А ви бачили позиції англійськомовної, німецькомовної, франкомовної вікіпедії? На цих мовах пишуться більше ніж 60 % усією історіографії в світі: там основна назва - Руське (Російське) царство. Наприклад, англ. Russian Tsardom. Відповідно, тільки укр. вікіпедія стоїть в опозиції до цього питання, очевидно через політичну вмотивованість, що порушує одне з головних правилі вікі - правило НТЗ. --Ростислав Тимошенко (обговорення) 07:43, 5 січня 2022 (UTC)[відповісти]

Ще блокування[ред. код]

Вас попереджали, щоб ви не використовували маргінальних, фейкових джерел. Тим не менше, ви знову додали Раша Тудей у вікістаттю. Якщо не припините подібні дії, наступне блокування буде безстроковим. --yakudza 22:45, 25 лютого 2022 (UTC)[відповісти]

Попередження[ред. код]

Ваші "приведення до нейтральності" за фактомс є нічим іншим, як додаванням російської пропаганди, нехай і частково з проросійських західних джерел. Це порушення правил, прошу не повторювати порушень правил у майбутньому --Goo3 (обговорення) 10:39, 17 березня 2022 (UTC)[відповісти]

Блокування 17.03.2022[ред. код]

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з такою причиною: після кількох попереджень продовжується додавання неправдивих даних під видом "нейтральності" для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 1 місяць.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі в проєкті.
Після закінчення терміну блокування зніметься автоматично.

--Goo3 (обговорення) 10:48, 17 березня 2022 (UTC)[відповісти]

Попередження[ред. код]

Скасування дій інших користувачів використовується у випадку вандалізму або ЯВНОГО порушення правил, коли ці дії очевидні і не вимагають пояснень. Ваше останнє скасування таким не є, отже це порушення. Ви цитуєте "історика", який називає другу світоу війну "великою вітчизняною", а також працює в генштабі армії росії. Це неавторитетне джерело, ці дані не є енциклопедичними, об'єктивіними тощо. Я їх прибираю, повертаючи до версії попереднього редактора. При повторних спробах додавати необ'єктивні дані або інших порушеннях, вас може бути вкотре заблоковано --Goo3 (обговорення) 12:09, 19 квітня 2022 (UTC)[відповісти]

  1. Я пояснив в обговоренні статті. Чекаю відповіді.
  2. Ісаєв називає "великою вітчизняну війну" радянсько-німецькою, а не ДСВ. Ви робити елементарні помилки.
  3. Це не була спроба вандалізму, і не було мети зробити порушення, особиста позиція історика не має нас цікавити (Покажіть цей пункт в правилах вікіпедії, що має), ми її і не знаємо, але хіба це важливо, краще покажіть де є пруфи, що даний історик не спеціліст і не компетентний.
--Ростислав Тимошенко (обговорення) 12:17, 19 квітня 2022 (UTC)[відповісти]
@Ростислав Тимошенко ам все пояснили, ви маніпулюєте фактами і намагаєтеся просувати власну точку зору. А "історик", що працює в російській армії, не є авторитетом. --Goo3 (обговорення) 12:21, 19 квітня 2022 (UTC)[відповісти]

Блокування 25.04.2022[ред. код]

Голодимор має міжнародне визнання, ви видалили це, замінивши власними роздумами на тему. Геноцидом Голодомор визнано щонайменше 18 країнами, 22 штатами (а не 10, як ви вказуєте), також 9 країн засудили Голодомор (це теж визнання). Також Католицька, Констатинопольська, Констатинопольська православна церкви, всі основні українські церкви, ПАРЄ, Європарламент, Генеральна асамблея ООН та інші визнали Голодомор та засудили його. Тому ваше редагування ред.№ 35381921 з коментарем "16 (і то, 15, бо в США тільки 10 штатів визнали) країн, що визнали Голодомор геноцидом і ні одна глобальна міжнародна організація - це не весь міжнародний рівень" є свідомим продовженням вставки недостовірної інформації, за яку вас неодноразово блокували раніше.

Ви неодноразово й свідомо порушували правила Вікіпедії, додаючи маніпулятивні дані, підміняючи "іншу версію" та нейтральність проросійською пропагандою. Вас вже було заблоковано 4 рази. Блокування проводиться із метою недопускання повторних порушень, але щоразу ви продовжуєте вносити неконструктивні дані, маніпулювати фактами, примушуючи інших редакторів витрачати час на перевірку ваших редагувань. З огляду на постійні порушення, небажання знаходити компроміс, маніпуляції фактами та фактичну відсутність жодного конструктиву в ваших редагуваннях, я вимушений заблокувати вас повторно.

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з такою причиною: після кількох попереджень продовжується додавання неправдивих даних під видом "нейтральності" для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 1 місяць.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі в проєкті.
Після закінчення терміну блокування зніметься автоматично.

--Goo3 (обговорення) 16:27, 25 квітня 2022 (UTC)[відповісти]