Обговорення користувача:L50g

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Blocked user.svg Цей обліковий запис заблоковано безстроково у зв'язку з порушенням правила, що стосується використання додаткових облікових записів. Див. журнал блокувань.

== Ласкаво просимо! ==

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, L50g!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 06:32, 23 серпня 2018 (UTC)[відповісти]

P3876[ред. код]

Можливо ред, але чи постійно?--Avatar6 (обговорення) 19:00, 20 вересня 2018 (UTC)[відповісти]

Категорії спостереження використання[ред. код]

Дякую що включилися до співпраці. За вікіданими є такі категорії використання:

  • same as wd — as for me useless, because matching is complicated in languages and wikification so on.
  • using Wikidata — used to track articles (or templates also in ukwiki) — used to track is what they (pages) displaying the same as intended.
  • no WD — used to export to WD from Infoboxes, by gadgets.
  • WD different — used in some cases/wikies, but matching is complicated, as for 'same as wd', said before.

tracking categories я робив у шаблонах, або :../P## або безпосередньо в картках. Це все можна і бажано перевести до опцій або шаблону, або модуля. Просто в lua менше копирсаюсь, оскількі модуль глобальний, а редактори безвідповідальні :-) --Avatar6 (обговорення) 12:40, 22 вересня 2018 (UTC)[відповісти]

Інструменти, які знаю — в проекті.

Матриця категорій для експорту/співпраці:

Усі категорії в назві мають номер властивості для семантичних посилань, які робить {{Модуль:Uses Wikidata}} (і·о·д·р··#) та дотичні шаблони.--Avatar6 (обговорення) 12:53, 22 вересня 2018 (UTC)[відповісти]
І, сподіваюся, перенесення дурісті з іншовікі у вікі яка нерозуіміє її контексту (бо бля непідтримує задуму автору коду) припинеться, із співпрацею кількох авторів. тільки коментуйте, і намагайиеся робити синхрон із мастер-кодом — якщо власне — 'коментуйте!!! бо ті даунгейд-синхронізатори все видаляють!!!.--Avatar6 (обговорення) 13:04, 22 вересня 2018 (UTC)[відповісти]

Сторінку Шаблон:Пам'ятка культурної спадщини України номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Шаблон:Пам'ятка культурної спадщини України, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 7 жовтня 2018. Що ще можна зробити? — NickK (обг.) 10:25, 7 жовтня 2018 (UTC)[відповісти]