Обговорення користувача:Goo3

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Архів обговорень

Вітаю[ред. код]

з днем постання ЗУНР! --Л. Панасюк (обговорення) 07:00, 1 листопада 2017 (UTC)

Леонід Панасюк Вітаю! --Goo3 (обговорення) 07:45, 1 листопада 2017 (UTC)
Goo3 вітаю, ви колись казали, що можете звернутися до Оснача з метою "відсічі". Жодним чином інакше як сепарський сабатаж не можу я протрактувати вчергове повну відмову фінансування закупівлі книг та періодики у відповідь на запит централізованої бібліотечної системи Дніпра з проханням бодай мізерного вдоволення їх потреб. Не виділяється навіть кілька сотень тисяч (і десятків теж), і це за наявності бюджету у понад 9 мільярдів та у той час, як на вирубку зелених насаджень, переважно здорових, виділяється щорічно 90 мільйонів гривень, я вже не кажу про знаменитий відмив коштів на мосту. Не виділяють, бо кажуть, що люди зараз не читають. У часи книжкового буму люди не бачать цих книг у бібліотеках змушені читати російськомовні залежі, зокрема українофобів Перумова та Лук'яненка, та радіти будь-яким дарункам патріотів. А унікальні україномовні журнали "Всесвіт" місцевим відділом культури у стилі бредберівських пожежників були вилучені на знищення через не ті цифри на обкладинці та те, що це "журнал", а не книга. Це дуже важливо, є можливість запиту? Бо наших місцевих можна лише зверху чи збоку дістати.--Yasnodark (обговорення) 13:46, 5 жовтня 2018 (UTC)
Yasnodark, вітаю. Спробуйте просто написати сюди, щоб без посередників. А ви знайомі з бібліотеками Дніпра? У них немає Всесвіту? Може, якось варто їм допомогти його отримувати? --Goo3 (обговорення) 13:50, 5 жовтня 2018 (UTC)
Goo3 У них "Всесвіт" був, проте номери за 1990-і, а ще раніше більш ранні числа - вилучили з іншими журналами тих років та забрали на знищення, бо таких давніх журналів у бібліотеці "не має бути".
А зараз не те що на "Всесвіт", взагалі на підписку будь-якої періодики після початку децентралізації та передачі коштів на місця, міськрада жодних грошей не дає, "бо люди не читають" (так вони кажуть, відповідаючи на запити керівництва бібліотек, судячи певно по собі), навіть на місцеві копійчані газети - такого до Філатова зроду не було. На книги теж грошей не дають так само. З тієї ж причини. Я соцмережами не користуюся, здається я про це колись казав, тому і попросив вас. На гарячу лінію міськради планую подзвонити та знаючи тих рептилоїдів та мавши колись особисту розмову з їх очільником - знаю, що то ні до чого не призведе. А от "Відсіч" свого часто досягає, тож зважаючи на те, які це копійки для бюджету нашого міста і як нинішній їх саботаж суперечить націнтерасам - тож звернення до них може мати результат.--Yasnodark (обговорення) 14:02, 5 жовтня 2018 (UTC)

Пиво для вас![ред. код]

Export hell seidel steiner.png Дякую за активність та патріотизм! Losth. (обговорення) 15:43, 20 березня 2018 (UTC)
Losth., дякую, колего --Goo3 (обговорення) 18:45, 20 березня 2018 (UTC)

Щодо сторінки Теодор Гейда[ред. код]

Інформацію взяв з нагробного пам'ятника Теодора Гейди, який бачив на властні очі у смс. Квасилів.--Pavlo4 (обговорення) 04:16, 21 січня 2019 (UTC)

Pavlo4, дякую за відповідь. А чи є у вас додаткові відомості? Можливо, у вас є можливість зайти до місцевого архіву чи архіву церкви, це Гейда працював? --Goo3 (обговорення) 11:02, 21 січня 2019 (UTC)
Добрий день п. Goo3! Білше інформації про особу можна напевно знайти у місцевій хроніці, також видавалися українською мовою та чеським сурогатом друковані варіанти згаданої хроніки смт. Квасилів.--Pavlo4 (обговорення) 14:25, 21 січня 2019 (UTC)
Pavlo4, а її десь можна знайти в онлайні? Чи може у вас є копії? --Goo3 (обговорення) 22:38, 21 січня 2019 (UTC)А ви пробували нишпорилом напр. через сторінки Ґуґля пошукати "Квасилів хроніка"? --Pavlo4 (обговорення) 23:17, 22 січня 2019 (UTC)

Вікімарафон 2019 та патрулювання[ред. код]

привіт! перепрошую, що турбую. зараз у рамках Вікімарафону (адже є банер, який закликає створювати статті) може бути побільше нових статей від нових користувачів. і точно не всі будуть ставити шаблони, що вони ще працюють, і точно не всі статті будуть повністю вичитаними (з категоріями, шаблонами)… якщо можете, зверніть увагу на ці статті, і допоможіть чи порадою новачкам, чи виправленням у статтях. також, якщо бачите, що можна відпатрулювати, то зробіть це, будь ласка. і якщо у Вас є ідеї, що ще такого запропонувати писати, то допишете до списку статей до створення? --アンタナナ 15:56, 26 січня 2019 (UTC)

Прохання підвести підсумок обговорення[ред. код]

Вітаю! Як адмін, який не брав участі в обговоренні (і відтак незаангажовані), прошу підвести підсумок Обговорення Вікіпедії:Проект:Кінематограф/Рекомендації. Дяки!.--piznajko (обговорення) 18:30, 9 лютого 2019 (UTC)

Просто чудово[ред. код]

українська вікіпедія — це олігархат, де жалюгідні нікчеми спеціально суб'єктивно пишуть статті про осіб та партії, які їм дуже не подобаються, та беруть їх в свої руки, не даючи іншим нормально їх редагувати. Вішають ярлики, скасовують правки, розказують про свої "нереально авторитетні джерела", поводяться як ображені діти. І Я розумів би, якби вам за це платили... але ви просто жалюгідні нікчеми. -- More Difference (обговорення) 13:53, 25 лютого 2019 (UTC)

More Difference, те, що ви собі дозволяєте, є образами й прямим порушенням правил. Попередження - при повторному порушенні вас буде заблоковано. Ознайомтесь із правилами для того, щоб знати більше. --Goo3 (обговорення) 08:40, 26 лютого 2019 (UTC)

Goo3, що саме я собі "позволяю"? Прибирати нічим не підкріплену інформацію? -- More Difference (обговорення) 14:38, 26 лютого 2019 (UTC)
More Difference, образи. Це порушення. --Goo3 (обговорення) 14:39, 26 лютого 2019 (UTC)
Goo3, а можете сказати щось щодо моїх правок, які були Вами скасовані? Я їх аргументував, тоді як Ви скасували їх без жодного пояснення. -- More Difference (обговорення) 16:44, 26 лютого 2019 (UTC)

Дві статті про діячів сокільського руху[ред. код]

Д.Д. Сьогодні розмістив дві біографічні статті: Йозеф Кленка і Володимир Лаврівський. Дуже намучився. Промоніторте, будь ласка. Дякую.--Volodymyr VB (обговорення) 11:08, 27 лютого 2019 (UTC)

Volodymyr VB, готово, дякую вам. Щоправда, першу вже вичитали раніш :) --Goo3 (обговорення) 10:00, 28 лютого 2019 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей[ред. код]

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

спам-фільтр[ред. код]

Доброго святкового дня!

У мене diff спрацював спам-фільтр на colovrat.at.ua. Знайшов його у MediaWiki:Spam-blacklist, його вніс Goo3 diff 30 квітня 2018.

  1. Як можна тепер зробити лінк https://colovrat.at.ua/publ/13-1-0-243 на статтю?
    І. Ю. Саратов. Слово про Сіверський Донець // Вечірній Харків, 1975, 15 травня (Природа і ми)
  2. Чи настільки вже небезпечний альманах «История Змиевского края», сайт colovrat.at.ua? Навіть тут оптимізм «Змиевской краеведческий музей – превратился в оплот украинского интегрального национализма», https://colovrat.at.ua/publ/

Ми повинні усвідомлювати надвичайно складну ментальність на Харківщині, щоб уникнути Вандеї, Шуанерії[fr], etc.

Юрій Дзядик в) 14:57, 9 березня 2019 (UTC).

Dzyadyk, вітаю вас! Це джерело я не вважав би за авторитетне, хіба немає інших джерел? У крайньому випадку ви можете взяти його копію з archive.org. Здається, має пройти. --Goo3 (обговорення) 19:04, 9 березня 2019 (UTC)
Саме Іван Юхимович Саратов своєю розвідкою ще у радянські часи повернув історичну назву "Сіверський Донець", до того багато років була помилкова назва "Північний Донець", як я вчив у школі ще у 1962. Тому це дуже важлива стаття. — Юрій Дзядик в) 20:32, 9 березня 2019 (UTC).
Dzyadyk, ...і вона унікально розташована лише на цьому «ресурсі»? --Goo3 (обговорення) 08:23, 10 березня 2019 (UTC)
Якби знайшов деінде, звісно, замінив би. Бо та діжка меду, крім дьогтю, може містити отруту чи вибухівку, до перевірки спамити її дійсно не варто. Робити чи навіть знаходити копію на archive.org не вмію. — Юрій Дзядик в) 09:09, 10 березня 2019 (UTC).
@Dzyadyk: Воно? Інші публікації в нього є на тут --『  』 Обг. 09:25, 10 березня 2019 (UTC)
Дякую, воно! До літери, з тими ж помилками: «Древньої русі», «Волошиловградську». — Юрій Дзядик в) 10:13, 10 березня 2019 (UTC).
AlexKozur, дякую, що допомогли! 👍
Dzyadyk, добре, що знайшли. Архівом зручно користуватись, в пошуку вставляйте потрібну адресу сторінки, далі вибирайте збережену копію і копіюйте її адресу як джерело. --Goo3 (обговорення) 11:13, 10 березня 2019 (UTC)

Щодо сторінки Без обмежень розділ Критика[ред. код]

Дана стаття на яку посилаються є фейковою. Вся статистика є недостовірною і немає ніякого підгрунття, а текст є чистої води "заказухою". Статистика взята з сайту socialblade.com, вважати дані сайти за достовірне джерело інформації не можна. У них немає ніякого офіційного доступу і дозволу від You Tube на аналітичну діяльність. Сама компанія і сайт You Tube ніколи не мали претензій до гурту, і ще, як доказ можу надати оригінальну статистику гурту Без Обмежень з You Tube каналу.

Точка зору Користувач:Alex-Historik
Goo3, мені прикро, що ви опинились в центрі цієї війни редагувань, що виникла навколо статті. Моя пропозиція в тому аби ви виступили своєрідним арбітром в даній ситуації. Позиція гурту, висловлена його SMM-ницею Катериною Пилипчук доступна вище.
Підстав вважати, що моя стаття є "замовною", як висловилась пані Катерина, немає. Стаття написана на моєму сайті, який не може похизуватись надзвичайно великою аудиторією, тож, суттєво мій матеріал не може вплинути на імідж гурту. Окрім того, в статті представлені аналітичні дані не лише ресурсу socialblade.com, який є чи не найкращим інструментом для аналізу соціальних мереж, за умови відсутності доступу до авторизованої статистики конкретних ресурсів, а й ряду інших ресурсів.
Аби залагодити ситуацію з війною правок я прийняв рішення запросити статистику в згаданої пані Катерини, проте вона відмовила, посилаючись на те, що дані інформація є конфіденційною, хоча видаляла мої та ваші правки саме з аргументацією того, що може надати цікаву мені статистику.
Вочевидячки, пані Катерина, в даному конфлікті є більш зацікавленою стороною, оскільки її робота в колективі передбачає всіляке замовчування подібних моментів.
І насамкінець ні жоден з учасників колективу, ні представники колективу, себто менеджмент, не зробили жодних заяв щодо інформації, яку я надав.
Я висловив свою думку і покладаюсь в даній ситуації на ваше рішення, яке особисто для мене буде остаточним.

Конкурс WikiGap Challenge[ред. код]

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція.--Tespaer (обговорення) 21:33, 17 березня 2019 (UTC)

"Копана"[ред. код]

Д.Д. Створив сьогодні статтю Копана (Association Football) про першу книжку українською мовою. Промодеруйте, будь ласка. Окремий момент -- категорії. Я поняття не маю, які тут повинні бути. Дякую.--Volodymyr VB (обговорення) 13:37, 18 березня 2019 (UTC)