Обговорення користувача:Goo3

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Архів обговорень

Повернення інформації[ред. код]

Вітаю! Я повернув перенесену інформацію щодо президентської кампанії Зеленського, оскільки той розділ є важливим з огляду на те, що його обрано президентом. Зрештою, де можна знайти інформацію про вибори, як не на сторінці самого кандидата? Тим не менше, я зважаю на те, що цей розділ можна б було скоротити й розширити одночасно. Скоротити - зменшити об'єм розділу, зберігши (а може й розширивши тему президентської кампанії у відповідній сторінці я б переносив би не стільки у статтю про майбутнє президентство, а до статті про передвиборчу кампанію кандидата), розширити - додатково стисло подати інформацію про кампанію до другого туру. Сподіваюсь на ваше розуміння моїх дій та моєї пропозиції ) --Lystopad (обговорення) 16:14, 2 травня 2019 (UTC)

Lystopad, вітаю вас. Дякую вам. Я вважаю, що про президентство (як і взагалі про зеленського-політика) має бути окрема стаття, бо фактично раніше він ним не був. Тож із часом ми наповнимо ту, другу статтю (яку випадку із порошенком). На разі я не маю заперечень, хоча з моєї точки зору краще мати окремі статті. --Goo3 (обговорення) 18:00, 2 травня 2019 (UTC)
@Lystopad, Goo3 та AlexKozur: Згідно з настаовами Вікіпедії, вікіпедія не радять мати однакову інформацію у двох статтях - радять зазвичай залишити інформацію лише в одній статті а в іншій залишити посилання на ту іншу статтю та супер-коротенький опис змісту. Детальніше див. [Wikipedia:Content forking] зокрема правило говорить що summary sections are used in the main article to briefly describe the content of the much more detailed subarticle(s), тобто в НЕ-основній статті залишається лише "summmary section/розділ зі коротки викладом змісту" а вже більш детальна інформація описується в основній статті. Тому Lystopad ваше прохання повернути всю цю інформацію у статтю Володимир Зеленський та ОДНОЧАСНО залишити цю ж інформацію в Президентство Володимира Зеленського порушує [Wikipedia:Content forking]. Дякую за розуміння та прохання якомога швидше вилучити дуплікат тої самої інформації у обох статтях та залишити у статті про Зеленського лише короткий виклад, чого й вимагає правило [Wikipedia:Content forking].--piznajko (обговорення) 00:46, 3 травня 2019 (UTC)
Доброго дня! і без англійських правил це зрозуміло. --『  』 Обг. 00:49, 3 травня 2019 (UTC)
@Piznajko: Я знаю про це. Повернення того блоку ( я є його автором переважно) має тимчасовий характер, оскільки розділ є, а вмісту немає, хоча він є важливим (виборча кампанія президента). Я найближчим часом спробую його скоротити та одночасно доповнити інфою про 2 тур. @Goo3: ви, мабуть, дещо невірно мене зрозуміли. Стаття про президенство є важливою і необхідною, однак може бути окрема стаття й про його виборчу кампанію (он у них ще й кампанія не розпочалася розпочалася, а вже про кожного написали:), і саме туди, як на мене, варто б перенести отой блок повністю, а у статті про президенство надати стислий опис кампанії, так само як і у статті про самого Зеленського. Адже статті і про Зеленського і про президенство дуже швидко розширюватимуться вже у найближчому майбутньому. --Lystopad (обговорення) 08:26, 3 травня 2019 (UTC)
Lystopad, пане, якщо маєте час, прошу вас довести до ладу статтю про президентство й врешті прибрати непотрібне з основної статті. --Goo3 (обговорення) 11:12, 3 травня 2019 (UTC)
Зроблю за кілька днів. --Lystopad (обговорення) 11:15, 3 травня 2019 (UTC)

Запрошення до участі у Місячнику розслідувальної журналістики[ред. код]

Вітаю! В УкрВікі почався Місячник розслідувальної журналістики, який триватиме до 15 липня. Ви активно редагували або редагуєте статті на тему журналістики — можливо, вам було б цікаво долучитися до цього місячника.

Тема розслідувальної журналістики є важливою для розвитку громадянського суспільства, однак вона не є достатньо представлена в українській Вікіпедії. Метою місячника розслідувальної журналістики є хоча б частково виправити цю ситуацію. В його рамках можна писати на будь-які теми, прямо чи побічно пов'язані із розслідувальною журналістикою. Запрошую вас долучатися!

Невеличкий бонус: усі активні учасники місячника отримають приємні сувеніри від організаторів Місячника — Інституту розвитку регіональної преси (ІРРП) та ГО «Вікімедіа Україна». --Aced 17:52, 17 червня 2019 (UTC)

Підтримайте Європейську весну, будь ласка[ред. код]

CEE Spring Logo CEE-t2.svg

Привіт! Ви надзвичайно допомогли конкурсу CEE Spring 2018, долучившись до перевірки й оцінювання статей. Нам так само бракує рук для перевірки результатів цьогорічного конкурсу, тож я хочу поцікавитися, чи маєте бажання допомагати знову? Якщо так, дайте мені знати — будемо дуже вдячні! -- З пов., ViraMotorko (WMUA) (обг.) 19:45, 22 червня 2019 (UTC)

ViraMotorko (WMUA), вітаю. Так, із радістю допоміг би. --Goo3 (обговорення) 08:33, 23 червня 2019 (UTC)
Дякую! Оцінювання буде у WikiGrade, Юрко вам скоро дасть права оцінювача. --ViraMotorko (WMUA) (обг.) 12:53, 24 червня 2019 (UTC)

Привіт, уже можете працювати в інструменті для оцінювання. На сторінці WikiGrade є загальна інструкція до користування ним, а тут є про додавання собі кнопки пошуку копівіо. Пишіть мені на СО в разі чого

ViraMotorko (WMUA), взявся до оцінки. Багато зі статей містять до 90% автоматичного перекладу з російської. Шаблону «перекладено» на СО немає. Такі статті мають бути дискваліфікованими? --Goo3 (обговорення) 20:47, 6 липня 2019 (UTC)

Прохання[ред. код]

Вітаю! Шановний Goo3! Будь ласка, якщо у Вас є така змога - перевірити мої редагування, то перевірте будь ласочка. Ось наприклад - Руська Правда, я там надав інформацію про те, що це пам'ятка української мови ... напевно ніхто і не думає перевіряти цю статтю. Але є ще 62 статті: Пам'ятки української мови [1] і це ще не все ... та хоча б ці перевірити. З повагою, --Lanamy (обговорення) 12:00, 3 липня 2019 (UTC)

Lanamy, вітаю. Де зміг - зробив. --Goo3 (обговорення) 12:30, 3 липня 2019 (UTC)
Дякую! --Lanamy (обговорення) 16:58, 3 липня 2019 (UTC)

Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/2 липня 2019[ред. код]

Добридень. Я звичайно не сумніваюсь у підсумках, але обговорення номінації триває до 9 липня. Сьогодні 7 липня. --『  』 Обг. 15:27, 7 липня 2019 (UTC)

AlexKozur, вітаю вас. Якщо мова про пана Бакунця, то це третє вилучення сторінки, яке мало б бути на швидкому, а не обговоренні. Тому вилучив. Дякую, що помітили. --Goo3 (обговорення) 15:50, 7 липня 2019 (UTC)
там 4 підсумку. Не всі можуть продивиться вилучену версію. Виключаючи повторні, то там дві заявки, де незрозуміло за яким правилом підбито підсумок. Хоча я вважаю, що найкраще для таких випадків точніше прописати MediaWiki:Deletereason-dropdown з посиланням на правила ШВ. --『  』 Обг. 16:01, 7 липня 2019 (UTC)
AlexKozur, пропонуєте додати додаткові дані до підсумку? В випадному списку є потрібна причина: «Ідентична копія раніше вилученої сторінки», вона тут підходить. --Goo3 (обговорення) 16:10, 7 липня 2019 (UTC)

Віктор Медвідь[ред. код]

Ми написали багато незалежних авторитетних істочників, які говорять про Віктора та його дії. Він дуже активна особа в медіа пространстві. Якщо ві вважаєтє цю статтю рекламною то покажіть мені де, і я це можу видалити. Будь ласка, дайте відповідь або відновіть статю.

William Medved, будь ласка ознайомтесь із [ВП:БІО|критеріями значимості] для осіб. Якщо вам потрібен текст статті, я переніс вам його до чернетки. --Goo3 (обговорення) 07:38, 9 липня 2019 (UTC)

Дещо не зрозумів[ред. код]

Вітаю. Я видалив з статті про партію Шарія інформацію, яка не підверджувалась наведенними джерелами. Через деякий час Ви все повернули назад. А також, по суті, повернули неенциклопедичне "поплічники", яке має зневажливе забарвлення, хоча я змінив цого, на нейтральне прихильник. Будь ласка, прокоментуйте.--DegoleX (обговорення) 23:20, 9 липня 2019 (UTC)

DegoleX, про димову шашку в джерелі йдеться, його видалено безпідставно. «Поплічники» і «прибічники» — це різні слова. --Goo3 (обговорення) 09:55, 10 липня 2019 (UTC)
Goo3, ще раз перечитав джерело. Там сказано наступне: «Також під час зустрічі Петра Порошенка з виборцями у Стрию невідомий застосував димову шашку.
Поліцейські затримали правопорушника на місці. Ним виявився 18-річний місцевий мешканець. Його опитали та склали адміністративний протокол за ст.195-6 (порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів) КУпАП. Зустріч кандидата у депутати з виборцями не припинялась», - зазначили у Головному управлінні Національної поліції у Львівській області.» Ні слова про те, що невідомий, який застосував шашку є прихильником Шарія. Тому думаю, варто прибрати цю інформацію - це хоч трохи врятує статтю. Нажаль, на мою думку вся стаття написана дещо однобоко, показує прихильників Шарія в негативному контексті, а прихильників "ЄС" та П. Порошенка в позитивному. Сподіваюсь, спільними зусиллями знайдемо нейтральність подачі та енциклопедичність.--DegoleX (обговорення) 15:33, 10 липня 2019 (UTC)
DegoleX, дякую за пояснення. --Goo3 (обговорення) 08:06, 11 липня 2019 (UTC)

Відповідь на Питання (17:16, 10 липня 2019 (UTC))[ред. код]

Рівень політичної відповідальності НДУ за час каденції є важливим показником, адже дає змогу об'єктивно зрозуміти співвідношення відповідальності за свої слова до того, що каже народний депутат. Часовий період обраний за одну каденцію, для зручності, адже раніше суб'єкт статті міг займати іншу посаду, або мати інші обов'язки. Інформативність полягає у математичному вираженні політичної відповідальності суб'єкта статті. Таким чином читач зможе об'єктивніше надавати оцінку діяльності того чи іншого політика. RostislavIvanov 11.07.2019 6:04 (UTC)

RostislavIvanov, дякую за відповідь. Ви могли б заносити ці дані до вікіданих, а натомість в статтях про політиків або створити й вставляти шаблон про «Слово і діло», або оновити шаблони «Особа» чи «Політик», щоб там були ці дані? Адже на разі це повторюваний текст з помилкою і без жодних пояснень, тож чому б не винести його до шаблону? --Goo3 (обговорення) 08:04, 11 липня 2019 (UTC)
  • Дякую за пораду, тоді так усе і оформлю. RostislavIvanov 11.07.2019 09:11 (UTC)
RostislavIvanov, дякую. Якщо будуть складності з шаблонами, звертайтесь до досвічених користувачів і тегайте мене, теж цікаво. --Goo3 (обговорення) 10:01, 11 липня 2019 (UTC)

Національний банк України[ред. код]

Доброго дня!

Відразу перепрошую - я нова людина в Вікі. Тому вибачайте за можливо дивні запитання.

Я правильно зрозумів, що Ви прибрали статтю "Стратегічні засади НБУ" та оновлену табличку золотовалютних резервів?

Можна поцікавитись - чому?

Особливо шкода таблички - я довго з неї "грався" :-(. Всі дані там вірні і вона абсолютно коректна.

Заздалегідь вдячний за відповідь - гарного дня!

Леонід.

Leonid Zyabrev, вітаю вас, Деоніде. Спочатку ви прибрали величезний шматок тексту, не пояснивши причину. Там було багато даних щодо резервів із джерелами. Друге: розділ "Стратегічні засади НБУ" (наводжу цитату):

Ми орієнтовані на результат, прагнемо досконалості, створюємо сприятливе середовище для розвитку та поширення нових ідей. Це неенциклопедичний текст. Вікіпедія — енциклопедія, а не офіційний сайт банку чи приватний блоґ, де такий текст може бути. Сам текст не має сенсу, адже не несе жодної смислової складової. Треба оперувати фактами, підтверджувати їх джерелами, додавати важливу інформацію. Окрім того, копіпаста тексту з іншого сайту (де немає явно вказаного дозволу на використання цих даних) є порушенням авторських прав. З огляду на ці питання ваші зміни було скасовано. Прошу вас ознайомитись із правилами редагування (вони є у вас на сторінці обговорення), а при виникненні питань задавати досвідченішим користувачам. --Goo3 (обговорення) 12:46, 11 липня 2019 (UTC)

Подяка! Табличку я змінив тому, що вона була побудована нелогічно: там були як лінки, які не мали відношення до цифр. Періоди були довільними - я упорядкував - додав за минулі роки тільки цифри на кінець року і помісячно - за поточний рік. Табличку ще раз спробую переробити. Ще раз дякую за підказку.

Мендель Юлія Володимирівна - 2[ред. код]

Доброго дня!

Переглянув Ваше останнє редагування #25655908, і у мене виникли деякі питання з цього приводу, сподіваюся, Ви мені з ними допоможете.

  1. Хіба шостого президента України звати не Володимир? У статті про Цеголка точнісінько таке ж формулювання «Прес-секретар Президента України Петра Порошенка», то чому ж тут не можна написати так?
  2. Здається, Візуальний редактор глюкнув отут: 2012 роre
  3. Невже формулювання «хабар в сумі 200 доларів США» стилістично гірше за «дала хабар на 200$»?

Дякую. -- Rino ap Codkelden (обговорення) 12:30, 11 липня 2019 (UTC)

Rino ap Codkelden, вітаю. Шостого президента дійсно звуть Володимиром, це загальновідомий факт і від того, що його ім'я не вказано скрізь, де можна, ніц не зміниться. В наведеному вами прикладі аналогічно можна прибрати ім'я, все лишиться таким жеінформативним. Дякую за вказівку на помилку, виправив. Щодо формулювання, то це стилістика, а не помилка. Також "доларів США" у більшості випадків можна замінити на символ "$", що й було зроблено. Знову ж це не помилка, а лише стилічстичні правки. --Goo3 (обговорення) 12:49, 11 липня 2019 (UTC)

Прохання повернути сторінку що була видалена[ред. код]

Добрий день. Goo3, прошу вас повернути сторінку "Георгій Юрійович Зубко", котру було видалено за вашим підсумком. Ця сторінка була розміщена у Вікіпедії співробітниками прес-служби аеропорту "Бориспіль" в рамках поширення інформації про теп-менеджерів аеропорту. ЗМІ часто шукають інформацію щодо топ-менеджерів і Вікіпедія стає внагоді. Дуже прошу повернути публікацію.

Юлія Красовська, вітаю вас. Будь ласка ознайомтесь із критеріями значимості осіб і уточніть, яким саме вимогам відповідає дана особа? Дякую. --Goo3 (обговорення) 18:12, 11 липня 2019 (UTC)

Поверніть видалену сторінку[ред. код]

Прошу повернути видалену сторінку Олійник Олександр Миколайович (заслужений юрист України). Сторінку було вилучено попередній раз у зв‘язку з наявністю реклами. В новій сторінці всі посилання на компанії були вилучені, залишено лише загальні визначення та посилання на зовнішні джерела, такі як офіційні сторінки органів державної влади. Зауваження до сторінки якраз стосувалися наявності змісту рекламного характеру, що було виправлено. Крім того зазначена особа відповідає критеріям значимості осіб, зокрема державних діячів та науковців. StadnykDmytro (обговорення) 05:44, 14 липня 2019 (UTC)

StadnykDmytro, уточніть будь ласка, яким саме пунктам критеріям значимості відповідає дана особа і чому. Дякую. --Goo3 (обговорення) 15:02, 14 липня 2019 (UTC)

відома завдяки участі в історичних, політичних або інших подіях, вартих оголошення, - інформація про виграний суд стосовно заборони комуністичної партії в Україні.

Керівники і члени вищих законодавчих (парламент, верховна рада, сейм, конгрес тощо), виконавчих (кабінет міністрів, уряд, рада тощо) і судових (верховний суд, конституційний суд тощо) органів усіх країн, - керівник Депаратменту в Міністерстві юстиції, протягом дільності розроблено низку важливих для України та суспільства законопроектів, інформація описана на сторінці.

Наявність публікацій у провідних наукових журналах, оскільки має науковий ступінь та займається науковою діяльністю, має багато публікацій, описано на сторінці.

StadnykDmytro, я маю сумніви щодо значимості, але я можу помилятись. Будь ласка подайте заявку на поновлення, щоб могли висловитись інші редактори. Дякую. --Goo3 (обговорення) 07:35, 15 липня 2019 (UTC)

без АД[ред. код]

Вкажіть, будь ласка, ВП:АД на ці кольорові фломастери — File:Нова Схема Львівського Метрополітену.jpg, http://sv-studio.biz/uploads/posts/2015-04/1428941360_mapa-metro-lviv.png --Ілля (обговорення) 09:15, 15 липня 2019 (UTC)

сторінка Кратія (компанія)[ред. код]

Дякую, за Вашу працю. Ви вилучили сторінку https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D1%80%D0%B0%D1%82%D1%96%D1%8F_(%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D0%B0%D0%BD%D1%96%D1%8F) причина: (безсумнівна невідповідність критеріям значимості: зміст: «{{Шаблон:Картка компанії |назва = Компанія “Кратія” |логотип = лого компанії Кратія|200px |тип = група компаній |форма в...») Я правильно розумію, що якщо я відалю картку компанії, то сторінка мае право на існування? Ми планували додати ще переклади сторінок (анг+рус). Чи є можливість відновити сторінку?

Cratiaua, ні, ви помиляєтесь, наявність шаблонів не робить об'єкт статті значимим. Ознайомтесь із критеріями значимості компаній. --Goo3 (обговорення) 09:56, 15 липня 2019 (UTC)

Дякую, за швидку відповідь тобто компанія занадто дрібна для вікіпедії і потрібно рости далі і бути більшими?

Cratiaua, не грає ролі, мала компанія чи ні. Важливо, щоб вона відповідала критеріям значимості і стаття мала енциклопедичний стиль. Будь ласка прогляньте посилання, що я залишив вище, там докладно це описано. --Goo3 (обговорення) 11:20, 15 липня 2019 (UTC)

Блокування користувача[ред. код]

Ви сьогодні заблокували користувача Umfront‎ з рядом порушень правил. Насамперед Ви не мали права його блокувати через те, що перебували у стані конфлікту стосовно змісту статті, Ви вели ВР з користувачем, використовуючи з порушенням ШВ. Вказали вилучення вмісту сторінку, що не відповідає дійсності, мова може йти про НТЗ. Крім того пройшов час після редагування користувача. Тому прошу Вас розблокувати користувача. --Submajstro (обговорення) 17:14, 16 липня 2019 (UTC)

Submajstro чи незабагато на себе взяли? Umfront‎ безпідставно вилучав інформацію з статті. Може припиніть цю нгонитву за відьмами? Ви вже і без того тут наробили «ділов» через які чимала кількість конструктивних редакторів припинила участь в проєкті. Бо ваше потурання різноманітним неадекватам тільки посилює роль цих неадекватів в УкрВікі. --Jphwra (обговорення) 17:29, 16 липня 2019 (UTC)
Submajstro, якби це було моє редагування, тоді можна було б розглядати вашу версію конфлікт. Але редагування не моє, тож ця версія неактуальна. Далі. Користувач видаляв підтверджені авторитетним джерелом дані без пояснень. Це порушення правил, з огляду на це його було заблоковано. Відкидання вандалізму не є ВР. Я повертав версію до видалення вмісту, тож це не є ВР, це не захист чиєїсь точку зору, а лише прибирання порушень правил. Або наведіть мені правило, де явно сказано протилежне. Пройшов час? Між редагуванням і блокуванням пройшло кілька годин — знову ж неактуальний аргумент. --Goo3 (обговорення) 17:31, 16 липня 2019 (UTC)
Jphwra, дякую, колего, слушні зауваження.--Goo3 (обговорення) 17:31, 16 липня 2019 (UTC)

Якщо не скасуєте блокування. то подам заявку на позбавлення прав адміністратора. --Submajstro (обговорення) 17:38, 16 липня 2019 (UTC)

Припиніть шантаж бо поставлю питання про ваше блокування. Ви сюди для чого прийшли? Писати статті чи каламутити воду? --Jphwra (обговорення) 17:40, 16 липня 2019 (UTC)

Вилучення статті Петровська Ірина Євгенівна[ред. код]

Привіт. Поясни, будь ласка, чому ти вилучив статтю Петровська Ірина Євгенівна як таку, що очевидно не відповідає критеріям значимості. Вона виглядала цілком пристойно, були авторитетні джерела. Якщо у тебе були сумніви в значимості, потрібно було відкрити обговорення на ВПВИЛ, але точно не вилучати швидко. --Acedtalk 19:14, 17 липня 2019 (UTC)

Aced, вітаю. Я проглянув джерела і погуглив, не побачив, яким КЗ вона б мала відповідати. Як думаєш, яким? --Goo3 (обговорення) 20:27, 17 липня 2019 (UTC)
@Goo3: Є загальний принцип: якщо предмет статті повно висвітлюється в кількох незалежних авторитетних джерелах, ця стаття є значимою. Конкретні критерії значимості не можуть охопити усі випадки; наскільки я розумію, у нас немає окремих критеріїв для журналістів. Тому мені дивно, що ти вилучив цілком адекватну статтю з джерелами й інтервікі без обговорення. Пропоную тобі її відновити і винести на обговорення на ВП:ВИЛ (згідно з ВП:КШВ, «якщо ж хтось аргументовано наполягає на значимості предмета статті, така стаття повинна бути винесена на обговорення»). --Acedtalk 06:52, 19 липня 2019 (UTC)
Aced, так і зробив, дякую за пораду. --Goo3 (обговорення) 07:17, 19 липня 2019 (UTC)

Вилучення статті Євгеній Петрович Лучков[ред. код]

Вельмиповажний Goo3, я вважаю, що дана персона відповідає критеріям значущості, попередньо заново переглянувши їх). Я був би вдячний, якби ви пояснили свою позицію щодо видалення. Можливо, я би мав більше аргументів, щоби довести значущість цієї особи. Джерел про діяльність цього громадського діяча вдосталь. Дякую, за пояснення.

Wikisgames, вітаю. Стаття була вилучена втретє, я не бачу, чим ця особа може відповідати критеріям значимості. Будь ласка, вкажіть пункти, яким вона відповідає. Дякую. --Goo3 (обговорення) 09:55, 18 липня 2019 (UTC)
Goo3, вітаю. Ця особа відповідає таким критеріям значущості, як наприклад, п. 7 і п. 8. Особа — це політичний та громадський діяч, волонтер муніципального рівня, чиї публічні дії потрапляли у фокус місцевих ЗМІ (Кіровоградщина) і суттєво вплинули на життя регіону. Про волонтерську роботу цього громадського діяча є посилання на ЗМІ, вказані фотографії (встановлення меморіалу героям АТО в м.Помічна), перелічені інші види благочинності та волонтерської діяльності.

Вилучення статті Данилова Євгенія Олександрівна[ред. код]

Навіщо ви видалили цю сторінку? Є джерела, є все те що вказує, що вона співачка.

Genevios, вітаю. Я не маю сумнівів у тому, що це співачка. Причина видалення статті — у невідповідності критеріям значимості, що у було вказано в причинах видалення. Якщо я з вашою точки зору помилився, прошу вказати мені на помилку, навівши авторитетні джерела, які розкривають значимість даної особи. --Goo3 (обговорення) 09:57, 18 липня 2019 (UTC)

Окремий загін спеціального призначення НГУ «Азов» і користувач Ahatanhel[ред. код]

Не знаю до кого звернутися щодо поради відносно створення користувачем Ahatanhel розділу «Політичні погляди військовослужбовців», де він вказав що військовослужбовці «Азову» сповідують неонацистську ідеологію. Якою буде Ваша думка? Чи допустимо називати полк «Азов», який боронив Україну та звільнив Маріуполь від російських терористів, «неонацистами»? Щось це дуже нагадує риторику з каналу Россия24, до того ж цьому користувачу подобається комунізм. Особисто я проти такого розділу.--Парус (обговорення) 11:46, 18 липня 2019 (UTC)

Шановний пане Парус, зміст статті має обговорюватися на відповідній сторінці обговорення, а не тут. --Ahatanhel (обговорення) 11:51, 18 липня 2019 (UTC)