Обговорення користувача:Goo3

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Архів обговорень

Вітаю[ред. код]

з днем постання ЗУНР! --Л. Панасюк (обговорення) 07:00, 1 листопада 2017 (UTC)

Леонід Панасюк Вітаю! --Goo3 (обговорення) 07:45, 1 листопада 2017 (UTC)
Goo3 вітаю, ви колись казали, що можете звернутися до Оснача з метою "відсічі". Жодним чином інакше як сепарський сабатаж не можу я протрактувати вчергове повну відмову фінансування закупівлі книг та періодики у відповідь на запит централізованої бібліотечної системи Дніпра з проханням бодай мізерного вдоволення їх потреб. Не виділяється навіть кілька сотень тисяч (і десятків теж), і це за наявності бюджету у понад 9 мільярдів та у той час, як на вирубку зелених насаджень, переважно здорових, виділяється щорічно 90 мільйонів гривень, я вже не кажу про знаменитий відмив коштів на мосту. Не виділяють, бо кажуть, що люди зараз не читають. У часи книжкового буму люди не бачать цих книг у бібліотеках змушені читати російськомовні залежі, зокрема українофобів Перумова та Лук'яненка, та радіти будь-яким дарункам патріотів. А унікальні україномовні журнали "Всесвіт" місцевим відділом культури у стилі бредберівських пожежників були вилучені на знищення через не ті цифри на обкладинці та те, що це "журнал", а не книга. Це дуже важливо, є можливість запиту? Бо наших місцевих можна лише зверху чи збоку дістати.--Yasnodark (обговорення) 13:46, 5 жовтня 2018 (UTC)
Yasnodark, вітаю. Спробуйте просто написати сюди, щоб без посередників. А ви знайомі з бібліотеками Дніпра? У них немає Всесвіту? Може, якось варто їм допомогти його отримувати? --Goo3 (обговорення) 13:50, 5 жовтня 2018 (UTC)
Goo3 У них "Всесвіт" був, проте номери за 1990-і, а ще раніше більш ранні числа - вилучили з іншими журналами тих років та забрали на знищення, бо таких давніх журналів у бібліотеці "не має бути".
А зараз не те що на "Всесвіт", взагалі на підписку будь-якої періодики після початку децентралізації та передачі коштів на місця, міськрада жодних грошей не дає, "бо люди не читають" (так вони кажуть, відповідаючи на запити керівництва бібліотек, судячи певно по собі), навіть на місцеві копійчані газети - такого до Філатова зроду не було. На книги теж грошей не дають так само. З тієї ж причини. Я соцмережами не користуюся, здається я про це колись казав, тому і попросив вас. На гарячу лінію міськради планую подзвонити та знаючи тих рептилоїдів та мавши колись особисту розмову з їх очільником - знаю, що то ні до чого не призведе. А от "Відсіч" свого часто досягає, тож зважаючи на те, які це копійки для бюджету нашого міста і як нинішній їх саботаж суперечить націнтерасам - тож звернення до них може мати результат.--Yasnodark (обговорення) 14:02, 5 жовтня 2018 (UTC)

Пиво для вас![ред. код]

Export hell seidel steiner.png Дякую за активність та патріотизм! Losth. (обговорення) 15:43, 20 березня 2018 (UTC)
Losth., дякую, колего --Goo3 (обговорення) 18:45, 20 березня 2018 (UTC)

+++[ред. код]

Д.Д. По-перше, вітаю Вас зі святами й хочу висловити вдячність -- Ви сьогодні єдиний адмін, який мені допомагає! По-друге, хотів би попросити, аби Ви промоніторили мої останні правки, зокрема, в статті Футболіст року в Білорусі плюс завантажені фото. По-третє, маю запитання: свого часу з Коммнос видалили 30 моїх фото, серед яких були скани з газет, і при цьому пояснили, що, згідно із законом, упродовж кількох десятиліть не можна публікувати вирізки з газет. Ви не памятаєте, скільки має минути часу, щоб опублікувати на Вікіпедії ті газетні вирізки? Якщо стаття датована 1928 роком -- її можна опублікувати тут, аби не видалили? Дякую.--Volodymyr VB (обговорення) 13:37, 28 грудня 2018 (UTC)
Volodymyr VB, вітаю, колего. Із задоволенням продовжу допомагати скільки стане часу й сил. Затвердив. Вітаю зі святами. І ще раз пропоную податися на автопатрульного. Щодо суспільного надбання: питання хороше, точно не скажу, треба шукати правило. --Goo3 (обговорення) 14:32, 28 грудня 2018 (UTC)

Щодо сторінки Володимира Зеленського, зверніть увагу на сухі факти, будь ласка[ред. код]

Я не знаю чи читали Ви мої примітки, але само собою причина по якій Ви завернули моє редагування взагалі не співпадає з введеним мною текстом

/* Не заохочуйте відвертий фейк, будь ласка, це низько, ознайомтесь */ Перегляньте скріншот [1] Подивіться статтю Ігоря Бігдана - він НІЧОГО не "помічав", ЗІСЛАВСЯ на пост у Твіттері фейкового аккаунту @gnap007 який ніяк не може бути достовірним джерелом - його навіть зареєстровано 11 грудня 2018 року.

Ось оригінальний пост, з якого Бігдан писав [2] Стаття Бігдана на основі фейкового аккаунту [3]

Далі Дніпроград, далі Корреспондент і тд передруківки з усіма журналістськими збоченнями...

У Бігдана взяли сттю і тупо передрукували купа ЗМІ, ссилаючись на цей пост в твіттері, видаючи за правду, ніхто навіть не подумав відкрити картинки-скріншоти і прочитати той брєд. ЦЕ НЕ Є ПЕРЕВІРЕНІ ДЖЕРЕЛА, ПОДИВІТЬСЯ ПОСИЛАННЯ НА ПОЧАТКУ, БУДЬ ЛАСКА, все зрозумієте, я все пояснив, потрібно прибрати брєд про накрутку, це вдверта брехня, прочитайте, будь ласка

Ось сторінка, одобріть зміни, будь ласка [4]

  1. [1]
  2. [2]
  3. [3]
  4. [4]