Обговорення користувача:44tuna

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Stop x nuvola.svg Цей обліковий запис заблоковано безстроково. Вказана причина: зловживанням декількома обліковими записами задля обходу персональних обмежень, встановлених для Shynkar. Див. Журнал блокувань.

--Максим Підліснюк (обговорення) 17:37, 14 січня 2016 (UTC)

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, 44tuna!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 08:59, 11 жовтня 2015 (UTC)

Вітання[ред. код]

Доброго дня! Спостерігаю за Вашими останніми дописами. Маю кілька порад, а якщо потрібна допомога, то завжди радий. Отже:

  1. Коли створюєте статті про державних діячів додавайте картки, наприклад таку - виглядає привабливіше і працювати з заповненням таких карток абсолютно не складно.
  2. Обов'язково додавайте джерела, з яких Ви берете інформацію (принаймні, просто шукайте їх в іншомовних розділах вікі)
  3. Проставляйте категорії у статтях. Це також не надто складно, окрім того, допомагає систематизувати статті за темами.
  4. Наразі, останнє - додавайте, будь-ласка, інтервікі, тобто, зв'язуйте свої статті з іншомовними розділами Вікіпедії.

Я сам колись так починав, і багато що видавалось мені незрозумілим. Утім, потроху розібрався, хтось щось підказав, щось саме вийшло. Тому і Вам бажаю наснаги й задоволення від праці у вікі! З повагою, --Mcoffsky (обговорення) 13:52, 10 січня 2016 (UTC)

Цей акаунт належить тому ж користувачу, що й Shynkar, який після 4 років у Вікіпедії все ще називає себе новачком.--Brunei (обговорення) 13:46, 11 січня 2016 (UTC)
Попередження вже зроблено, протягом трьох діб має обрати основний обліковий запис. --Максим Підліснюк (обговорення) 15:05, 11 січня 2016 (UTC)