Обговорення користувача:Cathry

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо![ред. код]

   RedPillar.png Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Cathry!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас, як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікі-розмітки.

Якщо виникли запитання про проект або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і вказівки
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

--Geohem 09:29, 3 січня 2014 (UTC)

Війна відкатів та авторитетні джерела[ред. код]

Вітаю, хочу вас попередити про неприпустимість війни редагувань [1], див. Вікіпедія:Війна редагувань, будь ласка вирішуйте ваші розбіжності на сторінках обговорень. А поки що я повертаю статтю у доконфліктну версію. Я не дивився уважно ваші редагування, бачив лише серед наведених вами джерел посилання на О.Р.Дюкова, який є публіцистом, не має наукового ступеню, має негативні згадки з боку істориків і не є авторитетним джерелом для Вікіпедії. --yakudza 20:12, 17 січня 2014 (UTC)

О.Р. Дюков - історик https://en.wikipedia.org/wiki/Alexander_Dyukov_(historian). Він має негативні згадки з боку істориків, які в свою чергу мають негативні згадки з боку інших істориків. Крім О.Р, Дюкова є 2 інших джерела, один з яких Карел Беркгоф (доктор наук). Cathry (обговорення)

« Д.и.н., ведущий научный сотрудник ИНИОН РАН Алексей Миллер:

«Александр Дюков — директор фонда „Историческая память“. Молодой человек, где-то ему 30 с небольшим, окончил, кажется, Историко-архивный, никогда с тех пор по профессии не работал. До недавнего времени. Создал фонд и где-то по три-четыре книжки в год сейчас издает. Откуда фонд финансируется, остается догадываться. Я успел прочитать две книжки. Первая книжка посвящена политике УПА — Украинской повстанческой армии в отношении евреев. Книжка по содержанию более или менее пристойная. Но тут как бы совпадение интенций и исторической правды получается. Потому что ему важно было показать, что УПА плохо обходилась с евреями. Действительно, плохо обходилась. Что в этой книжке бросается в глаза, так это большое количество материалов из архивов ФСБ, которые, как отмечается, впервые вводятся в научный оборот. Как он их получил? Надо спросить у мемориальцев, как они получают документы из ФСБ. Наверное, это обычное и простое дело. А вторая книжка ещё более любопытная. Она называется так — „Великая оболганная война-2. Нам не за что каяться“. И там, во введении, говорится следующее: „Наши враги, внешние и внутренние (я ещё раз подчеркиваю, что внешние и внутренние — А. Миллер) покушаются на наше самое святое — на народную память о Великой Отечественной войне. Нас пытаются лишить великой Победы“. И вот в такой стилистике вся эта книжка и написана, из чего вы можете примерно заключить, что это за человек»

»
  • А Міллер зовсім не український націоналіст, і досить поважний історик. --yakudza 20:37, 17 січня 2014 (UTC)

зверніть увагу "Книжка по содержанию более или менее пристойная. Но тут как бы совпадение интенций и исторической правды получается. Потому что ему важно было показать, что УПА плохо обходилась с евреями. Действительно, плохо обходилась." тобто зміст він не критикує, а що саме критикує не зовсім зрозуміло.Cathry (обговорення)

Yakudza, Zmi007 a треба попередити теж --Ilyaroz (обговорення) 01:13, 18 січня 2014 (UTC)

Я був на Майдані, а Ви?[ред. код]

[вас Русский МирЬ] прогресує ?

Коли він був вільний від злочинців, була. Ще в мене бандерівців у родині взагалі не було. Лише россійсько-украінські та єврейскі родичі. Cathry (обговорення) 20:25, 25 січня 2014 (UTC)
Ви про Беркутів-антисемітів? Та вони не на Майдані, а трохи вбік.

У Вас загострення РусскАго Мира? А євреї-правозахисники на Майдані - то вже не євреї? --Л. Панасюк (обговорення) 20:28, 25 січня 2014 (UTC)

Серед євреїв теж бувають злочинці. Cathry (обговорення) 20:34, 25 січня 2014 (UTC)

Тобто правозахисники-євреї - злочинці? А пописько Павло (Лебідь) - Ваш улюбленець? --Л. Панасюк (обговорення) 20:37, 25 січня 2014 (UTC)

Злочинці - ті хто палять почали першими та продовжують кидать коктейлі Молотова, каміння. Закликають до побиття та вбивств мирних людей. Деякі з ваших питаннь не справляють враження таких, що містять сенс. Cathry (обговорення) 20:42, 25 січня 2014 (UTC)

тобто беркутушки - НЕ злочинці? а ті, що 1 грудня розігнали дітей-студентів- Герої? а ті, що 73-річного діда посадили на 2 місяці у каталажку -правозахисники? Ви адекватна? Власне, не сперечатимуся - Ви ж громадянка сусідньої держави. Добраніч, Тюрмо народів Росіє. --Л. Панасюк (обговорення) 20:46, 25 січня 2014 (UTC)
я бачила тих "дітей" які кидали дошки та кричали "Смерть москалям". 73-річний дід також може бути злочинцем. Бажаю вам зустрічі з таким, коли йому хтось скаже, що особисто винуваті у затримках пенсії, і це буде дійсно так. Cathry (обговорення)
я бачив ваших "героїв"-беркутушок - череватих, матюкальників, героїв у зграї. А пенсія залежить від Майдану? Не дриндіть пуйні, панно. Путін вам заплатить за редагування в росвікі. До завтра. --Л. Панасюк (обговорення) 20:54, 25 січня 2014 (UTC)
це вам платять. а я маю право редагувати будь-яку вікі. Ось тут справжня зграя - http://korrespondent.net/ukraine/events/3286567-opublykovano-vydeo-kak-mytynhuuischye-yzbyvauit-berkut Cathry (обговорення)

Блокування[ред. код]

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з війна відкатів, порушення ВП:НО для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 1 день.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

, зокрема в репліці [2] --yakudza 22:36, 26 січня 2014 (UTC)

Попередження 05.02.2013[ред. код]

Ваші правки [3], [4], [5], порушують правила Вікіпедії, зокрема, ВП:БЖЛ. У випадку продовження подібних дій вас буде заблоковано. --Geohem 20:28, 5 лютого 2014 (UTC)

Ок, аналогічні твердження є у статтях про інших живих людей. Їх також не можна залишатиCathry (обговорення) 02:18, 6 лютого 2014 (UTC)

Попередження[ред. код]

Вам як православній юдейці попередження за війну редагувань. Це не ЖЖ і не блоги. --Л. Панасюк (обговорення) 21:03, 7 лютого 2014 (UTC)

ваші дії порушують ВП:БЖЛ. Попередження вам треба, та за війну редагувань також. До речі, утримайтесь від фантазій про мій релігійний світоглядCathry (обговорення) 21:04, 7 лютого 2014 (UTC)
ви із вашим світоглядом мені цікаві аж до неможливості. припиняйте ЖЖування і зрозумійте, що це не блогосфера. --Л. Панасюк (обговорення) 21:08, 7 лютого 2014 (UTC)
може вам слід почитати правила вікіпедії? Cathry (обговорення) 21:11, 7 лютого 2014 (UTC)
може вам варто перестати ходити зі своїм уставом в чужу церкву? ))) --Л. Панасюк (обговорення) 21:12, 7 лютого 2014 (UTC)
з яким "моїм уставом" і в яку церкву? Cathry (обговорення) 21:22, 7 лютого 2014 (UTC)
перестаньте прикидуватися Лєночкою Бандарєнка. Добраніч. Пишіть щось до речі, а не лишень впирайтеся у безглузді і неправдиві війни редагувань. --Л. Панасюк (обговорення) 21:26, 7 лютого 2014 (UTC)
"безглузді і неправдиві війни редагувань" це які? Cathry (обговорення) 22:02, 7 лютого 2014 (UTC)
Пан Леонід усе вірно Вам сказав. Попередження Вам уже було надано. Наступним кроком - буде блокування. Над тими статтями роками виробляли компромісну, нейтральну і об'єктивну точку зору. А ваші упереджені редагування викликають лише війну редагувань. ✍ Green Zero Обг 11:42, 8 лютого 2014 (UTC)
В мене протилежна думка стосовно упередженості. Хоча які саме редагування чомусь ніхто не каже, може ви не вмієте посилання на правки робити? Cathry (обговорення) 17:49, 8 лютого 2014 (UTC)
своя думка - це АД. --Л. Панасюк (обговорення) 18:26, 8 лютого 2014 (UTC)
усі особисті нападки да безглузді погрози блокування я звідси потру. Бажаєте обговорювати конкретні правки - робіть посилання, пишіть, у чому спрва.
не забудьте потерти світогляд. --Л. Панасюк (обговорення) 19:56, 8 лютого 2014 (UTC)

Блокувавння 3 доби[ред. код]

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з війну відкатів, видалення тексту для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 3 доби.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

. Зокрема в редагуваннях [6] [7]. У разі повторення подібних деструктивних дій термін наступного блокування буде збільшено. --yakudza 00:23, 18 лютого 2014 (UTC)

Мій запит стосовно ціх та подібних сторінок був проігнорован, як і попередній 1 2 Ви, мабуть, такоже не знаєте про ВП:НТЗ та ВП:БЖЛCathry (обговорення) 02:40, 18 лютого 2014 (UTC)