Обговорення користувача:Goo3

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Архів обговорень

Нагорода за надзвичайний особистий внесок

Згущені вершки.png
Згущені вершки
Прошу прийняти найвищу відзнаку української Вікіпедії — за надзвичайний особистий внесок до української Вікіпедії, що в 2019 році привів до 5,1 млн переглядів її сторінок! --Perohanych (обговорення) 15:25, 4 січня 2020 (UTC)
Perohanych, дякую, радий, що ми спільно розвиваємо Вікі --Goo3 (обговорення) 18:09, 4 січня 2020 (UTC)

Згущівка для вас

Zguschene moloko.png
Згущівка
Дякую за те, що допомогли зробити Вікіпедію якіснішою, долучившись до проекту патрулювання статей Вікімарафону 2020! Acedtalk 12:57, 11 березня 2020 (UTC)

Безпідставні видалення

Шановний користувач, поясніть, будь ласка, на якій підставі ви відміняєте моє редагування із статті Українська Православна Церква, вказуючи причину "(не ад)". Що це значить?

Pricvas, вказаний вами сайт (православіє.ру) не є авторитетним джерелом, вони помилково називають УПЦ МП / РПЦвУ терміном "упц". --Goo3 (обговорення) 08:36, 11 серпня 2020 (UTC)

Фільтр

Привіт. Бачу, ти додав до Спеціальна:Фільтр редагувань/62 низку сайтів, і зокрема zik.ua. Якщо подивитися реальні використання, то там переважно джерела часів, коли це був львівський регіональний сайт, де були регіональні новини на кшталт такої та цінні краєзнавчі розвідки на кшталт такої. З 1746+1005 використань ~2500 з датами до придбання сайту Медведчуком, багато посилань без дати, і схоже заледве сотня з датами після придбання Медведчуком. Тобто на практиці його новини медведчуківської епохи реально й не використовують. Тому пропоную не ставити на нього попередження, бо станом на зараз більшість використань цього сайту адекватні — NickK (обг.) 11:02, 25 вересня 2020 (UTC)

NickK, маєш рацію, дякую, видалив зі списку. --Goo3 (обговорення) 11:06, 25 вересня 2020 (UTC)

Фільтр MediaWiki:Abusefilter-warning-untrusted - список неавторитетних джерел (додаткове питання)

Вітаю Goo3! Бачу ти оновив MediaWiki:Abusefilter-warning-untrusted (список неавторитетних джерел, який NickK створив у 2017 році). Угорі NickK тебе попросив вилучити ziki.ua і ти це зробив - а можна дізнатися як саме формувався цей список ненадійних джерел? Бо у описі до цього фільтра тут Спеціальна:Фільтр_редагувань/62 все що я бачу це:

«Потенційно неавторитетні джерела.»

  • «російські: з початково доданих Goo3 до спам-фільтру»
  • «чорний список із https://uk.wikipedia.org/wiki/Обговорення_Вікіпедії:Проект:Військова_історія/Правила»
  • «додано spzh.news, причини: відсутність інформації про контакти, власників, редакторський колектив, авторів матеріалів.»
  • «тимчасово додані ресурси пов'язані з РІА ФАН. (AlexKozur)»
  • «додано сайт znaj.ua за звітом Інституту масової інформації (AlexKozur)»
  • «додано проросійські "українські" сайти»

Але чому список в MediaWiki:Abusefilter-warning-untrusted такий короткий і до нього не потрапили решта ненадійних джерел з Вікіпедія:Список ненадійних джерел (чому наприклад потрапив проросійський strana.ua, а проросійський vesti-ukr.com/vesti.ua ні)? І чому у описі до Спеціальна:Фільтр_редагувань/62 є посилання на окремі додавання сайті AlexKozur/тобою, замість простого посилання на Вікіпедія:Список ненадійних джерел. Я повністю за стоврення фільтру MediaWiki:Abusefilter-warning-untrusted, але оформити це треба як правило/настанова укрвікі Вікіпедія:Список ненадійних джерел (як це пропонував я, @Yakudza, AlexKozur та VoidWanderer: у 2019 році в ось цьому обговоренні Обговорення Вікіпедії:Список ненадійних джерел.

п.с. Якщо було обговорення щодо цього списку (окрім як в https://uk.wikipedia.org/wiki/Обговорення_Вікіпедії:Проект:Військова_історія/Правила) десь в укрвікі - то дай посилання де саме це обговорення відбувалося. Бо я окрім як на Обговорення Вікіпедії:Список ненадійних джерел інших обговорень не пам'ятаю.--piznajko 23:15, 27 вересня 2020 (UTC)

+1. Оновіть, будь ласка, опис фільтра з посиланням на обговорення. Дехто в фб, хто називає себе адміністратором, каже, що це було "колективне рішення", і на нього можна було вплинути. Але виглядає як вибірковий список з Вікіпедія:Список ненадійних джерел. --Kanzat (обговорення) 08:34, 29 вересня 2020 (UTC)

Села Білорусі

Доброго дня. Помітив, що ви переклали декілька статей про поселення Білорусі (Восовці, Агдемер, Адамово (Дорогичинський район), Білин (Дорогичинський район), Гута (Дорогичинський район)). Ви маєте намір продовжувати створювати статті про НП Білорусі? Ми можемо об'єднати наші зусилля у рамках проєкту, якщо вам цікаво. --ZxcvU (обговорення) 12:16, 7 жовтня 2020 (UTC)

ZxcvU, вітаю, я хотів закінчити переклад статей з цього шаблону, якщо маєте ще схожі шаблони, можу взяти ще кілька --Goo3 (обговорення) 13:50, 7 жовтня 2020 (UTC)
Зрозумів. Насамперед мене цікавить створення сторінок про НП Берестейської області Білорусі, яка як історично, так етнічно тісно пов'язана з Україною. Вже створено шаблони і сторінки про усі сільські ради цієї області, після чого я мав намір створити короткі заготовки статей для кожного села/селища Берестейської області, використовуючи як джерела перепис населення Білорусі 2009 року (ось у вільному доступі згенеровані мною вікісторінки) і «Словник Берестейщини». Насамперед в цій справі я переймаюся питанням розкриття українського характеру краю (діяльність українських шкіл і товариств, УПА тощо) та вибором для назв статей українських назв поселень (якщо такі відомі) на противагу білоруським/російським. --ZxcvU (обговорення) 14:15, 7 жовтня 2020 (UTC)

CheckUser

Добрий день!

Висунув Вашу кандидатуру на права чек'юзера. Якщо Ви згідні, залиште свій підпис в цьому розділі. Буду радий Вашій згоді). --Нікалай Обг. 10:21, 16 жовтня 2020 (UTC)

Mykola7, дякую за довіру! --Goo3 (обговорення) 14:58, 16 жовтня 2020 (UTC)
  • Підтримую вашу кандидатуру. Виглядає, що ви маєте гарні технічні знання, тож ви можете бути гарним доповненням до команди чек'юзерів — NickK (обг.) 10:31, 18 жовтня 2020 (UTC)
NickK, дуже дякую, ще маю трохи часу все зважити --Goo3 (обговорення) 14:56, 19 жовтня 2020 (UTC)

Редагування ботом

Доброї ночі!

Маю до Вас питання. Чи здійснювали ці масові редагування за допомогою бота? --Нікалай Обг. 22:08, 23 жовтня 2020 (UTC)

Mykola7, вітаю вас, не зовсім, це невеличкий браузерний скрипт. --Goo3 (обговорення) 22:13, 23 жовтня 2020 (UTC)
Це є масовими змінами і відповідно це потрібно робити зі спеціального окремо зареєстрованого акаунту і після отримання прапорця бота. Про що докладніше тут. --Нікалай Обг. 22:17, 23 жовтня 2020 (UTC)
Mykola7, дякую, я планував це зробити. Раніше не працював з ботами, а також не бачив усталених правил щодо них. Далі подам заявку. --Goo3 (обговорення) 22:22, 23 жовтня 2020 (UTC)
Дякую Вам. --Нікалай Обг. 22:25, 23 жовтня 2020 (UTC)
Mykola7, вибачте, якщо через мене виникли якісь клопоти. --Goo3 (обговорення) 22:30, 23 жовтня 2020 (UTC)

Блокування користувача Frews.freddy

Ви здійснили блокування користувача з порушенням правил. Насамперед формулювання не відповідає дійсності. Видалення вмісту сторінки не було, бо інформація залишилася в статті. Крім того Ви використовували швидкий відкіт з порушенням його застосування. Ви не мали права блокувати користувача, бо були з одним з учасників війни редагувань. Тому Ви повинні розблокувати користувача, щодо потреби інформації у вступі обговорити, бо її наявність дискусійна. --Submajstro (обговорення) 14:09, 5 листопада 2020 (UTC)

Submajstro, ви мабуть пропустили: на цю тему було достатньо презентативне обговорення Вікіпедія:Запити_до_адміністраторів/Архів_112#Деркач_Андрій_Леонідович, Goo3 лише виконав рішення спільноти. --yakudza 14:31, 5 листопада 2020 (UTC)
@Yakudza: Я не вважаю, що у преамбулі має бути ця інформація, не настільки вона тут важлива, достатньо в статті. --Submajstro (обговорення) 14:39, 5 листопада 2020 (UTC)
Submajstro, у наведеному мною обговоренні відмітились шість користувачів, і лише один висловився за те, щоб цю інформацію прибрати із преамбули. Тобто, фактично був достатньо відчутний консенсус щодо того, щоб залишити. Ви часто критикуєте Goo3 за певний суб'єктивизм (інколи справедливо), але тут у нього підхід орієнтований не на власні думки, а на консенсус спільноти. --yakudza 14:51, 5 листопада 2020 (UTC)
Submajstro, якщо ви не вважаєте, що у преамбулі має бути ця інформація, ви можете висловити думку у обговоренні щодо статті, але ваша думка не впливає на те, що користувач після прохань і попереджень порушує правило й консенсус (лінк наведено вище yakudza). У ВР я участі не брав, а лише повертав консенсусну версію. --Goo3 (обговорення) 15:13, 5 листопада 2020 (UTC)

Запрошення до участі у Місяці популярних статей

Вітаю! Колись ви записувалися до проєкту «Популярність». Можливо, вам було б цікаво взяти участь у Місяці популярних статей — його метою також є покращення найбільш відвідуваних статей задля підняття конкурентоспроможності та відвідуваності нашого мовного розділу.

У межах місячника поліпшуємо статті на популярні теми, а також створюємо українською статті, які є найрейтинговішими в інших Вікіпедіях. Він уже почався і триватиме до 4 грудня. Найактивніші учасники та учасниці отримують сувеніри з логотипом Вікіпедії та призи від «Вікімедіа Україна».

Долучайтеся! --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 19:29, 9 листопада 2020 (UTC)

Прошу відпатрулювати сторінку ХарківПрайд у Вікіпедії)

Бачила, що Ви долучалися до патрулювання сторінки КиївПарйд. Я створила сторінку про аналогісну подію у Харкові. Чи могли б звернути увагу?

Тема новин й інше

Оформлення новин

Вітаю! Дякую за Ваш внесок у оновлення новин. До Вас є велике прохання: коли Ви додаєте новину на сторінку Шаблон:Останні новини, як, наприклад, останнього разу, зверніть також увагу на рекомендації, а саме на необхідність верифікації інформації. Для того, щоб інші читачі могли прочитати про новину більше й перевірити додану інформацію. Ця новина повинна бути розміщена також у розділі «Портал:Поточні події/Останні новини» з посиланням на джерело. Інакше, ця новина буде, ймовірно, «загублена» й не потрапить до цього розділу, а згодом не потрапить до статті «грудень 2020». Дякую за розуміння. З повагою, П.С.: також зазначаю, що все-таки Друга карабаська війна з маленької, і у джерелах так же. У нас стиль прикметника з маленької, наприклад Друга світова війна чи Друга російсько-чеченська війна. З великої літери це більше англомовний стиль, який у нас не використовується. І джерел на назву в преамбулі бажано відфільтрували, я вважаю, що і перших двох з головою вистачить для підтвердження назви, на крайняк ще одне англомовне джерел. Дякую за увагу! --Gouseru Обг. 19:50, 13 листопада 2020 (UTC)

@AlexKozur дякую за пораду щодо Останніх новин, додаватиму. --Goo3 (обговорення) 14:51, 14 листопада 2020 (UTC)

Церква Святого Миколая (Скала-Подільська)

Вітаю. Ви дивилися в історію редагувань сторінки перш ніж вилучати її?--Andriy.v (обговорення) 10:39, 16 листопада 2020 (UTC)

@Andriy.v про об'єднання історій не подумав, дякую. --Goo3 (обговорення) 14:12, 16 листопада 2020 (UTC)

Відновлення видаленої статті

Вітаю! Близько місяця тому Ви видалили мою статтю "NETPEAK", коли ця стаття була ще недописана. Я почув зауваження створив чернетку під оригінальною назвою Netpeak. Хотілось би, щоб був хоча б якийсь відгук, бо вже три тижні немає ніякого руху. @Goo3:, чи могли би ви запустити процес віднослення сторінки? Не хочеться, щоб моя робота була марною. Заздалегідь, дякую.--Taras Slovotvir (обговорення) 19:51, 16 листопада 2020 (UTC)

@Taras Slovotvir згідно правил, ви можете подати заявку на відновлення. --Goo3 (обговорення) 20:24, 16 листопада 2020 (UTC)

Email

Hi Goo. I've just send an email to you. Please take a look and reply. Thank you. Trijnstel (обговорення) 10:07, 18 листопада 2020 (UTC)

@Trijnstel just've replied to you, thanks!--Goo3 (обговорення) 12:26, 18 листопада 2020 (UTC)
Thanks! I just send you another email, though. It is important that you follow that up, in order to get the buttons. Trijnstel (обговорення) 11:41, 20 листопада 2020 (UTC)

Шаблон:Станції СРСР

Привіт. Чому ти видалив цей шаблон без обговорення?

Там бите посилання на (піратське) завантаження книги, а так там посилання на друковану книгу, яка досі залишається одним з провідних джерел з залізничної тематики. Зокрема, це основне джерело на дати відкриття станції, кращого джерела немає, і з 1981 року дата відкриття станції не змінилася. Піратських завантажень книги можна знайти купу, наприклад, таке, тож замінити його не проблема.

Зокрема, в статті Троєщина (зупинний пункт) внаслідок видалення шаблону більше немає посилання на дату відкриття 1964 року, тобто твої видалення порушили ВП:В.

Прошу відновити шаблон та повернути всі включення шаблону. Дякую — NickK (обг.) 14:01, 18 листопада 2020 (UTC)

Запрошення до Транспортного марафону

Circle-icons-brush-pencil.svg
Шановний Goo3, запрошуємо Вас до участі в «Транспортному марафоні» !
Вітаю! Запрошуємо Вас приєднатися до участі у першому в Українській Вікіпедії Транспортному марафоні, що невдовзі розпочнеться.
Головна мета — створення та доповнення статей транспортної тематики, яка, на жаль, знаходиться у вкрай незадовільному стані.
Автори найбільшого з найбільшим за показником якості і кількості внеском, а також всі учасники, що створять від 10 якісних статей мають можливість отримати цінні нагороди і Вікіордени.

Марафон проходитиме з 30 листопада по 30 грудня 2020 року. Долучайтесь!

--Kisnaak Обг.Внесок 15:35, 20 листопада 2020 (UTC)

Відсотки

Вітаю. Для чого ви ставите пробіл між числом і знаком відсотка (%)? В українській мові цей знак стоїть одразу після числа.--Dƶoxar (обговорення) 20:16, 24 листопада 2020 (UTC)

Хоча цей випадок, здається, підпадає під виняток з п. 6.15. Потрібно обговорити.--Dƶoxar (обговорення) 23:21, 24 листопада 2020 (UTC)
@Dƶoxar, як ви правильно помітили, це ставить Вікіфікатор, а не я вручну. --Goo3 (обговорення) 08:08, 25 листопада 2020 (UTC)

Свічка пам'яті жертв Голодомору 1932—1933 років

привіт! якщо у є змога та бажання, то запрошую приєднатися до акції «Свічка пам'яті жертв Голодомору 1932—1933 років». до речі, цього року найактивніші учасники та учасниці також отримають відзнаки --アンタナナ 11:34, 28 листопада 2020 (UTC)