Обговорення користувача:Леонід Панасюк

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

кількість редагувань 95849. І зроблю більше, не дочекаєтесь, любодрузі --Л. Панасюк (обговорення) 04:35, 20 червня 2016 (UTC)

Зміст

Щодо статті Ольга Мандова[ред. код]

Привіт! Дякуємо за цікавість до Проекту і за створення нової статті.
Однак, у Вікіпедії діють певні критерії значимості, згідно із якими статті потрібно створювати тільки про енциклопедично важливі об'єкти. Ваша стаття не відповідає цим критеріям, а отже її доведеться видалити.
У подальшому, будь ласка, зверніть увагу на настанови спільноти Вікіпедії щодо значимості, а також на тематичні критерії значимості осіб, організацій, футбольних команд, книг, фільмів, веб-сайтів та комп'ютерних програм. Реклама комерційних і громадських організацій, музичних гуртів, інтернет-сайтів, а також самореклама буде видалятися. Якщо у Вас є можливість підтвердити значимість предмету статті Ольга Мандова за допомогою авторитетних джерел, Ви можете її відновити, навівши відповідні посилання у тілі статті.

Якщо бажаєте докладніше ознайомитися з проектом, зверніть увагу на сторінку вітання, і сміливо приєднуйтеся до роботи над поліпшенням Вікіпедії. Тут завжди раді новим учасникам! — Pavlo4 (обговорення) 16:01, 27 листопада 2019 (UTC)

Ну-ну...[ред. код]

Не була в обговореннях "100 років"... Паскудство, бачу, не вщухає... Ну-ну... Вижили вже Панасюка? А Ви, пане Леоніде, дарма так.. Їм тільки на радість...Послали б їх та й займалися б тим, що цікаво... З повагою --Учитель Обг 14:05, 19 червня 2016 (UTC)
Дійсно, ну і нащо. --Yukh68 (обговорення) 14:29, 19 червня 2016 (UTC)
дякую, послухаю мудріших за мене, --Л. Панасюк (обговорення) 04:35, 20 червня 2016 (UTC)
Дякую й Вам за мудре рішення. Пане Леоніде, є декілька особистих запитань. Як з Вами можна зв"язатись? Можливо електронне листування?
О, добре, я також з Вашого дозволу записав, може потім відпишусь зі свого. А зараз попрошу адмінів прикрити щоб ніхто інший не ліз без дозволу. --Yukh68 (обговорення) 14:15, 22 червня 2016 (UTC)
завжди радий, --Л. Панасюк (обговорення) 14:17, 22 червня 2016 (UTC)

Величезне прохання до пана Леоніда Панасюка зв'язатися зі мною за адресою d.o.potapov@gmail.com з приводу однієї з його публікацій! Оскільки питання, з приводу якого я маю звернутись до автора, дуже важливе - прошу пана Леоніда написати мені якомога швидше! Вибачте, що пишу саме так, адже я так і не зміг знайти в інтерфейсі Вікіпедії як зв'язатися з автором... Сподіваюсь на зв'язок найближчим часом, питання дійсно важливе!!! Заздалегідь вдячний, чекаю листа!

Цитати[ред. код]

Ходаков Павло Вікторович: Заблоковано 2 користувачі на 3 доби кожний: Користувач:Леонід Панасюк і Користувач:Учитель. ... відбулося найголовніше: тільки так можна досягти цивілізованих стосунків.

супер. А давайте ще язики повириваємо, тоді будуть суперцивілізовані стосунки а-ля Ходаков.

можна буде зряче виставити

Максим Підліснюк на «Усі користувачі можуть висловити свої пропозиці, зауваження на Сторінці обговорення даного позову»: «АК буде простіше розібратись в ситуації, вивчаючи внески та журнали, а не гігабайти флуду»

отакої. Ну просто в келії брати-бенедиктинці сувої вивчатимуть. А ті зловреднокапосні користувачі - створювачі гігабайтів флуду. Питання - для чого вікіпедії користувачі? Якщо є таке чудове келійне братство (чи братерство)?

Значимість Каплуненко Ігор Валентинович не показана (бо її просто немає). --AnatolyPm

Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/22 лютого 2015

Понікаров Василь Андрійович[ред. код]

Леоніде, дозвольте мені від імені родини художника, та від свого скромного імені подякувати Вам за створення першої сторінки у Вікіпедії стосовно Понікарова Василя Андрійовича. Нещодавно з'явилася російська версія. Чи не могли б Ви у вільний час допомогти з перекладом російської версії з метою редагування(доповнення) вашої власної статті? У майбутньому є плани перекласти сторінку на англійську, французьку, польську і навіть китайську мову. Kostiantyn Zbrozhek (обговорення) 07:59, 22 червня 2016 (UTC)

Подяка[ред. код]

Вітаю Вас! А я думав, що Ви на Дірсеу глянете, хоча Ви може його не пам'ятаєте з гри)? --Yukh68 (обговорення) 15:49, 22 червня 2016 (UTC)

моє шанування. Глянув та не вельми пам'ятаю, коли він помер, тоді ми тільки почали прилучатися до вболівання. Динамо, Брондбю, знаєте)), --Л. Панасюк (обговорення) 15:52, 22 червня 2016 (UTC)
Просто я його ще бачив по телевізору з 1978 року, з аргентинського чемпіонату світу. Глянете у статті у відео, який він гол перуанцям забив. А статтю я старався зробити, навіть пробував з італійської перекладати, а вона взагалі на латинь не подібна, не то, що іспанська. --Yukh68 (обговорення) 15:57, 22 червня 2016 (UTC)
обов'язково передивлюся, --Л. Панасюк (обговорення) 16:07, 22 червня 2016 (UTC)

Патрулювання[ред. код]

Дякую, доброго дня @Леонід Панасюк:! можна відпатрулювати:
якщо знайду час, потрохи патрулюватиму. Дякую, --Л. Панасюк (обговорення) 15:59, 1 липня 2016 (UTC)
Вітаю @Леонід Панасюк: ! Не підтримаєте бува тут

боротьбу з адвокатами кальок русизмів, що прикриваються псевдоправилами всупереч офіційним назвам видів спорту в Україні та позиції відомих проукраїнських вчених-дисидентів?--Yasnodark (обговорення) 15:29, 5 липня 2016 (UTC)

ой, пане, я не спеціаліст у всіх галузях, боюся у галошу всістися)), --Л. Панасюк (обговорення) 16:00, 6 липня 2016 (UTC)
@Леонід Панасюк: вітаю знов! Планую поступово провести анкетування серед шанувальників фантастики з метою визначення найкращих фантастичних романів на думку вікіпедистів. Хотілося, щоб у вільний час ви також подумали і поступово створили (якщо подобається ідея) список з найкращих жанрових романів (якомога довший та не більше 50) різних авторів незалежно від мови творів (бажано: 1 автор - 1 роман), особисто прочитаних вами. До списку можна включати усі романи, що містять фантастичні елементи — науково-фантастичні, фентезійні та казково-фантастичні, фантастико-жахливі та містичні, альтернативно-історичні тощо. Місце роману у списку має відповідати якості твору та вашому враженню, отриманного від нього. 1-й роман у списку буде оцінено у 50 балів, останній - в 1 бал. А коли назбирається достатньо анкетантів - зсумуємо кількість балів і отримаємо список з 100 найкращих романів. Сподіваюсь на вашу згоду і що у вас назбирається 50 чи менше прочитаних романів та знайдеться час та бажання. Якщо віднайдете час між створенням чудових статей про гори та Антарктику.--Yasnodark (обговорення) 16:59, 1 грудня 2017 (UTC)
Пропоную у випадку згоди наступний приклад оформлення переліку:
 1. Рене Баржавель «Ніч часів[fr]» (фр. «La Nuit des temps», 1968), https://www.litmir.me/br/?b=552589
 2. Джон Браннер «Драматурги Єну» (англ. «The Dramaturges of Yan», 1971) http://coollib.net/b/101032/read

.----Yasnodark (обговорення) 15:41, 5 грудня 2017 (UTC)

Леонід Панасюк вітаю з прийдешніми святами та бажаю всього найкращого у наступному році! А також нових фантастичних статей аля Планета мавп чи Аргонавти Всесвіту, а також долучення до формування переліку найкращих романів, щоб ці та інші ваші улюблені романи потрапили до узагальненої сотні. Достатньо створити цю сторінку та додавати 1-2 романи на день.--Yasnodark (обговорення) 17:07, 30 грудня 2017 (UTC)
дуже-дуже дякую. Страшне́ хочу. Пол Андерсон у нас не розписаний зовсім; Хаббард також і ще безліч прекрасних творів. Венеріанські війни взагалі відсутні. Але поки-що Герої і щоденка. Дякую і сподіваюся що колись буде час без війни з страшним братом --Л. Панасюк (обговорення) 18:32, 30 грудня 2017 (UTC)
Дякую, доброго дня @Леонід Панасюк:! можна відпатрулювати:
 • Можна ще цю статтю охопити патрулюванням, там рецензувати особливо нічого, просто справа техніки.--Yasnodark (обговорення) 15:22, 13 квітня 2018 (UTC)
Доброго дня @Леонід Панасюк: та дякую, а також 1, 2, 3, 4, 5.--Yasnodark (обговорення) 13:11, 20 квітня 2018 (UTC)
Доброго дня @Леонід Панасюк: також відпатрулювати 1 та 2.--Yasnodark (обговорення) 16:02, 5 травня 2018 (UTC)
Доброго дня @Леонід Панасюк: прошу відпатрулювати цю статтю.--Yasnodark (обговорення) 16:11, 2 серпня 2019 (UTC)
Доброго дня @Леонід Панасюк: прошу відпатрулювати цю сторінку.----Yasnodark (обговорення) 14:13, 27 серпня 2019 (UTC)

Диф[ред. код]

Ви подякували мені щойно за редагування. Моє до Вас прохання: прослідкуйте, щоб Аеоу чи Ходаков не видалили цієї репліки або не відкинули її в кінець тексту (як це любить робити Аеоу). Якщо таке станеться, пишіть запит щодо вандалізму. Бо я не маю змоги тут цілий день висиджувати--Unikalinho (обговорення) 05:21, 23 червня 2016 (UTC)

спробую, --Л. Панасюк (обговорення) 05:25, 23 червня 2016 (UTC)

Чернетка[ред. код]

Привіт. Я вам тут зробив сторінку Користувач:Леонід Панасюк/Чернетка, на яку переніс усі ваші напрацювання з вашої сторінки обговорення. Сподіваюсь, ви не заперечуєте. Просто читати цю сторінку в купі з напрацюваннями (абсолютно корисними, звичайно ж) просто неможливо. Крім того, це створює ряд незручностей при зверненні до вас. Ну і вантажилась сторінка досить погано. Все ж вона призначена для звернень, а не напрацювань. --Максим Підліснюк (обговорення) 15:25, 27 червня 2016 (UTC)

дякую, я переніс собі на комп. Все норм, --Л. Панасюк (обговорення) 16:38, 30 червня 2016 (UTC)

Статтю Похлебаєв Олександр Олексійович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Похлебаєв Олександр Олексійович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 2 липня 2016. Що ще можна зробити? --Brunei (обговорення) 15:33, 2 липня 2016 (UTC)

Згущівка поштою[ред. код]

Moloko-2011-06.gif
Вітаємо!
У мене для Вас добра новина. Ви знову стали лауреатом нагороди «Згущівка поштою» за найбільший баланс доданої інформації до Вікіпедії серед користувачів з досвідом два рази за місяці Вашої активної діяльності.
Зверніть увагу! Ця нагорода — не звичайна вікісимпатія, а цілком реальні банки згущеного молока. Вам необхідно перейти за цим посиланням і надіслати нам свою поштову адресу для отримання посилки.
Нових Вам звершень на теренах вікіпроектів!
--Ата (обг.) 13:41, 6 липня 2016 (UTC)

Привіт, колего[ред. код]

Ти не хотів би стати адміністратором? --Володимир Ганджук 09:17, 7 липня 2016 (UTC)

Вітаю. Це аж надто солодко, щоб бути правдою. З огляду на мої погляди та цінності, я фізично не зможу бути унісексом. Але дякую, --Л. Панасюк (обговорення) 15:35, 7 липня 2016 (UTC)

Дякую ні? --Володимир Ганджук 09:39, 8 липня 2016 (UTC)

колего, кожного дня пишу про полеглих Героїв. Від учора читаю книгу "242". Я не маю сталевих канатів замість нервів, щоб адекватно реагувати на вікіпедійну вату і штатних стукачів. Дякую, --Л. Панасюк (обговорення) 10:48, 9 липня 2016 (UTC)

Доброго дня, колего! Ви можете будь-ласка знайти авторитетне джерело (та/чи) посилання до статті Гафуржан Суюмбаєв. Богданыч (обговорення) 21:25, 25 листопада 2016 (UTC)

Дронівка[ред. код]

Привіт. Чому Ви думаєте, що категорія Категорія:Голодомор 1932-1933 доречна у статті Дронівка та ін. статтях про населені пункти? Мені здається, що це надмірна категоризація. -- Green Zero обг 14:06, 13 липня 2016 (UTC)

привіт. Мені видається, що надмірною категоризацією є Категорія:Села біля річки Сухі Жабокрики. Видалення ботом зазначення про геноцид червоних терористів вважаю щонайменше глупотним безголовством, не згадування про це - плазуванням перед ватою. Дякую, --Л. Панасюк (обговорення) 14:46, 13 липня 2016 (UTC)
Десь же було обговорення, якщо ботом повилучали. Ви плануєте повертати вилучену категоризацію? -- Green Zero обг 16:26, 13 липня 2016 (UTC)
не сумніваюся, що ліпити три людомори до купи неправильно. Але від зникнення категорії злочин не зник. Сподіваюся, Ви мене розумієте, --Л. Панасюк (обговорення) 16:36, 13 липня 2016 (UTC)
Тут справа не в цьому. Справа в тому, що якщо було обговорення (а воно очевидно було, якщо категорії повилучав робот) в якому вирішили повилучати ці категорії — повертати їх (в тому числі у іншому вигляді) не слід. Це суперечитиме рішенню спільноти. -- Green Zero обг 17:52, 13 липня 2016 (UTC)
вибачайте, але тут дійсно справа не в цьому. Якщо спільнота вирішить, що ми папуаси, то я відмовляюся визнавати таке рішення такої спільноти. Якщо адмінкорпус сопе і не пише листи до Інституту пам'яті щодо вояків УНР, то це не моя особиста проблема, а проблема виховання тих людей, які зараз є головами сільрад у Вікіпедійському районі. Якщо любителі неточних наук і аніманг (ачи гри в триньку) та вшановування Ульянова-Леніна приймають "узгоджене рішення" що не треба "мозолити" очі витонченим відівідувачам вікісторінок, то це дійсно моя проблема. Бо діє принцип "неважливо як ти зіграв, важливо, який результат зустрічі". Тобто - голод і масові смерті були? А може й не були. В статті ж про село не зазначено чітко, а якось обтічно, стокгольмськосиндромівсько. Тобто ми не потребуємо знати і пам'ятати, цитую Кобзаря - хитрий німець каже: ви моголи. Моголи, моголи! О, горе мені з такими спільнотами, таким рипом депутати Сухомлинецької вікісільради визнають, що росйських військ у за поребриком не було, --Л. Панасюк (обговорення) 04:35, 14 липня 2016 (UTC)
Леоніде, Ви, здається, надто широко трактуєте обов'язки адміністраторів, або давно їх не читали. Стосовно категоризації — мені вона теж здається в цьому випадку надмірною. Не варто вбачати в цьому ідеологію. Моє ставлення до цього злочину таке ж, як і у Вас. Отут ред.№ 13616589 я помістив світлину могили моєї прабабусі, що померла від голоду 1933. Її діти закопали її прямо у погрібі на подвір'ї, бо не було кому відвезти її на цвинтар, а у них не було сил цього зробити. Від Голодомору 1932-1933 років постраждали не 10 або 100 сіл. Це було загальне лихо майже для всіх сіл України, що тоді входили до СРСР. Якщо якесь село від нього не постраждало — це було якесь виключення. Кількість сіл, постраждалих від нього одного порядку з кількістю сіл, постраждалих, наприклад, від Другої світової війни, або більшовицької окупації. Я не бачу сенсу від масових категорій (за кількістю статей), якщо їх можна майже всі помістити до однієї загальнішої, в цьому випадку до категорії можна включити всю Україну, або значну її частину. Сподіваюсь, ми не будемо категоризувати кожне село, що постраждало від інших лих до Категорія:Україна в Першій світовій війні, Категорія:Українсько-радянська війна, Категорія:Україна у Другій світовій війні і т. ін. Категорії — це просто інструмент для зручності. Вона нівелюється, коли у статтях надто багато категорій, або, навпаки, в категорії надто багато статей. --Олег (обговорення) 15:46, 14 липня 2016 (UTC)
колего, споліваюсь, тепер усе в порядку? --Л. Панасюк (обговорення) 06:14, 15 липня 2016 (UTC)
Дякую. --Олег (обговорення) 14:35, 15 липня 2016 (UTC)
Леонід, там (у категорії Голодомор 1932-1933) ще позалишалися інші населені пункти. І треба буде додати статей до цієї категорії, що безпосередньо стосуються трагедії 1932-33 рр. -- Green Zero обг 17:10, 15 липня 2016 (UTC)
На все свій час, колего, поступово так і буде, --Л. Панасюк (обговорення) 08:03, 16 липня 2016 (UTC)

Семенов Вячеслав Анатолійович[ред. код]

Доброго дня. Зверніть, будь ласка, увагу, що було обговорення щодо перейменування цієї статті на сторінці Вікіпедія:Перейменування статей/Семенов В'ячеслав Анатолійович → Семенов Вячеслав Анатолійович, за підсумками якого було обрано назву статті Семенов Вячеслав Анатолійович. Будь ласка, не перейменовуйте цю статтю без обговорення. Дякую — NickK (обг.) 12:34, 24 липня 2016 (UTC)

читніть у себе, я пропоную по обговоренні перейменувати Миколу на Нікалая а Україну на Малоросію. Іде? --Л. Панасюк (обговорення) 12:35, 24 липня 2016 (UTC)

Костюк Віталій[ред. код]

Вітаю. Очевидно, статті Костюк Віталій Володимирович і Костюк Віталій Валерійович — про одного й того самого вояка і їх потрібно об'єднати. На користь Володимировича сайт Нацгвадії і Указ Президента. Але, здається, майже на всіх меморіальних сайтах подають його по-батькові, як Валерійович. Статті, про Костюка Віталія Володимировича, присвячені іншому військовику, що загинув на початку 2015, тому не міг бути нагородженим в кінці 2014. Крім того, є аргументи на сторінці Обговорення:Костюк Віталій Валерійович. Вам перед об'єднанням історій варто спробувати домовитися з паном Миколою, як основним авторам, як стаття буде називатись до остаточного з'ясування по-батькові. --Олег (обговорення) 18:07, 26 липня 2016 (UTC)

Про те, як «працює» наша військова номенклатура, можете почитати тут. Ще додам один цікавий факт: матері Віталія Лотоцького документи з військової частини прийшли з її адресою проживання Вінницька область, м. Тернопіль (!). Тож довіри до даних сайту Нацгвадії і відповідно Указу Президента за поданням тих же військових чиновників — маю менше. На жаль, телефоном вияснити не вдалося — люди не довіряють. Треба поїхати в Нову Могильницю і на місці вияснити в родичів, сільраді чи школах, але вже з весни мені це ніяк не вдається. --Микола Василечко (обговорення) 18:56, 26 липня 2016 (UTC)
Володимировича перенаправив на Віталійовича. Подав запит на об'єднання історії. Сподіваюся таки вияснити на Теребовлянщині правильне по батькові. Якщо виявиться, що я помилився, то перейменуємо. --Микола Василечко (обговорення) 19:18, 26 липня 2016 (UTC)
колеги, дякую за уважність та нелінивість, --Л. Панасюк (обговорення) 16:47, 27 липня 2016 (UTC)

Мельник Сергій Олександрович[ред. код]

Доброго дня! Я тут розбираюся з нагородженими Мельниками і мені здається, що ви переплутали двох Сергіїв Мельників. У статті Мельник Сергій Олександрович у вас описується начальник автомобільної служби, але, здається, нагороду отримав інший Мельник, начальник оперативно-бойової прикордонної застави. А от начальника автомобільної служби Сергія Мельника я знаходжу лише на сєпарській сторінці Вконтакті, але там він іде як Валерійович. Тож можете, будь ласка, перевірити? Дякую — NickK (обг.) 10:24, 2 серпня 2016 (UTC)

На всяк випадок уточнюю, що якщо він таки начальник застави, а не начальник автомобільної служби, то цього Мельника призначили керівником Львівського прикордонного загону, можна буде доповнити статтю — NickK (обг.) 11:47, 2 серпня 2016 (UTC)
дякую за Вашу уважність, це дуже допомагає продовжувати писати, всі поправки сприймаю як покращення і вітаю, --Л. Панасюк (обговорення) 13:26, 2 серпня 2016 (UTC)--Л. Панасюк (обговорення) 13:26, 2 серпня 2016 (UTC)
спробую подивитися це в суботу-неділю, дякую, --Л. Панасюк (обговорення) 14:22, 2 серпня 2016 (UTC)
Добре, тоді поки як робимо? Я там накопав на Скибу-батьківщинівця з Василькова трохи, він був одним з керівників кіборгів: 1, 2, 3, 4, 5, ще про Васильків там цікаво було 6, 7, 8, 9, а ще він балотувався до Київради. Як розберетеся на вихідних, або напишіть про нього самі, будь ласка, або пінгніть мене, я тоді напишу про нього. Дякую — NickK (обг.) 14:39, 2 серпня 2016 (UTC)
не мусите чекати. Знайшли цікавий доповнюючий чи уточнюючий матеріал - Вам і карти в руки. Тільки потішуся, --Л. Панасюк (обговорення) 14:49, 2 серпня 2016 (UTC)
Просто питання в тому, що робити зі свободівцем з Луцька: там майже вся стаття про нього, а от нагорода не його. Якщо ви не проти, я його винесу в Вікіпедія:Проект:Невідомі герої нової війни і заміню статтю на батьківщинівця з Василькова — NickK (обг.) 15:21, 2 серпня 2016 (UTC)
якщо це правда, то чому й ні, --Л. Панасюк (обговорення) 15:28, 2 серпня 2016 (UTC)
Розібрав, ваш Скиба тепер Вікіпедія:Проект:Невідомі герої нової війни/Скиба Олександр ВолодимировичNickK (обг.) 22:09, 2 серпня 2016 (UTC)

Повторне посилання на Втрати в Іловайську[ред. код]

Доброго дня! Хотів спитати чи умисно було вдруге додано посилання на Список загиблих в Іловайському котлі, а якщо так то з якою метою. Там же розділ уже й так починається з шаблону «Докладніше»:

--VoidWanderer (обговорення) 13:24, 10 серпня 2016 (UTC): моє шанування. Можливо не догледів. А коли всі втрати вилучені перенесете? --Л. Панасюк (обговорення) 13:28, 10 серпня 2016 (UTC)

На днях я сподівався доробити. Якщо ви зможете, був би вдячний за допомогу в цьому, код я тимчасово переніс сюди: Користувач:VoidWanderer/test5 --VoidWanderer (обговорення) 13:39, 10 серпня 2016 (UTC)
я то видів. Успіхів Вам, я зараз роблю уривками - ремонт, знаєте, --Л. Панасюк (обговорення) 14:05, 10 серпня 2016 (UTC)

Статтю Перелік населених пунктів, що постраждали від Голодомору 1932-1933, Харківська область номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Перелік населених пунктів, що постраждали від Голодомору 1932-1933, Харківська область, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 15 серпня 2016. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 22:23, 15 серпня 2016 (UTC)

Янішевський (прізвище)Янішевський ?[ред. код]

Дай, Боже, щастя! Може, варто перейменувати? ) --Бучач-Львів (обговорення) 08:11, 17 серпня 2016 (UTC)

дай, Боже, здоровля! Вважаю, що Вам це під силу, --Л. Панасюк (обговорення) 14:08, 18 серпня 2016 (UTC)
Не я робив - не мені й вирішувати (у даному випадку). Всіх благ!

доброго дня, побратиме[ред. код]

Маю проханнячко, я тамка в Ленінопаді вніс троха інформації, але так як не дуже зараз володію правовими документами (мало вже цікавлюся й не поспіваю за тими крадіями-колаборантами) то подивись і добав, якщо я чогось випустив, а може це треба добавити ще до котроїсь зі статей. Пишу тобі, аби випередити тотих порохоботів (харківсько-кропивницьких))))), котрі пишуть незкінченні оди своїм роботодавцям.--Когутяк Зенко (обговорення) 08:07, 23 серпня 2016 (UTC)

спробую приділити часу, друже Когутяк, --Л. Панасюк (обговорення) 13:59, 25 серпня 2016 (UTC)
@Леонід Панасюк: доброго дня! Чи не подивитесь останній перейменувальний внесок цього користувача, його масований наступ на Ґ просто вражає. А чого вартує "українське" слове "Странник" у сттатті про премію? Бо сам я не впораюсь.@Piznajko:,@Боґан:,@Kvandr:,@Когутяк Зенко:,@Pavlo1: і вас це зацікавить. --Yasnodark (обговорення) 13:50, 15 вересня 2016 (UTC)
не встигну боюся. Не встигаю й за списком спостереження доглядати, --Л. Панасюк (обговорення) 13:18, 15 вересня 2016 (UTC)
@Леонід Панасюк: доброго дня! Є також прохання підтримати статтю про помітну вітчизняну перекладачку Олена Любенко на Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/13 вересня 2016 Yasnodark (обговорення) 16:29, 6 жовтня 2016 (UTC), 6 жовтня 2016 (UTC)
@Леонід Панасюк: вітаю! Діяльність одного вікіпедиста вже переходить всі межі, прошу підтримати цю та цю, що необґрунтовано була була номінована на сторінці обговорення номінацій за 16 листопада 2016 і масово вилучає статті з категорії. --Yasnodark (обговорення) 16:07, 16 листопада 2016 (UTC)
мій підпис там є, справа за бюрократами, --Л. Панасюк (обговорення) 17:50, 20 грудня 2016 (UTC)
Л. Панасюк вітаю та прошу відпатрулювати Американці США, де відгорнув расистське редагування по вилученню з фотоколлажу афроамериканців.--Yasnodark (обговорення) 12:59, 14 червня 2017 (UTC)

У серпні сорок четвертого (роман) тощо[ред. код]

Вітаю @Леонід Панасюк:! Прошу відпатрулювати, та прийняти участь в обговоренні ...--Yasnodark (обговорення) 16:37, 20 грудня 2016 (UTC)

@Леонід Панасюк: Взагалі то я звертався саме з цього приводу, вас мабуть заголовок іншого розділу ввів в в оману, та там уже так би мовити "відпатрулювали". Зробивши одіозний наскрізь штампований твір високолітературною психологічною драмою високого польоту, на це звісно знайшлись "авторитетні" джерела радянських часів, куди ж нам до них.--Yasnodark (обговорення)

І от маємо: пропагандистській твір в укрвкі "Вважається одним з кращих художніх творів на військову тематику і творів про долю людини на війніБОГОМОЛОВ Володимир Йосипович // Litopys". Гарна цитата з літенциклопедії радянських часів. Це твір, у якому возвеличується роль Сталіна та створюється позитивний образ гебістів зі СМЕРШу. Та негативний образ представників "банд", враження про яких у фільмі-екранізації трансформуються у свідомості глядачів, складаючись у враження про ворогів-бєндєровцев, хоча у книзі як виявляється то не менш ворожі до чудових нквдистам "лісові брати", "Крайова", та представники козацтва. Зрозуміло, що ви таке л-но теж не читаєте. На жаль, його читають лише шанувальники. А потім авторитетно кличуть "бравого" гебіста-Путіна (ну такого самого, як гебісти у книзі), і гинуть патріоти, що цю хрінь в очі не бачили. Та комусь дуже хочеться його популяризувати як чудову корисну для читання книгу, мабуть для збільшення тих шанувальників. Пробачте за зайве.--Yasnodark (обговорення) 16:07, 23 грудня 2016 (UTC)

Вітаю @Леонід Панасюк:! Прошу відпатрулювати Гоголя ще раз - додав джерел та інформацію.--Yasnodark (обговорення)

Бажаєте стати членом Арбітражного комітету?[ред. код]

Зараз відбуваються вибори Арбітражного комітету. Кандидатів дуже мало. Можливо бажаєте виставити свою кандидатуру?--Сергій1992 (обговорення) 13:55, 25 серпня 2016 (UTC)

не горю бажанням, але з огляду на добро від однієї одіозної кандидатури буду змушений читати вимоги до арбкому, хоча й так знаю, що мене "прокотять"))),
Ось вимоги "До Арбітражного комітету можуть обиратися користувачі зі стажем редагувань не менше, ніж 6 місяців, і кількістю редагувань, не меншою 1000, на дату висування." --Сергій1992 (обговорення) 14:07, 25 серпня 2016 (UTC)
це я знаю, проте ставок на проходження моєї персони не робив би, --Л. Панасюк (обговорення) 14:11, 25 серпня 2016 (UTC)
Спробуйте! В умовах гострого дефіциту кандидатур навряд когось будуть відсіювати.--Сергій1992 (обговорення) 14:18, 25 серпня 2016 (UTC)
Ну що як вирішили? Сьогодні останній день подачі заявок. На даний момент затверджено 4 кандидати на 5 вакантних місць. Для порівняння минулого року було 16 кандидатів. --Сергій1992 (обговорення) 11:30, 26 серпня 2016 (UTC)
ви мене примушуєте бути чемним. Спробую, --Л. Панасюк (обговорення) 13:44, 26 серпня 2016 (UTC)
Ось список заявок Кандидати. Можливо як самостійне висунення так і висунення будь якою особою.--Сергій1992 (обговорення) 13:48, 26 серпня 2016 (UTC)
якось неправильно мабуть самого себе пропонувати, --Л. Панасюк (обговорення) 13:52, 26 серпня 2016 (UTC)
Я вас запропонував. Підтверджуйте:)--Сергій1992 (обговорення) 14:08, 26 серпня 2016 (UTC)
мені це буде важко((, але дякую за довіру, --Л. Панасюк (обговорення) 14:10, 26 серпня 2016 (UTC)

Ґміна УгорнікіҐміна Угорники[ред. код]

Дай, Боже, здоров'я! Як Ви дивитись на таке (також на всі ці «адмінодиниці»)? Дякую за відповідь. --Бучач-Львів (обговорення) 06:41, 19 вересня 2016 (UTC)

дай, Боже, щастя. Цілком прийнятно, --Л. Панасюк (обговорення) 06:43, 19 вересня 2016 (UTC)

Запрошення до тижня Михайла Грушевського[ред. код]

--Arxivist (обговорення) 06:49, 28 вересня 2016 (UTC)

дуже-дуже вдячний, але не зможу. Дякую, --Л. Панасюк (обговорення) 15:02, 28 вересня 2016 (UTC)

Знищені населені пункти[ред. код]

Привіт, знаю, що слідкуєш за перебігом подій війни на Донбасі. Вважаю за необхідне створити або шаблон, або категорію Знищені населені пункти внаслідок Війни на сході України. Туди можна спокійно ставити Широкине, може Водяне, бо там і так 4 хати в селі... Потім у Шахтарському районі Кожевня, Степанівка. Може, ще які знаєш... --ДмитрОст 13:23, 15 жовтня 2016 (UTC)

вважаю за потрібне створення такого шаблону. Дякую, --Л. Панасюк (обговорення) 07:39, 16 жовтня 2016 (UTC)

Незабаром Міжнародний тиждень до 60-річчя Угорської революції[ред. код]

Доброго дня. 23 жовтня розпочинається Міжнародний тиждень до 60-річчя Угорської революції присвяченій 60-тій річниці антикомуністичного повстання в Угорщині. Думаю, це Вас зацікавить. Приєднуйтесь ;) --Павло (обговорення) 14:40, 17 жовтня 2016 (UTC)

Дякую. Однак не обіцяю, --Л. Панасюк (обговорення) 15:15, 17 жовтня 2016 (UTC)

Іллінська церква[ред. код]

У статті про Ю. М. Дмитренко ви розмістили фотографію та відомості, що Дмитренко є автором Іллінської церкви, але у всіх авторитетних, основних і просто відомих джерелах автором даного комплексу вказується архітектор Л. Ф. Прокопович, тоді як Дмитренко ніяким боком до даного проекту не відноситься. Investigatio (обговорення) 17:01, 18 жовтня 2016 (UTC)

доброго вечора. Дякую за чемну манеру розмови. На замітку - в українській мові не відміняються певні жіночі імена. Чоловічі відміняються - на відміну від російської. Тому - Дмитренка. А коли кажете Ляшко, а не Ляшка, то стверджуєте, що це жіноча особа. Розмову в манері гав-гав вести не буду, з Богом, --Л. Панасюк (обговорення) 19:00, 18 жовтня 2016 (UTC)
Моєю метою було лише попередження гіпотетичної війни редагувань. Investigatio (обговорення) 17:15, 19 жовтня 2016 (UTC)

Файл:Батько-Нищук Оксана Василівна.jpg[ред. код]

Дай, Боже, здоров'я! Можу трохи підправити цю знимку (як на мене, забагато чорного тла). Що скажете? Звернувся за допомогою до Микола Василечко (про всяк випадок). --Бучач-Львів (обговорення) 07:37, 21 жовтня 2016 (UTC)

Дай Боже. Буду тільки вдячний, --Л. Панасюк (обговорення) 13:55, 21 жовтня 2016 (UTC)

Пропозиція[ред. код]

Леонід Панасюк вітаю! можливо вас зацікавить Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Пропозиції/Тиждень Української діаспори. Тиждень не мій та тема актуальна, тож варто відродити.--Yasnodark (обговорення) 12:44, 16 липня 2017 (UTC)

Пояснення[ред. код]

Будь ласка, нормально поясніть що ви мали на увазі та припиніть відкоти.--PsichoPuzo (обговорення) 10:38, 29 жовтня 2016 (UTC)

читніть у себе, --Л. Панасюк (обговорення) 10:40, 29 жовтня 2016 (UTC)

Щодо конфлікту із уніфікацією у картках[ред. код]

Доброго дня, шановний пане Леоніде.

Я помітив ваш конфлікт з паном PsichoPuzo, і, здається, я розумію причини його виникнення. Тож я хотів би поговорити на цю тему.

Наскільки я бачу ваш внесок в упорядкуванні статей — ви дбаєте перш за все про збереження пам'яті про боротьбу і внесок наших воїнів у захисті батьківщини, щоб жоден не був забутий чи оминутий увагою. Також, маю припущення, ви відчуваєте що решта користувачів приділяють надто мало уваги цій меті, і ви відчуваєте, що цей тягар відповідальності ви несете якщо і не самотужки, то вузьким колом однодумців. Значно вужчим, ніж хотілося б. Та й робота ваша залишається непоміченою і невідзначеною. Тому ваша реакція на правки PsichoPuzo, який, на вашу думку, замість додати корисний внесок, зайнятий чимось незрозумілим і малокорисним, переливає із пустого в порожнє, і лише своїми діями перевів статті у стан неперевірених.

Я мушу вас запевнити, що якщо ви керувалися чимось подібним у своїх діях, — ви трошки помиляєтесь. Ваш внесок — неоціненний і надзвичайно потрібний. Ваш внесок шанується іншими користувачами, що мають справу із цією тематикою, — я говорю за всіх від свого імені, і думаю що не помиляюся. Проте внесок і діяльність PsichoPuzo — теж неоціненна і незамінна. Ви працюєте у різних площинах однієї тематики, просто по різному бачите для себе пріоритети, хоча де-факто працюєте у ім'я однієї спільної мети.

Дарма ви так погарячкували. Ви могли відмітити статті бійців 79-ї бригади як перевірені і на цьому конфлікт закінчився б. Нових матеріалів у статтях, звісно, не додалося б, проте і статті були б не гірші, а кращі, ніж були до того. Адже уніфікація вжиття шаблонів і файлів врешті решт значно спрощує підтримку статей у доброму стані. Тобто виграють усі.

У якості підсумку — навіть якщо у вас поганий настрій чи щось не клеїться, поважаймо одне одного. PsichoPuzo — не та людина, з якою ми мали б лаятися, і нам варто більше по-доброму спілкуватися одне з одним. Тільки виграємо від такого ставлення. --VoidWanderer (обговорення) 14:44, 29 жовтня 2016 (UTC)

že

ctený VoidWanderer, vélka Vam vdáka. Už sa ukĺudnil. Všetkim dákujem, --Л. Панасюк (обговорення) 15:00, 29 жовтня 2016 (UTC)

Загальний зміст відповіді, думаю, вловив. --VoidWanderer (обговорення) 15:30, 29 жовтня 2016 (UTC)

Діалоги при обговореннях[ред. код]

Доброго дня. Хотів звернути увагу на те, що для зручності читання краще виділяти ваші репліки відповідною кількістю двокрапок, щоб можна було прослідкувати історію діалогу, збільшуючи їх кількість на одну при відповіді, як у цьому редагуванні--Divega (обговорення) 18:43, 29 жовтня 2016 (UTC)

Вітаю![ред. код]

Зі Святом! Слава Україні! --Бучач-Львів (обговорення) 08:33, 1 листопада 2016 (UTC)

98 разів дякую! --Л. Панасюк (обговорення) 17:31, 1 листопада 2016 (UTC)

«Осінь тероподів»[ред. код]

Шановний користувачу! Запрошуємо вас взяти участь в «Осені тероподів».--Βоρоκо Ρоμαν (обговорення) 17:08, 3 листопада 2016 (UTC)


100px Дякую!
Дякую за розуміння. Βоρоκо Ρоμαν (обговорення) 17:11, 3 листопада 2016 (UTC)
на жаль, на жаль. Але я теропод іншого напряму. Дякую, --Л. Панасюк (обговорення) 17:26, 3 листопада 2016 (UTC)

Кирило Геник і Бляшана Катедра[ред. код]

Коли у вас є час, чи можете ви перевірити Кирило Геник і Бляшана Катедра? Nicola Mitchell (обговорення) 12:18, 6 листопада 2016 (UTC)

Останнє попередження[ред. код]

Ще раз нагадую, що необхідно бути коректним, свої думки висловлювати без емоцій, без непотрібної іронії, яку дехто з користувачів може сприйняти як образу. І не потрібно потім пояснювати, чому Ви так висловилися. Будь яка репліка повинна передбачати реакцію на неї інших користувачів. Тому це попередження останнє. При зверненні користувачів щодо того, що вони вбачають особисту образу і при обґрунтованих підставах, Ви отримаєте блокування. --Basio (обговорення) 12:58, 8 листопада 2016 (UTC)

@Basio:. Або я чогось не знаю, або ваші дії (я про «останнє попередження») виглядають надто дивно. Подивіться самі – пан Леонід споруджує пам’ятник Герою на сторінках Вікіпедії, а тут на цей «цвинтар» забігає Zvr і, прикриваючись правилами Вікіпедії, намагається його «звалити»! А ви берете й забороняєте пану Леоніду гнати «вандала із цвинтаря», висловлюючись при цьому «без емоцій, без непотрібної іронії,». Вважаю, що тут іронія дуже потрібна, і не тільки іронія… Скажіть, як ще можна висловитися, щоб до останнього таки «дійшло» не чіпати святого? Знаєте, у таких ситуаціях я підтримую необхідність не тільки іронії і сарказму, а й більш точних висловів. А тому солідарний із паном Леонідом і, так як і він, дуже цим стурбований. Декілька разів перечитав висловлювання пана Леоніда на сторінці запитів до адміністраторів і на сторінці «Статті-кандидати на вилучення». Пан Леонід усе дуже точно сказав! Пан Zvr у своїх «аргументах» саме «юродствує» - і у полеміці із Володимиром Стефановичем Білецьким і з Артемом Комісаренко. Подивіться – він же глузує, виділивши жирним шрифтом «бухгалтер скарбниці-ГЕРОЙ- щось таке цікаве». Зверніть увагу, на людину, ще й героя сказати «щось таке цікаве»!? Ви йому хоч якесь зауваження зробили за глузування над героєм? Я взагалі проти всяких екзекуцій і не буду висловлюватися за довічне блокування вандала, який глузує над славою України, однак, дуже хотів би, щоб до останнього хоча би щось «дійшло». Якщо у цій історії є ще щось з того, щоб робити «останнє попередження» панові Леоніду, чого я не знаю, то прошу довести у будь-якій формі на цій чи на будь-якій іншій сторінці, чи й навіть у формі приватного листування. Дякую, --Biletsky Volodymyr (обговорення) 22:29, 8 листопада 2016 (UTC)
P.S. Прочитайте ще «Оскарження підсумку». Ну як «достукатися», якщо «без іронії» і без «влучних висловів»? --Biletsky Volodymyr (обговорення) 22:39, 8 листопада 2016 (UTC)
Згідний з Biletsky Volodymyr. Останнє попередження треба Zvr’у видати, дати йому по писку так, щоби врешті втихомирився, бо його дії є блюзнірством. А таке терпіти годі! --Микола Василечко (обговорення) 22:59, 8 листопада 2016 (UTC)
Basio не бачу від адм-ра попередження Zvr за блюзнірство. --Бучач-Львів (обговорення) 07:57, 9 листопада 2016 (UTC)
Згоден з попередніми дописувачами, коли вже той час настане, коли декого позбавлять права номінувати статті на вилучення.
Усіх гостей та господаря сторінки запрошую та раджу звернути увагу на розділ знизу обговоренняen:Talk:Russian language in Ukraine. Де донецький ватняк тлумачить путінське баченння ареалу розселення українців.--Yasnodark (обговорення) 15:50, 11 листопада 2015 (UTC)

Вичитка[ред. код]

Доброго дня! Дякую за увагу до моєї праці! Ваша допомога була б неоціненною. На превеликий жаль старі знайомі редактори зараз неактивні, вичитуванням статей про населення держав нікому зайнятись. Був би вдячний, якщо б підсобили прогляданням незамиленим оком. Особливо в частинах текстів, що були написані до мене. Та й в моїх однотипних розділах зустрічаються ганебні неуважності, як Ви вже помітили. З повагою до вашої праці!--Dim Grits 19:57, 13 листопада 2016 (UTC)

Оформлення статей[ред. код]

Дякую за виправлення помилки на сторінці «Тик»: для економії часу скопіював текст із словника, а там був одрук — не помітив.

Звертаю увагу на сторінку УРСР — її треба оформити. Перша назва в преамбулі має бути узгодженою з назвою статті, бажано уточнити терміни, додати інформацію про кордони УРСР 1954 року й зазначити, що сучасні українські кордони повторюють кордони цієї республіки СРСР. Ця стаття стосується історії України, тому редагувати її я не маю права.

--В.Галушко (обговорення) 09:25, 15 листопада 2016 (UTC)

дякую, пане Галушко, --Л. Панасюк (обговорення) 20:05, 16 листопада 2016 (UTC)

Кравацька Олена[ред. код]

Вітаю! Питання щодо створеної вами сторінки, а саме по батькові згаданої особи. Є два укази президента. В одному Вікторівна, в другому Віталіївна. Я вже раз перейменовував сторінку, зважаючи на своє доповнення і указ Президента про відзнаку. Зараз @Ahonc: знову перейменував назад. Дивлюсь, а в обох указах по різному. Не може ж бути їх дві Олени? Чи в указі Президента може бути помилка? --Малишко Сергій (обговорення) 08:23, 18 листопада 2016 (UTC)

може. В указах по військовиках я стрічав дуже багато помилок. Таке враження, що писали підписарчуки на коліні, --Л. Панасюк (обговорення) 08:43, 18 листопада 2016 (UTC)
Як же так. Адже в документах про нагороду вказується ПІБ особи, і якщо буде помилка то нагороду не можуть вручити. Де ж справжнє ім'я по батькові? і як уникнути війни редагувань? --Малишко Сергій (обговорення) 09:49, 18 листопада 2016 (UTC)
війна редагувань буде. Згаданий вами користувач вперто перейменовує статті з апострофом на без нього, мотивуючи указами та іншим і не бажаючи розуміти українського правопису й того факту, що в адміністраціях сидять не дуже вчені люди, --Л. Панасюк (обговорення) 09:54, 18 листопада 2016 (UTC)
Запитуєте «як же так»? А так! Як було у Сталінські часи. Відбулися маневри. У газеті Правда звіт про них і в кінці написано: Йосиф Віссаріонович особливо відмітив дії генералів «і далі – декілька прізвищ», серед яких попав і полковник. На другий день після виходу газети цей полковник являється до Генштабу у генеральській формі. Фурор! Як же так? А він – газета Правда помиляється? Ті швиденько заднім числом – наказ про присвоєння! ), --Biletsky Volodymyr (обговорення) 10:04, 18 листопада 2016 (UTC)
В указах дійсно бувають помилки (ту ж Тіну Кароль в одну з указі назвали Георгіївна, в інших — Григорівна). Тут якщо погуглити, то більше джерел на Віталіївну, зокрема так у списку делегації України в Ріо, делегації на Європейські ігри, на сайті Одеської міської ради.--Анатолій (обг.) 19:46, 18 листопада 2016 (UTC)

авторське право на світлини[ред. код]

Ще питання про світлини, можливо допоможете. Є гурт «ТаРута» і його керманич — мій побратим. У нього є права на його світлини та лого гурту. Як оформити ліцензію у вікі на світлини? --Малишко Сергій (обговорення) 10:09, 18 листопада 2016 (UTC)

а це вже зверніться до адмінів. Ніби Максим Підліснюк займався ліцензуванням, --Л. Панасюк (обговорення) 10:19, 18 листопада 2016 (UTC)
Перепрошую що постійно вртучаюся у Ваше шановне товариство «та й без пляшки»! Є простіший спосіб. Посидіть із ним гарненько (за комп'ютером) та й підбийте його, як автора та власника світлин особисто їх завантажити, дозволивши користуватися усім, або ж обмеживши умовами ліцензії із тих, які будуть пропонуватися. Найпростіше - дозволити усім (якщо, звичайно, не жаль). --Biletsky Volodymyr (обговорення) 10:28, 18 листопада 2016 (UTC)
Простенька але дуже зручна і користна підказка: Обговорення користувача:Indaclu6#Спеціалізована школа № 130 (Київ). А стосовно логотипу - мабуть таки до пана Максима Підліснюка. --Biletsky Volodymyr (обговорення) 10:43, 18 листопада 2016 (UTC)

Верби (Ємільчинський район)[ред. код]

Вітаю! Прошу Вас при можливості перевірити вказану статтю. Дякую.З повагою--Nikolay.sinitskiy (обговорення) 07:30, 22 листопада 2016 (UTC)

Довибори в АК[ред. код]

Спробуєте ще? --ReAlв.о. 12:17, 22 листопада 2016 (UTC)

чемно дякую, але, мабуть, підтримаю пана Володимира Білецького, --Л. Панасюк (обговорення) 15:05, 22 листопада 2016 (UTC)

Квітка-Основ'яненко Григорій Федорович[ред. код]

Вітаю. Бачив Ви робили зміни останній на відповідній сторінці. Перечитав «Заснування Харкова. Старовинний переказ», де він (Григорій Федорович) описує історію свого рода. Відповідно викладення її на сторінці було декілька невірне. Не знаю звідки взявся попередній варіант у статті, але він трохи не вірний. Не Григорій а Андрій (Григорій його брат, ченець). Ну й інші невідповідності. Я змінив згідно з джерелом в розділі Обговорення статті надав більш точніше пояснення.--Blitz1980 (обговорення) 14:51, 1 грудня 2016 (UTC)

дякую за уважність, --Л. Панасюк (обговорення) 15:14, 1 грудня 2016 (UTC)
Дякую Вам за оперативність. --Blitz1980 (обговорення) 15:18, 1 грудня 2016 (UTC)

Сищиков Микола Сергійович[ред. код]

Ніде в офіційних джерелах немає інформації про те, що Сищиков Микола Сергійович є почесним громадянином міста Вінниця. На 15.3.2011 він ще не був ним, даних про нагородження будь-кого у 2011 нема, інші роки з 2012 всі зайняті, згідно положення нагороджують не більше одного за рік. 33-й — Бронюк, що співпадає зі списком Почесні громадяни Вінниці. Madvin (обговорення) 22:58, 9 грудня 2016 (UTC)

Дякую[ред. код]

Вітаю! Всіх благ! --Дм. (обговорення) 10:43, 18 грудня 2016 (UTC)

Бандера Олександр Андрійович і Гуляк Юліан Костянтинович[ред. код]

Перепрошую, шо відволікаю. Може, глипнете на знимки чи кого зі знайомих попросите? Щось дуже схожі. Дякую! --Дм. (обговорення) 10:46, 18 грудня 2016 (UTC)

вельми дякую, довіряю Пласту, --Л. Панасюк (обговорення) 12:32, 18 грудня 2016 (UTC)
Не хочу рекламувати днр і лнр - але вони по-суті «сестри» з усср (точніше, внучки). --Дм. (обговорення) 13:00, 18 грудня 2016 (UTC)
я знаю. Принцип ієрогліфа - не пищещ, не звучить, --Л. Панасюк (обговорення) 13:02, 18 грудня 2016 (UTC)

Статтю Антонов Олександр Миколайович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Антонов Олександр Миколайович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 18 грудня 2016. Що ще можна зробити? --Near cosmos (обговорення) 20:30, 18 грудня 2016 (UTC)

Балабаєв Олександр Васильович[ред. код]

Вітаю, Леоніде! Вами додано зображення до статті Балабаєв Олександр Васильович. У мене є сумнів щодо того, хто на ньому зображений. Герой статті - рядовий, піхотинець, призваний у 1943 році. А на фото зображений старший лейтенант, артилерист, з петлицями замість погонів (що характерно для перших років війни). Перегляньте ще разок гарненько, або розвійте мої сумніви. З повагою, Сергій (обговорення) 18:21, 22 грудня 2016 (UTC)

вибачайте, казуси трапляються. Довіряю Вам, можете вилучити, --Л. Панасюк (обговорення) 05:18, 23 грудня 2016 (UTC)

Категорія:Учасники АТО на Донбасі[ред. код]

Вітаю. Чому ви заміняєте категорію "Учасники АТО на Донбасі" на "Учасники російсько-української війни 2014-2015"? Перша більш точна і є підкатегорією другої. Крім того, я ще про Сищикова вище питав. Дякую. Madvin (обговорення) 11:16, 23 грудня 2016 (UTC)

я не знаю, хто такий Сищиков, але для багатьох це війна а не якесь Тато. Дякую, --Л. Панасюк (обговорення) 11:23, 23 грудня 2016 (UTC)
Я вже писав: "Учасники АТО на Донбасі" є підкатегорією "Учасники російсько-української війни 2014-2015" і створена, щоб відрізняти учасників АТО від бойовиків і російських вояків в тій самій категорії, а ви їх чомусь в кучу кидаєте. Категорію перейменувати легше, ніж загальний список розібрати. Сищиков - дивіться вище питання на вашій сторінці обговорення, ви теж повернули мою правку і не відповіли. Madvin (обговорення) 13:53, 23 грудня 2016 (UTC)
пане, обережніше на поворотах, для мене російські терористи не учасники війни, а бандформування. Щодо Сищикова - пошукаю вільний час. Додайте мені годину часу щодоби - так знайду можливість не зависати в праці упереміжку з вікіпедією. Яволь? --Л. Панасюк (обговорення) 13:56, 23 грудня 2016 (UTC)
Не я робив ті категорії, і не я робив описи до них. Я намагаюся вказати найточнішу згідно опису категорію, а ви в деяких правках її забираєте. Крім того, що вам не подобається назва "Учасники АТО на Донбасі", є якісь інші причини робити це? Madvin (обговорення) 14:24, 23 грудня 2016 (UTC)
будьте здорові пане, хай вас Бог береже, --Л. Панасюк (обговорення) 14:26, 23 грудня 2016 (UTC)

Коломійчук Олександр Васильович[ред. код]

Доброго ранку! Як бачите, якийсь анонім вирішив опублікувати свою автобіографію на Вікіпедії. Ще й нахабно вилучає службові шаблони на кшталт {{db-misuse}}. Пошук у Гуглі жодних АД не виявив. Що зазвичай роблять у подібних випадках? --Рассилон (обговорення) 07:17, 28 грудня 2016 (UTC)

Я здивований, що ви ще таке обговорюєте. Я подивився, посміявся, але ж такого не повинно буди у Вікі, чи я не прав? "як ходив в дитячий садок не дуже пригадую", згідно з написаного у життєописи, він все ще у садку.--Blitz1980 (обговорення) 07:48, 28 грудня 2016 (UTC)
не бажав зранку починати сварки)), --Л. Панасюк (обговорення) 08:01, 28 грудня 2016 (UTC)
Тобто надалі мені як звичайному користувачеві просто відновлювати безпідставно вилучені службові шаблони? --Рассилон (обговорення) 08:28, 28 грудня 2016 (UTC)
як і всім нам, --Л. Панасюк (обговорення) 08:33, 28 грудня 2016 (UTC)

З Новим роком![ред. код]

Вітаю! Всіх благ! --Д-D (обговорення) 08:27, 30 грудня 2016 (UTC)

навзаєм, побратиме! --Л. Панасюк (обговорення) 08:56, 30 грудня 2016 (UTC)

Швидке вилучання[ред. код]

З прийдешніми святами! А чому ставиться швидке вилучання? «перенаправлення з грубою помилкою», «некоректне перенаправлення». В чому помилка і чому некоректне? на мій погляд тут можна керуватись «Потрібність перенаправлень»: п.3: Вони допомагають у пошуку. Нікому не заважає. Якщо з'явиться ще людина з цим прізвищем то вже можна відкорегувати і оформити не перенаправленням. Я таким вже займався після інших, де колись були створені такі перенаправлення. --Малишко Сергій (обговорення) 20:03, 30 грудня 2016 (UTC)

вибачайте, якщо образив, успіхів нам, --Л. Панасюк (обговорення) 20:10, 30 грудня 2016 (UTC)
Те, що ви вмієте перетворювати перенаправлення на дизамбіги, чудово! На жаль, рівень новачків дає підстави вважати, що в разі появи альтернативи інші автори ніяких дизамбігів створювати не будуть, а некоректне перенаправлення залишиться (або з'явиться ще сторінка «Прізвище (значення)»). Відсутність перенаправлень в такому випадку не заважає, адже спрацьовує автопідказка на єдину наявну особу. З огляду на це я декілька таких «некоректних» сторінок вилучила. Також ви в деякі статті ставите шаблон «Інші значення» в той час, як носій цього прізвища поки що представлений в укрВікі однією особою, відповідно такий шаблон є обманкою. Уникайте цього, --Nina Shenturk (обговорення) 20:29, 30 грудня 2016 (UTC)
дякую, пані Ніно, --Л. Панасюк (обговорення) 20:31, 30 грудня 2016 (UTC)

річка Світлиця[ред. код]

покажіть мені в ЕУ статтю на цю річку?--Texnik (обговорення) 17:37, 2 січня 2017 (UTC)

перепрошую? --Л. Панасюк (обговорення) 18:20, 2 січня 2017 (UTC)
Ви додали літературу в якій немає посилання на статтю--Texnik (обговорення) 13:27, 3 січня 2017 (UTC)
ви читати вмієте, історію змін можете передивитися? --Л. Панасюк (обговорення) 15:03, 3 січня 2017 (UTC)
Вибачаюся--Texnik (обговорення) 15:25, 3 січня 2017 (UTC)
все в порядку, успіхів, --Л. Панасюк (обговорення) 15:26, 3 січня 2017 (UTC)

Учасники російсько-української війни 2014-2015[ред. код]

Вітання! Уточніть, будьте ласкаві щодо Категорія:Учасники російсько-української війни 2014-2015 — хіба не 2017 має бути? Бо я тут запустив робота для заміни років війни і загальмував на цій категорії, не можу зрозуміти суті. --Микола Василечко (обговорення) 18:25, 4 січня 2017 (UTC)

прись-їй Богу, що мені і в страшних жахіттях не марилося, що ці людожери в 21 сторіччі таке почнуть. Я сліпо вірив, що це швидко минеться. Тому й така категорія. Запускайте робота, дякую, --Л. Панасюк (обговорення) 19:44, 4 січня 2017 (UTC)
Я перепрошую що втручаюся у розмову, але маю пропозицію. Микола Василечко, якщо ви вже запускаєте робота, назвіть категорію з датою (2014-дотепер), бо було б добре аби все закінчилося хоча б цього року, але підстав на те не видно. --VoidWanderer (обговорення) 19:47, 4 січня 2017 (UTC)
Інші не будуть проти? Просто я ніби не бачив, щоб так було саме в назвах? Давайте, все-таки, 2014—2017, щоб до мене не було претензій. Раптом 2017-им завершиться? Там якісь пророцтва раніше гуляли в неті, що пуйло цього року здохне... --Микола Василечко (обговорення) 19:57, 4 січня 2017 (UTC)
Таких категорій і назв статей достатньо з циклу російсько-української війни. Я такий підхід вперше побачив у прагматичних англомовних дописувачів, взяв на озброєння. ПС. Я б не надто сподівався на суттєві зміни після смерті одного царька. Проблема з нашим півнчно-східним сусідом значно серйозніша. --VoidWanderer (обговорення) 20:20, 4 січня 2017 (UTC)

З Різдвом Христовим![ред. код]

Christmas Stamp of Ukraine 2001.jpg З Різдвом Христовим!
Веселих свят! Куті смачної, коляди гучної, щасливого Різдва і на весь рік добра! Наснаги і натхнення, колего, для нових звершень у справі творення вільної української енциклопедії в новому році! Dim Grits 14:19, 6 січня 2017 (UTC)
на жаль, Ви не адмін, тому Вас не матюкатиму. Дякую, --Л. Панасюк (обговорення) 14:21, 6 січня 2017 (UTC)
І я вітаю Вас із Різдвом, всього Вам найкращого, нового натхнення у творенні Вікіпедії та всього найкращого у житті. І подивіться свій е-mail. --Yukh68 (обговорення) 16:13, 6 січня 2017 (UTC)
Всі слова не сказати... --Д-D (обговорення) 10:49, 11 січня 2017 (UTC)
ви й не уявляєте, наскільки Ви приємні люди, --Л. Панасюк (обговорення) 14:52, 11 січня 2017 (UTC)

Шаблони військовиків та категоризація[ред. код]

Вітаю! Виникло питання, чому разом з шаблоном не додається відповідна категорія, як то учасники війни... та приналеждність до військового формування, як то є у шаблонах з орденами та медалями? Спробував зробити у шаблоні Учасники РУВ як у орденах, але чомусь не працює. Можливо тому що зміна не перевірена чи це не має значення? Було б чудово це якось зробити щоб не додавати категорії вручну. --Малишко Сергій (обговорення) 08:48, 11 січня 2017 (UTC)

Ще був би вдячний за пояснення що таке includeonly та noinclude і для чого х використовують у шаблонах, бо я не знаю. --Малишко Сергій (обговорення) 08:56, 11 січня 2017 (UTC)

пане, щодо цих питань Вам було б доцільніше звернутися до VoidWanderer чи PsichoPuzo. Вони серйозно займаються даною тематикою. Дякую за запитання, --Л. Панасюк (обговорення) 14:51, 11 січня 2017 (UTC)
YesТак Зроблено Вже категоризує шаблон. Перевірте, вилучивши категорію зі статей. Якщо щось — пишіть, виправлю. Роз'яснення: includeonly використовується, якщо треба категоризувати всі статті, що мають у собі цей шаблон у задану в тегах категорію, noinclude категоризує в задану в тегах категорію тільки сам шаблон, але не сторінки, які його мають. --Микола Василечко (обговорення) 16:06, 11 січня 2017 (UTC)
Дякую Дякую --Малишко Сергій (обговорення) 00:40, 12 січня 2017 (UTC)
Хотів ще зробити так само для шаблонів формувань, але виявилось що шаблони використовуються не тільки у статтях про військовиків. Чи можна якось зробити щоб автоматична категоризація стосувалась лише статей військовиків?--Малишко Сергій (обговорення) 11:59, 12 січня 2017 (UTC)

Стаття «Малоросійство»[ред. код]

Доброго вечора. В мене виникло питання щодо Вашого відкидання мого редагування у цій статті. Я розумію, коли про це явище висловлюються люди, компетентні в цій області — історики, психологи, соціологи. Я ж видалив висловлювання, яке є особистою думкою вченого, компетентного в зовсім іншій галузі — геронтології. Судячи з офіційної біографії науковця, питання національної ідентичності не є предметом його досліджень. Тому я, чесно, не розумію, на якій основі в статті присутній його вислів (ще й класифікація). З таким же успіхом туди можна було б вставити думки якихось поїхавших російських націоналістів. — صلاح الأوكراني (обговорення) 15:21, 11 січня 2017 (UTC)

дякую, ви добра людина. Давно так не тішився, --Л. Панасюк (обговорення) 15:28, 11 січня 2017 (UTC)

Динар ІДІЛу та Латвійський рубль[ред. код]

Пане, я не філолог, тому для мене робити помилки типово. Ці 2 статті, які я сьогодні створив, можна повноцінно правити. Не хотілось би, щоб моя часом неграмотність псувала вікіпедичний стиль. Моя задача - оформити інформацію, що я роблю постійно. Але давайте домовимося так. я створюю статтю і коли Ви бачите її з посиланнями, з категоріями і решта, ось тоді можна повноцінно їх правити. В мене інтернет повільний. Коли водночас виникають правки, коли ще стаття не готова до кінця. я можу згубити всю ту інформацію. я не вмію тупо перекласти і все. Я дивлюся декілька версій на декількох сайтах водночас. Наприклад, з латвійським рублем доводилось працювати і по латвійських сайтах. Дякую за розуміння. Давайте співпрацювати, а не робити кіпіш заздалегідь подій.

Шановний дописувач. Аби ваш текст зарані не чіпали, прохання на початкку статті поміщати шаблон {{Пишу}}. --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 17:32, 12 січня 2017 (UTC)

Динар ІДІЛу та Латвійський рубль[ред. код]

Пане, я не філолог, тому для мене робити помилки типово. Ці 2 статті, які я сьогодні створив, можна повноцінно правити. Не хотілось би, щоб моя часом неграмотність псувала вікіпедичний стиль. Моя задача - оформити інформацію, що я роблю постійно. Але давайте домовимося так. я створюю статтю і коли Ви бачите її з посиланнями, з категоріями і решта, ось тоді можна повноцінно їх правити. В мене інтернет повільний. Коли водночас виникають правки, коли ще стаття не готова до кінця. я можу згубити всю ту інформацію. я не вмію тупо перекласти і все. Я дивлюся декілька версій на декількох сайтах водночас. Наприклад, з латвійським рублем доводилось працювати і по латвійських сайтах. Дякую за розуміння. Давайте співпрацювати, а не робити кіпіш заздалегідь подій.[[Користувач:|Вакуленко-К. Володимир]]

доброго ранку. А хто робить кіпіш? --Л. Панасюк (обговорення) 05:32, 12 січня 2017 (UTC)

Попередження[ред. код]

Будь ласка, не ображайте користувачів ред.№ 1953492, ред.№ 19534893. Крім того, відкіт у нас для явного вандалізму, а не для редагувань з поясненнями на СО ред.№ 19516865 - не робіть так більше, будь ласка. Більш того, звинувачення у дружбі з москалями ред.№ 19534623 під час війни є найбільш серйозним звинуваченням, яке при використанні у першій же репліці до незнайомого користувача виглядає як велика образа з елементами погрози. Наступного разу за подібну дію Ви будете заблоковані надовго.--Brunei (обговорення) 21:12, 14 січня 2017 (UTC)

Дякую за повідомлення про нормальне для мене у вікіпедії явище сидіти у гамівній сорочці. Ідіть пане з Богом --Л. Панасюк (обговорення) 21:19, 14 січня 2017 (UTC)
Ви, напевне, не помітили, що це прохання поважати людей, які вміють робити вікіпедійну роботу. Тому вимушений зробити ще раз наголос: тут не просто користувачі, а люди, які безкоштовно, у вільний від роботи час розвивають українську мову. Ставтеся, будь ласка, з апріорним розумінням до їхніх, нехай не одразу зрозумілих Вам, дій.--Brunei (обговорення) 21:24, 14 січня 2017 (UTC)
Дякую. Ви, напевне, не помітили, шо я тут безкоштовно, у вільний від роботи час розвиваю українську мову. Ставтеся, будь ласка, з апріорним розумінням до моїх, нехай не одразу зрозумілих Вам, дій. --Л. Панасюк (обговорення) 21:40, 14 січня 2017 (UTC)
Радий, що Ви мене почули. Дякую. --Brunei (обговорення) 21:43, 14 січня 2017 (UTC)
Дякую, --Л. Панасюк (обговорення) 21:49, 14 січня 2017 (UTC)

Вікімарафон[ред. код]

Чи можете будь ласка ви перевірити мої статті? Наперед Дякую!--MaksWiki (обг.) (обговорення) 19:55, 28 січня 2017 (UTC)

Перевірте будь ласка, цю статтю, і якщо можите перевірте мої усі статті--MaksWiki (обг.) (обговорення) 07:29, 29 січня 2017 (UTC)
Перевірте будь ласка ще ряд моїх статей. Буду вдячний!--MaksWiki (обг.) (обговорення) 13:05, 29 січня 2017 (UTC)
Перевірте будь ласка мої статті--MaksWiki (обг.) (обговорення) 11:49, 30 січня 2017 (UTC)

Дякую[ред. код]

Baklava - Turkish special, 80-ply.JPEG Щиро дякую,що Ви розмістили в статті про Миколу Дацика його світлину. Успіху та благополуччя! Петро Ульянін. Якщо маєт е можливість зателефонуйте мені, будь ласка. Vovk88 (обговорення) 08:13, 31 січня 2017 (UTC)
дякую. Адміністратори, будь-ласка, приховайте число телефона, --Л. Панасюк (обговорення) 08:24, 31 січня 2017 (UTC)
приховав --ReAlв.о. 09:37, 31 січня 2017 (UTC)

Величезне прохання до пана Леоніда Панасюка зв'язатися зі мною за адресою d.o.potapov@gmail.com з приводу однієї з його публікацій! Оскільки питання, з приводу якого я маю звернутись до автора, дуже важливе - прошу пана Леоніда написати мені якомога швидше! Вибачте, що пишу саме так, адже я так і не зміг знайти в інтерфейсі Вікіпедії як зв'язатися з автором... Сподіваюсь на зв'язок найближчим часом, питання дійсно важливе!!! Заздалегідь вдячний, чекаю листа!

Прохання висловитись[ред. код]

Шановний, прошу Вас долучитись до обговорення щодо Перейменування статей/Польсько-радянська війна 1920 → Україна у польсько-радянській війні --Hmarskiy II (обговорення) 21:23, 2 лютого 2017 (UTC+2)

прошу допомагати[ред. код]

Вітаю, пане Леоніде!

Прикро, що пан Дмитро не зрозумів попереджень, і не попросив нікого слідкувати. Я вже один раз допоміг йому уникнути блокування, yakudza теж вже видаляв (хоча й запізно), а Ви ще маєте право видаляти його порушення. Наступного разу вже буде прогресивка, вона комусь потрібна? Допомагайте йому, вчасно видаляйте його порушення.

Юрій Дзядик в) 08:54, 27 лютого 2017 (UTC).

Щойно помітив, що NickK допоміг йому, diff, але пан Дмитро порушення ВП:Е, user talk:NickK#ВП:ЗППА, diff. Прикро, дуже. Що діяти, коли пан Дмитро чує, але запекло відкидає добре слово? — Юрій Дзядик в) 09:06, 27 лютого 2017 (UTC).

Вітаю, пане Леоніде! Ви, Дзядик, рештки того, що ще залишалось, волієте нищити. Вільному воля. Тут до ворожки не ходи (щодо [1][2]; також [3] і [4], також [5]. Ви не раз вже собі дозволяли на мою адресу порушення ВП:Е, я - поки вам ні. Наразі вам заборонив писати мені на СО. Бачу, вам того мало... На додачу вам, Дзядик, як і Миколі, вкотре поясню: хамство - це безкарність внаслідок наявності влади чи становища. так от, згадайте обидвоє: хто в нас має права карати, і їх використовує, іноді без потреби, а хто - навіть патруля, завдяки власне грубій некоректності й брехні деяких адмінів не має навіть прав патруля. Нік, якого ви тут, Дзядик, захищаєте, хай відівчиться для початку тикати років так на 20 старшим. Хай йперепросить за своє непомічання у себе на СО пропозицію послати мене нх від Рівермена (за це досі не перепросив). Ще додам: у вас відмінне від мого уявлення про добро, тому не будьте такі категоричні. Врешті - будь ласка, прищеплюйте, плекайте та виховуйте краще у «космополітів» українське та любов до українського. Успіхів! --Д-D (обговорення) 09:11, 27 лютого 2017 (UTC)
панове, не робіть мені цього. Будь-ласка. Голосування по Пероганичу зараз розвело феєричний розгардіяш, не підгрібайте усіх під статтю участі в голосуванні та особисті погляди через це не кладіть до Прокрустового ложа. Вистарчить й того голосного висякування, яке йде по Пероганичу, дякую, --Л. Панасюк (обговорення) 17:51, 27 лютого 2017 (UTC)

Джерела[ред. код]

Зверніть будь ласка увагу на шаблон {{Cite book}}, за яким рекомендовано наводити книжкові джерела. У ньому є параметри "назва" і "назва_переклад", що передбачає подання назви мовою оригіналу і, якщо потрібно, перекладу цієї на укр. мову. Тому прошу не чіпати цього оформлення в статтях, зокрема Колумбет Леонід Федорович. Якщо ж Вам уже так муляє очі російська назва, то тоді залишається хіба що усунути дане джерело... але тоді порушимо ВП:АД і ВП:ОД...--Unikalinho (обговорення) 18:00, 11 березня 2017 (UTC)

^ джєнькі злати хлапаку. То є шляхєтне. руську апихни собі в трусаси. я сі іщов подивляти стару канадійську тюру від Кіберполіцая "Модель-2". čIžE PRAJEM VšETKO NAJLEPšIE VžDY A VšADIE успехов в просвещении. RODINA TEBIJA NIE ZABUDIET --Л. Панасюк (обговорення) 18:44, 11 березня 2017 (UTC)

ru:Файл:Морозовская-Памятник Л-0004.jpg[ред. код]

Загрузите файл, пожалуйста в укр-вики--Станислав Савченко (обговорення) 16:46, 29 березня 2017 (UTC)

Категоризація[ред. код]

Вітання! Гадаю, що ця категорія дозволить виокремити хлопців, які були поранені в боях, але померли в лікарнях чи пізніше. --Микола Василечко (обговорення) 05:59, 3 квітня 2017 (UTC)

дякую, пане Миколо, --Л. Панасюк (обговорення) 14:52, 3 квітня 2017 (UTC)

Панков Лев Миколайович[ред. код]

Доброго вечора, пане Леоніде! Хотів попросити доглянути статтю Панков Лев Миколайович. Заздалегідь вдячний, --VoidWanderer (обговорення) 18:29, 5 квітня 2017 (UTC)

Черниш (значення)[ред. код]

Вітаю Леоніде. Я вилучив твою статтю і переробив всі посилання в твоїх статтях на Черниш. Бо те (значення) було явно зайвим. А статтю через яку ти її так назвав перейменували. --Jphwra (обговорення) 12:41, 7 квітня 2017 (UTC)

дякую, пане керуючий)), --Л. Панасюк (обговорення) 14:12, 7 квітня 2017 (UTC)
та не такий я вже і керуючий ). --Jphwra (обговорення) 15:02, 7 квітня 2017 (UTC)

Файл:Мурахтов Павло Кузьмич.JPG[ред. код]

Добрий вечір! Таке питання - якщо "Це зображення є суспільним надбанням", то чому він не на сховищі?--Nickispeaki (обговорення) 21:08, 9 квітня 2017 (UTC)

щодо цього зверніться до Агонка, він більше цим спеціалізується. Дякую, --Л. Панасюк (обговорення) 14:54, 10 квітня 2017 (UTC)

Зі святом![ред. код]

Христос Воскрес! Зі святом! --Yukh68 (обговорення) 08:00, 16 квітня 2017 (UTC)

славімо Господа! дякую, і Вас здоровлю, --Л. Панасюк (обговорення) 08:01, 16 квітня 2017 (UTC)

Кульчицька Марія Василівна [ред. код]

Привіт. Це Леоніде треба глянути тобі. --Jphwra (обговорення) 05:12, 4 травня 2017 (UTC)

Карта УРСР[ред. код]

Для чого знову додавати шаблон  ? Через нього порушується назва файлу та він не відображається. Що воно означає, що його весь час тулять? Навіть не відображається, тому дивіться в коді. Chuuuvak (обговорення) 09:25, 8 травня 2017 (UTC)

Огульчанський Юрій Антонович[ред. код]

Шановний пане Леоніде! Запрошуємо Вас взяти участь у зібранні, присвяченому вшануванню пам'яті Ю. А. Огульчанського у зв'язку з 10-річчям його упокоєння. Захід відбудеться у п'ятницю 12 травня 2017 р. в музеї М. С. Грушевського (м. Київ, вул. Паньківська, 9 (станція метро «Університет»)). Початок о 18.00. Організатори --LV Koval (обговорення) 20:09, 11 травня 2017 (UTC)

дуже дякую, гречний пане, за запрошення. Побоююся, що не встигну дістатися, --Л. Панасюк (обговорення) 04:28, 12 травня 2017 (UTC)

Подяка і проханнячко[ред. код]

Пане Леоніде, дякую вам за позитивну оцінку мого скромного внеску на сторінці Будівля парламенту Австрії. Водночас, оскільки Ви ці зміни вподобали, маю прохання, чи не було б у Вас бажання висловитися за надання мені статусу патрульного, номінація саме зараз триває тут. Дякую. --Exroader (обговорення) 06:33, 12 травня 2017 (UTC)

Дуже важливо: ви вже проголосували на виборах Ради повірених Фонду Вікімедіа?[ред. код]

До 23:59 14 травня 2017 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 9 кандидатів.

Чому ці вибори важливі? Тому що вони стосуються й нас. Саме через ці вибори спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом Вікімедіа. Вони дозволяють нам вплинути на те, в якому напрямку розвиватиметься спільнота й Фонд, якою буде стратегія всього руху Вікімедіа. На минулих виборах вперше від спільноти до Ради були обрані не тільки представники Західної Європи та США — це допомогло Фонду мати краще представництво спільноти.

Нижче — коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа. Ви можете також прочитати повні біографії та програми кандидатів (українською!) тут: m:Wikimedia Foundation elections/2017/Board of Trustees/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа 
Фото Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
The Land Headshot.jpg The Land Кріс Кітинг (Chris Keating) Велика Британія англійська 36 9.594, найактивніша — англ. ВП (7.524) колишній голова правління «Вікімедіа Велика Британія»; організатор тренінгів для правлінь відділень Фонду; адміністратор і автор вибраних статей англ. Вікіпедії організатор кампаній пожертв для громадських організацій зосередження Фонду Вікімедіа на місії та спільнотах, відкритість, прислухання до думки спільноти й ефективність Ради повірених
Milos Rancic GB.jpg Millosh Милош Ранчич (Milos Rancic) Сербія сербська 43 12.860, найактивніша — Мета-вікі (5.044) співзасновник і колишній член правління «Вікімедіа Сербія»; ініціатор AfroCROWD; член Мовного комітету; колишній стюард, колишній бюрократ і чек'юзер серб. ВП власник малого підприємства, яке зокрема надає сервери та обслуговує веб-сайти Вікімедіа Сербія та AfroCROWD демократизація, інтеграція редакторів, які не належать до організованих груп, та солідарність у межах руху
Dr. Dariusz Jemielniak-2.jpg Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 42 14.662, найактивніша — пол. ВП (10.306) чинний член Ради; чек'юзер, адміністратор і бюрократ пол. ВП; колишній стюард;
був членом Комісії Омбудсменів і головою Комітету з розподілу коштів (FDC); автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, автор досліджень про рухи вільного й відкритого ПЗ й альтернативної науки, колишній член правління Наукового центру Коперніка продовження досягнень першого терміну: спілкування зі спільнотою, конструктивний член Ради, який може висловити свою думку, має досвід, шукає консенсус
Dr. James Heilman.jpg Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 37 221.479, найактивніша — англ. ВП (209.219) член Ради у 2015; адмін в англійській Вікіпедії;
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, співзасновник і член правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини розуміння наших спільнот; працювати разом як рівним, визначати наші цілі разом і підтримувати нашу незалежність
Abbad at Dana.jpg عباد ديرانية Аббад Діранейя (Abbad Diraneyya) Йорданія арабська 20 29.996, найактивніша — араб. ВП (25.148) автор вибраних статей у арабській Вікіпедії; автор історії арабської ВП;
член-засновник групи «Вікімедіа Левант»; віце-директор ВікіАрабії-2016
студент має багато ідей на майбутнє і хоче про це заявити; трохи нових точок зору із відносно погано представленої частини світу
María Sefidari.JPG Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 34 26.043, найактивніша — іспан. ВП (20.956) чинний член Ради; бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ; організатор конкурсів статей; член-засновник «Вікімедіа Іспанія»; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів.
викладач магістерської програми з цифрових комунікацій, культури і громадянства повернути Фонд Вікімедіа назад до підсилення нашої спільноти; продовжити застосовувати свій досвід, натхнення та вміння для цілей Руху
Peter Gallert Wiki Indaba 2017.jpg Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 46 17.205, найактивніша — англ. ВП (15.949) відкочувач, патрульний в англ. ВП
автор експерименту з усними джерелами; автор доповідей і публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач в Намібійському науково-технологічному університеті зробити Раду повірених прозорою, чесною і відкритою, щоб отримати довіру від найвищої цінності компанії — її редакторів
Yuri Astrakhan.jpg Yurik Юрій Астрахан (Yuri Astrakhan) США російська 40 31.977, найактивніші — пол. ВП (3.053), рос. ВП (3.033) розробник, входить до п'ятірки головних авторів коду MediaWiki, розробник графів для Вікіпедії; колишній працівник Фонду;
виступав з доповідями про Вікіпедію у Вірменії, Україні, Росії та США
працює в Elastic, розробнику технології з відкритим кодом, на основі якої працює пошук Вікімедіа кращі шляхи для спілкування, управління та створення для успішності спільноти; більш інтерактивний контент; технічний досвід зробить Раду ефективною / сфокусованою
Abel mbula.jpg BamLifa Абель Ліфаелі Мбула (Abel Lifaefi Mbula) Демократична Республіка Конго лінгала 25 1.081, найактивніша — франц. ВП (749) виправляє, патрулює й перекладає статті у французькій Вікіпедії вчитель, викладає учням основи Вікіпедії враховувати певні аспекти спільнот (чорних) африканських та інших південних країн, які зараз ігноруються

На попередніх виборах українська Вікіпедія показала найвищу явку серед великих вікі (25%). Впевнений, що цього року ми можемо показати не гірший результат, щоб нашу думку знову почули.

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. (Якщо ви вже проголосували, дякую за вашу активність та перепрошую за зайве нагадування)NickK (обг.) 12:40, 12 травня 2017 (UTC)

Нова сторінка(Тутанхамон: Прокляття гробниці (фільм))[ред. код]

Пане Леоніде я ось недавно створив сторінку про фільм: (https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D1%83%D1%82%D0%B0%D0%BD%D1%85%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%BD:_%D0%9F%D1%80%D0%BE%D0%BA%D0%BB%D1%8F%D1%82%D1%82%D1%8F_%D0%B3%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%BD%D0%B8%D1%86%D1%96_(%D1%84%D1%96%D0%BB%D1%8C%D0%BC)) Її не було ні в нашій ні в рос.Буду вдячний якщо ви поставите шаблон як в амер.зразку(https://en.wikipedia.org/wiki/The_Curse_of_King_Tut%27s_Tomb_(2006_film)#Production) Завчасно дякую!

Мешок Олександр Володимирович[ред. код]

Привіт. Може щось вдієш з статею, бо наче твоя специфіка, а там оформлення аби яке. --Jphwra (обговорення) 07:13, 22 травня 2017 (UTC)

Посилання на переліки населених пунктів, що постраждали від Голодомору[ред. код]

Translating Ibero-America is back! Come and join us :)[ред. код]

Dear Леонід Панасюк .
Hope this message finds you well :) On behalf of Iberocoop we are happy to announce that our culture contest is back! It is aims to improve articles regarding our local culture in many other Wikipedias as possible ;) Please find the contest page here Hope to seeing you participating!
Hugs! --Anna Torres (WMAR) (обговорення) 17:04, 4 червня 2017 (UTC)

Сторінку Татаренко Юрій Пилипович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Татаренко Юрій Пилипович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 13 червня 2017. Що ще можна зробити? — Параноя (обговорення) 15:00, 13 червня 2017 (UTC)

Файл:Береговий Сергій Георгійович.jpg[ред. код]

Шановний пане Леоніде!

Щойно помітив, немає повідомлення, що Файл:Береговий Сергій Георгійович.jpg. який Ви створили 06:25, 8 травня 2016, номіновано на швидке вилучення, diff, 10:50, 23 червня 2017 user:Antonyahu ({{db-reason|бо є інший файл який більш доречний — по зверненню родичів загиблого солдата}}).

Юрій Дзядик в) 13:58, 26 червня 2017 (UTC).

Стара Любовня[ред. код]

Можеш глянути статтю, бо там щось не те. --Jphwra (обговорення) 19:04, 27 червня 2017 (UTC)

Пропозиція[ред. код]

Леонід Панасюк вітаю! можливо вас зацікавить Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Неолімпіада (Тижні неолімпійських та дефлімпійських видів спорту).--Yasnodark (обговорення) 13:36, 21 липня 2017 (UTC)

Леонід Панасюк вітаю! Можете відпатрулювати цю статтю, бо через чиїсь хитромудрі редагування, я спочатку навіть не помітив, що зберігалася вже викривлена версія. І ще хотів спитати, я вам пропонував прийняти участь у фантастичному опитуванні щодо визначення найкращих романів на думку вікіпедистів?--Yasnodark (обговорення) 12:24, 31 березня 2019 (UTC)

Вікіконференція-2017[ред. код]

Вітаю! Запрошую відвідати Вікіконференцію-2017, що відбудеться 25-26 серпня у Херсоні. --visem (обговорення) 21:00, 26 липня 2017 (UTC)

Нагорода за загальний внесок до Вікіпедії[ред. код]

Завдяки Вашому внескові українська Вікіпедія у липні 2017 отримала +249 696 переглядів!

Це 10-те місце серед усіх вікіпедистів!

--Perohanych (обговорення) 14:07, 4 серпня 2017 (UTC)

Вибори арбітрів[ред. код]

Вітаю! Запропонував Вас в арбітри. Дайте будь ласка відповідь. --Jphwra (обговорення) 17:10, 10 серпня 2017 (UTC)

Дякую[ред. код]

Щиро дякую за Вашу спокійну і наполегливу роботу з покращення створених мною статей. З повагою. --Ветер (обговорення) 17:20, 17 серпня 2017 (UTC)

дякую за Вашу небайдужість та бажання про це писати, --Л. Панасюк (обговорення) 04:19, 18 серпня 2017 (UTC)

Нагорода за значний внесок до Вікіпедії[ред. код]

Завдяки працьовитості ви увійшли до 7-ми найкращих вікіпедистів за всю історію української Вікіпедії! Дякуємо за Вашу жертовність задля України! --Микола Василечко (обговорення) 17:07, 1 вересня 2017 (UTC)

дуже дякую за уважність. Хотілося б бути з тими 10000 на 77 місці)) --Л. Панасюк (обговорення) 08:42, 2 вересня 2017 (UTC)

Маленьке прохання[ред. код]

Вітаю Вас, пане Леоніде!

Здається мені, що Ви добре знаєте як словацьку, так і словенську мови. Якщо я правий, то прошу допомогти. У місті Любляна є район Bežigrad. Як це слово краще написати українською? Я почав було писати «Бежіград», а перекладач Ґугл дає мені «Бежиград». Це він серйозно, чи трішки з русизмом? Наперед дякую. І, якщо була би Ваша ласка, то гляньте, будь ласка, на Британська міжнародна школа в Братиславі, бо там також у мене були суперечливі моменти. А, може, Ви там десь поряд, то щось і добавили би? І, як казав Штірліц, що запам'ятовується останнє, тому в останніх рядках цього звернення приєднуюся до вітань стосовно Ваших творчих успіхів у Вікіпедії! З повагою, --Biletsky Volodymyr (обговорення) 06:36, 2 вересня 2017 (UTC)

моє шанування. Словенську не знаю, зрозуміти можу, тому тлумачити не беруся. Від Братіслави - в іншому кінці країни, при Ужгороді. Дякую за вітання (прилучайтеся!), --Л. Панасюк (обговорення) 08:48, 2 вересня 2017 (UTC)
Доброго Вам дня. Всерівно, дякую. Вже зробив: Гімназія Бежіград (поки на 75%) --Biletsky Volodymyr (обговорення) 07:32, 4 вересня 2017 (UTC)
дякую за Вашу ретельність )), --Л. Панасюк (обговорення) 15:31, 4 вересня 2017 (UTC)

Конкурсант. Смертоносне шоу[ред. код]

Шановний Леонід Панасюк, оцініть, будь ласка, мою статтю у номінації на добру.
Заздалегідь дякую!
З повагою,
Ilay007 (обговорення) 19:32, 7 вересня 2017 (UTC)

Категорія:1861 за країною[ред. код]

То треба нагенерувати ботом хочаб з 1500 по 2017 по топовим країнам світу. Та попривязати там події море було по країнам. У томуж 1861. А у нас в вікі дуже мало.--UkrainianCossack (обговорення) 22:10, 14 вересня 2017 (UTC)

вітаю. То треба звертатися до ботовласників, --Л. Панасюк (обговорення) 09:28, 15 вересня 2017 (UTC)
Категорія:1861 за країною. 1 подія на весь 1861. Я трохи з стільці не впав)))--UkrainianCossack (обговорення) 17:18, 16 вересня 2017 (UTC)
Та ми й не дивуємося, особливо з вашого «стула», як і взагалі зі знання правопису. --Микола Василечко (обговорення) 19:40, 16 вересня 2017 (UTC)
Стільця правильно? Пишіть що не так буду виправлятися.--UkrainianCossack (обговорення) 21:00, 16 вересня 2017 (UTC)
[Прошу, виправляйтеся.] --Микола Василечко (обговорення) 21:54, 16 вересня 2017 (UTC)
Що ви пропонуєте? Читати? Не розумію чому ви агресивно так на мене налаштовані(шаблони з Країною за прапорцем не буду створювати нові поки не обговоримо і не дійдимо згоди у проекті шаблони)--UkrainianCossack (обговорення) 22:18, 16 вересня 2017 (UTC)
Це я ще дуже добрий, якби був агресивний, то ви б від моїх слів уже позеленіли ). І таки так — не тільки читати, а й вивчити хоча б половину з того, що там пише, тоді зрозумієте мене з півслова, про що я. І на цьому поставимо крапку в цій розмові, бо нема часу на пустослів'я. --Микола Василечко (обговорення) 22:30, 16 вересня 2017 (UTC)
не варто падати ані з кріселка, ні зі стула. Необхідно закасати рукави та добре попрацювати над наповненням категорій. Дякую, --Л. Панасюк (обговорення) 08:54, 17 вересня 2017 (UTC)

Статті[ред. код]

Перевірте, будь ласка 1, 2, 3, 4, 5--M_O 13:43, 22 вересня 2017 (UTC)

Дуже, Вам @Леонід Панасюк: Дякую! Якщо, можете то перевірте будь ласка, ще декілька статей:1, 2, 3, 4 (1 зміна), 5, 6, 7,

8, 9, 10, 11, 12.--M_O 08:34, 23 вересня 2017 (UTC)

Вітаю!--M_O 13:04, 23 вересня 2017 (UTC)
@Леонід Панасюк:Перевірте, будь ласка статті--M_O 14:03, 23 вересня 2017 (UTC)

Вітаю![ред. код]

Вітаю з днем народження! Щастя, радості, багато енергії і сповнення всіх бажань! --Yukh68 (обговорення) 11:30, 23 вересня 2017 (UTC)

Приєднуюся до вітань! Дозичую терпіння і витривалості у праці! --Микола Василечко (обговорення) 12:50, 23 вересня 2017 (UTC)
Щиро вдячний. Стіл вже накритий, безвіз діє. Чекаю всіх у Хлівищах, )) --Л. Панасюк (обговорення) 12:55, 23 вересня 2017 (UTC)
Леоніде вітаю! Приєднуюсь до побажань! І бажаю вам здійснення того, чого захочете найбільше.--Yasnodark (обговорення) 15:42, 23 вересня 2017 (UTC)

Гурєєв Іван Юрійович[ред. код]

Доброго дня!

Якщо вірити старій телефонній базі, то він народився 31 жовтня 1962 року, що є логічним - його батьку тоді було приблизно 27 років. Але як він тоді може бути у 2 роки засновником ансамблю танцю «Подолянчик»? Щось з цим фактом не так... --Glorin (обговорення) 16:39, 26 жовтня 2017 (UTC)

дякую за уважність. Через це й не давав дати народження. Здоровлячка, --Л. Панасюк (обговорення) 18:06, 26 жовтня 2017 (UTC)

Християнство за роком[ред. код]

Вітання! Започаткував нову гілку категорій, яка є вже в інших Вікі. За можливості — додавайте в статтях категорії, доповнюйте. Так само треба, напевно, й щодо ісламу, буддизму, юдаїзму робити (але я до них не братимуся) і все це має бути в релігії за роком. --Микола Василечко (обговорення) 07:54, 1 листопада 2017 (UTC)

Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка[ред. код]

Доброго вечора!

Бачу, Ви сьогодні правили цю статтю. Там прапорець радянський стоїть. Не можу його прибрати. Подивіться, будь ласка.--Білецький В.С. (обговорення) 20:17, 4 листопада 2017 (UTC)

дякую за уважність, пане професоре. Пан Yukh68 вже виправив, --Л. Панасюк (обговорення) 08:22, 5 листопада 2017 (UTC)
Там щось на вікіданих наплутано, довелось у картці поверх Вікіданих вписувати. --Yukh68 (обговорення) 08:43, 5 листопада 2017 (UTC)

Шематизми Блажейовського[ред. код]

Вітання! Не знаю, чи використовуєте, але майте на увазі: зробив шаблони на шематизми Дмитра Блажейовського {{Блажейовський-Львів}}, {{Блажейовський-Перемишль}} і {{Блажейовський-Станіславів}} --Микола Василечко (обговорення) 14:33, 5 листопада 2017 (UTC)

Roman Baxşıyev[ред. код]

Вітаю! Натрапив у азербайджанців на таку статтю — може захочете створити (помітив, що Ви активно дописуєте на цю тему)? З повагою, — Шиманський હાય! 18:01, 8 листопада 2017 (UTC)

дуже дякую. Це незвичайно. Спробую тижнів за 3. --Л. Панасюк (обговорення) 18:29, 8 листопада 2017 (UTC)

Стаття[ред. код]

Вітаю. Випадково наткнувся на започатковану Вами статтю про село Гріньова. Стаття складається з одної карточки. Будь-ласка доробіть її.--KHMELNYTSKYIA (обговорення) 16:35, 12 листопада 2017 (UTC)

Патрулювання[ред. код]

Проголосуйте, будь ласка за мене тут (За чи Проти). Дякую.--Максим Огородник (обговорення) 19:03, 12 листопада 2017 (UTC)

Виклад матеріалів про смерть українських військовиків[ред. код]

Доброго дня, пане Леоніде.

Я хотів би домовитися з вами про стиль і методу викладу матеріалів про смерть українських військовиків. Дивіться що ми маємо: у нас добре відстежуються дані про загибель наших вояків, при цьому істотно, на кілька порядків, слабше висвітлення про втрати (про)російської сторони. В результаті статті про бойові дії справляють враження, що війна полягає лише у загибелі наших вояків. А статті про військові формування взагалі перетворюються на мартиролог, подібне зауваження вже робила навіть пані Tagira: ред.№ 20652679.

Щоб повренути ситуації достойний, зважений виклад, я вас попрошу в майбутньому дотримуватися такого простого плану дій:

 • в статтях про битви і бої бажано зосередитися на викладі саме ходу боїв, подій маневреної війни; для втрат у боях є окремо виділені статті у Категорія:Втрати в російсько-українській війні за місцем бою, або окремий розділ винятково про втрати, як у статті Бої за Карлівку — такий розділ потім легко буде виділити в окрему статтю.
 • в статтях про військові формування взагалі варто зосередитися винятково про те, які саме дії, маневри здійснював підрозділ та його частини.
 • в статтях про населені пункти давати лише коротку вижимку про те, що біля населеного пункту велися бої; у рідкісних випадках коли трапилася надзвичайна подія із втратами, доцільно вказати суть події, наприклад коли одночасно п'ятеро вояків загинули — Сизе.

Якщо ви в подальшому будете дотримуватися подібного плану, ви дуже сильно нам допоможете.

Підсумовуючи: пам'ять про втрати — це ознака як нація поважає своїх захисників, цінуючи їх жертву. Саме тому ми так прискіпливо збираємо дані аж у трьох категоріях: по місцю бою, по формуванню, по даті загибелі. Проте давайте не перетворювати історію нинішньої війни лише на безкінечну історію наших власних втрат. Дякую за розуміння! --VoidWanderer (обговорення) 13:05, 20 листопада 2017 (UTC)

як скажете, дякую, --Л. Панасюк (обговорення) 13:23, 20 листопада 2017 (UTC)
І дякую за ваш систематичний внесок у спільну справу. Працюємо! --VoidWanderer (обговорення) 14:03, 20 листопада 2017 (UTC)

Місяць хронології[ред. код]

--Brunei (обговорення) 20:07, 26 листопада 2017 (UTC)

Slovaččyna[ред. код]

Dobroho ranku,

Očevydno pracjujemo nad tym samym (Vy biľš poslidovno), ale vykorystovujemo rizni šablony. Bulo b dobre domovytysj + systematyzuvaty pravyla napysaňňa slovacjkych toponimiv ukrajinsjkoju movoju, bo vychoďať nazvy novych stattej jakosj rizno. Ja ne kažu, ščo ja zavždy pravyj (sam po kiľka raziv zmiňuju nazvu nas. punktu na storinci okruhu, poky vyrišu joho napysaty), ale jakščo nevpevnenyj, to v peršomu rjadku daju kiľka aľternatyv (namahajusja vybraty najpravdepodibniši finaľni versiji). Pravyla proťahom rokiv trochy profiľujuťsja, ale hadaju, ščo my b maly biľše dotrymuvatysj pravyl ukrajinsjkoho pravopysu, niž movy oryhinalu, ščob ne zvučalo tak kostrubato. Bulo b dobre za učasťu movoznavciv spivstavyty usi problemni javyšča, napr. prykmetnyky, zakinčeňňa, и/i v riznych pozycijach, bo napr. nastupnyj Kechnec, vymovľajeťsja Kechňec, ale mih by buty j Кехнець, a Svinica- Свиниця. Meni može buty trochy lehše, bo do sych pir projšovsja etničnoju Lemkivščynoju a tam po suti jasno, ale dali často intensyvno dumaju a dekoly bez rezuľtatu :-) Ne kažu, ščo ne je v mojich sylach časom samomu znajty pravyľni nazvy, ale vse-taky choču sprobuvaty nasampered domovytysj, ščob ne vypravľaty masy nazv. Bažaju Vam tvorčych uspichiv.--Kamenarius (обговорення) 02:35, 11 грудня 2017 (UTC)

доброго здоров'я. Намагатимуся дотримуватися ваших напрацювань та поглядів. Дякую за вашу працю, --Л. Панасюк (обговорення) 05:03, 11 грудня 2017 (UTC)
Dobroho dňa, vychodyť, Vy zakinčyly vesj okruh Prjašiv. Na žaľ, pro šablony tak i ne domovylys. Ja zbyravsja dobyty tych kiľka červonych posylaň z okruhu PO i vyjavylosj vony vže zrobleni, v rezuľtati majemo Широке (Словаччина), na jake je link z Пряшів (округ) i Шіроке, jake pryvjazane do vsich inšomovnych versij. Jak budemo vyrišuvaty sytuaciju? + červoni linky zalyšylysj v okruhu PO i vvažaju, oci červoni versiji je (na sjohodni z ohľadu na mij dosvid a takož na pomylky proťahom semy rokiv) pravyľni. Značyť majemo 5 naselenych punktiv i odyn z nych 2 razy. Krim toho, vvažaju nedorečnym navodyty do slovacjkych sil termin hromada. Bo selo (obec u vužčomu rozumiňňi, dedina) + misto (mesto) = zbirne: naselenyj punkt (obec u šyršomu rozumiňňi, ale chaj Vas cej termin ne ľakaje, vin zakriplenyj v zakoni o obciach jak lehaľna definicija).--Kamenarius (обговорення) 15:15, 15 червня 2018 (UTC)

Фатранско-Татранская область[ред. код]

Здравствуйте! Можете сделать заготовку?--Станислав Савченко (обговорення) 05:49, 21 грудня 2017 (UTC)

дякую за увагу, але мабуть Фатрансько-Татранська? У вас же пише що можете робити внесок українською, --Л. Панасюк (обговорення) 05:52, 21 грудня 2017 (UTC)

З Новим роком і Різдвом Христовим![ред. код]

Euromaidan Kiev firework.JPG
Прийміть вітання з Новим роком та Різдвяними святами! Вітаю з роком нових надій, нових можливостей та нових звершень. Прийміть щиру вдячність за вашу працю на цьому проекті і внесок до нашої Вікіпедії, він не залишиться непоміченим громадою. Вдачі у нових великих справах розвою нашої енциклопедії та досягнення усіх запланованих бажаних цілей на цьому шляху. Вірних помічників Вам у цій справі. Веселих свят! Dim Grits 18:41, 31 грудня 2017 (UTC)
І я приєднуюсь до поздоровлень. Усього найкращого в Новому році, веселого Різдва, нових звершень у створенні статей, щоб уже всі словацькі села залити, здоров'я для самого та всієї родини. --Yukh68 (обговорення) 18:47, 31 грудня 2017 (UTC)
дуже-дуже Вам вдячний. Дай Боже і Вам сили й здоровля та терпіння, Христос ся рождає! --Л. Панасюк (обговорення) 13:43, 1 січня 2018 (UTC)

Католики-комуністи[ред. код]

Поляки теж католики, а під комунізмом жили пів століття. Т110Е5 (обговорення)

і що? я родився за серсрер. тепер маю ходити із звіздою серпом й молотком? --Л. Панасюк (обговорення) 18:31, 15 січня 2018 (UTC)

Новоград-Волинський[ред. код]

Вітаю. До цеї статті ви додали «Категорія:Населені пункти, засновані у 9 столітті». У самій статті й у праці «Історія міст і сіл Української РСР. Житомирська область» (С. 460), написано: „Вперше Звягель згадується в Іпатіївському літопису під 1257 роком як місто Галицько-Волинського князівства“. --Sehrg (обговорення) 09:43, 21 січня 2018 (UTC)

вибачайте, якщо помилився, користувався статтею Novohrad-Volynskyi, --Л. Панасюк (обговорення) 09:55, 21 січня 2018 (UTC)
Ясно. Загалом, коли місто засноване невідомо. Як пише офіційний сайт міста: У 1256–1257 р. місто завоював князь Данило. Місто згадується бо його підпалив князь Д. Галицький за непокору. Очевидно місто збудоване значно раніше. --Sehrg (обговорення) 11:01, 21 січня 2018 (UTC)

Тиждень Сумщини 2018[ред. код]

Вітаю, пане Леонід Панасюк! З 22 січня по 4 лютого в Українській Вікпедії проходить тематичний тиждень, присвячений Сумщині, до якого я запрошую Вас долучатися! З повагою --Андрій Гриценко (обговорення) 17:56, 24 січня 2018 (UTC)

прошу допомоги з фото до нової статті[ред. код]

Trophy.png прошу допомоги з фото до нової статті
Леоніде, доброго дня!

Як можна з Вами зв'язатися? я щойно переклав статтю з іспанської вікі про Васко Пратоліні. Ось вона https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B0%D1%81%D0%BA%D0%BE_%D0%9F%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%BE%D0%BB%D1%96%D0%BD%D1%96

мені не подобається тамошнє фото (його могили). Можете допомогти вставити фото з італійської статті? ось воно https://it.wikipedia.org/wiki/File:Vasco-pratolini.jpg#/media/File:Vasco-pratolini.jpg https://it.wikipedia.org/wiki/Vasco_Pratolini

не знаю, як то правильно зробити, бо хфілолох. Дякую! Тимофій Іллічевський (обговорення) 20:05, 28 січня 2018 (UTC)

Вдячність за участь у Місячнику хронології[ред. код]

Ancien History Barnstar.png
За участь у Місячнику поліпшення хронології
Дякуємо Вам за участь у Місячнику поліпшення хронології у Вікіпедії! Завдяки вашій наполегливій праці врятовані від зникнення десятки надкоротких статей, а Вікіпедія збагатилася новими статтями про роки й десятиліття. Леонід Панасюк, ця стародавня зірка — символічна вдячність за ваш внесок. Принагідно запрошую Вас до новоствореного Вікіпроекту з історії. Наснаги Вам, пишіть ще!
--Brunei (обговорення) 21:15, 4 лютого 2018 (UTC)

Ваша думка[ред. код]

Вітаю. Як матимете вільний час та велике надхнення, прошу, висловіть власну думку на моїй сторінці. То не охвіційне обговорення, то консультації без було, є, тільки можливо, буде. Дякую--SitizenX (обговорення) 19:45, 12 лютого 2018 (UTC)

Прошу Вашої підтримки[ред. код]

https://meta.m.wikimedia.org/wiki/Hardware_donation_program/Jphwra Jphwra (обговорення) 14:27, 15 березня 2018 (UTC)

Герби[ред. код]

Герби чернігівського князівства зайві. На Русі не було гербів як таких і геральдики. А по-друге ви готові їх проставити в кількох сотнях статей? На це кілька днів точно піде. --August (обговорення) 20:15, 7 квітня 2018 (UTC)

згідно вікіпедії 32
) моє шанування Великому Магістру --Л. Панасюк (обговорення) 20:16, 7 квітня 2018 (UTC)
Ем я щось не зрозумів вашої відповіді. --August (обговорення) 21:30, 7 квітня 2018 (UTC)
Пане Леонід, я коли говорив про сотні, то мав на увазі що вам прийдеться або ставити герби усім князям або не ставити жодному, бо в такому вигляді як зараз Картки-шаблони чернігівських князів виглядають естетично негарно і якось дико. по-друге, аргумент той що вище, у Київській Русі не було гербів, вони появляються лише в 14-15 століттях. --August (обговорення) 15:32, 12 квітня 2018 (UTC)
дякую пане, при нагоді всім проставлю. Дякую за довіру, я не підведу, --Л. Панасюк (обговорення) 15:34, 12 квітня 2018 (UTC)

Вітаю![ред. код]

Христос Воскрес! Вітаю зі святом, всього самого найкращого! --Yukh68 (обговорення) 14:08, 8 квітня 2018 (UTC)

 • Воістину воскрес. Воскресне й Україна. Глибоко вдячний, і Вас вітаю. І всіх друзів-вікіпедистів! --Л. Панасюк (обговорення) 14:35, 9 квітня 2018 (UTC)

Церква Воздвиження Чесного Хреста (Дрогобич)[ред. код]

Христос Воскрес! Ви часом не знавець шаблонів? Бо в статті на шаблоні Шаблон:Визначна пам'ятка місцерозташування даної церкви показує не на карті, а посередині тексту. Коли тут: Костел святого Варфоломія (Дрогобич) все нормально, а координати майже не різняться. Правда, шаблон інший, Шаблон:Культова споруда. З повагою, --ROMANTYS (обговорення) 16:11, 14 травня 2018 (UTC)

Сторінку Дорошок Микола Володимирович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Дорошок Микола Володимирович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 19 травня 2018. Що ще можна зробити? Kharkivian (обг.) 19:07, 19 травня 2018 (UTC)

Сторінку Дорошок Микола Володимирович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Дорошок Микола Володимирович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 19 травня 2018. Що ще можна зробити? Kharkivian (обг.) 19:07, 19 травня 2018 (UTC)

Прохання[ред. код]

Леоніде мої вітання, прошу перевірити статтю Гродно. Там анонім вніс правки, які потребують перевірки. Чи все з ними добре? --Jphwra (обговорення) 21:02, 3 червня 2018 (UTC)

Клочков Владислав Вікторович[ред. код]

Вітаю! Проведіть, будь ласка, майстер-кляс (бо я з отими нагородами щось ніяк), аби далі сам робив. Дякую--SitizenX (обговорення) 21:14, 3 червня 2018 (UTC)

Зверніть будь ласка увагу на пропозицію[ред. код]

http://uk.wikipedia.org/wiki/Вікіпедія:Кнайпа_(мовна_консультація)#неприпустимість_перекладу_імен_іноземців

Запрошення до участі у конкурсі «Вікі любить музику»[ред. код]

Сторінку Коваленко Олег Миколайович (офіцер) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Коваленко Олег Миколайович (офіцер), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 11 червня 2018. Що ще можна зробити? Kharkivian (обг.) 18:40, 11 червня 2018 (UTC)

Порада[ред. код]

Іронія не завжди допомагає вирішувати проблему, я маю на увазі це ред.№ 22776864. Погане завжди запам'ятовується набагато довше. Краще наводити аргументи, а не вдаватися до іронії, особливо якщо її можуть сприйняти як образу. --Basio (обговорення) 20:20, 11 червня 2018 (UTC)

вм як завжди праві. Я так не вмію. Дякую, --Л. Панасюк (обговорення) 16:02, 12 червня 2018 (UTC)
пане Леоніде, як Ви ставитеся до обов'язків адміна? Дякую--SitizenX (обговорення) 10:22, 29 червня 2018 (UTC)
дякую за запитання, позитивно. Дякую, але без мене, --Л. Панасюк (обговорення) 14:37, 29 червня 2018 (UTC)
позитивно, коли без мене?) дякую, вичерпно. --SitizenX (обговорення) 14:54, 29 червня 2018 (UTC)
дякую, але не матиму часу хоч інколи писати, --Л. Панасюк (обговорення) 15:01, 29 червня 2018 (UTC)

Прокопчук Володимир Іванович[ред. код]

Приведіть статтю у нормальний стан, будь-ласка.--Sachkot (обговорення) 08:38, 23 липня 2018 (UTC)

Сторінку Диня Юрій Йосипович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Диня Юрій Йосипович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 22 серпня 2018. Що ще можна зробити? --Kharkivian (обг.) 21:28, 22 серпня 2018 (UTC)

Автокатегоризація vs креатив[ред. код]

Привіт. Категоризація — то автоматична дія. Ми більше користі принесемо, коли зробимо більше нетривіального внеску. А категотизація за «рік в місці» — рік в європі — зроблена в шаблоні {{ Населений пункт Словаччини}}. Якщо мене не випилять доти, можна зробити автокат за континентами (ха й країнами) в шаблонах НП, адмінодиниць тощо. Але це не ручне редагування окремих статей.--Avatar6 (обговорення) 14:23, 23 серпня 2018 (UTC): дякую за увагу. Сленгом не володію; як і ботами. Проблеми в ручному додаванні категорії не бачу, користь від Вашої роботи бачу,

Пропозиція[ред. код]

Вітаю! Маєте зацікавлення ідеєю? --Ерідан (обговорення) 18:12, 15 вересня 2018 (UTC)

Сторінку Ярмольчук Григорій Іванович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Ярмольчук Григорій Іванович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 16 вересня 2018. Що ще можна зробити? --Kharkivian (обг.) 19:26, 16 вересня 2018 (UTC)

дякую. Вашими молитвами --Л. Панасюк (обговорення) 19:36, 16 вересня 2018 (UTC)

Джерело[ред. код]

Доброго дня, ось на цьому сайті можна знайти адреси сільських, селищних тощо рад. Можна не ставити шаблон джерело... --ДмитрОст 12:37, 15 жовтня 2018 (UTC)

Зрештою, як я зрозумів, замість проставлення шаблонів-недоліків чи категорій-років, — наповненням даних, зокрема тут — P969: адреса (ЗАСТАРІЛО), нема кому займатися.--Avatar6 (обговорення) 16:50, 15 жовтня 2018 (UTC)

Сторінку Котюжинський Володимир Вікторович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Котюжинський Володимир Вікторович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 19 жовтня 2018. Що ще можна зробити? --Kharkivian (обг.) 06:58, 19 жовтня 2018 (UTC)

Сторінку Рабчевський Петро Іванович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Рабчевський Петро Іванович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 26 жовтня 2018. Що ще можна зробити? --Kharkivian (обг.) 20:20, 26 жовтня 2018 (UTC)

Сторінку Харлан Володимир Пилипович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Харлан Володимир Пилипович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 28 жовтня 2018. Що ще можна зробити? --Kharkivian (обг.) 11:30, 28 жовтня 2018 (UTC)

Сторінку Борзаківський Микола Дмитрович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Борзаківський Микола Дмитрович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 30 жовтня 2018. Що ще можна зробити? --Kharkivian (обг.) 11:34, 30 жовтня 2018 (UTC)

Сторінку Косянчук Олександр Григорович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Косянчук Олександр Григорович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 1 листопада 2018. Що ще можна зробити? --Kharkivian (обг.) 07:39, 1 листопада 2018 (UTC)

дякую, --Л. Панасюк (обговорення) 12:25, 1 листопада 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:03, 1 листопада 2018 (UTC)

дякую, --Л. Панасюк (обговорення) 16:43, 2 листопада 2018 (UTC)

Дроб'язко Віталій Антонович[ред. код]

Вітаю! Бачив, Ви додавали інформацію до статті Дроб'язко Віталій Антонович. Є певні сумніви, що він син Антона Дроб'язка. Можливо, допоможете прояснити ситуацію. Будь ласка, див. Обговорення:Дроб'язко Віталій Антонович. --Олег (обговорення) 16:06, 3 листопада 2018 (UTC)

вдячний за уважність. Це надзвичайно важливо, --Л. Панасюк (обговорення) 16:09, 3 листопада 2018 (UTC)

Сторінку Микитенко Тамара Михайлівна номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Микитенко Тамара Михайлівна, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 5 листопада 2018. Що ще можна зробити? --Kharkivian (обг.) 10:36, 5 листопада 2018 (UTC)

Технокомунізм[ред. код]

Пане @Леонід Панасюк:, доброго дня! Хочу висловити Вам щиру подяку за гарні слова і Вашу позицію. Вибачайте, що не зробив цього раніше (чекав, чим уся ця історія закінчиться, але потім передумав). Не сподівався на такий «теплий прийом» від ініціатора вилучення. Цікаво, що крім Вас ніхто не відреагував на такі ангажовані «аргументи» (при всьому саме мені чомусь закидали «ангажованість»). Окрема вдячність за допомогу у редагуваннях та патрулюваннях інших моїх статей (помічав, Вами зроблено чимало). З повагою, --Гуманіст (обговорення) 15:27, 7 листопада 2018 (UTC)

дякую і Вам. У нашому віківідтинку вміють викачати у дьогті. Не зважайте, це у них сезонне. Вони самі не пишуть, й іншим не дають. Пишіть, --Л. Панасюк (обговорення) 15:32, 7 листопада 2018 (UTC)
пане Леве, Ви з БЖЛ якось більше, чи не поправите Анохін Владлен Опанасович. Дякую--SitizenX (обговорення) 15:59, 7 листопада 2018 (UTC)
а що то таке - БЖЛ?))), дякую, --Л. Панасюк (обговорення) 16:01, 7 листопада 2018 (UTC)
я спочатку думав, що це щось з Городка Олєйнікова та Стоянова, але згодом пояснили - Біографії Живих Людей. --SitizenX (обговорення) 16:04, 7 листопада 2018 (UTC)
добре, --Л. Панасюк (обговорення) 16:09, 7 листопада 2018 (UTC)

Видалення статтей[ред. код]

Шановний пане Л. Панасюк, Ви написали стільки статтей про Героїв Визвольних Змагань різних періодів, що самі заслуговуєте на певну відзнаку ! Щиро Вам вдячний ! Нещодавно, переглядаючи останні номінації на вилучення Ваших статтей був дещо здивований, оскільки це переважно люди, які не прославились у відстоюванні Незалежності чи зробили якийсь вклад у культуру, мистецтво чи інше. Прості обивателі, які виконували свою професійну роботу. Звичайно, що кожен вікіпедист пише про кого хоче, коли хоче і скільки хоче, але мені дуже шкода Вашого часу та енергії на ці статті, коли ще багато-багато справжніх Героїв чекають на згадку у Вікіпедії. Із щирими побажаннями нових вікіпедійних досягнень і з повагою, --Долинський (обговорення) 16:08, 7 листопада 2018 (UTC)

Сторінку Чемерис Лідія Андріївна номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Чемерис Лідія Андріївна, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 9 листопада 2018. Що ще можна зробити? --Kharkivian (обг.) 07:39, 9 листопада 2018 (UTC)

Так. Просто так. За іскрометний гумор[ред. код]

Дякую. Ой і розсмішили! Тепер не висплюся — до ранку сміх розбиратиме. :-P--Biletsky Volodymyr (обговорення) 20:21, 11 листопада 2018 (UTC)

Сторінку Польова Валентина Іванівна номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Польова Валентина Іванівна, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 12 листопада 2018. Що ще можна зробити? --Kharkivian (обг.) 06:57, 12 листопада 2018 (UTC)

Сторінку Шабельніков Михайло Федорович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Шабельніков Михайло Федорович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 12 листопада 2018. Що ще можна зробити? --Kharkivian (обг.) 07:05, 12 листопада 2018 (UTC)

Лийтеся, сльози, сказав полісмен[ред. код]

Якщо будете мати час, будь ласка, перевірте зміни у статті Лийтеся, сльози, сказав полісмен. З повагою, --Jim777 (обг.) 20:34, 15 грудня 2018 (UTC)

Подяка[ред. код]

Вітаю. Дякую за патрулювання статті Лемківська ватра на чужині. Я подав запит на права патрульного, чи не могли б Ви висловитись у ньому щодо того, чи я відповідаю вимогам? Дякую. --Tespaer (обговорення) 01:25, 16 грудня 2018 (UTC)

Рощенко[ред. код]

Продивився Вашу нову статтю про О. Г. Рощенко, там вказано, що Alma Mater — НМАУ. Настравді — Харківський інститут мистецтв. Григорій Ганзбург (обговорення) 09:39, 18 грудня 2018 (UTC)

Сиіливо коректуйте.--Л. Панасюк (обговорення) 15:20, 18 грудня 2018 (UTC)

Чого так?[ред. код]

Доброго вечора!

А що це значить? --Nickispeaki (обговорення) 15:10, 18 грудня 2018 (UTC)

Вибачайте шановний - це механоодрук. Писав з автівки і замість подяки натиснув суміжну клавішу. Прикрий одрук --Л. Панасюк (обговорення) 15:16, 18 грудня 2018 (UTC)

Ясно. А я думав, що забрали рекламу. Ну, того що я в Чернігові робив. :-) Воно давно було, сам думав якось забрати - а тут хтось допоміг. :-) :-0 Щоправда, трохи не так підправив, як я сам хотів зробити. Тому і допитувався. :-) Ще цікавіше було б, якби Ви зробили саме так як я думав - тоді б вже думав, що хтось мої думки прочитав! :-) --Nickispeaki (обговорення) 06:43, 19 грудня 2018 (UTC)

Лютницький Антон Ульянович[ред. код]

Доброго дня, пане Леоніде! Прошу Вас відпатрулювати цю сторінку. Чоловік, в принципі, заслуговує на статтю в укрвікі, проте про його праці та публікації знайшов лише поодинокі згадки. Самих праць і публікацій обмаль. Сподіваюсь, мене не звинуватять в ОД чи у невідповідності критеріям значимості. З повагою, --Гуманіст (обговорення) 08:27, 20 грудня 2018 (UTC)

Таке.[ред. код]

Вітаю. У мене абсолютно нормальне ставлення як до Yasnodark, так й, наприклад, до Oleksandr Tahayev. З першим ми навіть щось узгоджували та писали. Але їхнє бачення пиши будь-що, будь-як, хоч ногою, аби було багато, для мене є абсолютно неприйнятним. Ми про це з ними говорили. До речі, Oleksandr Tahayev вже почав (й мабуть вже закінчив) війну з власними переконаннями. Знов таки, до речі, мій візаві у тій номінації належить до їхніх прихильників, принаймні у цьому питанні. Нажонглювавшись вчергове з історичними шаблонами, пішов гатити греблі з кацапських хуторів. --Citizen1488 (обговорення) 03:52, 28 грудня 2018 (UTC)

@SitizenX: Наведіть, будь ласка, де я казав пиши будь-що, будь-як, хоч ногою, аби було багато.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 04:02, 28 грудня 2018 (UTC)
Oleksandr Tahayev, безумовно, я перебільшую. Але, я думаю, Ви пам'ятаєте наші розмови щодо кількості та якості, що казав я, що казали Ви. Тому мене здивував Ваш демарш під гаслом не «Дай міліон!», а «Скільки можна?» у запитах.--Citizen1488 (обговорення) 04:49, 28 грудня 2018 (UTC)
@SitizenX: Якщо чесно, то ті розмови не дуже пам'ятаю. Складні в мене погляди на це все. Я згоден, що в нас вийшла суперечність між кількістю і якістю. Можливо я справді раніше був більше на користь кількості, сам багато уваги все-таки намагаючись приділити якості, оскільки не міг уявити, що навіть з боку адміністраторів може бути така байдужість до цього питання.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 05:03, 28 грудня 2018 (UTC)
у мене немає сумніву щодо добрих намірів як Ваших, так й Яснодарка. Жодних. У мене немає сумніву щодо Вашого чи його доробку. Але ж ми дорослі люди, й маємо розуміти наслідки гасел, які пишемо чи декларуємо. Далеко не всі бачать межу. Тому певна (й немала) частина укрвікі - це беззмістовні сторінки з буквами.--Citizen1488 (обговорення) 05:08, 28 грудня 2018 (UTC)
@SitizenX: Не треба тільки все ліпити на купу. Я також вважаю, що Яснодарк зробив багато корисного для укрвікі, але все-таки люди ми різні. Я можу тільки запропонувати зустрітися через кілька тижнів у рамках Вікічетверга і обговорити теперішні погляди, якщо Вам цікаво, щоб не було питань і необґрунтованих тверджень.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 05:18, 28 грудня 2018 (UTC)
дякую за Вашу небайдужість --Л. Панасюк (обговорення) 19:55, 28 грудня 2018 (UTC)

Барвінський Василь Олександрович[ред. код]

Привіт Леонід Панасюк, Коли у вас є час, чи можете ви переглянути цю статтю? Nicola Mitchell (обговорення) 23:57, 29 грудня 2018 (UTC)

Кримська демократична республіка[ред. код]

Чому ви скасували мою змiну на сторiнцi Кримськоi демократичноi республiки? Дивіться: назва Азербайджанської демократичної респбуліки перекладена правильно, хоча там те ж саме слово Xalq(Халкъ) -- Devlet Geray

Демократична там є - в дужках. Переважно користуються Народна. Окрім того були орфографічні помилки. Гедженіз хайир! --Л. Панасюк (обговорення) 20:16, 25 січня 2019 (UTC)

Патрулювання статей Вікімарафону[ред. код]

Доброго дня! Сьогодні почався Вікімарафон, і протягом наступних п'яти днів до Вікіпедії прийде більше нових користувачів і буде створено значно більше нових статей, ніж зазвичай. Новачкам часто потрібна допомога у допрацюванні статей і поясненні правил Вікіпедії. Оскільки ви давно є активним патрульним, запрошую вас долучитися до проекту Патрулювання статей Вікімарафону. І, звісно ж, приєднуйтеся до самого Вікімарафону. --Acedtalk 16:11, 26 січня 2019 (UTC)

Степанов Дмитро Михайлович[ред. код]

Вітаю. До статті Степанов Дмитро Михайлович додано анонімом текст ред.№ 24378521, який я переніс на СО. Перевірте, будь ласка. --Олег (обговорення) 07:17, 19 лютого 2019 (UTC)

Сторінку Федорова Тамара Олександрівна номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Федорова Тамара Олександрівна, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 19 лютого 2019. Що ще можна зробити? Dgho (обговорення) 13:19, 19 лютого 2019 (UTC)

Люди, пов'язані з Кременчуком[ред. код]

Добридень. Дякую за доповнення статті. Хотів звернути увагу, що є ще тематична стаття про військових Кременчужани, що загинули у зоні АТО. --KuRaG (обговорення) 08:36, 27 лютого 2019 (UTC)

дуже дякую за скерування, --Л. Панасюк (обговорення) 08:40, 27 лютого 2019 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей[ред. код]

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Тиждень Словаччини 2019[ред. код]

Вітаю! Не бажаєте, раптом, долучитися )? — Шиманський હાય! 07:29, 13 березня 2019 (UTC)

УСК (Львів)[ред. код]

Д.Д. Вибачте, що турбую. Розмістив сьогодні статтю УСК (футбольний клуб). Будь ласка, зніміть із неї значок неперевіреної. Дякую.--Volodymyr VB (обговорення) 09:46, 15 березня 2019 (UTC)
Дякую за редагування. Але -- чому "незавершена"? Бо підрозділ "Постісторія" має мало інформації? Так це все, що знайшли у пресі й архівах! Денис Мандзюк у своїй книзі взагалі написав, що після 1916 року про УСК було нічого не чути...--Volodymyr VB (обговорення) 19:31, 15 березня 2019 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge[ред. код]

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція. --Tespaer (обговорення) 23:36, 15 березня 2019 (UTC)

== Сторінку Яцино Олег Валентинович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Яцино Олег Валентинович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 2 квітня 2019. Що ще можна зробити? Ihorpa (обговорення) 08:52, 2 квітня 2019 (UTC) Сторінка створена без згоди особи про яку пишуть. Дякую за розуміння.

Театр Української Бесіди[ред. код]

Привіт Леонід Панасюк, Коли ти маеш час, можеж переглянути цю статтю ще раз? Nicola Mitchell (обговорення) 10:44, 3 квітня 2019 (UTC)

Вітаю! Я з приводу статті "Романова Ніна Олесксандрівна". Ви автор статті. Щоб не було дубляжу, пропоную фразу "Майстер спорту СРСР" залишити у розділі "Спортивні здобутки", а фразу "Заслужений майстер спорту СРСР" - у розділі "Відзнаки".----З повагою А04М07 (обговорення) 15:39, 7 квітня 2019 (UTC)

Бляшана Катедра[ред. код]

Привіт Леонід Панасюк, Коли ти маеш час, можеж переглянути цю статтю і ти можеж видалити тег: 1 зміна у цій версії очікує на перевірку. Стабільну версію було перевірено 22 лютого 2019? Дякуєо за твоіу допомогу з іншими статтями!Nicola Mitchell (обговорення) 11:45, 16 квітня 2019 (UTC)

Дуже тобі дякую! Nicola Mitchell (обговорення) 20:22, 16 квітня 2019 (UTC)

Вітаю автора[ред. код]

Wikipedia-logo-900k.svg

900 000 статті!!! --Jphwra (обговорення) 19:39, 19 квітня 2019 (UTC)

Також вітаю? Ще й з того серіалу, який я відразу полюбив, а дивився спочатку ще на польському телебаченні. --Yukh68 (обговорення) 19:44, 19 квітня 2019 (UTC)
поки наші роки. Я це дивився і здивований що у вікі нема. Безмежно вдячний справжнім друзям за букет польових квітів) --Л. Панасюк (обговорення) 20:01, 19 квітня 2019 (UTC)
Теж приєднуюсь до вітань, вочевидь, ви себе вписали в історію Вікіпедії — Alex Khimich 20:48, 19 квітня 2019 (UTC)

Фото Крижанівський[ред. код]

--Andrew Krizhanovsky (обговорення) 14:51, 21 квітня 2019 (UTC)

Дякую за уважність. Українською будь-ласка --Л. Панасюк (обговорення) 19
41, 22 квітня 2019 (UTC)
Доброго дня! Відповідно до ВП:КШВ. @AKA MBG: {{Db-copyfile}}. Леонід Панасюк, {{Db-author}}. Також до вас прохання використовувати Вікіпедія:Майстер завантаження файлів. Там відбулися деякі зміни щодо оформлення, плюс точніше уточнення в обґрунтуванні. П.С.: пробачте, що дещо проредагував коментар, але це потрібно було якось зробити, щоб виконати ВП:КДВ(п.9). Дякую за внесок! --『 』 Обг. 19:22, 23 квітня 2019 (UTC)
сударь - вам легче английским чем с ленцой включить автопереводчик? Очарован вашей непоколебимостью в упор не видеть хоть что-то за поребриком. Будьте так любезен - сотрите свои трудности перевода - у меня аллергия на косность воображающих себя чем то бо́льшим. Свои потуги вспомнить рускую речь я смажу сам. Пожалуйста - в мою избу входите без лаптей. Так понятнее? --Л. Панасюк (обговорення) 20:31, 23 квітня 2019 (UTC)

Богатир Іван Антонович[ред. код]

Привіт, перевір там правки іншого користувача бо в мене на нього сил не вистачає. --Jphwra (обговорення) 07:37, 27 квітня 2019 (UTC)

Попередження ВП:Е та ВП:НО[ред. код]

Доброго дня! Причина: порушення ВП:Е та ВП:НО п.1 та п.2 ред.№ 24818315 ред.№ 24818552. Якщо Ви хочете звернути на помилки іншого користувача, то не звертайте увагу на його здібності. Вікіпедію можуть редагувати усі: від школярів до літніх людей, з різним рівнем кваліфікації та знань. У даному випадку краще було б написати: «Ви помилково написали "так", а потрібно "так"». Також Ви запитали у користувача чи він троль. Це можу бути оцінено як негативні оцінки (п.2 ВП:НО). Для усього іншого є ВП:ЗА, адмінкнайпа, ВП:ЗП. Будь ласка спілкуйтесь ввічливо. Дякую за увагу! --『 』 Обг. 16:44, 28 квітня 2019 (UTC)

Доброго здоров'я. Дякую за уважність, намагатимуся --Л. Панасюк (обговорення) 04:05, 29 квітня 2019 (UTC)

Посіпаки (Нікчемний я)[ред. код]

Якщо вам, раптом, цікаво то я перевіряю текст (коли перекладаю чи пишу статті) використовую:

https://languagetool.org/uk/

)

--Анатолій 18:09, 10 травня 2019 (UTC)

 • дуже дякую. Але мій сільський вчитель мови й літератури (Царство йому) був проф. )) --Л. Панасюк (обговорення) 18:22, 10 травня 2019 (UTC)

Сторінку Ткаченко Ігор Юрійович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Ткаченко Ігор Юрійович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 31 травня 2019. Що ще можна зробити?

ще можете як Зеленський поприкалюватися. Дякую за увагу і відсутність терплячості --Л. Панасюк (обговорення) 14:14, 31 травня 2019 (UTC)

Жулковський Станіслав Владиславович[ред. код]

привіт, треба глянути --Jphwra (обговорення) 04:54, 7 червня 2019 (UTC)

Перевірте статтю про померлого академіка[ред. код]

Щойно помер відомий академік Іванов Віталій Олександрович. Я вніс джерела - затвердіть їх. Я незареєстрований користувач. 24.6.2019

Шаблон пишу у статті Шупики[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Шупики був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 02:47, 30 червня 2019 (UTC)

Попередження ВП:Е та ВП:НО[ред. код]

Добридень! Такі провокативні коментарі як ред.№ 25624455 ред.№ 25624506 ред.№ 25624596 це не шлях до вирішення проблеми, навіть якщо користувач порушує правила Вікіпедії. Усе можна обговорити в адмінкнайпі чи на ВП:ЗА, а не порушувати етикет чи писати персональні провокативні питання до користувача, що вже є порушенням ВП:НО. Будь-ласка утримайтесь від цього. Дякую за увагу! --『 』 Обг. 13:15, 7 липня 2019 (UTC)

тобто користувач буде мені тикати а я маю співати донт веррі бі геппі, так ? --Л. Панасюк (обговорення) 13:19, 7 липня 2019 (UTC)

Про зняття блокування з доопрацьованої статті[ред. код]

Шановний Л. Панасюк! Я відгукнувся на заклик Вікіпедії дописати незавершену статтю про особу Мартос Іван Романович. Зробив із заготовки у кілька рядків розгорнуту статтю, але вона відкривається лише при вході з реєстрацією чи в історії змін, а пересічний користувач може бачити лише попередній варіант. Вірогідно, в статті встановлено блокування відображення наступних змін. Ви були останнім, хто перевіряв статтю. Чи не могли б Ви відмінити те блокування? З повагою. --Редкан (обговорення) 07:26, 17 липня 2019 (UTC)

Шановний Л. Панасюк! Дякую за оперативну перевірку доопрацьованої статті. Я подивився останні мої статті. Аналогічна ситуація зі суттєвими змінами до статті Мартос Іван Петрович, невеликі зміни стосовно родинних зв’язків у статті Ревуцький Дмитро Миколайович та незначні зміни у статті Чумак Василь Григорович також не відображаються для пересічного користувача. З’явилися нові правила, чи як? Чому я про них нічого не знаю? Повідомте, будь ласка. З повагою.--Редкан (обговорення) 05:47, 18 липня 2019 (UTC)

доброго дня. Це імовірно виникає через неперевіреність Ваших змін. Сьогодні подивлюся. З повагою --Л. Панасюк (обговорення) 06:02, 18 липня 2019 (UTC)

Шановний Л. Панасюк! Дякую за оперативну перевірку моїх статей Ревуцький Дмитро Миколайович та Чумак Василь Григорович. Про нові правила україномовної Вікіпедії по захисту від «вандалізму» я уже проінформований, дещо дивне правило, якого, до речі, немає в російськомовному секторі Вікіпедії, де я теж беру участь. А що там з моєю статтею Мартос Іван Петрович, Ви її пропустили, чи перевірку змін має робити хтось інший? З повагою.--Редкан (обговорення) 17:05, 22 липня 2019 (UTC)

дякую шановний за оцінку моїх зусиль. Щодо Мартоса то не з усім погоджуюся --Л. Панасюк (обговорення) 17:09, 22 липня 2019 (UTC)

Шановний Л. Панасюк! А з чим саме Ви незгодні у статті про І.П. Мартоса? В ній я виклав і альтернативні версії, більшість яких базуються на народних переказах, а, точніше, на творчих фантазіях одного літератора. Мабуть, статтю треба обговорити, але як це робиться? Якими мають бути мої подальші дії? З повагою.--Редкан (обговорення) 08:31, 23 липня 2019 (UTC)

дуже правильне рішення. Розпочніть обговорення сторінки про Мартоса. Консенсусу досягти майже завжди можливо. Дякую --Л. Панасюк (обговорення) 08:37, 23 липня 2019 (UTC)

Шановний Л. Панасюк! Дякую за пораду. Але я не являюсь знавцем правил Вікіпедії і не знаю, як почати те обговорення. Інструкції в правилах не знайшов. Може Ви підкажете, що треба зробити? З повагою.--Редкан (обговорення) 12:07, 23 липня 2019 (UTC)

Файл Файл:Кушплер Ігор Федорович.jpg номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Файл Файл:Кушплер Ігор Федорович.jpg, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 30 липня 2019. Що ще можна зробити? --Friend (обг.) 19:48, 30 липня 2019 (UTC)

Згущівка[ред. код]

Zguschene moloko.png Згущівка
Вітання! Маю прохання з перейменування статті Говард Гінтон на Чарльз Говард Гінтон (адже це коректніше, плюс в українській вікіпедії є посилання на цю особу (ще не створених сторінок) саме як на Чарльза Говарда Гінтона. Вніс зміни, але невпевнений, що це призведе до перейменування. Буду вдячний:) Kava z molokom (обговорення) 09:40, 4 серпня 2019 (UTC)

Вигнанець з островів[ред. код]

Шановний Л. Панасюк! Я випадково позначив сторінку Вигнанець з островів як відповідну до англійської сторінки іншого роману. Чи можете ви відредагувати посилання й пов'язати цю сторінку з en:Outcast of the Islands? Був би дуже вдячний. ----propodail (обговорення) 17:42, 6 серпня 2019 (UTC)

вибачте але пропонована Вами сторінка є фільмом 1950-х за мотивами цього ж роману. Ви впевнені? --Л. Панасюк (обговорення) 20:41, 6 серпня 2019 (UTC)
доброго дня Леоніде та вітаю з минулими та прийдешніми святами! Як я люблю стабільність та спадкоємність нашої влади: після того як Порошенко з'їздив відпочити на Мальдіви переворот 1 Після того як Зеленський відпочив в Омані — помер султан, що правив 50 років2. чи не вважаєте ви, що Зеленому пора відвідати Кремль? Обидва варіанти підходять (і як у Мальдівах і як в Омані). Запрошую також зареєструватися на цій сторінці серед учасників (би багато останнім часом працюєте в цьому напрямку). До речі, ви фантастику читаєте (чи лише дивитесь)? Здається я вам ще не пропонував прийняти участь у навколовікіпедійному опитуванні з приводу визначення найкращих фантастичних романів, сподіваюся на згоду.--Yasnodark (обговорення) 15:18, 11 січня 2020 (UTC)

Стабільність (оповідання)[ред. код]

Відпатрулюйте, будь ласка, статтю. Я підкорегував інформацію про український переклад. -- З повагою Jim777 (обговорення) 21:58 8 серпня 2019 (UTC)

Сторінку 1035 в Україні номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття 1035 в Україні, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 8 серпня 2019. Що ще можна зробити? --Brunei (обговорення) 19:49, 8 серпня 2019 (UTC)

можете ще проголосувати за зекоманду. Дякую --Л. Панасюк (обговорення) 19:50, 8 серпня 2019 (UTC)

Сторінку Матяж Борис Якович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Матяж Борис Якович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 15 серпня 2019. Що ще можна зробити? --Kharkivian (обг.) 10:37, 15 серпня 2019 (UTC)

Сторінку Хсів Ігор номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Хсів Ігор, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 19 серпня 2019. Що ще можна зробити? Олексій Мажуга (обговорення) 00:17, 19 серпня 2019 (UTC)

Місяць північної Одещини[ред. код]

Вітаю! Запрошую долучитись до учасників місячника північної Одещини, який проходитиме з 15 вересня по 15 жовтня 2019. --yakudza 10:05, 6 вересня 2019 (UTC)

Арбітражний комітет[ред. код]

Вітаю Леонід Панасюк! Номінував вас (хотів підібрати колектив з людей різних поглядів та різних сфер), та не знаю, чи це доречно і чи вам це буде цікаво, тож висловіться будь ласка тут.--Yasnodark (обговорення) 13:23, 6 вересня 2019 (UTC)

дякую. Дуже сумніваюся що пройду --Л. Панасюк (обговорення) 04:52, 7 вересня 2019 (UTC)
Я теж ілюзій не маю, проте спробувати варто, якщо відчуваєте сили на ті баталії.--Yasnodark (обговорення) 12:59, 7 вересня 2019 (UTC)

Кандидатура на виборах до Арбітражного комітету[ред. код]

Доброго дня!

Вашу кандидатуру висунули на участь у виборах до Арбітражного комітету. Якщо маєте час, можливість та бажання допомогти українській Вікіпедії з вирішенням найскладніших конфліктів у спільноті, якими займається Арбітражний комітет як найвищий судовий орган української Вікіпедії, будь ласка, підтвердьте свою згоду на цій сторінці. Якщо ж не маєте бажання брати участь у цих виборах як кандидат до Арбкому, напишіть відмову, або просто проігноруйте це повідомлення: висунення кандидатів триває до 9 вересня 2019 року включно, і якщо Вашої згоди не буде до завершення цього терміну, Ваша кандидатура не фігуруватиме на етапах обговорення та голосування.--Piramidion 11:24, 8 вересня 2019 (UTC)

Уточнення[ред. код]

Вітаю! Я розумію так, що це згода? --Lystopad (обговорення) 08:07, 10 вересня 2019 (UTC)

Новий спосіб допомагати новачкам[ред. код]

Вигляд увімкненої домашньої сторінки новачка

Привіт! Ви належите до найактивніших патрульних останнього часу; оскільки ви проводите чимало часу у Вікіпедії, то я подумала, що вам може бути цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вам цікаво допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! --Ата (обг.) 19:29, 11 жовтня 2019 (UTC)

{{Необхідні статті}}[ред. код]

Доброго дня.

Звернув увагу на ваш запит на ВП:ЗА і непорозуміння з адміном. Я хотів запитати вас одну річ — як саме ви стежите за шаблоном {{Необхідні статті}}? Ви просто його маєте у списку спостереження?

Дивіться чому я питаю — наскільки я бачу, цей шаблон не встановлений на жодній з чинних сторінок Вікіпедії. Тобто він згадується лише в історії якихось архівів. Просто так його побачити ніхто з читачів чи дописувачів Вікіпедії не може.

--VoidWanderer (обговорення) 12:46, 1 листопада 2019 (UTC)

доброго здоров'я. Це висвітлюється коли стаєш на нові редагування. Зверху є пропонований запит на нові статті --Л. Панасюк (обговорення) 12:56, 1 листопада 2019 (UTC)
А покажіть де ті нові редагування, про які ви говорите. --VoidWanderer (обговорення) 15:29, 1 листопада 2019 (UTC)
@VoidWanderer: було оновлення інтерфейсу, але ті, хто залишив стару версію (я, наприклад), мають набагато більше корисних посилань. --Fessor (обговорення) 15:17, 1 листопада 2019 (UTC)
у мене вони зліва під "головна сторінка" третя позиція --Л. Панасюк (обговорення) 16:20, 1 листопада 2019 (UTC)
Ага.. Ледь знайшов. Справді, на спеціальній сторінці Спеціальна:Нові редагування він використаний як частина іншого шаблону.
Гаразд, ось що я хотів сказати початково — незалежно від того, наскільки очевидним вам би не видавався запит, оформлюйте його завжди конкретно. Тобто: там і там треба зробити те й те, бо шось суперечить таким-то міркуванням, з посиланнями на все це. Чому так варто робити — бо це добре, коли люди одне одного розуміють з-пів слова, але інколи все не так. В цьому випадку я взагалі не розумів про що ви, бо тією сторінкою не користуюся. Тому щоб ніхто не розгадував ребуси, прямий запит — це завжди ліпше, ніж натяки. Від цього залежить швидкість реакції.
Сподіваюся, ви зрозуміли про що я. З повагою, --VoidWanderer (обговорення) 17:33, 1 листопада 2019 (UTC)
Дякую; розумію. Але не розумію іноді колабораціоністської політики у віківідтинку. Для мене це зрозуміло як білий день - "Дні Петлюри" - це пропагандонство. Сподіваюся, ви зрозуміли про що я - Бандера-Петлюра-Мазепа - ця несвята трійця викликає спонтанну безупинну гикавку з виділенням піни й коричневих продуктів життєдіяльності в апологетів русскомірства. А щупальця свої вони можуть тягнути й з інших віківідтинків. Дякую --Л. Панасюк (обговорення) 17:41, 1 листопада 2019 (UTC)
Думаю, то ви геть недотичні речі сприймаєте як «колабораціоністську політику». І це, до речі, не є надто добре. Бо ось ви не означили чітко задачу, але відсутність швидкої реакції чи абсолютно резонне зауваження згодом, що ці речі може виправити будь-хто, вже встигли трактувати як «колабораціоністську політику». Такі непорозуміння ні до чого доброго не призводять. Критика — це здорове і корисне явище. Але й критикувати треба влучно. --VoidWanderer (обговорення) 18:01, 1 листопада 2019 (UTC)
я не про це. Чому відповідальні у нашому відтинку особи не перевіряють такі речі на політкоректнівсть? Завтра хтось розмістить потребу на статтю про злобних жидобандерівців - будемо писати? Я можу аиправити - але командири не помітять причини тривоги. І пройшло після мого запиту 2 доби. Мабуть адміністратори думали що в статті поляки співають Петлюрі оди радості? Отож - на мою думку - це попустительство. Ви не погоджуєтеся? --Л. Панасюк (обговорення) 18:10, 1 листопада 2019 (UTC)
Тут відповідальний кожен. Якщо ви стежите за тією сторінкою — значить ви і є одним з відповідальних, робіть правки.
А якщо хтось робитиме такі правки систематично, які ви будете змушені правити, от тоді можна й підняти питання недотримання правил тією людиною.
Щодо польської статті — то взагалі окрема розмова. Йти щось відстоювати в інший мовний розділ доцільно тільки за дуже специфічних умов. У нас своєї роботи — непочатий край, --VoidWanderer (обговорення) 18:17, 1 листопада 2019 (UTC)
частково погоджуюся --Л. Панасюк (обговорення) 18:20, 1 листопада 2019 (UTC)

Місячник пам'яті користувача Qweasdqwe[ред. код]

Вітаю! Запрошую долучитись до учасників місячника пам'яті користувача Qweasdqwe, який проходитиме від 4 листопада до 4 грудня 2019 року.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 19:07, 2 листопада 2019 (UTC)

Попередження[ред. код]

Звертаю увагу на неприпустимість реплік, подібних до тих, що Ви їх вживаєте тут. Не забувайте, будь ласка про ВП:Е та ВП:НО. Сподіваюсь на розуміння. --Mcoffsky (обговорення) 13:19, 3 листопада 2019 (UTC)

о'кей --Л. Панасюк (обговорення) 13:21, 3 листопада 2019 (UTC)

Сторінку Аттікос Марта Тимофіївна номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Аттікос Марта Тимофіївна, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 18 листопада 2019. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 17:17, 18 листопада 2019 (UTC)

Сторінку Бандрівський Павло Дмитрович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Бандрівський Павло Дмитрович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 18 листопада 2019. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 17:20, 18 листопада 2019 (UTC)

Сторінку Коженьовська-Бігун Анна номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Коженьовська-Бігун Анна, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 24 листопада 2019. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 08:37, 24 листопада 2019 (UTC)

Сторінку Каратай Зафер номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Каратай Зафер, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 24 листопада 2019. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 08:41, 24 листопада 2019 (UTC)

Сторінку Камінська Марія номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Камінська Марія, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 24 листопада 2019. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 08:45, 24 листопада 2019 (UTC)

Сторінку 1305 в Україні номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття 1305 в Україні, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 24 листопада 2019. Що ще можна зробити? --Brunei (обговорення) 17:41, 24 листопада 2019 (UTC)

Сторінку Бойко Іван Миколайович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Бойко Іван Миколайович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 26 листопада 2019. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 20:19, 26 листопада 2019 (UTC)

Сторінку Віра Еляшевська номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Віра Еляшевська, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 26 листопада 2019. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 20:23, 26 листопада 2019 (UTC)

Сторінку Грицишин Ліліана Мелітонівна номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Грицишин Ліліана Мелітонівна, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 27 листопада 2019. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 17:48, 27 листопада 2019 (UTC)

Сторінку Куцан Андрій Володимирович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Куцан Андрій Володимирович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 28 листопада 2019. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 17:42, 28 листопада 2019 (UTC)

Сторінку Вікторія Лебович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Вікторія Лебович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 28 листопада 2019. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 17:46, 28 листопада 2019 (UTC)

Сторінку Мисько Богдан Іванович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Мисько Богдан Іванович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 28 листопада 2019. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 18:38, 28 листопада 2019 (UTC)

Категорія:Роки в авіації[ред. код]

Привіт! Випадково натрапила на категорію Роки в авіації, створену вами, і побачила, що там підкатегорії (також створені вами) мають назву типу ХХХХ у авіації. За правилами української мови у цьому випадку краще вживати прийменник «в» — в авіації. Якщо ви не заперечуєте, я перейменую усі ці підкатегорії на ХХХХ в авіації.--Xsandriel (обговорення) 11:08, 3 грудня 2019 (UTC)

дякую! --Л. Панасюк (обговорення) 19:19, 3 грудня 2019 (UTC)

Довибори до АК[ред. код]

Вітаю. Висунув Вашу кандидатуру на довиборах до АК. Минулого разу Вас підтримали більше 30 користувачів, можливо, цього разу голосів вистачить. Будь ласка, погоджуйтесь.--Brunei (обговорення) 18:56, 4 грудня 2019 (UTC)

вельми Вам вдячний але мабуть що ні --Л. Панасюк (обговорення) 07:08, 5 грудня 2019 (UTC)
Отак ви відмовитесь, а дехто мабуть ні... і «наша пісня гарна й нова...» Mykola Swarnyk (обговорення) 09:09, 5 грудня 2019 (UTC)
перепрошую але з 1-го роботи побільшало. Ледь встигаю яку статтю написати. Добре, я ще подумаю --Л. Панасюк (обговорення) 09:15, 5 грудня 2019 (UTC)

Виправлення даних дати народження[ред. код]

Добривечір! Ви додали дані, але там була невірна дата народження. Накоїв те, незареєстрований користувач. Я зараз виправив дату на 20 вересня, згідну джерелу, а також видалив ваші дані як невідповідні. Тому пропоную вам виправити їх, бо я сам не знаю як то робити, а потім вже додайте будь ласка виправлені дані щодо дати народження до статті Новицький Михайло Михайлович. --Iskatelb (обговорення) 21:28, 11 грудня 2019 (UTC)

Шаблон-залишено[ред. код]

Добридень! Пояснення щодо коментаря ред.№ 26762828. Бот проставляє шаблон залишено уночі кожного дня, якщо раніше день не був закритий адміном. Наприклад, ред.№ 26763525. Також дякую, що слідкуєте за цим. --Fosufofiraito Обг. 12:31, 14 грудня 2019 (UTC)

Перевірка мого внеску[ред. код]

Доброго вам дня. Хочу висловити свою подяку за регулярну перевірку та доопрацювання мого внеску (який за останній місяць майже виключно складається зі статей про епізоди телесеріалу «Доктор Хто»), а також задати запитання щодо стандартного редагування на створених мною статтях, яке ви робите під час перевірки. Мені трохи незрозуміло, навіщо ви зазвичай додаєте до даних статей категорію Категорія:Фантастичні фільми 2005, коли мова йде про епізоди телесеріалу. Чи дана дія проводиться у зв'язку з відсутністю кращих категорій? Емартіс (обговорення) 09:21, 16 грудня 2019 (UTC)

Дуже дякую за Ваш внесок. Щодо категорій - Ви праві --Л. Панасюк (обговорення) 19:33, 17 грудня 2019 (UTC)

Україна на зимових Дефлімпійських іграх 2019[ред. код]

Добридень. Подав дану статтю на Вибраний список. Буду вдячний за критику та голос.--KuRaG (обговорення) 10:49, 31 грудня 2019 (UTC)

Стаття Libertas Trogylos Basket[ред. код]

Шановний користувачу! Дякуємо, що ви зробили свій внесок до Вікіпедії, створивши статтю Libertas Trogylos Basket. Проте ця стаття надто мала та/або недооформлена, щоби бути повноцінною енциклопедичною статтею. Якщо протягом трьох днів її не буде суттєво поліпшено (хоча б до рівня статті-заготовки), статтю буде вилучено. Якщо ви маєте намір доробити статтю, приберіть зі статті шаблон-попередження та поставте шаблон {{Edited}}. Із запитаннями можете звертатися до мене. — Brunei (обговорення) 00:56, 1 січня 2020 (UTC)

Нагорода за надзвичайний особистий внесок[ред. код]

Згущені вершки.png
Згущені вершки
Прошу прийняти найвищу відзнаку української Вікіпедії — за надзвичайний особистий внесок до української Вікіпедії, що в 2019 році привів до 7,4 млн переглядів її сторінок! --Perohanych (обговорення) 15:18, 4 січня 2020 (UTC)
Щиро вдячний! --Л. Панасюк (обговорення) 10:03, 5 січня 2020 (UTC)

Порушення авторських прав у статті Касьянов Володимир Васильович[ред. код]

Дякуємо, що Ви зробили свій внесок у статтю Касьянов Володимир Васильович, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: http://esu.com.ua/search_articles.php?id=10309. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Касьянов Володимир Васильович.

Надалі пропонується:

 • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на вільне поширення матеріалу з зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
 • якщо Ви автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті Касьянов Володимир Васильович, і її буде відновлено.
 • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --Kharkivian (обг.) 12:14, 9 січня 2020 (UTC).

Хочу нагадати, що текст залишається авторським правом. І наявність скорочень у ньому не дає права копіювати цілі шматки. Не забувайте, що рерайт має бути на 100 відсотків, або у вигляді цитування з обов'язковою виноскою. Дякую. --Kharkivian (обг.) 12:14, 9 січня 2020 (UTC)

Порушення авторських прав у статті Осічний Дмитро Павлович[ред. код]

Дякуємо, що Ви зробили свій внесок у статтю Осічний Дмитро Павлович, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: http://carpathians.eu/karpatskii-narod/vidomi-osobistosti/osichnii-dmitro.html. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Осічний Дмитро Павлович.

Надалі пропонується:

 • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на вільне поширення матеріалу з зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
 • якщо Ви автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті Осічний Дмитро Павлович, і її буде відновлено.
 • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --Kharkivian (обг.) 12:30, 9 січня 2020 (UTC).

Категорія за роками[ред. код]

Вітаю. Останнім часом досить часто бачу, як ви додаєте до статей категорії за роками, на кшталт "1536 у Південній Америці". Не розумію, навіщо ви це робите. Мені здається, що такі категорії доцільно використовувати лише для статей про якісь події, наприклад, битви, саміти, фестивалі, чемпіонати. Місто ж не точкова подія у часі, воно існує не один рік. Для року заснування існують окремі категорії типу "Населені пункти, засновані 1536". Якщо ви вважаєте, що ці категорії занадто загальні, то логічніше створити щось на зразок "Населені пункти, засновані 1536 у Південній Америці", це буде виглядати трохи більш осмислено. UNICORN 13:22, 18 січня 2020 (UTC)

нічого не маю проти. Дякую за уважність --Л. Панасюк (обговорення) 10:25, 19 січня 2020 (UTC)