Обговорення користувача:Goo3

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Архів обговорень

Вітаю[ред. код]

з днем постання ЗУНР! --Л. Панасюк (обговорення) 07:00, 1 листопада 2017 (UTC)

Леонід Панасюк Вітаю! --Goo3 (обговорення) 07:45, 1 листопада 2017 (UTC)
Goo3 вітаю, ви колись казали, що можете звернутися до Оснача з метою "відсічі". Жодним чином інакше як сепарський сабатаж не можу я протрактувати вчергове повну відмову фінансування закупівлі книг та періодики у відповідь на запит централізованої бібліотечної системи Дніпра з проханням бодай мізерного вдоволення їх потреб. Не виділяється навіть кілька сотень тисяч (і десятків теж), і це за наявності бюджету у понад 9 мільярдів та у той час, як на вирубку зелених насаджень, переважно здорових, виділяється щорічно 90 мільйонів гривень, я вже не кажу про знаменитий відмив коштів на мосту. Не виділяють, бо кажуть, що люди зараз не читають. У часи книжкового буму люди не бачать цих книг у бібліотеках змушені читати російськомовні залежі, зокрема українофобів Перумова та Лук'яненка, та радіти будь-яким дарункам патріотів. А унікальні україномовні журнали "Всесвіт" місцевим відділом культури у стилі бредберівських пожежників були вилучені на знищення через не ті цифри на обкладинці та те, що це "журнал", а не книга. Це дуже важливо, є можливість запиту? Бо наших місцевих можна лише зверху чи збоку дістати.--Yasnodark (обговорення) 13:46, 5 жовтня 2018 (UTC)
Yasnodark, вітаю. Спробуйте просто написати сюди, щоб без посередників. А ви знайомі з бібліотеками Дніпра? У них немає Всесвіту? Може, якось варто їм допомогти його отримувати? --Goo3 (обговорення) 13:50, 5 жовтня 2018 (UTC)
Goo3 У них "Всесвіт" був, проте номери за 1990-і, а ще раніше більш ранні числа - вилучили з іншими журналами тих років та забрали на знищення, бо таких давніх журналів у бібліотеці "не має бути".
А зараз не те що на "Всесвіт", взагалі на підписку будь-якої періодики після початку децентралізації та передачі коштів на місця, міськрада жодних грошей не дає, "бо люди не читають" (так вони кажуть, відповідаючи на запити керівництва бібліотек, судячи певно по собі), навіть на місцеві копійчані газети - такого до Філатова зроду не було. На книги теж грошей не дають так само. З тієї ж причини. Я соцмережами не користуюся, здається я про це колись казав, тому і попросив вас. На гарячу лінію міськради планую подзвонити та знаючи тих рептилоїдів та мавши колись особисту розмову з їх очільником - знаю, що то ні до чого не призведе. А от "Відсіч" свого часто досягає, тож зважаючи на те, які це копійки для бюджету нашого міста і як нинішній їх саботаж суперечить націнтерасам - тож звернення до них може мати результат.--Yasnodark (обговорення) 14:02, 5 жовтня 2018 (UTC)

Зеленський Володимир Олександрович[ред. код]

Зніміть захист від редагувань. Ви берете участь у війні редагувань, а потім захищаєте статтю у своїй версії. Це захист з метою отримання переваги у суперечці, що є грубим порушенням прав адміністратора.--Анатолій (обг.) 14:08, 29 квітня 2019 (UTC)

Ahonc, будь ласка не плутайте, я повернув версію, що була до суперечок, і повернув захист, який вже був раніше. Я не маю жодної зацікавленості в персонажі, хочу, щоб знайшли консенсус. Війною редагувань його не знайти, тому вимушений повернути захист. --Goo3 (обговорення) 14:13, 29 квітня 2019 (UTC)
Якби ви просто прийшли і відразу захистили статтю, то це не було б порушенням, але ви до того статтю редагували, потім скасовували зміни інших користувачів, зрештою захистили статтю.--Анатолій (обг.) 14:18, 29 квітня 2019 (UTC)
Ahonc, я повернув попередню версію. Якби я захистив версію із видаленим шматком тексту, це порушило б нейтральність редагувань. Жодної участі в війні редагувань я не брав і брати не можу, бо це порушує правила. --Goo3 (обговорення) 14:24, 29 квітня 2019 (UTC)

Повернення інформації[ред. код]

Вітаю! Я повернув перенесену інформацію щодо президентської кампанії Зеленського, оскільки той розділ є важливим з огляду на те, що його обрано президентом. Зрештою, де можна знайти інформацію про вибори, як не на сторінці самого кандидата? Тим не менше, я зважаю на те, що цей розділ можна б було скоротити й розширити одночасно. Скоротити - зменшити об'єм розділу, зберігши (а може й розширивши тему президентської кампанії у відповідній сторінці я б переносив би не стільки у статтю про майбутнє президентство, а до статті про передвиборчу кампанію кандидата), розширити - додатково стисло подати інформацію про кампанію до другого туру. Сподіваюсь на ваше розуміння моїх дій та моєї пропозиції ) --Lystopad (обговорення) 16:14, 2 травня 2019 (UTC)

Lystopad, вітаю вас. Дякую вам. Я вважаю, що про президентство (як і взагалі про зеленського-політика) має бути окрема стаття, бо фактично раніше він ним не був. Тож із часом ми наповнимо ту, другу статтю (яку випадку із порошенком). На разі я не маю заперечень, хоча з моєї точки зору краще мати окремі статті. --Goo3 (обговорення) 18:00, 2 травня 2019 (UTC)
@Lystopad, Goo3 та AlexKozur: Згідно з настаовами Вікіпедії, вікіпедія не радять мати однакову інформацію у двох статтях - радять зазвичай залишити інформацію лише в одній статті а в іншій залишити посилання на ту іншу статтю та супер-коротенький опис змісту. Детальніше див. [Wikipedia:Content forking] зокрема правило говорить що summary sections are used in the main article to briefly describe the content of the much more detailed subarticle(s), тобто в НЕ-основній статті залишається лише "summmary section/розділ зі коротки викладом змісту" а вже більш детальна інформація описується в основній статті. Тому Lystopad ваше прохання повернути всю цю інформацію у статтю Володимир Зеленський та ОДНОЧАСНО залишити цю ж інформацію в Президентство Володимира Зеленського порушує [Wikipedia:Content forking]. Дякую за розуміння та прохання якомога швидше вилучити дуплікат тої самої інформації у обох статтях та залишити у статті про Зеленського лише короткий виклад, чого й вимагає правило [Wikipedia:Content forking].--piznajko (обговорення) 00:46, 3 травня 2019 (UTC)
Доброго дня! і без англійських правил це зрозуміло. --『  』 Обг. 00:49, 3 травня 2019 (UTC)
@Piznajko: Я знаю про це. Повернення того блоку ( я є його автором переважно) має тимчасовий характер, оскільки розділ є, а вмісту немає, хоча він є важливим (виборча кампанія президента). Я найближчим часом спробую його скоротити та одночасно доповнити інфою про 2 тур. @Goo3: ви, мабуть, дещо невірно мене зрозуміли. Стаття про президенство є важливою і необхідною, однак може бути окрема стаття й про його виборчу кампанію (он у них ще й кампанія не розпочалася розпочалася, а вже про кожного написали:), і саме туди, як на мене, варто б перенести отой блок повністю, а у статті про президенство надати стислий опис кампанії, так само як і у статті про самого Зеленського. Адже статті і про Зеленського і про президенство дуже швидко розширюватимуться вже у найближчому майбутньому. --Lystopad (обговорення) 08:26, 3 травня 2019 (UTC)
Lystopad, пане, якщо маєте час, прошу вас довести до ладу статтю про президентство й врешті прибрати непотрібне з основної статті. --Goo3 (обговорення) 11:12, 3 травня 2019 (UTC)
Зроблю за кілька днів. --Lystopad (обговорення) 11:15, 3 травня 2019 (UTC)

Відкинуті редагування[ред. код]

Я обгрунтував усі свої редагування. А чим ви поясните їхній відкіт в статтях Російський націоналізм та Русофобія? Vezirus (обговорення) 17:18, 15 травня 2019 (UTC)

"Прошу вас утриматись від необгрунтованого видалення даних зі сторінок або інших порушеннях правил. Просто так видалити якісь дані, які вам не подобаються й без аргументації, — це порушення правил. При повторних порушеннях вас можуть заблокувати."

Goo3, це якийсь жарт? Vezirus (обговорення) 22:11, 15 травня 2019 (UTC)

ні --Goo3 (обговорення) 07:02, 16 травня 2019 (UTC)

Що "ні"? Ви не збираєтесь пояснювати свої дії? Vezirus (обговорення) 12:24, 16 травня 2019 (UTC)