Обговорення користувача:Goo3

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Архів обговорень


Нагорода за надзвичайний особистий внесок

Згущені вершки.png
Згущені вершки
Прошу прийняти найвищу відзнаку української Вікіпедії — за надзвичайний особистий внесок до української Вікіпедії, що в 2019 році привів до 5,1 млн переглядів її сторінок! --Perohanych (обговорення) 15:25, 4 січня 2020 (UTC)
Perohanych, дякую, радий, що ми спільно розвиваємо Вікі --Goo3 (обговорення) 18:09, 4 січня 2020 (UTC)

Згущівка для вас

Zguschene moloko.png
Згущівка
Дякую за те, що допомогли зробити Вікіпедію якіснішою, долучившись до проекту патрулювання статей Вікімарафону 2020! Acedtalk 12:57, 11 березня 2020 (UTC)

Оформлення новин

Вітаю! Дякую за Ваш внесок у оновлення новин. До Вас є велике прохання: коли Ви додаєте новину на сторінку Шаблон:Останні новини, як, наприклад, останнього разу, зверніть також увагу на рекомендації, а саме на необхідність верифікації інформації. Для того, щоб інші читачі могли прочитати про новину більше й перевірити додану інформацію. Ця новина повинна бути розміщена також у розділі «Портал:Поточні події/Останні новини» з посиланням на джерело. Інакше, ця новина буде, ймовірно, «загублена» й не потрапить до цього розділу, а згодом не потрапить до статті «червень 2021». Дякую за розуміння. З повагою, П.С.: також зазначаю, що все-таки Друга карабаська війна з маленької, і у джерелах так же. У нас стиль прикметника з маленької, наприклад Друга світова війна чи Друга російсько-чеченська війна. З великої літери це більше англомовний стиль, який у нас не використовується. І джерел на назву в преамбулі бажано відфільтрували, я вважаю, що і перших двох з головою вистачить для підтвердження назви, на крайняк ще одне англомовне джерел. Дякую за увагу! --Gouseru Обг. 19:50, 13 листопада 2020 (UTC)

@AlexKozur дякую за пораду щодо Останніх новин, додаватиму. --Goo3 (обговорення) 14:51, 14 листопада 2020 (UTC)

Проект із боротьби із вандалізмом

Привіт! Ви є активним патрульним і адміністратором, тому, можливо, вам було б цікаво долучитися до нового міні-проекту із боротьби із вандалізмом?

Ідея в тому, що завжди має бути хтось, хто перевірить усі невідпатрульовані редагування анонімів за конкретний день на предмет очевидного вандалізму. Бо маємо доволі осяжну проблему із тим, що часто вандалізм довго залишається непоміченим, що шкодить чистоті Вікіпедії і її репутації. Півгодини-годину вашого часу раз на тиждень-два було б достатньо.

Деталі — на сторінці проекту. Дякую наперед. --Acedtalk 22:07, 22 грудня 2020 (UTC)

@Aced, вітаю, це чудова ідея, долучуся до перевірки. --Goo3 (обговорення) 12:09, 23 грудня 2020 (UTC)

Пропозиція

Вітаю!

Хочу Вам запропонувати шаблони блокування.) Наприклад тут підійшов би шаблон {{Indefblocked-virtual}}, бо "Вас тимчасово заблоковано. Термін блокування — назавжди. Коли термін блокування буде вичерпано..." читається трохи дивно. Ну, але це лише пропозиція, за Вашим власним бажанням.) --Mykola Обг 21:54, 28 грудня 2020 (UTC)

@Mykola7 дуже вам дякую, це те що треба! --Goo3 (обговорення) 22:50, 28 грудня 2020 (UTC)

Актуальні події

Добрий день, враховуючи останні Актуальні події, чи не могли ви мені допомогти? Я бачу, що останнім редагували статтю про Онищенка. Допоможіть мені будь ласка. Враховуючи, Санкції проти Онищенка, створіть будь ласка карту: Країни, проти які ввели проти Онищенка Санкції. Там мають бути такі країни: Україна, США. За приклад може використовувати карту у цій та цій статті. Можете також зробити такі карти про Дубінського і Деркача.--NOSFERATU (обговорення) 02:20, 13 січня 2021 (UTC)

@NOSFERATU, вітаю, колего, прошу. --Goo3 (обговорення) 08:58, 13 січня 2021 (UTC)

Порада

Вітаю. При безстроковому блокуванні на СО користувача потрібно додавати шаблон {{Indefblocked-vandalism}}, а то тут якось виходить нелогічно, його вже ніхто не очікує. --Submajstro (обговорення) 16:58, 16 березня 2021 (UTC)

дякую --Goo3 (обговорення) 18:07, 16 березня 2021 (UTC)

Прошу утриматися від звинувачень у вандалізмі

Ви постійно коментуєте зміни на сторінці Спортмастер, що начебто скасовуєте вандальні правки. Однак на СО (на яке ви послалися), ви не пояснили в чому мої дії вандальні окрім одного спірного моменту, який я з радістю повернув у саму сторінку. Тому прошу обговорювати все інше детально і не "продавлювати" свою версію. --Velesovsky (обговорення) 11:51, 31 березня 2021 (UTC)

@Velesovsky версія не моя, я не зацікавлений у редагуванні статті, на відміну від вас :) Вандальність у видаленні критики, що підтверджена авторитетними джерелами, пояснював неодноразово. --Goo3 (обговорення) 13:03, 31 березня 2021 (UTC)

Долучайтеся до «Європейської весни»: створюйте і поліпшуйте популярні статті про Центральну і Східну Європу

Вітаю! Ви є серед учасників проєкту «Популярність». Можливо, вам було б цікаво взяти участь у конкурсі статей «Європейська весна», що присвячений Центральній та Східній Європі? Серед іншого, у межах конкурсу ми запрошуємо створювати і поліпшувати статті, які є популярними в інших мовних розділах, але які відсутні або надто короткі у нас.

Традиційно за активну участь у конкурсі можна отримати призи і сувеніри (номінації та правила визначення переможців). Цьогоріч конкурс триватиме до 30 квітня.

Обирайте цікаві вам країни на сторінці Вікіпедія:Європейська весна 2021/Список статей до створення; списки популярних статей — на початку сторінки кожної країни).

Дякую! --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 13:21, 14 квітня 2021 (UTC)

Онлайн-форум адміністраторів вікіпроєктів: обговорення

Привіт! У квітні-травні за підтримки ГО «Вікімедіа Україна» плануємо провести онлайн-форум адміністраторів українських вікіпроєктів. Попередній формат (який можна обговорювати) — дводенна онлайн-подія, яка приблизно наполовину складатиметься із практичних тренінгів і наполовину із обговорень/дискусій; відкрита для всіх активних користувачів, але спрямована на адміністраторів української Вікіпедії та сестринських проєктів.

Запрошую вас обговорювати формат, пропонувати теми сесій і зголошуватися до участі на цій сторінці — Вікіпедія:Форум адміністраторів вікіпроєктів 2021.

Ви отримали це повідомлення, бо є адміністратором/адміністраторкою чи адміністратором інтерфейсу української Вікіпедії чи іншого вікіпроєкту українською мовою. --Acedtalk 16:02, 15 квітня 2021 (UTC)

Біографія/Життєпис

Добридень! Щодо змін біографія на життєпис є консенсус, тож такі редагування ред.№ 27641519 можуть вважатися початком війни редагувань. Я би зрозумів б, якби статтю переписали чи доповнили доданням нових джерел (усунувши порушення ВП:В) тощо, а не просто використали вікіфікатор. П.С.: Щодо шаблону Позначення вільного вмісту, то він ставиться не на СО, а в розділі Джерела\Примітки. --Gouseru Обг. 00:46, 23 квітня 2021 (UTC)