Обговорення користувача:Леонід Панасюк

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Щодо воїнів

Доброго дня. Будь ласка, не поспішайте: це обговорення не проти вас, воно задля наших воїнів, які не всі хочуть публічності. Проблема не в таких, як Оловаренко Олександр Віталійович: про нього є окремі публікації, про нього є фільм, тож проблема приватності стосується явно не його, і ви там зробили гарну роботу, добре описавши бойовий шлях та знайшовши чимало джерел. Давайте знайдемо рішення, яке відповідатиме водночас і вшануванню енциклопедично значимих героїв, і захисту приватності тих, хто не є публічним. Це обговорення не про боротьбу проти воїнів, це про захист їх інтересів. Дякую — NickK (обг.) 14:28, 28 липня 2020 (UTC) ^ fasebook Diana Makarova i bands mene zvynuvačuju´t u spivrobitnzctvi z FSB- Ja vmuvaju ruky --Л. Панасюк (обговорення) 14:32, 28 липня 2020 (UTC)

добридень! тоді Ви програєте в інформаційній війні. --Gouseru Обг. 15:03, 28 липня 2020 (UTC)
Почитав ту дискусію. Розумію позиції і ваші, і її, але там ніде не йшлося, що ви в ФСБ. Там мова про те, що ви з добрими намірами документуєте українських воїнів, але від цієї інформації можуть отримати реальну вигоду деенерівські чи еленерівські терористи, які вміють шукати інформацію гірше за вас, але з Вікіпедії її залюбки візьмуть. Зараз ситуація не така, як у 2014, тому справді варто обговорити, як зробити так, щоб було більше користі для українського суспільства, а не для терористів. Без емоцій, а раціонально — NickK (обг.) 16:16, 28 липня 2020 (UTC)

https://www.facebook.com/diana.makarova.37

NickK, AlexKozur, Леонід Панасюк, панове, які ви маєте думки щодо документування наших воїнів на Вікі? Щодо полеглих героїв ситуація начебто зрозуміла (про них пишемо), але як бути з тими, хто зараз на фронті, або був там і має сумніви щодо безпеки? Чи не треба видаляти максимум даних про них? Але, якщо мати майже порожні статті, то не кразе зовсім їх видаляти? --Goo3 (обговорення) 12:48, 29 липня 2020 (UTC)

@Goo3: гляньте сюди, там уже є кілька пропозицій--Piramidion 12:52, 29 липня 2020 (UTC)
Говорив з користувачем приватно. Про полеглих та про втрати пишем без обмежень, про живих призупиняємо, реально пишемо тільки про публічних осіб, зокрема такого, що став головою сільради, або футболіста, що грав у вищих лігах трьох країн, Героїв України та командирів частин, якщо публічні. Видаляти зовсім не треба, хто хотів, уже всю інформацію побачив, хіба деякі приватні моменти скоротити. --Yukh68 (обговорення) 12:54, 29 липня 2020 (UTC)
@Goo3: Так, мої пропозиції в Вікіпедія:Кнайпа (політики)#ВП:БЖЛ для воїнівNickK (обг.) 13:10, 29 липня 2020 (UTC)