Обговорення користувача:Cinephile 1

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
   RedPillar.png Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Cinephile 1!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас, як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікі-розмітки.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

Якщо виникли запитання про проект або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, поставте запитання у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Cinephile 1 17:15, 7 січня 2012 (UTC)

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your languages skills, you are welcomed to create your own User Page, introduce interwiki, load images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask help of Community on CommunityPortal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і вказівки
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

--AS 10:57, 5 січня 2012 (UTC)

Статтю Список фото творів Ігоря Подольчака номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Список фото творів Ігоря Подольчака, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 6 січня 2012. Kharkivian 14:18, 6 січня 2012 (UTC)

Список українських фільмів періоду Незалежності[ред. код]

Доброго дня. Ваша стаття Список українських фільмів періоду Незалежності номінована на вилучення. --Сіверян 16:27, 7 січня 2012 (UTC)


Власне маю до Вас з приводу номінації запитання - на які джерела Ви спираєтесь у статтях Українські фільми 1990-х та Українські фільми 2000-х? Вікіпедія вимагає опори на авторитетні джерела, чи маєте Ви надійне джерело, яке дозволить включити до списку усі українські фільми? Адже буде дуже несправедливо, якщо ви деякі, а деякі не забудете. --А1 16:54, 7 січня 2012 (UTC)

Опираюсь на УкрВікіпедію, за приклад взяв Британську статтю/тті (http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_British_films). Гадаю, що зацікавлені дописувачі спільною роботою включать усі фільми. Нащастя, історія покищо недовга. Cinephile 1 17:15, 7 січня 2012 (UTC)
Англійці спираються на авторитетне зовнішнє джерело - базу imdb (напр. [1]). Статті Вікіпедії самі по собі авторитетним джерелом не є. І, як показує досвід, розраховувати на те, що хтось інший включить, не варто. Тут або треба мати авторитетну базу даних і її заливати, або не братися взагалі, бо лишиться якийсь недоробок на кілька фільмів, незрозуміло за яким принципом відібраний. --А1 21:27, 7 січня 2012 (UTC)
Незважаючи ні на що, жоден зі списків британських / американських / ... фільмів не є повним, вони поступово дописуються, так само, як дописується imdb (принцип Вікіпедії). Якщо не починати, і не сподіватись, що хтось буде дописвати то взагалі буде загублена частина нашої історії. Взагалі подібні статті принципо відкриті і передбачають постійне дописування, оскільки будуть фільми у майбутньому, сподіваюсь, навіть після нашої смерті. З Вашою позицією не згідний. Бажаю здоров'я. Cinephile 1 21:37, 7 січня 2012 (UTC)

Вибраний сисок - 2011 в кіно[ред. код]

Я пояснив ваше зауваження. Якщо не має більше зауважень віднесіть будь-ласка ваш голос в розділ "ЗА", а ваше перше зауваження в розділ "Утримуюсь". Дякую. З повагою, --TheLotCarmen 13:20, 9 січня 2012 (UTC)

Хочу з вами обговорити дане питання тут. Гаразд я згідний винести цей вийняток (Той хто пройшов крізь вогонь) у окремий розділ "Україна" але входитимуть туди фільми які виходять в даному році а не виробляються. В принципі більшість фільм знімаються і виходять в один рік і до того ж так вже заведено (так є в усіх вікі). І взагалі, слухайте, пропоную співпрацю: бачу ви також відстоюєте свою статтю Список українських фільмів періоду Незалежності, давайте ви за мою статтю проголосуєте і я за вашу. Згода? --TheLotCarmen 17:21, 9 січня 2012 (UTC)

Дякую за пропозицію. Мені не шкода зняти своє заперечення, якщо для Вас це так важливо. Я так і зроблю, але це не зніме проблеми вироблення критеріїв, якими ми всі будемо користуватись. Для початку пропоную такі: 1. Фільмами рахуються всі фільми: художні, повнометражні, ігрові, короткометражні, телевізійні, документальні, мультиплікаційні, різноманітні комбінації наведених. 2. Роком виходу фільму рахується: рік віробництва (якщо автори так зазначають), рік першої публікації (кінотеатральний реліз, показ на фестивалі, показ по ТБ, тощо) Cinephile 1 17:59, 9 січня 2012 (UTC)
Ви праві! Подивився аналогічно статтю в поляків: там окремий розділ польських фільмів, іноземних фільмів (іноземні додатково з польською вказана світова прем'єра), напевно так і треба було робити. А оскільки цей недолік виправляти багато мороки, то я зніму це голосування. --TheLotCarmen 19:49, 9 січня 2012 (UTC)

Категоризація[ред. код]

Шавновний користувачу. Я хотів би дати Вам кілька порад з питань категоризації фільмів ( і взагалі з категоризації). Категоризація - це спосіб пошуку об'єктів за схожими ознаками. В даному разі, йдеться про фільми, відтак категоризація має бути а) фільми за алфавітом, б) фільми за роками (загалом), в) вільми по країнах за роками. Додавати категоризації (Українські фільми десятиліття, український кінематограф тощо, на мою, думку, слід у тому разі, коли фільми справді відзначені фаховцями, як фільм десятиліття, найкращий український фільм тощо (це може бути на підставі авторитетних джерел). Додавати у статті про фільми категорію українські фільми такого-то десятиліття не варто, оскільки ця категорія призначена є папкою категорій і в неї не слід додавати інші категорію. Також прошу не порушувати принцип категоризації українських фільмів, на яким я бився вчора більше години, намагаючись розібратися у хитросплетінням зробленої Вами категоризації.
Також я пропоную свою допомогу з категоризації, інших технічних моментів роботи у Вікіпедії.
І наостанок, Вам, як новачку я хочу сказати, що, якщо я написав на Вашій сторінці обговопення, то кілька днів буду за нею стежити, чекаючи Вашої відповіді, якщо Ви написали на сторінці обговорення іншого користувача - він відповість там. З повагою та побажаннями плідної праці на ниві українського та світового кінематографу у Вікіпедії, --Kharkivian 14:40, 9 січня 2012 (UTC)

Дякую! Буду намагатись дотримуватись Ваших порад. Cinephile 1 14:48, 9 січня 2012 (UTC)
Власне, питання шаблоном:Кінематограф України. Не треба ставити його у кожну статтю про українські фільми. Треба створити шаблони про фільми кожного режисера, про кожну компані (як це в інших Вікіпедіях). За можливості розраховуйте на мою допомогу, але мені буде потрібна допомога та консультація фахівця. Плідної Вам роботи! З повагою, --Kharkivian 14:55, 9 січня 2012 (UTC)
Зрозумів. Cinephile 1 14:59, 9 січня 2012 (UTC)
Зробіть, будь ласка, чіткий список КАТЕГОРІЙ для українських фільмів - щось типу шаблону, яким могли б користуватись всі хто пише або редагує статті про українські фільми. Дякую. Cinephile 1 21:29, 9 січня 2012 (UTC)
Доброго дня! Дивіться, у Вікіпедії працює Вікіпедія:Проект:Кінематограф. Долучайтеся до нього. Можна спробувати створити окрему підсторінку Кінематограф України, який потім розвинути до рівня проекту (або відразу створити окремий проект, технічно оформити його я можу Вам допомогти), а ще пізніше порталу. Що таке проекти та портали прочитайте тут тут і тут.
Раджу Вам поспілкуватись з користувачами, які є учасниками того Вікіпроекту, налагодити з ними особисті зв'язки, і активізувати роботу у цьому напрямі (аби у нього взяла участь хоча б кілька користувачів). Список категорій можна якраз розмістити на сторінці, присвяченій Українському кінематографу. Поспілкуйтесь з іншими користувачами (якщо користувач вказав свій мейл, то йому можна навіть відправити приватного листа напряму) з приводу створення проекту Кінематограф України. Я, щоправда, цікавлюсь іншими матеріями, але якщо буде потреба, то чим зможу допоможу або пораджу як його краще зробити. Плідної Вам роботи. Нарешті, у нас хтось взявся за українське кіно. Наснаги! З повагою, --Kharkivian 00:05, 12 січня 2012 (UTC)
Дякую! Спробую... Cinephile 1 07:40, 12 січня 2012 (UTC)


Звернення до киян[ред. код]

WLM-logo-uk.png

Шановний киянину! Чи не буде Ваша ласка допомогти проекту "Вікі любить пам'ятки" і долучитися до опрацювання списку пам'яток Києва? Що треба робити описано на сторінці проекту. Ви також можете оглянути вже готові списки (напр. цей) в якості прикладу. Проект був би дуже вдячним за допомогу!

Тиждень Європейського кіно[ред. код]

Доброго дня, Cinephile 1! Запрошую Вас долучитися до проведення тематичного тижня «Тиждень Європейського кіно», що проходитиме у період з 10 по 23 грудня. З повагою, --TheLotCarmen (обговорення) 23:26, 7 грудня 2012 (UTC)

Статті без джерел[ред. код]

Вітаю! Ваш внесок у Вікіпедію дуже цінний, проте у деяких зі статей, створених вами, не вказано жодних джерел. Пам'ятайте, що матеріал без посилань на авторитетні джерела і який неможливо верифікувати, може бути підданний сумніву та вилучений:

  1. Список графічних творів Ігоря Подольчака

Зауважте, що, можливо, деякі статті вже мають джерела, проте шаблон {{без джерел}} був залишений випадково у статті. У такому випадку достатньо просто вилучити вказаний шаблон зі статті. --DixonDBot (обговорення) 15:41, 15 грудня 2012 (UTC)

Запрошення до участі у Тижні нових фільмів[ред. код]

--KuRaG (обговорення) 11:58, 10 січня 2013 (UTC)

NATO OTAN Insignia.svg Запрошення до участі у конкурсі «Пишемо про НАТО»[ред. код]

Доброго дня. Судячи з шаблону {{Вступ України до НАТО}} на вашій сторінці користувача, Ви знаєте що таке Північноатлантичний альянс і підтримуєте перспективу приєднання України до нього. На жаль, за даними Фонду «Демократичні ініціативи» дві третини українців не обізнані з тим, що таке НАТО, і потребують інформації про цю організацію. Підвищити обізнаність суспільства про структуру, історію, діяльність Північноатлантичного Альянсу, співробітництво України з НАТО, стосунки Альянсу з іншими державами й міжнародними організаціями покликаний конкурс «Пишемо у вікіпедію про НАТО», який проводитиметься з 4 липня. Запрошуємо долучитись до написання неупереджених енциклопедичних статей про Альянс. З повагою, --Pavlo1 (обговорення) 19:29, 28 липня 2014 (UTC)

Оскар (1-а церемонія вручення)[ред. код]

Усім небайдужим, а також усім, хто вважає (або хоче), що список повинен опинитись (або може опинитись) на головній, будь ласка, залиште свій голос "за" чи "проти", а також зауваження (аби виправити недоліки, якщо такі є) на сторінці обговорення кандидатів у вибрані списки Вікіпедія:Кандидати у вибрані списки. Олексів (обговорення) 08:05, 24 листопада 2014 (UTC)

Проект Кінематограф країн світу[ред. код]

Вітаю! Якщо Вас цікавить історія розвитку, сучасний стан, тенденції розвитку і національні особливості кінематографів окремих держав, запрошуємо приєднатись до підпроекту з опису національних кінематографів країн світу. Корисним буде будь-який ваш внесок, поради, підказки. --MediaWiki message delivery (обговорення) 10:59, 13 серпня 2016 (UTC)

Запрошення на Вікімарафон 2017[ред. код]

Wikimarathon-UA Lviv 2017 poster (cropped).png

Привіт! 30 січня Українській Вікіпедії виповниться 13 років. Запрошуємо долучитися до Вікімарафону, який відбудеться 28—30 січня 2017 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри. Також приходьте на вікізустріч у Києві!