Обговорення користувача:Goo3

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Архів обговорень

Вітаю[ред. код]

з днем постання ЗУНР! --Л. Панасюк (обговорення) 07:00, 1 листопада 2017 (UTC)

Леонід Панасюк Вітаю! --Goo3 (обговорення) 07:45, 1 листопада 2017 (UTC)
Goo3 вітаю вас з Новим 2018-м роком та бажаю наснаги та звершень на вікіпедійних та життєвих нивах і в ньому.----Yasnodark (обговорення) 17:26, 3 січня 2018 (UTC)
Yasnodark, дякую, колего, навзаєм! --Goo3 (обговорення) 09:33, 4 січня 2018 (UTC)
вітаю @Goo3: прошу вас повернути адекватну версію статті 1. Ле Мон, Гардіан, Бі-бі-сі, Громадське, Детектор.Медіа тощо, бо зробили українського режисера з сотнями АД безликим та аморфним, завдяки бездії та потуранню маргіналам та маргінальним джерелам.--Yasnodark (обговорення) 13:51, 17 травня 2018 (UTC)

не можна підкорятися думці одного заангажованого користувача, якому сходить з рук восьмиразова війна редагувань та автопатрулювання без прав. Як таке може бути коли усі справді Авторитетні Джерела світу кажуть, що режисер - український, усі користувачі - так само. Версію Piznajkа не патрулював та не підтримував жоден користувач з 15-ти.--Yasnodark (обговорення) 13:51, 17 травня 2018 (UTC)

Вже тиждень пішов намарно, я б за цей порахував би 10 користувачів для місячника..--Yasnodark (обговорення) 13:51, 17 травня 2018 (UTC)

Сміття після інструменту перекладу[ред. код]

Привіт! Дякую за переклад статті Slack, без неї ніяк. Хотів зробити маленьке зауваження що використання інструменту перекладу залишає (або залишало раніше, я рідко користуюсь тому не дуже знаю), багато сміття в розмітці. Зокрема його можна знатий якщо написати в пошуку insource:"на английском языке". Воно звісно читати статті не заважає, якщо не читати що написано в хінтах, але займає багато зайвих байтів, відлякує редакторів що використовують редактор коду і я хочу щоб коли роботи почнуть вчити українську по вікіпедії, вони вивчили українську а не суржик. ) Тому якщо помітите у вашому (чи чужому) внеску таке - приберіть будь ласка, бо мені рук не вистачає. --Буник (обговорення) 22:54, 5 січня 2018 (UTC)

Bunyk, дійсно, сміття досталь. Дякую, що сказали, матиму на увазі. Як ви це чистите? Чи вікіфікатор може прибирати ці теги? --Goo3 (обговорення) 18:11, 6 січня 2018 (UTC)
Ну в мене є свій "вікіфікатор", але на те я недавно натрапив, ще нічого не дописував. Зазвичай використовую найправішу кнопку панелі "додактково", там є пошук і заміна за регулярними виразами і зазвичай забираю всі теги span. --Буник (обговорення) 18:55, 8 січня 2018 (UTC)

Поясніть упередженість[ред. код]

Чому ви залишили думку єдного боку та видалили іншу в цьому розділі? --Tryhlav (обговорення) 10:29, 12 березня 2018 (UTC)

Tryhlav, у першому випадку це перелік фактів, який просто видалили. У другому — ОД. --Goo3 (обговорення) 13:25, 12 березня 2018 (UTC)
Goo3 У сенсі ОД? Це висновки з праць Шаповала, В'ятровича та ряду інших поважних дослідників. Певні що ваша наближеність до центру європейського єврейства не впливає на здатність дотримуватися ВП:НТЗ? --Tryhlav (обговорення) 13:54, 12 квітня 2018 (UTC)
Tryhlav, я ж пояснив свої редагування. --Goo3 (обговорення) 16:19, 12 квітня 2018 (UTC)

Блокування користувача Цццв23[ред. код]

Добрий вечір. Скажіть на підставі якого правила Ви заблокували цього користувача на три місяці. Мова йде про термін. --Basio (обговорення) 17:56, 19 березня 2018 (UTC)

Basio, вітаю.

Блокування може бути застосоване до користувачів, що погрожують діями або здійснили дії (у тому числі за межами Вікіпедії), які здатні завдати істотної шкоди іншому користувачеві, групі користувачів або Вікіпедії в цілому, піддавши їх політичному, релігійному або іншому переслідуванню з боку держави, правоохоронних або судових органів, роботодавця або будь-яких інших осіб. У кожному з цих випадків будь-який адміністратор має право застосувати блокування негайно по виявленні такої погрози або факту здійснення такої дії, без попередження й попереднього обговорення.

2.3.2. Термін дії блокування адміністратор має право визначати самостійно, аж до безстрокового блокування.

...а також:

6.2.4.5.2.4. Нові користувачі, що почали свій внесок з подібних дій, можуть відразу блокуватися на будь-який строк, аж до безстрокового блокування.

Політична агітація, підрив нормального функціонування Вікі, постійна вставка недостовірних даних, четверте за рахунком блокування. Це була альтернатива безстроковому блокуванню. --Goo3 (обговорення) 18:06, 19 березня 2018 (UTC)

Ваше посилання не стосується редагування статей, тобто про подібні дії не можна говорити. Щодо статей, то можна говорити про вандальні редагування, хоча під це важко підвести, бо це порушення НТЗ, яке не є вандалізмом. У будь-якому випадку термін блокування не може перевищувати один місяць. --Basio (обговорення) 18:31, 19 березня 2018 (UTC)
Basio, поставив місяць, до наступного разу. --Goo3 (обговорення) 09:18, 20 березня 2018 (UTC)

Пиво для вас![ред. код]

Export hell seidel steiner.png Дякую за активність та патріотизм! Losth. (обговорення) 15:43, 20 березня 2018 (UTC)
Losth., дякую, колего --Goo3 (обговорення) 18:45, 20 березня 2018 (UTC)

Допоможіть з перекладом![ред. код]

Вітаю Вас! Я покращую статті, пов'язані з британським рок-гуртом Queen. Зараз працюю над статтею про піснею Who Wants to Live Forever. Англійської я не знаю, тому використовую гугл-транслейт, через що переклад дуже часто виходить ламаний та малозрозумілий. Чи не могли би Ви перекласти ось ці фрагменти тексту:

  • The song is used to frame the scenes in the film where Connor MacLeod must endure his beloved wife Heather MacLeod growing old and dying while he, as an Immortal, remains forever young. (It was later used in the episodes "The Gathering", "Revenge is Sweet", "The Hunters", "Line of Fire", and "Leader of the Pack" of the Highlander television series).

Brian May wrote the song in the backseat of his car after seeing a 20-minute first cut of the scene of Heather's death.

In the film, Freddie Mercury provides all the main vocals, while May sings lead vocals on the first verse on the album version, before Mercury finally takes over for most of the rest of the song, with May singing "But touch my tears with your lips" during Mercury's verse and then the final line of the song, "Who waits forever anyway?". An instrumental version of the song, titled "Forever", was included as a bonus track on the CD version of the album. This instrumental featured only a piano, with keyboard accompaniment during the chorus sections. The piano track was recorded solely by May. Queen was backed up by an orchestra, with orchestrations by the co-composer of the film's score, Michael Kamen. Since its release, the song has been covered by a number of artists.--Парус (обговорення) 14:30, 28 березня 2018 (UTC)

Відкати змін за статтями щодо B &H Distribution Company та Батруха Б.[ред. код]

Goo3, привіт. Помітив, що ви застосовуєте процедуру відкату редагування у статтях, які згадані в темі обговорення. Зазначу, що мережа Кінопалац, вже не налелить Батруху Б, засновнику ПРАТ "Бі ЕНД ЕЙЧ", згідно реєстру ЄДРПОУ, а сама мережа заснована 1993 року, а не 1998 як вказано у статті. Таким чином, порадьте, будь ласка. як вірно оформити ці зміни. Дякую.

Марк Дегтерев, по-перше, не відкидати зміни, а редагувати, якщо інший дописувач не порушує правил. Якщо він ВЖЕ не власник, це не міняє факту, що він є засновником, саме це можна було вказати у редагуванні. Чому ви видаляєте таблицю із часткою компанії на ринку? Це порушення правил, я вас вже попередив. Будь-які зміни повинні бути підтверджені авторитетними джерелами. Якщо ви просто видаляється текст або міняєте щось кардинально без вказання джерел, це порушує правила. --Goo3 (обговорення) 16:17, 12 квітня 2018 (UTC)

Відкати змін за статтями щодо B &H Distribution Company[ред. код]

Дякую за вашу попередню відповідь, вона зроуміла.

Щодо таблиці у статті зазначу наступне: → дані таблиці щодо Ринку у 2013 році. Джерело, на яке стоїть посилання, не містить жодних даних, щодо частки компанії на ринку кінопродукції за 2013 рік. Відтак, інформація (частка у %), яка зазначена у статті є недостовірною. → дані таблиці щодо ринку у 2014 році. Джерело, на яке йде посилання є "неклікабельним". В гуглі також відсутнє. → дані таблиці щодо ринку у 2015 році. У джерелі, на яке йде посилання вказується доля прокатників щодо касових зборів за 2015 рікКурсивний текст, але не частка компаній на ринку кінодистрибуції - це різні поняття. Взагалі, визначення частки компанії за ринку здійснюється відповідно до спеціальної методики, яка є законодавчо визначеною. → дані таблиці щодо ринку у 2016 році. Посилання на джерело, яке нібито містить інофрмацію є "неклікабельним". Відтак, інформація, щодо долі на ринку нічим не підтверджується. → дані таблиці щодо ринку у 2017 році. Джерело містить інофрмації щодо "Weekly Trading Report" за рік щодо конкретних фільмів, але аж ніяк щодо долей компаній на ринку.

Щодо розділу статті "Довірчі компанії". Вважаю за коректне виправити словосполучення "через її власника" на "через її засновника", відповідно до того, що ми вже обговорили.

Таким чином, вважаю за необхідне видалити інформацію у таблиці за 2013-2017 році як таку, що не грунтується на релевантних джерелах. Буду вдячний за вашу думку. Дякую.

Марк Дегтерев, це єдині даі, які є в статті. Якщо ви пропонуєте їх видалити, знайдіть авторитетні джерела із актуальними даними і замініть будь ласка --Goo3 (обговорення) 09:28, 13 квітня 2018 (UTC)

Критика щодо мого фільму[ред. код]

Вітаю пан Goo3. Стосовно мого фільму - Віра наших батьків маю до вас питання. Де ви вбачаєте помилки? Наведіть мені приклади якщо ні, то я буду вважати ваші заявки просто провокуючими. Тепер стосовно моєї старої ст. СК141. Якщо не вірите мені, що я давно її закинув і не користуюсь читайте тут. Продовження цієї проблеми я вирішував з паном Якудзой, та на жаль вона так і залишилась без змін. --Professor Senkler (обговорення) 12:41, 13 квітня 2018 (UTC)

Professor Senkler. Ок, перенести внесок не можна, але ви продовжуєте писати з двох акаунтів. Це порушення, одна людина має використовувати один акаунт. Щодо статті я пояснив: стилістика і граматика. Наприклад: «Замість вождя він побачив жахнувшись його величезну істоту» та «антигаллюціноген» (ймовірно «антигалюциноген» з однією Н та через И). --Goo3 (обговорення) 21:58, 13 квітня 2018 (UTC)

Я вам сотий раз мовлю, я пишу з одного акаунту. Я на той ледь зайшов, щоб пан Стефанко допоміг на рахунок внеску. Але, так як це неможливо я туди більше незаходю (який сенс якщо я маю цей?). Щодо фільму візьму до уваги. Усе! Виправив. Якщо вбачаєте ще помилки скажіть мені я виправлю.) З повагою --Professor Senkler (обговорення) 05:31, 14 квітня 2018 (UTC)

Professor Senkler, скільки б сотень разів ви не писали, який сенс зі мною сперечатись, якщо в історії внеску кожен бачить, що останнє редагування з цього акаунту — 9 квітня 2018-го. Закрийте той акаунт і користуйтесь одним. Закрили питання. Радий, що виправили статтю, продовжуйте в тому ж напрямку, тоді згодом я проголосую за надання вам прапорця патрульного. --Goo3 (обговорення) 10:16, 14 квітня 2018 (UTC)

Правки[ред. код]

Добридень! Чим Вам не сподобався шаблон «не перекладено» в останній версії статті Квітень 2018? --Maxim Gavrilyuk (обговорення) 18:38, 25 квітня 2018 (UTC)

Maxim Gavrilyuk, вибачте, випадково зніс. Повернув --Goo3 (обговорення) 21:21, 25 квітня 2018 (UTC)
Добре.--Maxim Gavrilyuk (обговорення) 14:12, 26 квітня 2018 (UTC)

Luda.slominska[ред. код]

Вітаю, дайте автопатрульного. Бо з нашими базікалами на номінаціях жодна нормальна людина на це не піде вдруге. Дякую--SitizenX (обговорення) 16:43, 30 квітня 2018 (UTC)

SitizenX, вітаю, не знайшов номінації, кинете лінк будь ласка? Якщо номінації немає, то її необхідно створити і отримати згоду користувача. --Goo3 (обговорення) 10:42, 1 травня 2018 (UTC)
[[1]] Згоду вона давала. Дякую --SitizenX (обговорення) 11:28, 1 травня 2018 (UTC)
SitizenX, бачу, що пан Yakudza написав про надання прав, але ймовірно забув надати. Попросив його це зробити. --Goo3 (обговорення) 11:57, 1 травня 2018 (UTC)
так може то я щось наплутав? --SitizenX (обговорення) 12:00, 1 травня 2018 (UTC)

SitizenX, виправили питання, права надано згідно підсумку пана yakudza. Luda.slominska, вітаю! --Goo3 (обговорення) 14:27, 1 травня 2018 (UTC)

Дякую, бо я щось протупив. --yakudza 18:31, 1 травня 2018 (UTC)

Видалення статті[ред. код]

Доброго дня! Ви видалили статтю про завод "Галещина Машзавод". Чи могли б ви пояснити, будь ласка, що я зробила невірно і чому ви визнали статтю спамом? І можу я виправити статтю так, щоб її не видалили? Адже в вікіпедії є дуже багато статей про різноманітні заводи і їх не видаляють. Дякую!

Anirinme, вітаю. Стаття мала рекламний характер, а сам завод не відповідає критеріям значимості щодо організацій, тому статтю було видалено. Будь ласка ознайомтесь із правилами щодо значимості. ВП:КЗО --Goo3 (обговорення) 14:14, 3 травня 2018 (UTC)

Дякую за відповідь! Тобто, якщо б я навела посилання на завод в новинах (1), згадування в статті (2) і в підручнику (3), то це б було підтвердженням значимості?

Anirinme, будь-які підтвердження значимості будуть не зайвими. --Goo3 (обговорення) 15:45, 3 травня 2018 (UTC) Підкажіть, будь ласка, як мені тепер краще зробити: розмістити статтю ще раз з посиланнями на підтвердження значимості чи можливо поновити ту статтю, що була вилучена?
Anirinme Якщо ви розмістите рекламну статтю, її повторно вилучать. Якщо ви вважаєте, що компанія, пр ояку ви пишете, відпоівдає критеріям значимості, напишіть статтю із авторитетними джерелами, які на це вказують --Goo3 (обговорення) 12:08, 4 травня 2018 (UTC)

Видалення сторінки гурту BAKENBARDY[ред. код]

Добрий день, скажіть будласка чому ви вирішили що там була реклама? Якщо вам не складно не моглиб ви допомогти з правильним оформленням сторінки гурту . Дякую

Bakenbardy. У статті був рекламний характер, окрім того, вона на мою думку не відповідає критеріям значимості. --Goo3 (обговорення) 07:18, 11 травня 2018 (UTC)

Тобто на питання чому ви відповіли тому що ?