Обговорення користувача:Goo3

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Архів обговорень

Вітаю[ред. код]

з днем постання ЗУНР! --Л. Панасюк (обговорення) 07:00, 1 листопада 2017 (UTC)

Леонід Панасюк Вітаю! --Goo3 (обговорення) 07:45, 1 листопада 2017 (UTC)
Goo3 вітаю, ви колись казали, що можете звернутися до Оснача з метою "відсічі". Жодним чином інакше як сепарський сабатаж не можу я протрактувати вчергове повну відмову фінансування закупівлі книг та періодики у відповідь на запит централізованої бібліотечної системи Дніпра з проханням бодай мізерного вдоволення їх потреб. Не виділяється навіть кілька сотень тисяч (і десятків теж), і це за наявності бюджету у понад 9 мільярдів та у той час, як на вирубку зелених насаджень, переважно здорових, виділяється щорічно 90 мільйонів гривень, я вже не кажу про знаменитий відмив коштів на мосту. Не виділяють, бо кажуть, що люди зараз не читають. У часи книжкового буму люди не бачать цих книг у бібліотеках змушені читати російськомовні залежі, зокрема українофобів Перумова та Лук'яненка, та радіти будь-яким дарункам патріотів. А унікальні україномовні журнали "Всесвіт" місцевим відділом культури у стилі бредберівських пожежників були вилучені на знищення через не ті цифри на обкладинці та те, що це "журнал", а не книга. Це дуже важливо, є можливість запиту? Бо наших місцевих можна лише зверху чи збоку дістати.--Yasnodark (обговорення) 13:46, 5 жовтня 2018 (UTC)
Yasnodark, вітаю. Спробуйте просто написати сюди, щоб без посередників. А ви знайомі з бібліотеками Дніпра? У них немає Всесвіту? Може, якось варто їм допомогти його отримувати? --Goo3 (обговорення) 13:50, 5 жовтня 2018 (UTC)
Goo3 У них "Всесвіт" був, проте номери за 1990-і, а ще раніше більш ранні числа - вилучили з іншими журналами тих років та забрали на знищення, бо таких давніх журналів у бібліотеці "не має бути".
А зараз не те що на "Всесвіт", взагалі на підписку будь-якої періодики після початку децентралізації та передачі коштів на місця, міськрада жодних грошей не дає, "бо люди не читають" (так вони кажуть, відповідаючи на запити керівництва бібліотек, судячи певно по собі), навіть на місцеві копійчані газети - такого до Філатова зроду не було. На книги теж грошей не дають так само. З тієї ж причини. Я соцмережами не користуюся, здається я про це колись казав, тому і попросив вас. На гарячу лінію міськради планую подзвонити та знаючи тих рептилоїдів та мавши колись особисту розмову з їх очільником - знаю, що то ні до чого не призведе. А от "Відсіч" свого часто досягає, тож зважаючи на те, які це копійки для бюджету нашого міста і як нинішній їх саботаж суперечить націнтерасам - тож звернення до них може мати результат.--Yasnodark (обговорення) 14:02, 5 жовтня 2018 (UTC)

Пиво для вас![ред. код]

Export hell seidel steiner.png Дякую за активність та патріотизм! Losth. (обговорення) 15:43, 20 березня 2018 (UTC)
Losth., дякую, колего --Goo3 (обговорення) 18:45, 20 березня 2018 (UTC)

Права адміністратора інтерфейсу[ред. код]

Вітаю! Згідно з недавнім глобальним оновленням, адміністратори втратили можливість редагувати CSS- і JavaScript-сторінки у просторі MediaWiki та у підсторінках інших користувачів. Для цих цілей було створено окремий прапорець адміністратора інтерфейсу. Ця зміна викликана в першу чергу міркуваннями безпеки; більше про неї можна дізнатися на Меті (англійською або російською).

За результатами обговорення у Кнайпі вирішено, що чинні адміністратори Української Вікіпедії можуть за потреби отримати прапорець адміністратора інтерфейсу без обговорення. Для цього потрібно коротко обґрунтувати, чому вам потрібні ці права, та вжити необхідних заходів із захисту свого облікового запису (встановити сильний і унікальний пароль та/або підключити двофакторну авторизацію). Якщо ви бажаєте отримати права адміністратора інтерфейсу, ознайомтеся зі сторінкою Вікіпедія:Адміністратори інтерфейсу/Згода адміністраторів і підпишіться там. Дедлайн для подачі заявки на автоматичне отримання прапорця адміністратора інтерфейсу — 1 листопада; після цієї дати ви зможете податися на отримання цих прав на загальних підставах.

Якщо прапорець адміністратора інтерфейсу вам не потрібен, можете просто проігнорувати це повідомлення. Якщо у вас є додаткові запитання чи коментарі, пишіть мені (на мою СО або електронну пошту) або у відповідну секцію обговорення у Кнайпі. Дякую. --Acedtalk 12:26, 30 серпня 2018 (UTC)

Пропозиція[ред. код]

Вітаю! Маєте зацікавлення ідеєю? --Ерідан (обговорення) 22:07, 18 вересня 2018 (UTC)

Ерідан, вітаю. Є щось схоже у вікімедіа, окрім того в телеграмі. Цікавить? --Goo3 (обговорення) 14:20, 19 вересня 2018 (UTC)
На жаль, ні. З технічних причин не можу долучитися. --Ерідан (обговорення) 14:32, 19 вересня 2018 (UTC)

Іще дещо нове[ред. код]

Д.Д. Додав іще одну статтю -- Ігри чемпіонів 2008. Будь ласка, зніміть значок "неперевірена". Дякую.--Volodymyr VB (обговорення) 12:29, 19 вересня 2018 (UTC)

Volodymyr VB, done. --Goo3 (обговорення) 14:19, 19 вересня 2018 (UTC)

Мазепа Ігор Олександрович[ред. код]

Доброго дня! Ви вносите до статті твердження про те, що компанія Мазепи не сплачує податків на заробітну плату працівникам. У наведеному джерелі стверджується про обернене, що працівники влаштовані офіційно, тобто сплачують податки. А отже мова може йти лише про приховування оподаткованої бази. Проте, й на це у вас немає джерела, окрім оцінки журналіста: "сьогодні, схоже, платить зарплату у конвертах", що очевидно не відповідає вимогам до надійного джерела.--Geohem 08:43, 8 жовтня 2018 (UTC)

Geohem, дякую, зараз приведу до ладу. --Goo3 (обговорення) 11:15, 8 жовтня 2018 (UTC)

Шовінізм[ред. код]

Goo3, вітаю. В статті було прибрано розділи, що не стосуються статті «Шовінізм». Все, що описується там як «Расовий шовінізм», «Міжстатевий шовінізм», «Релігійний шовінізм» не є і ніколи не було видами шовінізму, все, що там написано - є простонародним стереотипом і немає жодного відношення до поняття та є представленими у відповідних статтях на цю тему. Все, що описують ці розділи є ВП:ОД та не мають жодного ВП:АД. Якщо в побуті використовують ці погляди, то вони не є вірними. Прошу не відкочувати без обговорення. Дякую за розуміння. --Shroud~ukwiki (обговорення) 16:57, 26 жовтня 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:03, 1 листопада 2018 (UTC)

Перероблена стаття[ред. код]

Д.Д. Вибачте, що знову турбую. Така передісторія: стаття Футболіст року (Україна) найбільш громіздка й велика з усіх, до створення яких я долучився. Десь рік тому я писав якомусь із адмінів, що статтю треба або поділити на кілька різних, або оптимізувати. З відповіді зрозумів, що це станеться не скоро. Тому сьогодні кардинально переробив статтю. Мені здається, так краще. Якщо Ви проти, просто відкотіть зміни. Дякую.--Volodymyr VB (обговорення) 13:50, 15 листопада 2018 (UTC)
Volodymyr VB, вітаю, все ок. Ви можете самостійно розділити статтю і далі написати, щоб хтось (наприклад, я) затвердив. --Goo3 (обговорення) 13:01, 16 листопада 2018 (UTC)

Місяць Української революції та державності[ред. код]

Coat of Arms of UNR-2.svg
Ukrainian revolution 1917-1921 monthly contest logo-02.png

Доброго дня! Запрошуємо долучитися до місячника статей Української революції та державності, що проходитиме з 14 листопада до 14 грудня. Допоможіть збільшити кількість та покращити якість статей на історичну, культурну, воєнну та інші теми безпосередньо пов'язані з революційною добою та українською державністю. Ми підготували список статей до створення, але можете пропонувати свої. Приєднуйтесь!

--TohaomgBot (обговорення) 20:37, 15 листопада 2018 (UTC)