Обговорення користувача:Goo3

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Архів обговорень

Блокування користувача[ред. код]

Ви сьогодні заблокували користувача Umfront‎ з рядом порушень правил. Насамперед Ви не мали права його блокувати через те, що перебували у стані конфлікту стосовно змісту статті, Ви вели ВР з користувачем, використовуючи з порушенням ШВ. Вказали вилучення вмісту сторінку, що не відповідає дійсності, мова може йти про НТЗ. Крім того пройшов час після редагування користувача. Тому прошу Вас розблокувати користувача. --Submajstro (обговорення) 17:14, 16 липня 2019 (UTC)

Submajstro чи незабагато на себе взяли? Umfront‎ безпідставно вилучав інформацію з статті. Може припиніть цю нгонитву за відьмами? Ви вже і без того тут наробили «ділов» через які чимала кількість конструктивних редакторів припинила участь в проєкті. Бо ваше потурання різноманітним неадекватам тільки посилює роль цих неадекватів в УкрВікі. --Jphwra (обговорення) 17:29, 16 липня 2019 (UTC)
Submajstro, якби це було моє редагування, тоді можна було б розглядати вашу версію конфлікт. Але редагування не моє, тож ця версія неактуальна. Далі. Користувач видаляв підтверджені авторитетним джерелом дані без пояснень. Це порушення правил, з огляду на це його було заблоковано. Відкидання вандалізму не є ВР. Я повертав версію до видалення вмісту, тож це не є ВР, це не захист чиєїсь точку зору, а лише прибирання порушень правил. Або наведіть мені правило, де явно сказано протилежне. Пройшов час? Між редагуванням і блокуванням пройшло кілька годин — знову ж неактуальний аргумент. --Goo3 (обговорення) 17:31, 16 липня 2019 (UTC)
Jphwra, дякую, колего, слушні зауваження.--Goo3 (обговорення) 17:31, 16 липня 2019 (UTC)

Якщо не скасуєте блокування. то подам заявку на позбавлення прав адміністратора. --Submajstro (обговорення) 17:38, 16 липня 2019 (UTC)

Припиніть шантаж бо поставлю питання про ваше блокування. Ви сюди для чого прийшли? Писати статті чи каламутити воду? --Jphwra (обговорення) 17:40, 16 липня 2019 (UTC)

Нагорода за надзвичайний особистий внесок[ред. код]

Згущені вершки.png
Згущені вершки
Прошу прийняти найвищу відзнаку української Вікіпедії — за надзвичайний особистий внесок до української Вікіпедії, що в 2019 році привів до 5,1 млн переглядів її сторінок! --Perohanych (обговорення) 15:25, 4 січня 2020 (UTC)
Perohanych, дякую, радий, що ми спільно розвиваємо Вікі --Goo3 (обговорення) 18:09, 4 січня 2020 (UTC)

Крим[ред. код]

Вітаю. Згідно ВП:НТЗ ми повинні висвітлювати будь-яку, на яку є АД, незалежно від того, чия вона. Також ми в жодному разі не можемо навіть натякати, що котрась із них трохи більш правильна. Точка зору Путіна, деякої частини росіян, білорусів, венесуельців, вірмен тощо теж є точкою зору. Чи не так?--Dimon2712 (обговорення) 17:23, 10 січня 2020 (UTC)

Dimon2712, ні, не так. Російські пропагандистські джерела і дані, якими ви послуговуєтесь, не є авторитетними. Ваша думка — ВП:ОД, бо не підтверджена авторитетними джерелами. Отже спроби переписати історію будуть прибиратись, прошу мати це на увазі. Незгодні? прошу виносити на обговорення. Дякую. --Goo3 (обговорення) 17:25, 10 січня 2020 (UTC)

Згущівка для вас[ред. код]

Zguschene moloko.png
Згущівка
Дякую за те, що допомогли зробити Вікіпедію якіснішою, долучившись до проекту патрулювання статей Вікімарафону 2020! Acedtalk 12:57, 11 березня 2020 (UTC)

Сувеніри за допомогу в організації Вікімарафону 2020[ред. код]

Вітаю! Дякую за вашу участь у патрулюванні статей Вікімарафону. Я надіслав вам листа вікіпоштою щодо фізичних сувенірів за вашу роботу; перевірте його, будь ласка. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 13:09, 11 березня 2020 (UTC)

Відкіт Наш Край[ред. код]

яким саме чином пояснюється "проросійськість" партії посиланням на розділ "Участь у виборах"? От цікаво, дуже цікаво. Там немає таких згадок, але ви вставляєте. Сподіваючись, що і так пройде? Давайте почнемо з цього пункту і пройдемося по інших. Цікаво почути вашу аргументацію. --Diana Andrusiv (обговорення) 09:00, 17 березня 2020 (UTC)

Diana Andrusiv, ви мали б краще за мене знати напрямки партії, але ось кілька джерел, ось про спадковість партії регіонів. Хоча достатньо й одного. --Goo3 (обговорення) 10:18, 17 березня 2020 (UTC)
ви підтвердили мої здогадки, що джерел немає. Отже, пройдемося вашими джерелами, по-пунктах. Перше джерело Український Тиждень - мови тут немає про проросійськість. Цитую новину: «Наш край», ще один політпроект, який складається з колишніх регіоналів". Друге джерело: блог новнейма на ліга нету - ви серйозно?? ви вважаєте це авторитетним джерелом?; Третє джерело: Український Тиждень жодної згадки про проросійськість партії. Єдина згадка лише, яку я тут і процитую: "«Наш край», який курирує Адміністрація президента..". Четверте джерело: МЦПД теж жодного слова про проросійськість. Лише найбільш описова фраза, яка характеризує партію: "У “Наш край” в основному увійшли колишні недискредитовані “регіонали»”. --Diana Andrusiv (обговорення) 13:45, 24 березня 2020 (UTC)
Щодо спадковості Партії Регіонів ніхто тут і не сперечається, Користувачу --Goo3. Спадковість є і чітко всюди простежується. А ви спадковість підмінюєте поняттям "проросійскість". Отже питання з "проросійська" партія вичерпане? --Diana Andrusiv (обговорення) 13:45, 24 березня 2020 (UTC)
Diana Andrusiv, а партія регіонів вже не проросійська? --Goo3 (обговорення) 18:56, 24 березня 2020 (UTC)

Wrong sourced, wrong map[ред. код]

Dear Goo3, File:COVID-19 Outbreak Cases in Turkey.svg Wrong source and unreliable map. I asked creater user on commons but he/she didn't answer. Turkish officials do not tell the location of the cases to discourage people from traveling, like how people moved the virus from Northern Italy to the rest of the country. Lack of credible sources makes this map inaccurate. This one is butterly misleading and may lead to a false (and dangerous) sense of safety for people living in the colourless districts. The map is tackle on corroboration site Teyit.org. Regards, Sakhalinio (обговорення) 15:03, 27 березня 2020 (UTC)

Hi Sakhalinio! As I see there are confirmations on cases reported: Kastamonu, Van, İstanbul, İzmir, Şanlıurfa. So the map should be correct. Also there're such maps for most of Covid-related articles and they should remain (at least updated if needed). Thank you. --Goo3 (обговорення) 18:01, 27 березня 2020 (UTC)
Hi again, what can we say unsourced locations? And you aren't say about hesitate move the virus from other cities. Regards, Sakhalinio (обговорення) 18:06, 27 березня 2020 (UTC)
And most of source is rumer, not a proven. Sakhalinio (обговорення) 18:07, 27 березня 2020 (UTC)
Sakhalinio, we definitely can't check all the news about the virus but this map is being built by Turkish users so I'd better ask them to collaborate and to update it if you find the map incorrect. Thank you. --Goo3 (обговорення) 11:26, 28 березня 2020 (UTC)
Hi Goo3, I am also living in Turkey, and also you can check Deletion request page. There are also Turkish people. Regards, Sakhalinio (обговорення) 11:33, 28 березня 2020 (UTC)

Уважніше![ред. код]

Добрий день, колего! Ось оце, можливо, не варто було патрулювати? Принаймні, що відразу в очі кидається - жодної категорії. Користувач подався на патрульного, одначе. ;-0 --Nickispeaki (обговорення) 17:28, 28 березня 2020 (UTC)

Nickispeaki, вітаю вас! Загалом, стаття має джерела, адекватно оформлена, тож її вартувало б затвердити. Що немає категорій — то це швидко виправляють ) --Goo3 (обговорення) 19:01, 28 березня 2020 (UTC)
та... я ж повторюся - це новачок, який подався на патрульного! До того ж, у нього й в іншій статті те ж саме... Тому я на цьому і акцентував. Ну і Ви, прохання до Вас, якщо вже патрулюєте, то додавайте, будь ласка, категорію. Я у такому випадку так і роблю - або додаю категорію, або не патрулюю.... --Nickispeaki (обговорення) 19:18, 28 березня 2020 (UTC)
Nickispeaki, дякую, матиму на увазі. --Goo3 (обговорення) 19:47, 28 березня 2020 (UTC)

Стара версія.[ред. код]

Добрий вечір! Таке питання (ну, може знаєте). Оця стаття - Коронавірусна хвороба 2019 в Італії, вона в додатку Вікіпедія в мобілці показується дуже дивно - показується стара версія, десь тижневої давності. Може знаєте, в чому причина? Стабілізації (стабільної версії) я не бачу, що ж іще може бути? Пробував оновити сторінку в програмі - ніц не міняється. Прикрість виплила таким чином - показував знайомій цю версію і сам вирішив переглянути в мобілці, а тут - стара версія. Що цікаво, що в броузері (стандартний) - показується нормально.--Nickispeaki (обговорення) 19:13, 29 березня 2020 (UTC) А в мене та програма автоматично показує ВСІ посилання на Вікіпедію. Ну якщо далі так буде, то, можливо, доведеться зносити програму. Хоча і шкода - вона оптимізована під вікі - розмір шрифта більший, тому краще читати із екрану, гарна навігація (хоча спочатку і трохи незвично) тощо.--Nickispeaki (обговорення) 19:13, 29 березня 2020 (UTC)

Nickispeaki, доброго вечора! Я на 100% не певен, але я б грішив на кеш сторінки. Не додатку, а саме сторінки. Я його почистив, спробуйте зараз переглянути. --Goo3 (обговорення) 19:40, 29 березня 2020 (UTC)
Нічого не допомогло. --Nickispeaki (обговорення) 20:16, 29 березня 2020 (UTC)
Nickispeaki, вибачайте, тоді не знаю. Якщо дізнаєтесь, що це, напишіть будь ласка і мені. --Goo3 (обговорення) 20:20, 29 березня 2020 (UTC)

Я графіки додав до італійців. Статистику. Трохи подобався, поки переніс, але тепер все показується - цікаво виглядає. І фото. Ну, типу, що нас чекає через тиждень-два.--Nickispeaki (обговорення) 20:37, 29 березня 2020 (UTC)

Nickispeaki, на вигляд добре, а в чому була пирчина старої версії у програмі, розібрались? Як в шаблоні з таблицею за містами клацнути на редагування, відкриється порожня сторінка. Мабуть, назву шаблону в самому шаблоні переплутали і лишили стару. --Goo3 (обговорення) 12:27, 30 березня 2020 (UTC)
 ? За містами? Може За регіонами? То італійці чи англійці наплужили! ;-) Я просто переніс і переклав. Прога... Ну що з неї візьмеш? Хіба що спробувати прогамерів знайти, тих що писали і в них запитати. Я навіть про кеш сторніки не думав - це таке тільки на ПК спрацьовує, на мобілках - перший раз чую.--Nickispeaki (обговорення) 12:34, 30 березня 2020 (UTC)
Nickispeaki, може, й регіони, не виключаю. Із шаблоном все гаразд, мабуть питання в тому, що перекладено все, окрім назви, і тому він намагається при редагуванні відкривати шаблон англійською. Спробуйте в статті про вірус в Італії клацнути на «Р» вгорі шаблону (де букви «П О Р»). --Goo3 (обговорення) 12:43, 30 березня 2020 (UTC)
Та там таки перемудрили! Там, видно, дублювання - і в самій статті є дані, і в тому шаблоні.... ;-0 Перший раз таке бачу! Може якийсь глюк. Цікаво, що у нас запрацювало. Я, наприклад, не впевнений був, що все запрацює. А запрацювало ВСЕ! А той шаблон, ось він - https://en.wikipedia.org/wiki/Template:2019–20_coronavirus_pandemic_data/Italy_medical_cases що нам із цим робити - не знаю. Якщо є версії - дайте знати.--Nickispeaki (обговорення) 14:25, 30 березня 2020 (UTC)
Nickispeaki, скажу відверто, що одразу не розібрався, але начебто працює --Goo3 (обговорення) 15:26, 30 березня 2020 (UTC)
Що працює? Графіки? Ну так, графіки показуються, але от навіщо отой окремий шаблон, який дублює, що вже є в тілі статті? ;-) Тобто і в самій статті дані, і в тому шаблоні ті само дані - от для чого це?! ;-0 --Nickispeaki (обговорення) 15:29, 30 березня 2020 (UTC)
Nickispeaki, я втрачаю напрямок бесіди :). Не я ж той шаблон робив, отже й не знаю, як і чому він саме так працює ) --Goo3 (обговорення) 17:00, 30 березня 2020 (UTC)